Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

aspine
3. sep 2009

lucim ja myslim ze kojeni v obchodaku je stejne standardni jako v klidu domova 😀 jsem uz praktikovala asi 2x v CofeeHeaven a nekolikrat v aute na benzince anebo na parkovisti 😉
a tady na Lipne jsem uz pokrtila asi dve kavarny a v Rakousku u prodejny BMW 😀

alexarisko
3. sep 2009

lulu, nevyjadrujem sa, aj teraz mala mi spi na ramene dam ju jemu,zacne revat, fakt uz nic mi nepomoze

lucim
3. sep 2009

ven hihihihih odhalila si ma 😀 ale co ja ... bill gates, michelangelo, bohdalka, kramar, mozart, monroe, napoleon, da vinci, keanu reeves... 😅 .. aspi zaradis k nim markytku? 😉

vendulacky
3. sep 2009

aspin nejlepší je to za volantem 😀 ale taky na kládách u koňskýho hnoje, kde tě žerou komáři 😀

vendulacky
3. sep 2009

lu, ty jsi taky osobnost, to poznám ne! 😉 se hezky zařaď za keana 😀

lucim
3. sep 2009

ven zabrat detom miesto v detskom kutiku, to sa pocita 🙂 ... ja zatial okrem standardov ta banka.

alex ale to je tym ze my matky sme jedinecne a uzasne a ti otcovia to mozu len ciastocne odkukavat , aj ja mateja beriem ukludnit mne na ruky, ked drahemu zlyhaju vsetky utisujuce moznosti . 😉

aspine
3. sep 2009

lucim no jasne! az budem mit slavnou dceru tak mate podpis i s fotkou jasnej 😉 😀

vendy ty mas teda prostredi 😀 komari me uz taky zrali....taky jsem je pak rozmazla kdyz uz jsem mela volny ruce 😀 jednou jsem videla jak jeden sedi maly na hlavicce....no fuj strasnej pohled! 😠 tak od ty doby s nima nemam slitovani hajzly jedni!!

alexarisko
3. sep 2009

Vendy blond?????? co som farboslepa? 😀 a ja mu stale hovorim nech si ju skusi prilozit mozno sa pusti nieco ale on ne

vendulacky
3. sep 2009

lu, ty jsi kojila v bance? 😀 hezkyyyyyy

lucim
3. sep 2009

ven, jedine pred keana 😀

lucim
3. sep 2009

ven jasne, bolo tam prijemne klimatizovane 😝

babyzuzana
3. sep 2009

lu ked si pri tej banke tak dnes som tam vyckavala 10 minut a nic/nik sa nepohol a uz som tusila, ze bude zle...
po tych 10 minutach David spustil rev ako by ho na noze braly a ja som si hompalala kocik dalej akoze nic (ved som uz vycvicena nie) ? no a v tom vyletela sefka pobocky a hned ku mne, ze co potrebujem, ze nech sa idem hned vybavit. normalne vyhodia od stola takeho cinana a nakazala pracovnicke nech ma hned vybavi 😀
sa bala, ze pojdem po tvojom vzore alebo co? alebo som jej tym krikom rusila dobry dojem v banke? 😅

vendulacky
3. sep 2009

aspi, ani zabít hajzla na tom čelíčku si ho nemohla!! 😀
alex, já jsem maskovaná přebarvená blondýna 😀 😀 ale ted jsem se práskla 😀

aspine
3. sep 2009

vendy kdy bys videla ten srazik? jeste ted v zari? dokavad jeste neni hnusny podzimni pocasi 😠 😵
to bude prca 😎 az vsechny vytahnem kozenky 😀 😀

lucim
3. sep 2009

zuzi ha, takze si ho tam nenakojila? 😝 no vidis, dobri ludia sa najdu a mozno oni su v sutazi o baby friendly banku. 😀 to mas dobre vymyslene, signal davidovi, ze teraz rev a vybavia ta prednostne. 😀

vendulacky
3. sep 2009

aspi, tandem kojo 😀
já bych se přimluvila na říjen nebo konec září, příští víkend se stanu třicítkou, další víkend máme ty křtiny...tak toho 26-27.9 nebo pak říjen...

aspine
3. sep 2009

ven ja bych to taky tak videla....tak nekdy zacatkem rijna 😉 to bude super 😵 musime jeste vymyslet to misto 😉
hele nevis co je s luckou? uz se dlouho neozvala 😕

tak krasky ja uz se pomalu loucim....sice rano nevstavame....snidame tak kolem pul jedenacte 😀 ale uz se mi chce natahnout kosti a musim natankovat malou at dlouho vydrzi 😀

tak paaaaa a neponocujte 😉

vendulacky
3. sep 2009

holky, loučím se, emuš si dělá ze spánku holubník....
tak pa všem, aspi, promysli to a nějak to zorganizujem 😉

pa a pu

alexarisko
3. sep 2009

Lulu keby si nas bola s babykom zuzinkou videla v sade janka krala jak sme nadherne sinchronne kojili z laveho prska, dostali by sme urcite spon nejaku miss sympaty cenu alebo take nieco, 😀 jak sa na nas setci usmievali, xixi

a manzela nechajme manzelom, uz nemam sil sa k nemu vynadrit 😀

Vendul, to ja som posledne dva roky bola maskovana prebarvena bruneta na blond, heh

lucim
3. sep 2009

aspi paaaaa
my sme cucali o pol 7 a este sa tu okolo mna vsade spi. 🙂

lucim
3. sep 2009

alex zuzi vy urcite dostanete cenu sympatie, to muselo byt pekne, skoda, ze vas niekto necvakol, nejaky paparazzi 😀
inak, na stretku, ked nas tam bude trebars 12 a nahodou to na nasich mrnuskov pride naraz, to len bude show v auparku. 😀

alexarisko
3. sep 2009

no tak my dve so zuzkou budeme stopro kojit, dufam ze ostatne sa kolegialne pridate

inneska
3. sep 2009

no ja som zadriemala....som len na sekundu zavrela oko 😀 😀 a asi idem podračovať dalej 🙂 paaaaaaaaaaa

lucim
3. sep 2009

idem aj ja ... krpec na mna dlabe, tak obehnem kupelnu a skusim ho preniest ... pa paaaa

alexarisko
3. sep 2009

ja idem skusit do hajan dobruuu

babyzuzana
3. sep 2009

dobruuu babenky

inneska
4. sep 2009

bré ránko 🙂

my sa chystáme na víkend k svokre, o 7 by sme chceli vyraziť...tak tu nebudem do nedele..snád v nedelu nočnú smenu stihnem 😀

inneska
4. sep 2009

cinkla mikrovlnka, raňajky zohriate 🙂 idem jesť ...

zuzzii
4. sep 2009

dobreee ranko 🙂

zuzzii
4. sep 2009

ineska tak stastnu cestu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre