Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
19. sep 2010

@raona ahoj 🙂
@samayka ahooooooooooj..a co tak smutne...sak aj kona musis opatrit..aby ti nescipol, nie? 😀 😀 😀 ...ako bolo?..sa tesim na fotecky 😉

traktor
19. sep 2010

@nykyta ze kanibalizmus 😀 😀 😀 ..ty a trhaci ako?..uz boli vonku cik, cik? 😀 😀

ani3012
19. sep 2010

@traktor tak dohodnuté ? pôjdeme zaspievať toto :
pod tým naším ťuk ťuk teče H2O, napoj že mi cmuk cmuk môjho ijáho,
ja ho nenagloglo ja sa íja bubu ja sa íja bubu že sem ňuňuňuň
Zvládneš ?

Ahoj @samayka 🙂 🙂 🙂 🙂 Som aj aj zvedavá !

@raona čau ! Sme sa stretli čo ? 😀 Konečne 😵

nykyta
19. sep 2010

no ja za seba dietko spinka na pol oka 😕 😕 😕 a mam sa uzasne tak na sokolovce 😀 😀 😀 nemam sil a ani energie pri tom mojom malom duracelkovi 😉 😉 ale som rada,ze tu mozem byt chvilku s vami a odreagovat sa 😉 😉 no som sa zdrzala bo som zase bezala hore schodami 😕 😕 normalne mam kondicku 😀 😀

ani3012
19. sep 2010

preklad pesničky:
Pod našima okny
teče vodička,
napoj mi, má milá,
mého koníčka,
já ho nenapojím,
já se koně bojím,
já se koně bojím,
že jsem maličká
já ho nenapojím,
já se koně bojím,
já se koně bojím,
že jsem maličká

ani3012
19. sep 2010

@nykyta od teba by som facku nechcela dostať...teda od nikoho,ale ty si teraz trénovaná 😀
ten jantárový náhrdelník alebo náramok si neskúšala ? Vraj pomáha pri prerezávaní zúbkov

traktor
19. sep 2010

@ani3012 po to gloglo a potom nevem ci ma netrepne o zem s tolkej vody 😀 😀 😀 ...ale mozno prave to moje trepnutie nas posunie dalej 😀 😉

nykyta
19. sep 2010

@samayka ajoooj 😉
@traktor hej no to teda neboli cikcik 😀 😀 musia pockat 😀 aj tak su hore nohami 😀 jeden na gauci a druhy na kresle 😀 😀 a sem tam zdvihnu hlavu ked okolo nich prelietam a skacem po schodoch 😀 😀 😀 😀

traktor
19. sep 2010

@ani3012 prekladat nemusis..ja tu pesnicku poznaaam..ja uz suuu z dedinyyyy 😀 😀 😀 ....to co ten dedo teraz robí 😅 ..niektory maju fakt uzasny talent..

ani3012
19. sep 2010

kto si chce zaspievať ?
http://www.karaokehits.sk/ukazky

traktor
19. sep 2010

@nykyta ..ze kukaju ci to ty ci sucka daka, ci ako? 😀 😀 😀 😀 ...a pozicaj mi macika,, nech a ja kus poskacem...bo ja som teraz nabrala jak prasiatko...ty brdo..bude stretko ta ma baby nespoznaju 😕

nykyta
19. sep 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀 a coze by som ta fackala nohami 😀 😀 😀 a vobec ja nikoho nebijem mna bije zivot 😀 😀 😀

raona
19. sep 2010

@ani3012 poznam poznam pesnicku aj v tvojom zneni 😉 😉
no inak presne, ze sme sa tu aj stretli 😉 😉

@nykyta ani nehovor, za posledne tyzdne som aj ja vyflusnuta z malej, ale vsak mm sa mi vrati uz z kupelov, tak hadam bude lepsie

raona
19. sep 2010

jaaaj a ozaaj v piatok som sa stretla so sevzuz, uplne nahodne tu u nas.. /jej rodicia byvaju kusok od nas/ no prijemna to babenka, a Lukasko podarene dietko.. 😉 😉 😉 keby ste videli ako sa so Sarinkou blaznili a opakovali jeden po druhom 😀 😀 😉 sme sa na nich zabavili...

ani3012
19. sep 2010

@raona ty s atešíš ,že príde a ja sa teraz teším ,že odišiel 😀 Ale išiel iba na tri dni-majú v Humennom hasičskú súťaž...kto je z Humenného ? Že by kontrola mu prišla 😀 😀 😀

nykyta
19. sep 2010

@traktor no sak coby nekukali ked okolo nich letim jak splasena svina a este som sa aj na schodoch potkla 😀 😀 sa smejem az doteraz 😀 😀 😀 trakusik sak pod si zabehat len pozor bo senzor zapina neskor a dopadnes jak ja,ze som po tme letela neviem kde som stupila ale urcite do prazdna a tak som sa zhukala 😀 😀

nykyta
19. sep 2010

no vidis rao ja ho mam doma a nijak mi nepomaha aj teraz ked macik place letim za nim ja 😕 bo on kym by stal tak to ja uz som hore trikrat aj s otockou 😀 😀 😀

nykyta
19. sep 2010

@raona a to mas pravdu sevzuz je super a lukasko je tiez 😉 😉 😉 s mackom boli naj kamarati na plavani 😉

traktor
19. sep 2010

@ani3012 😀 😀 😀
@nykyta 😀 😀 😀 splasena svina sa potkla na schodoch...no pekneeee 😀 😀 😀 ..a kebyze ja dopadnem..tak aj otvor na pivnicu mate 😀 ..ja uz musim daco zo sebou robit..bo to nem dobre..a o chvilku vianoce, bude este horsie...ja asi musim zacat opatrovat dake dieta zas 😀

majkas
19. sep 2010

ahojte,

som dosla kuk a jaka debata tu je 🙂 ale asi nebudem kecat lebo ste ma navnadili pridat sa do kruzku sikovnych ruk tak som vytiahla strikovanie- svterik pre Tami co som v jari nestihla, uz je maly tak veselo param a robim vacsi 🙂

@samayka aj ja sa tesim na foto a super ze Eluska to uzasne zvladla ked pises ze je vase uzasne babenko😉

@nykyta ahoj 🙂 hadam sa to zlepsi, sak nebudu tie nase deturence stale take neudrzatelne 🙂 raz z toho urcite vyrastu a dovtedy uz len vydrzat, co ine nam zostava 🙂
my spime celkom dobre, ak nerata to ze sa pravidelne budi okolo 2-3 rano a pyta sa ka nam na postel. a uz tam spi az do rana. a este sa zase uspavame min pol hodku az hodku... ale sak aj to raz prejde

inac nic specialne nove, boli sme vcera v zoo kedze konecne u nas vyslo slnko, Tami sa najvaic pacili vtaciky, asi preto ze lietali jak spasene v tej klietke 😀

zmurkaz
19. sep 2010

Čaute babule ...ako si tu krásne štebocete ... ahoj nyky ... si tu dlhšie nebola - drobec ti nedal - čo?

..no dnes sme mali takú trošku predoslavu - tak som napapaná do prasknutia 😝

zmurkaz
19. sep 2010

...inak o neudržateľnosti - som si dnes v kostole myslela že namiesto detí mám chobotnice skrížené s divými kozami 🙄

ani3012
19. sep 2010

@traktor ty nezačínaj s Vianocami 😠 😠 😠 nestačí,že už začali predávať Mikulášov ? 😝
síce už mám aj ja nejaké darčeky nakúpené 😀

traktor
19. sep 2010

@zmurkaz ahoj zmurka a kukam, ze dalsia zoo 😀 , ale taku odrodu nepoznam ze chobotnice skrizene s divymi kozami 😀 ..ja viem, ze je to smutne ☹ ..ale to pomenovanie je mi smiesne 😀 😀

nykyta
19. sep 2010

@majkas a
@zmurkaz ajojteee 😉 😉 som sa vas konecne vsetkych dockala 😉 😉 😉 teda este chyba lu 😉 😉 😉 no to vies k pocitacu ani na krok pri malom bo hned je zle 😕 len co otvorim a zapnem tak je zle a vecer so stale pri nom takze na konika mozem zabudnut 🙄 alee dnes je vynimka 😀 😀 😀 sa tesakujem 😀 😀 aj ked sa nabeham po schodoch,ale neva hlavne ze mozem tukat s vami 😀 😀 😀

ani3012
19. sep 2010

@zmurkaz ty máš pomenovania 😀 😀 😀 😀

nykyta
19. sep 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to tu mas 😀 😀 😀 nie som sama s mini zoo 😀 😀 😀

traktor
19. sep 2010

@ani3012 heeeeeej?..zajtra bezim kupit..aby sme ich zas mohli v predstihu pojest ako minuleho roku 😀 😀 😀 ..a ja uz pre matka mam asi vsetko...uz len daco vymysliet simi..len co? 😕 ..aeste daky traktor patkovi a mam komplet..ja som toho roku sikovnaaaa 🙂

zmurkaz
19. sep 2010

@traktor ...len sa zasmej - som išla z kostola a bolo mi do plaču - deti z toho nič nemali, ja som z toho nič nemala, muž sa za nás hambil a na ostatných ľudí som sa radšej ani nepozerala ... ešte že sme boli v takej bočnej uličke - je vyhradená pre detúchy ..... ale aj tak - otras!!!! ..... 😠

zmurkaz
19. sep 2010

@traktor waw - ja som sa nestihla ešte ani otrásť z narodenín a menín čo mali cez leto 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre