Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
18. sep 2010

a este ze mame FB, takmer sme zabudli na refendum .. ale pojdeme, ked spapame masko, pojdeme na pivko a volebna miestnost je hned kusok. 😝

inneska
18. sep 2010

dobrý večer 🙂

dnes bolo krásne 😎 erik mi dnes buntošil od 6, tak o 8 znova zalomil, potom prechádzka do obchodu, vyvesila som prádlo a šli sme znova von..na 3kolke odhlasovať to referendun a ešte sme skočili paťkovi na hrobček..trochu pokopať a vypleť burinu a zapáliť sviečočky...pred 2 týždňami tam zase pribudol další anjelik chlapček a potom len okolo domu sme sa motali..teda erik, ja som trochen háčkovala 😀 a stále sme sami doma..tata asi ostane do zajtra preč..a teraz už erik spí, tak mám klud chvílku..lebo sme obaja začali včera straašne sopliť..ja v poho, sa vysmrkám, ale erik..chrčí jak šlak, ale poobede som skúsila odsať, ako keby som ho rezala, také revy...tak ho to budí ten sopel, ale celkovo min, noc spal pokojne, tak ako obvykle..

bože, šak ja mám to prádlo stále vonku a tam už tma 😖 a bude navlhnuté..ach jaj...no nič, doschne vo vnútri..

lusia_99
18. sep 2010

halooo haloooo kde ste vsetky??? volite? 😀 my uz mame odvolene 😉

asparaguska
18. sep 2010

Dobrý večer...

@lusia_99 a koho si volila? 😀 😀 😀

My sme dnes boli na rozlúčke s Ikarusmi v KE. Zajtra by mal byť aj deň otvorených dverí či čo v dopravnom podniku, tak uvidíme...

lusia_99
18. sep 2010

@asparaguska a co ja ti viem??? som križikovala 😀 😀 😀

asparaguska
18. sep 2010

@lusia_99 Takže Evu Krížikovú? 😀 😀 😀

lusia_99
18. sep 2010

😀 😀 😀 @asparaguska neznam ci Evu ale Krozikovu isto

ani3012
18. sep 2010

dobrú noc ! 🙂

nina41
19. sep 2010

Ahojte 😵 😵 😵

ani3012
19. sep 2010

dobré ráno ! 🙂

traktor
19. sep 2010

ahojte 😵 😀 😵

inneska
19. sep 2010

dobré ráno ! 😀 😀

lucia32
19. sep 2010

Pekné poludnie 😉

lucia32
19. sep 2010

Jeden z týchto krásavcov bude náš nový člen rodiny ...sme v štádiu vymýšlania mena ... 🙂

traktor
19. sep 2010

@lucia32 jeeeeeeej..krasny su...a ake mena teraz rieste?vsak hod...

lucia32
19. sep 2010

@traktor jaj tak to ani srnka zatial netuší 😀 mne sa páči Natyn ale kedže mám Natálku, tak nie 😝 takžeby Timon?
No uvidíme, každý si vymysli to svoje a ktoré obstojí 🙂

asparaguska
19. sep 2010

Ahojte...

@lucia32 Jemine tí sú super. Aká to je rasa? Drôtosrstý jazvečík?

lucia32
19. sep 2010

@asparaguska ahoj....áno...akurát sme vstali...ideme kuki Shnappiho 😉

monr
19. sep 2010

ahojte

@lucia32 tak vitaj v klube, aj my máme Platóna

lucia32
19. sep 2010

@monr diki...tak sme sa nakoniec odhodlali...po 2 kocúroch 😀 ...aj ked švagor tu mal na dvore pár rokov sučku...takže nejaký psík sa tu už tmolil 😉

monr
19. sep 2010

@lucia32 veľa zdaru, ten náš je šialenec. ked bol malý, vyzeral tak isto 😀

lucia32
19. sep 2010

@monr čo máte za rasu? Tú istú?

monr
19. sep 2010

drôtosrstý krátkosrstý jazvečík 😉

nykyta
19. sep 2010

dobry wecer koceny 🙂 🙂 tak po dlhej dobe som sa sem dopracovala 😀 😀 mozno len na chvilocku,ale aj to staci 😉 macik uz dva tyzdne nespava potiahne od 20.00 do 23.00 a potom mame hotovu zurku 😕 spat ani za svet 😕 posadi sa a zacne vykecavat no potom zacne poplakavat az to prerastie do placu a pochodovaniu po posteli 😕 😔 no nemam slov 😔 🤐 🤐 takto potom pokracujeme do piatej potom odpadne a o siedmej na nohach 😒 😒 niekedy mi zaspi na obed inokedy je to na sokolovce no tie uz nefunguju tak neviem kam ma potom zavruuu 😕 😕 pocet zubov 12 ked ratam aj tie co prave presvitaju a robia neplechu 😕 nic nechce na jedlo a tak fici na mrkve,jablkach,uhorkach a rajcinach 😕 😕 ine ani za svet 🙄 vsetko spapaju trhaci 😝 😝 😝 bo vyhadzovat sa mi to nechce a trhacom velmi chuti macikova strava 😝 zacali sme chodit na plavanie tak aspon na chvilu sa poriadne vyblazni aj ked nam to naburalo cely rezim 🙄 🙄 lebo chodime z domu o 12.00 a tak ani spat ani jest a pocas celeho kurzu drkoce zubami co je ospaly 😕 tak nejak zbezne som vam napisala ako sa nam dari 😀 😀 dufam,ze som vas neunudila tymto mojim dlhym clanockom 😀 😀 😀

ani3012
19. sep 2010

dobrý večer ! 🙂

@lucia32 krásne šteniatka 😵 a za tie mená : naša suseda má psa a volá sa Mišo.Že ho s tým menom kúpili.

@asparaguska Zuzka,ďakujem veľmi pekne za ochotu,si milá 😵 😵 😵 Netreba mi nič,ale ja ti na oplátku niečo do KE prinesiem-ak bude zase stretko 😉

@lucia32 @monr @traktor psíkov závidím,škoda že z viacerých dôvodov ja psa nemôžem ☹ dnes sme boli na návšteve, majú psíka a celou cestou domov som kýchala. 😠

ani3012
19. sep 2010

@nykyta to má teda výdrž Martinko..... mlieko ti pije ?

ani3012
19. sep 2010

@inneska vidím,že ani ty sa nezastavíš pri Eričkovi 🙂 Už sa máte lepšie ?
@lucim a Maťko ako pokračuje v chodení ? nepadá moc ? On je inak veľmi opatrný,čo som si na ňom všimla 🙂

nykyta
19. sep 2010

no a aby bolo dost negativa tak sa aj my pochvalime 😀 😀 vie povedat mama,tata,dede,baba,teta a potom kde je a daj a hlavne ked nieco chce tak docupita za mnou chyti mi ruku a zacne ma tahat,ze mam pod 😀 😀 😀 no cez den je to srandista sa nasmejeme az az no len ta noc 😀 😀 aked chce ist von donesie s botnika svoje topanocky a potom uteka pre svetrik a polozi to mne na kolena a uteka k dveram a tam zacne trieskat 😀 😀 😀 no je to anjelik s rozkami 😀 😀 😀 no a to nehovorim pri pomahani v domacnosti je to pomocnik 😀 😀 😀 prepacte,ze som tolko napisala ale neviem kedy sa tu potom ukazem tak musim napisat tak zbezne vsetko 😀 😀 😀 😀 aby ste nemysleli,ze na vas zabudam 😉 😉 😉

nykyta
19. sep 2010

@ani3012 chvalabohu ano 😝 😝 vecer pred spanim a potom o 1.00 a este rano ked nechce ranajky tak o 8.30 mu este spravim 😀 😀 takze mliecka ma doooost 😝 😝 😝 a inac ahooooj 😉 😉 😉

nykyta
19. sep 2010

@ani3012 a keby si si kupila psika co mozu mat aj alergici 😀 😀 😀 napriklad ako su nasi trhaci 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre