• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@nykyta držím palce, nech sa spanie porieši, u nás sa preberá každú hodinku, niekedy aj skôr, a s plačom, cez deň tiež mrzutko, vyliezli 2 stoličky, 2 presvitajú, :slight_smile:
@ani3012 zajtra idem venčiť svokre nemeckú dogu, v sobotu doviezli, tak to bude sranda, ešteže je to len šteniatko.
a to som chcela nemeckú dogu celý život, ale do jednoizbového bytu, čo majú by som to iste nespravila.
a ohľadom nášho, keby ho muž nedoniesol s tým, že všetko naj k narodkám, tak psa do bytu eeeee. kvôli mojej pohodlnosti. Má to kopec nevýhod, ( momentálne jednu obrovskú výhodu, keďže s ním chodím von ja, a mišku na sebe, podarilo sa mi zhodiť kilá, čo som nabrala aj pred tehu z liekov :grinning: )
19. sep 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monr ale prosím ťa ! som ťa videla asi 6 mesiacov po pôrode a si kočka ! :wink:
19. sep 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojoooj musim utekat za macikom :frowning2: :confused:
19. sep 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a som spat :wink:
@monr ajooj no je to perne s tymi zubkami :confused: normalne v dobrom zavidim maminam ktore nevedia co je to ked ich mrousom lezu zubky :confused: :confused: zato my vieme o kazdom jednom :confused: :confused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: achjaaaj
19. sep 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ja len preto,že teraz som sa dozvedela,že mlieko spôsobuje hyperaktivitu. :confused:
Tu máš link:
http://www.radost.sk/kniznica.php?action=fulltext&show=more&IDrow=1055
Ono to nemusí byť len zo zúbkov.Ja som to tak ospravedlňovala pri Patrikovi.Prvý krát som sa vyspala po 18 mesiacoch

@monr a do bytu by som si psa nevzala,sama mám málo miesta :grinning: Keby bol aspoň ešte balkón...... :unamused:
19. sep 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 no dakujem za clanok :confused: chuda :confused: no macik pije nutrilon ha takze ho vlastne pijeme uz od porodnice bo mm je atopak a mne sa mlieko prestalo tvorit uz po porode no teda este tyzden som prikladala a odsavala az potom nebolo nicoho takze odvtedy sme na ha a nemal ziadne problemy :confused: inac papkaval pekne aj za dvoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len ked mu zacali liezt stolicky tak prestal :confused: ale zeleninu a ovocie v surovom stave schrume vsetko len nic varene a maso teraz nechce :zipper_mouth:
19. sep 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 a este ja urcite viem,ze su to zuby bo do vsetkeho hryzie a slinta ako bernardin :confused: :confused: :confused: a stale si pcha rucicky do pusy ako keby si to masiroval :confused: :frowning2: :frowning2: sak uvidim ved za chvilu pojdeme dokymu do poradne v 15 mesiaci tak mu to spomeniem a budem mudrejsia :wink: :wink: :wink:
19. sep 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ja len že keď je taký akčnejší,tak či nemáš doma hyperaktívne dieťa-alebo ako to niekto hovorí náročné dieťa.
Patrik bol strašné žihadlo(aj je), chodil už od 8 mesiacov,všade vyliezol,ničoho sa nebál, išiel do všetkého bezhlavo....
No ale Evička tiež nieje iná,veď je moja :grinning: ale výchova je s ňou oveľa ľahšia ako bola s Patrikom.
19. sep 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kde ste sa schovali babule :confused: :confused: a kde su moje hviezdicky :confused: :confused: traky a lu :confused: :confused: a dalsie babule :confused: :confused: kukikuk :grinning: :grinning:
19. sep 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 no aj macik je taky ako patko :confused: :confused: zacinam sa bat :confused: a coze ma patulo za problem :confused:
19. sep 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ja som tuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: ...cauuuuuuuuuuu nevernica...kde sa flakas?...citam, citam...macik je akcný..jaj moja, nech sa to aspon trosku zlepsi a ty si môzes oddychnut..jaj uz nech je väcsi a beha za frajerkami abo co :grinning: :grinning:
19. sep 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..kukam talent...no strasne ake kreatúry niektore tam idu.. :grinning: :grinning:
19. sep 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ale nič moc,len nemá kde vybiť energiu. :grinning: On je zlatý chlapec,len na veľa vecí musí prísť sám.
Aj keby Matrinko bol hyperakt. tak nič to nieje,pokiaľ k nemu správne pristupuješ.
MM konečne po 6 rokoch bol ochotný prečítať si niečo o hyperaktivite,lebo ten by ho len za všetko fackal. no a bolo tam hlavne to,čo som chcela aby videl: vyhýbajte sa situáciám o ktorých viete,že by vyvolalo nejaký problém
A hyperaktívny ľudia sú poväčšine v dospelosti veľmi úspešní :wink:
19. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ahooooj !
19. sep 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor trakusik ajooj :wink: ze flakam :grinning: :grinning: rada by som sa flakala :grinning: :grinning: ale pri mackovi sa to zial nedaaaaa :grinning: :grinning: bo ja sa pri nom ani nemozem najest co hned nieco riesi :grinning: :grinning: aj u nas sa pozera raz joj raz markiza :grinning: :grinning: teda mm pozera bo ja tukam,alebo beham po schodoch jak splasena tava za macikom :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ahoooj :slight_smile:
@nykyta ze tava :grinning: :grinning: :grinning: macik..trhaci....hotova zoo :grinning: :grinning: ....a ja neprepinam..prve casti somprepinala jak blba, a potom som prisla na to, ze to opakuju..tak teraz kukam joj a v reprize markizu
19. sep 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 prosim ta a akym situaciam tak priblizne by sme sa mali vyhybat :confused: bo ja neviem :confused: :confused: porad :wink: :wink:
19. sep 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: trakus sak raz sa to tu uz povedalo,ze ja mam mini zoo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len ta tava je novaaa :grinning: :grinning: :grinning: inac som bud handra,alebo prachovka :grinning: :grinning:
19. sep 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ja tiež tak pozerám. Akurát sme chválili s mm Lucku Bílu! Je fakt úžasná! :sunglasses: :dizzy_face:

@nykyta tak ja ti skopírujem to najhlavnejšie.len musíš počkať :wink:
19. sep 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to nepoznas chlap s dialkovym v ruke :grinning: :grinning: :grinning: to bude prepinat stale :grinning: :grinning:
19. sep 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 daaaakujem :wink: ale mas cas nemusis sa kvoli mne nahanat :wink: :wink: :wink: :wink:
19. sep 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@ani3012 a lucku zerem aj ja ..a celu...je krasna, vtipna, mila a krasne spieva.a vsak vies :grinning: :wink: :dizzy_face:
19. sep 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta http://www.materskecentra.sk/forum-umc/index.php?action=vthread&forum=11&topic=59
toto je celkom jasne vysvetlené.ono je to hlavne pre staršie detí,ale určite tam niečo nájdeš :wink:
19. sep 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor šak viem :wink: ty ju asik máš ráda,že ? :grinning:
19. sep 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer dievcata, ako mate? co noveho? deti spia? Sarinka uz spinka, snad sa uz dnes vecer nezobudi :grinning: mamina sa snazi pozerat talentmaniu ale akosi nam stale vypadava kablovka, tak z toho vela nemam :frowning2: :unamused:
19. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuleee pozor bud to je kanibalizmus,alebo ste na zenu lucku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: asik, hej... :grinning: :grinning: ..ale ked ona je fakt skvela, ..ked zoberies, aka je popularna a ako prjemne pôsobí a aj ked sa jej niekto nepaci tak to tak krasne poda...jaj...som mohla ist aj ja do talentu..by ma tak inteligentne vyhodila :grinning:
19. sep 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raona ajoooj :wink:
19. sep 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme domaáááááá :grinning: :grinning: sme domaaaaa :frowning2:

bolo úúúžasne a sýkorka je neskutočne úžasné bábanko.. naše. cmučkovské úžasné...

fotky dodáme zajtra.. je ich tak strašne vela.. že neviem ktorú skôr..
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten co teraz spieva..kukate?
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok