Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

acerka
15. sep 2010

a ozaj ahojte 😅

zmurkaz
15. sep 2010

@lucim tak taška pripravená ... idem chystať garderógu 😉
@inneska ...to je nááááádherné čo robíš - ja také tiež chcem vedieť 😅 😵 😵 😵 😵 ...no veď raz - na dôchodku - možno vnúčatám uháčkujem 😅 ☹

lucim
15. sep 2010

@acerka ahooooj, sa tym nasim chalanom v tych gulickach moc pacilo 🙂 a ja som rada, ze som ta spoznala nazivo. 🙂

lucim
15. sep 2010

@zmurkaz nachystaj aj nam, na zajtra do guliciek 🙂

zmurkaz
15. sep 2010

...no a som tu ... ale len na skok 😉

lucim
15. sep 2010

ja sa pokusam najst nejaky pekny obrazok zebry a hada - matko sa dnes vecer sam racil naucit znak na zebru a zvuk na hada, az na to, ze z blbej handrovej knizky, ktoru vytiahol, kde su salene neonove farby, kto to kedy videl - kukam do nej - ruzovu zebru, fialoveho hada a este tu je aj modry tiger. 😠 😉 ... uz len ta fialova milka krava tu chyba! 😝

zmurkaz
15. sep 2010

@lucim 😝 ...nemám rada také ... ale čo už keď tie detúchy také farby lúbia 😖 ...
.... aaaa oficiálne Žužu zateká sopel do hrdla 😠 ....čo s tým? 😠 😠 😠

inneska
15. sep 2010

@lucim tú knižočku máme aj my 😀 a super fotečky s @acerka 🙂 další noví kamoši 😎
@zmurkaz akú garderobu chystáš?? som nejako všetko nedočítala 😅 a začína zatekať aj mne 😀 sme boli u mami, a je nachladnutá trochen, tak už to chytá aj mňa, som dopila coldrex..hlavne, nech to erik nechytí..ja už dáko prežijem 😝

inneska
15. sep 2010

a kam to samy letela??? som to postrehla, len neviem kam ☹ snád si to tam dobre užívajú 😎

lucim
15. sep 2010

@zmurkaz ja som davala sinupret, nech tie hlieny neotravuju v dutinach, ale radsej rychlejsie odtecu a ked to matka srazdilo na kasel, tak som dala - co som dala? uz ani neviem - aha - stodal . este jedna moznost, ale este som ju neoskusala - na zadnu nadchu zabera coryzalia - ale musis tu tabletu pre dieta rozpustit.

lucim
15. sep 2010

a viete ake to bolo zlate, ked som ho naucila tu zebru? som sedela za matkom a od zadu som ho skrabkala po rebrach, ze zebra ma pasiky. a hned pochopil, ze to sa ukazuje na jeho rebrach. 🙂

zmurkaz
15. sep 2010

@inneska ..no Jurko je už školák - tak v rámci eliminácie ranného zhonu všetko večer nachystám - som to nikdy takto nerobila a bolo mi straaaašne rehotne - keď mi niekto povedal, že chystá na ráno 😅 ...a teraz to robím 😀 😀 😀 😝

@lucim 😵 😵 😵 ...šikuldoš chlapík 😉 ...No a s tým soplom zadným ma to riadne vytáča - sme asi 2 mesiace nič nemali - ani Jurko ani Žužu - tak musíme rýchlo dohnať 😠

Babulečky - idem OF ... krásne pokacošte ...pa pa 😉

raona
15. sep 2010

baby, jednu radu potrebujem, ak chcem ignorovat priatelstvo na fb,tak ten dotycny co poslal ziadost o priatelstvo zisti ze som ho ignorovala???

inneska
15. sep 2010

@zmurkaz jááj taak 😀 tak dobrú nocku a ráno bez zhonu 😉
@lucim šikulínek maťulko 😉 u nás zatial vetky zvieratká sú hav hav(začne hh-kať 😀 ) ale musí to byť milé...a ate šteklivý??teda maťko...erik je snád všade 😀 😀

lucim
15. sep 2010

jarka, myslim, ze neblika ziadna sprava, ze si to ignorovala, ale ak ti to poslal niekto ako odporucanie, tak sa to zobrazi obom stranam a tvoj znamy si vsimne, ze odporucaneho nemas v priateloch .... ja momentalne tiez mam 2 mena, co cakaju, co s nimi spravim .... zatial nikam neklikam ....

inneska
15. sep 2010

dotyčný neuvidí, že si ho ignorovala...len ak to nebolo na odporúčanie, ako písala lucka..

raona
15. sep 2010

oki, diiik za info.. nebolo to na odporucanie 😉

acerka
15. sep 2010

@lucim pridete aj zajtra do centra?, my pojdeme 😵 😵 aj ja som ta rada spoznala, musime sa castejsie stretavat, aby sme aj pokecali, ale pri malych lupeznikoch, ktori behaju kade tade je to trosku narocne 😀 😀

acerka
15. sep 2010

tak idem off sme mali dnes velmi vyletnicky den, som unavenaaaa 😕 bru noc 🙂

lucim
15. sep 2010

@acerka prideme 🙂 cca plus minus hodina ako minule. 🙂

lucim
15. sep 2010

@inneska nastastie moc steklivy nie je, iba nozky a pazusky, to by som ho asi nemohla hentak ucit zebru. ale smejka sa. 🙂

inneska
15. sep 2010

som sa zahačkovala..baby dali postup na autíčko, tak už je hotovo, len na kolieska nemám čienu 😝

@acerka tak dobrú nocku a užite si mc 😉 my ideme v piatok a zajtra do kaviarne, čo nám otvorili...je to vlastne ihrisko a tam zopár stolov ..erika som odtial nemohla dostať..hlavne zo šmýkalky 😀
@lucim my sme hlavne pod krkom, tam ho ani chytiť 😀 😀

inneska
15. sep 2010

a chcela som sa spýtať...erikovi sa takto začali šúpať nožičky(neviem, či je to dobre vidieť) nestretol sa s tým niekto??? kedysi sa aj mne tak, ale potom to prešlo..či s tým dr otravovať či nie 😒 uričte ho to nebolí, nesvrbí...len sa to šúpe..má to niečo vyše týždňa...

lucim
15. sep 2010

inn vyzera to mozno na mykozu - natri mu tam canesten 2x denne.

lucim
15. sep 2010

@inneska budes robit aj salik a rukavice? 🙂

inneska
15. sep 2010

@lucim díky, zajtra pôjdeme do lekošky 😉

inneska
15. sep 2010

@lucim šálik skúsim, asi aj uštrikovať, to nieje problém, len rukavičky neviem neviem..budem ked tak násjť dáky postup 😅

lucim
15. sep 2010

ja som dnes hladala nejaku supravku salik, ciapka rukavice, ale kdze este nemame bundicku, tak kupim az potom ... sj tak som nic zaujjimave nenasla ... ale ta vasa bundicka je super. 🙂 dobre, ze si ju vyhrala. 🙂

inneska
15. sep 2010

ešte máme chvílku čas na zimné vecičky...ak ovšem do týždňa nenapadne meter snehu 😀 idem do hajan už..dobrú nocku 🙂

inneska
16. sep 2010

ránko 🙂 tak u nás prší...ale von pôjdeme...a poobede máme ísť do kaviarne pre maminy..

a aha ho, oskar sa tu na mňa škerí 😀 tak že by už nepršalo????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre