Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
16. sep 2010

inak dnešná noc konečne normál..zobudil sa len ked som liezla do postele a v noci potom tuším len raz mrnkol, tak som rada 😎

lucim
16. sep 2010

raneckoooo 🙂 , mne v noci oprsalo pradlo vonku, ale snad oskar vylezie a uschne to.
my ideme do mat.centra o chvilku. noc bola budiva, ale nie katastrofalne, len castejsie zamrnkal - som pohladila a hned spal.

nina41
16. sep 2010

Ahojte 😵 😵 😵

traktor
16. sep 2010

ahojte , u nas leje a je chmuravo a je zima a fuuj.....
@inneska ahoj, ericko fesak, mamka sikulka...este som ta zabudla 😅 pochvalit, kraaaaasne torticky si napiekla..ved ty sa tym môzes zivit 😉 ...nemusis riesit , co po materskej 😉 ..a vcera ste tu riesili ciapocky, saliky...tak ja kupim uz len jedine v predajni...aj napriek rozmerom , kupila som cez net a vôbec nam nesadli na hlavicku,...takze uz len obchod..

inneska
16. sep 2010

@lucim tak som rada, že aj u vás bolo lepšie a nech si maťko užije MC 😉
@nina41 riško beťár 😀
@traktor ivka, dakujem za torty 😉 tak ked to človeka baví, tak to ide...len nemohla by som to robiť oficiálne, nemám na to školu, ale šagrina má, tak padla aj taká alternatíva, že ona živnosť a spolu by sme dačo spáchali..ved uvidíme 😉 je to teraz už také klamlivé, kupovať cez net..neni nad to, ked odkúšaš..bo nevieš, aký matroš to je, či sa natiahne, či nie..ja ak sa nepodarí domáca výroba, tak tiež dačo budem musieť kúpiť 😀

lucia32
16. sep 2010

Ránko...som dočítavala....
@inneska ...môžeš si založiť krúžok šikovných rúk 😀 žeby som aj ja oprášila háčkovku? Času v robote je,. len nájsť chuť 😀
@lucim...tak už krásne znakujete...aj my máme tu handrovú knihu s tými neonovými zvieratkami 😀
@traktor...čauki mňauki, tak nakoniec zo 4 príhozov sa aspon 1 podaril...vyhrali sme túto bundičku, kedže som bola off, je to šťastie http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2482113
@nina ahojky...malý sa hrá na bábiku?

inneska
16. sep 2010

@traktor som najskôr čítala, že chrumkavo je u vás 😀 až potom že chmuravo 😠

traktor
16. sep 2010

@lucia32 lu taka bunda sa mi veeeeeeeeeelmi paci..pre matka som podobnu len v modrom okukovala , len nikdy nie je jeho velkost a nova...no draha na mna...
@inneska aj jaobcas inak precitam a zaujimavo to potom vypali 😀 😀 ..a na torty nemusis mat skolu..staci chut, priestor...a kludne sa tym môzes zivit...ja poznam jednu, byva v medzilaborciach a pecie neskutocne kolko na mnozstvo...aj nestiha..taky je zaujem o jej torty 🙂

brusinka.pusinka
16. sep 2010

krásné raníčko 😀 😵 u nás krásně ale chladno 😒

@inneska supr čepice a jěště krásnější model 😵
@nina41 krasavec z něj roste je šikulka 😵
@lucia32 parádní bundička supr cena Natka bude kočanda
@traktor škoda počasí mělo bít babí léto a né hnusný podzim 😠

brusinka.pusinka
16. sep 2010

😉 jinak zdraví copatka malá kytičková 😉

traktor
16. sep 2010

http://wiky.sk/wikynew/index.php?page=shop.prod... a nezblaznila som sa, ale toto som objednala matkovi...on tak rad kocikuje..len nas kocik nema moznost , aby sa rucka dala dat nizsie..takze bude mat svoj...bude spravny tato 😀

traktor
16. sep 2010

@brusinka.pusinka jeeeeej..to som mala aj ja ako male dievcatko a aj lienky boli. 😵 😵 😵 to sa mi velmi paci 😵 😵

brusinka.pusinka
16. sep 2010

@traktor krásný a proč však naše má autíčka 😀 😀 😀 a také jsem se nezbláznila 😀 a náhodou když kluk vozí kočík chce domu jěště jedno mimi . a jó berušky máme také

traktor
16. sep 2010

@brusinka.pusinka 😀 😀 😀 😉

traktor
16. sep 2010

@lucim lucimka, teba som sa chcela opytat, kedze mame rovnaku trojkolku...da sa nastavit aby sa predne pedaliky netocili, ze len koleso sa toci?..matko uz nema ani ohradku, chodime len tak volno, uz len trosicku chyba a dostane na pedaliky..zatial si nozky vyklada nie na stupacky ale hore na predne koleso, na ten kryt...len ma zaujima ci sa da aj toto...

lucia32
16. sep 2010

@brusinka.pusinka jééé aké pekné kopretinky....nám ešte len vlásky rastú, ale po spinkaní sú už pekne pokrčené 😀

zmurkaz
16. sep 2010

@nina41 ...aj my máme taký kočík a aj naša doňho lezie 😀 😀 😀 - len vo fialovej farbe 😉
@lucia32 ....supiš - budete fešáčky 😵 😵
@brusinka.pusinka - aj ja som včera robila malej copky - len som zistila, že nemám dve rovnaké malinkaté gumičky 😅 - tak musím kúpiť 😉 ...a malá je kúúúúzelná 😵 😵 😵 😵
@traktor ...aj náš malý sa hral na tatina 😉 a kočíkoval

AAA ahojky 😉

brusinka.pusinka
16. sep 2010

@zmurkaz děkujeme my kupujeme gelové malé gumičky u ťamana je jich tam hodně a za 13 kč 😀 😀 😀

monr
16. sep 2010

ahojky, skočila som vás kuk
krásne fotečky ste popridávali.
brusi, krásne copíčky. 🙂
traky, raz si písala, že ti vynecháva príspevky, už sa to stáva aj mne, hlavne pri nových témach som si všimla, keď otvorím je jeden príspevok, a neskôr sú pred tým ešte ďalšie. nuž záhada. 🙂
inka, aj ja musím pochváliť tortičky, sú nádherné.

miška aj u nás štrajkuje v noci, každú hodinku je hore s plačom, a len cucká a dudká. ach jo.

teraz búva, tak idem k nej

pekný deň všetkým ešte prajem.

brusinka.pusinka
16. sep 2010

holky kuk máme na studený podzim 😀
@monr děkujeme

traktor
16. sep 2010

@ani3012 vies co bude najlepsie?...ze nakoniec tato pesnicka bude najviac hrana v radiach a bude s toho hit 😀 ..alebo uz aj je 😀

traktor
16. sep 2010

@brusinka.pusinka 🙂
@monr mne to este stale blbne ale uz nie tak casto...

brusinka.pusinka
16. sep 2010

Holky vypadá to že naše Kuchy bude mít brzy druhou želvičku u sebe 😉

traktor
16. sep 2010

aha. http://www.mimiaukcie.sk/profil.php?user=4282....., ze ucast na aukciach pozastavena...ale ponuka a prihadzuje sa delej..to ako je mozne?

traktor
16. sep 2010

@brusinka.pusinka jeeej, to je super, ti pisala?

brusinka.pusinka
16. sep 2010

@traktor né kukla jsem na září 2010 hihihi vím že má mít termín a ouha je to tam že nastupuje do nemocky 😀

traktor
16. sep 2010

@brusinka.pusinka 😀 tak jej drzim prsty, nech ma rychlo pôrod za sebou a krasneho zdraveho drobceka pri sebe 😵

brusinka.pusinka
16. sep 2010

@traktor a dost hustě jim hrabe , však to je osobní věc a většinou dost zlá a těžká. to je blbá provokace 😠 😖

traktor
16. sep 2010

@brusinka.pusinka to bud je svihnuta alebo chce vyprovokovat len..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre