• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
a ozaj ahojte :sweat_smile:
15. sep 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tak taška pripravená ... idem chystať garderógu :wink:
@inneska ...to je nááááádherné čo robíš - ja také tiež chcem vedieť :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...no veď raz - na dôchodku - možno vnúčatám uháčkujem :sweat_smile: :frowning2:
15. sep 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@acerka ahooooj, sa tym nasim chalanom v tych gulickach moc pacilo :slight_smile: a ja som rada, ze som ta spoznala nazivo. :slight_smile:
15. sep 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz nachystaj aj nam, na zajtra do guliciek :slight_smile:
15. sep 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no a som tu ... ale len na skok :wink:
15. sep 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pokusam najst nejaky pekny obrazok zebry a hada - matko sa dnes vecer sam racil naucit znak na zebru a zvuk na hada, az na to, ze z blbej handrovej knizky, ktoru vytiahol, kde su salene neonove farby, kto to kedy videl - kukam do nej - ruzovu zebru, fialoveho hada a este tu je aj modry tiger. :angry: :wink: ... uz len ta fialova milka krava tu chyba! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nemám rada také ... ale čo už keď tie detúchy také farby lúbia :confounded: ...
.... aaaa oficiálne Žužu zateká sopel do hrdla :angry: ....čo s tým? :angry: :angry: :angry:
15. sep 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tú knižočku máme aj my :grinning: a super fotečky s @acerka :slight_smile: další noví kamoši :sunglasses:
@zmurkaz akú garderobu chystáš?? som nejako všetko nedočítala :sweat_smile: a začína zatekať aj mne :grinning: sme boli u mami, a je nachladnutá trochen, tak už to chytá aj mňa, som dopila coldrex..hlavne, nech to erik nechytí..ja už dáko prežijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam to samy letela??? som to postrehla, len neviem kam :frowning2: snád si to tam dobre užívajú :sunglasses:
15. sep 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ja som davala sinupret, nech tie hlieny neotravuju v dutinach, ale radsej rychlejsie odtecu a ked to matka srazdilo na kasel, tak som dala - co som dala? uz ani neviem - aha - stodal . este jedna moznost, ale este som ju neoskusala - na zadnu nadchu zabera coryzalia - ale musis tu tabletu pre dieta rozpustit.
15. sep 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete ake to bolo zlate, ked som ho naucila tu zebru? som sedela za matkom a od zadu som ho skrabkala po rebrach, ze zebra ma pasiky. a hned pochopil, ze to sa ukazuje na jeho rebrach. :slight_smile:
15. sep 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska ..no Jurko je už školák - tak v rámci eliminácie ranného zhonu všetko večer nachystám - som to nikdy takto nerobila a bolo mi straaaašne rehotne - keď mi niekto povedal, že chystá na ráno :sweat_smile: ...a teraz to robím :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...šikuldoš chlapík :wink: ...No a s tým soplom zadným ma to riadne vytáča - sme asi 2 mesiace nič nemali - ani Jurko ani Žužu - tak musíme rýchlo dohnať :angry:

Babulečky - idem OF ... krásne pokacošte ...pa pa :wink:
15. sep 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, jednu radu potrebujem, ak chcem ignorovat priatelstvo na fb,tak ten dotycny co poslal ziadost o priatelstvo zisti ze som ho ignorovala???
15. sep 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz jááj taak :grinning: tak dobrú nocku a ráno bez zhonu :wink:
@lucim šikulínek maťulko :wink: u nás zatial vetky zvieratká sú hav hav(začne hh-kať :grinning: ) ale musí to byť milé...a ate šteklivý??teda maťko...erik je snád všade :grinning: :grinning:
15. sep 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, myslim, ze neblika ziadna sprava, ze si to ignorovala, ale ak ti to poslal niekto ako odporucanie, tak sa to zobrazi obom stranam a tvoj znamy si vsimne, ze odporucaneho nemas v priateloch .... ja momentalne tiez mam 2 mena, co cakaju, co s nimi spravim .... zatial nikam neklikam ....
15. sep 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dotyčný neuvidí, že si ho ignorovala...len ak to nebolo na odporúčanie, ako písala lucka..
15. sep 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, diiik za info.. nebolo to na odporucanie :wink:
15. sep 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim pridete aj zajtra do centra?, my pojdeme :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja som ta rada spoznala, musime sa castejsie stretavat, aby sme aj pokecali, ale pri malych lupeznikoch, ktori behaju kade tade je to trosku narocne :grinning: :grinning:
15. sep 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem off sme mali dnes velmi vyletnicky den, som unavenaaaa :confused: bru noc :slight_smile:
15. sep 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@acerka prideme :slight_smile: cca plus minus hodina ako minule. :slight_smile:
15. sep 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska nastastie moc steklivy nie je, iba nozky a pazusky, to by som ho asi nemohla hentak ucit zebru. ale smejka sa. :slight_smile:
15. sep 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa zahačkovala..baby dali postup na autíčko, tak už je hotovo, len na kolieska nemám čienu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@acerka tak dobrú nocku a užite si mc :wink: my ideme v piatok a zajtra do kaviarne, čo nám otvorili...je to vlastne ihrisko a tam zopár stolov ..erika som odtial nemohla dostať..hlavne zo šmýkalky :grinning:
@lucim my sme hlavne pod krkom, tam ho ani chytiť :grinning: :grinning:
15. sep 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chcela som sa spýtať...erikovi sa takto začali šúpať nožičky(neviem, či je to dobre vidieť) nestretol sa s tým niekto??? kedysi sa aj mne tak, ale potom to prešlo..či s tým dr otravovať či nie :unamused: uričte ho to nebolí, nesvrbí...len sa to šúpe..má to niečo vyše týždňa...
15. sep 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn vyzera to mozno na mykozu - natri mu tam canesten 2x denne.
15. sep 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska budes robit aj salik a rukavice? :slight_smile:
15. sep 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim díky, zajtra pôjdeme do lekošky :wink:
15. sep 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim šálik skúsim, asi aj uštrikovať, to nieje problém, len rukavičky neviem neviem..budem ked tak násjť dáky postup :sweat_smile:
15. sep 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes hladala nejaku supravku salik, ciapka rukavice, ale kdze este nemame bundicku, tak kupim az potom ... sj tak som nic zaujjimave nenasla ... ale ta vasa bundicka je super. :slight_smile: dobre, ze si ju vyhrala. :slight_smile:
15. sep 2010 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte máme chvílku čas na zimné vecičky...ak ovšem do týždňa nenapadne meter snehu :grinning: idem do hajan už..dobrú nocku :slight_smile:
16. sep 2010 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko :slight_smile: tak u nás prší...ale von pôjdeme...a poobede máme ísť do kaviarne pre maminy..

a aha ho, oskar sa tu na mňa škerí :grinning: tak že by už nepršalo????
16. sep 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok