• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Už to fičí :grinning: Zatial len taká skúšobná priadza :wink:
16. sep 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 paráda šikulka
16. sep 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby som aj ja vytiahla hackovku? :sweat_smile: :slight_smile: mna to bavi ale musim mat na to klud a to je u nas dost problem

inak ahojte :slight_smile: kym som vas docitala uz je aj Tami hore :slight_smile:
16. sep 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska perfektna ciapka, taku aj ja chcem spravit na jar pre malu

@lucia32 ze skusobna a ake je to peknucke :slight_smile: dobru robotu mas :wink:
16. sep 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hladam partacku na koncert M. Zbirku v BA http://www.ticketportal.sk/Podujatie_Search.asp?ID=15028
27.10 o 19 na pasienkoch

mm slubil ze to s Tami zvladne tak to uz musim vyuzit, ale samej sa mi na koncert nechce. dajte vediet cim skor najlespie IP nech neprehliadnem lebo listky sa dost rychlo minaju aspon tie na sedenie s miestenkou, ktore by som chcela nech nemusim prist 2 hodiny vopred :slight_smile:
16. sep 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem k malej,papa
16. sep 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim lucimka to cierne koliesko som si uz vsimla davnejsie, ale ked vytiahnem alebo zatlacim...ziadny rozdiel nevidim :sweat_smile: koleso aj pedaliky sa tocia furt rovnako :sweat_smile:
16. sep 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo , halo, je tu niekto kto je prihlaseny na mimiaukciach?...mrknite sa mi na to http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2495040....tam kde pise predavajuci danka...kliknite a pise tam , ze ma zakaz naaukciach?...ci len mne to ukazuje?
16. sep 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako to zistím -.... som sa už prihlásila....
16. sep 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor A ako to zistím -.... som sa už prihlásila....
16. sep 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne to ukazuje
16. sep 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ...aj mne to ukazuje - účasť na aukciách bola zastavená.... :confused: :confused: :fearful: :fearful:
@zmurkaz klikla si na moj link?..ukaze ti kabat a dole pise meno tej co to predava, tak tam klikni...
no a ako je to mozne?...moze drazit ked ma zastavenu ucast?...napisala som jednej, co uz prihodila a jej toto neukazuje...tak teraz ako?...vsak ked kliknem..co ked je podvodnicka a ked nekliknem a ona za nic nemoze , tak nevydrazi za vyssiu sumu, lebo tomu co mu to ukazuje ako mne, jej tam neprihodi...
16. sep 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor i mě to píše že je pozastavená :wink:
16. sep 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechápem, či nemôže predávať, alebo kupovať
16. sep 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor - aj ja som úúúplne šoknutá - šak to by sa jej nemalo ani dať nahodiť!!!! A tú Bezku poznám - segra si u nej objednáva !!!! - jej mam dať správu - či čvo? či sa mám na to vyfláknuť? :fearful: :confused: :confused:
16. sep 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz napis jej..som zvedava, co ona na to...
16. sep 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...
@traktor som jej písala, že asi si to nechala sama pozastaviť - teda ona si to myslí ... ale ja by som dala od toho ruky preč :pensive:
16. sep 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, chcela by som tento kočík, ale neviem ho nikde nájsť na predaj. Žeby sa už nevyrábal? Toto je model 2009! Neviete mi poradiť, ja už som skúsila všetko možné a nič som nenašla.
16. sep 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 ...ktorý tento? :sweat_smile:
16. sep 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. sep 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 :grinning: :grinning: :wink: ..neboj - aj ja ju mám :rolling_eyes:

... a nechápem - šak také som videla behať po svete.....
16. sep 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz uz mi napisala ta predavajuca...ze ju stopli...vraj neumyselne udala na tricko , ze je prave a nebolo..tak jej stopli ucet..nepozdava sa mi to..tak radsej ani neaukciujem...pohladam daco ine..
16. sep 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ...no veď ... ani mne by sa to nezdalo - takú vec môže aj inak riešiť .. a nie stopom .... radšej daj o euráš viac ale u niekoho poriadneho... :wink:
16. sep 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zmurkaz však práve, ja som ho videla teraz cez víkend ten modro-oranžový a suprovo vyzeral, tak by som ho rada kúpila malej, lebo náš Quinny Buzz som včera predala a chodíme piešky :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 ...jooooj .... tak to by chcelo rýchlu akciu na kočík :wink:
16. sep 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zmurkaz no ako ja už mám v podstate vybratý, asi kúpim Quinny Zapp, lebo som bola max. spokojná so značkou, ale tak tento by tiež zamiešal karty.
Možno niečo splaším aj v Poľsku, v sobotu ideme na trhy trošku peniažky pomíňať :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 ..no tam by ste mohli niečo nájsť ...ja sa v kočíkoch veľmi nevyznám ... my máme "zdedené" Peg Pérego ... a boli sme spokojní - tak som nič iné neriešila :wink:
16. sep 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zmurkaz no ja som tak trošku maniak, už idem kupovať tretí kočík :grinning: :grinning: :grinning:
ale Saška už sa voziť veľmi nechce, takže len tak na presuny po meste, do obchodu a tak, inak chodíme pešo...
16. sep 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok