Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
16. sep 2010
traktor
16. sep 2010

@adka12 a keby si im napisala, ci sa este neda kupit?

lucim
16. sep 2010

bryyyyyy veceeeer 🙂

zmurkaz
16. sep 2010

trápia nás zuby a sople - musím of ☹

nina41
17. sep 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
17. sep 2010

krásné raníčko sluníčka moje a já posel dobrých zpráviček nesu velkou novinku kuk všechny 😵 😵 😵

Vzkaz od Kuchy: V bříšku bylo místa málo, vylézt ven se dobré zdálo. Tak jsem vykoukl na brášku, maminku a tatínka 17.9.2010 v 2:30 Tobiáš Kuchynka, 3.48kg, 50cm.

velikánská převeliká gratulace k druhé želvičce a velký cmuk pro obě mimnka

brinzulka
17. sep 2010

@brusinka.pusinka krasne, vela mliecka energie a zdravicka zelame

brusinka.pusinka
17. sep 2010

@brinzulka ahojky Jak se máte sluníčka a co náš Frajerko nezlobí 😉 cmuk mu posíláme i bráškovi 😉

brinzulka
17. sep 2010

@brusinka.pusinka davidko nechce chodit zo skolky domov....
maly andre stale sopli...vcera som im nakupila beta glukan a idem ich dopovat...stale len 6zubov...ale dasienka paradne spuchnute...
od 11.10. mam tyzden skolu-andre sa bude varovat s tatinom, na mliekaren si bude musiet pockat do vecera- a myslim, ze ja to budem znasat horsie ako on..inak zbojnik velky...karamelku ponahana, polezie za nou, iba v komunikacii bude zaostavat, ale rozumie a ukazuje prstom, kde co chce...Ale snad ho ona nauci-ako treba 😉

brusinka.pusinka
17. sep 2010

@brinzulka no šikulkové jste a neboj on se rozpovídá a jo malá je fiškus ta lozí po nábytku a jěště se tomu směje 😀 😀 😀 to budou zbojníci teda 😀 😀 pusu jak jídlu tak k řeči nezastaví celý den a mlíčko máme ráno a večer maminčiné, jinak normálně a zoubky máme pořád jen ty dva 😀 😀 😀 😀 Neboj on to s tatinkem zvládne na jedničku a ty si zvykneš však to je chvíle není to na dlouho 😉

brinzulka
17. sep 2010

@brusinka.pusinka 🙂 pozdravujeme

brusinka.pusinka
17. sep 2010

@brinzulka aj my 😉

brusinka.pusinka
17. sep 2010

holky a jeden kreslený pro zasmámí 😉 😀 😵

lucia32
17. sep 2010

Bré ránko...
@kuchy...velká gratulka k narodeniu chlapčeka...
@brusinka.pusinka 😀
@brinzulka neboj, zvládnete to...andremu nech sa rýchlo polepší, soplíky fúúúúú 😉
A takto pokračujem...

anavi85
17. sep 2010

Ahojte maminky,
sa ospravedlnujem, ze vas zanedbavam, ale Petko ma nocne, tak sa musim venovat Adkovi na 250 % ( lebo inak vykrikuje), kym sa Petko nevyspi...nemam ani cas docitat, ale od buducieho tyzdna sa budem ukazovat castejsie 😀

jajona
17. sep 2010

Ahojte,

no dlhšie som sa neozvala, mala som doma muža a blbne nám net. Keď bolo trochu času, tak som bola na FB.

Matúško je nejaký prechladený - sople, kýcha 😒 , takže tieto posledné 2 noci žiadna sláva 🙄
No a ešte aj muž sa dnes dotrepe skôr domov, že mu je nejako na figu - ako na chorobu. Takže lazaret ako vyšitý 😝

Vonku otrasne... prší. Včera sme to zvládli celkom OK s nákupom no dnes sme sa museli prezliekať, lebo Maťko stále dával von rúčku, tým pádom sa pršiplášť posúval a pršalo na neho 😠
Inak pohoda... Máme 8 zubákov. Ešte stále samy nechodíme.

Ďakujem za blahoželania k výročiu.... a oslavovali sme tak, že ja doma a Juraj na ping-pongu. Čo vám budem hovoriť, ale aspoň tou kyticou to nejako odčinil.

Pozerám, že sa tu rozbehol krúžok šikovných rúk @inneska a @lucia32

@brusinka.pusinka krásne copíky má Simonka a tie "škrnky-brnky" nemajú chybu. Neviem, či aj u vás sa to tak volá

@brinzulka všetko naj k výročiu... veľa, veľa lásky 🙂

@traktor kde si sa tak super naučila aukciovať? vždy chytíš také parádne ceny

@adka12 že tretí kočík... my máme stále ten istý, no hlboký nerátam

jajona
17. sep 2010

tiež sa pripájam ku gratulácii k narodeniu bábátinka @kuchy 😵

ani3012
17. sep 2010

@kuchy !!! veľká gratulka 😵 😵 😵 tešíme sa s vami,hlavne hodne zdravíčka ,lásky a rodinnej pohody 🙂

ani3012
17. sep 2010

@jajona nová fotečka,že ? Krásni ste tam,malý je taký veľký...... 🙂

ani3012
17. sep 2010

a Evička sa zobudila...stihla som tak navariť obed a kuknúť na net

jajona
17. sep 2010

@ani3012 veď bolo toho dosť, čo si stihla...... fotečka staro-nová... musíme sa pofotiť, už sme dávno nemali vonku foták

lucia32
17. sep 2010

Rastie to 😉

traktor
17. sep 2010

@asparaguska dakujem za CDčka, su perfektne 😉 ..a deniska je velmi pekne dievcatko?...zbojnicek 😀 😉 😵

ani3012
17. sep 2010

@traktor a aké ti napálila? aby som vedela a neposielala aj ja ti to isté

traktor
17. sep 2010

@lucia32 sikulka, ale ti to ide 😉
@jajona peknaaaa fotecka 🙂 ..a ako aukciujem?..no asi uz kazdy vie, ze ked nieco chcem, tak to nevzdam, tak radsej uz neprihadzuju 😀 😀 ...ale nie , väcsinou sui tie akcie v case, ze sa aj da predpokladat, ze malokto prihodi...uz som napr. videla krasny funkcny pisaci stroj v kufriku a vydtrazil sa za 1 euro..ti poviem, by ma vystrelo, ved posta bola drahsia...

traktor
17. sep 2010

@ani3012 ani este pocuvam, tak neviem, zatial idu smolkovia 🙂

ani3012
17. sep 2010

@brinzulka to je fajn,že Dávidkovi sa v škôlke páči 😵 😵 😵 a školu stále nezávidím.si frajerka 😎 a vôbec každá žena,čo sa dá popri rodine na štúdium 😎

traktor
17. sep 2010

@kuchy Nech Vám v zdraví, láske rastie,
nech Vám dáva iba šťastie.
Vo dne, v noci, skrátka stále,
nech Vás teší chlapča malé. gratulujem k drobcekovi 🙂

asparaguska
17. sep 2010

@traktor Som rada, že to funguje, aj na budúce...
Deniska ďakuje dievčatám za kabelku.. už v aute rozpájala ručičky bábike a dokonca testovala zips... po ručičkách a očičku bol na treťom mieste 🙂
Myslím si, že ani Maťko by sa nemusel za zbojstvá hanbiť (napr. Maťko v skrini), ale keď ho ťahalo na spánok? Sa mi páčilo ako sa tváril, keď sa Denka snažila s ním komunikovať... 😀 Ako odťahoval hlavičku... 😀 Deniska to poriešila hneď a vybrala si potom Paťka..., ten sa jej páčil najviac. 😀

traktor
17. sep 2010

@asparaguska 😀 ..matko dlho nevydrzal..skoro zalomil..tak mu pesnicky pustim zajtra 😉 ..a nabuduce poprosim aj dalej...u nas sa nehryzie 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre