Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
20. sep 2010

rusno hrkas hacikom? aspon ta pri tom ludia nevyrusuju 🙂
ja idem varit obed 😀 aj s pomocnukom .... cestovinky.

lucia32
20. sep 2010

@lucim neskorý obed? My dnes párky 😀 Na večeru kuracie soté s kukuričkou 😉

kuchy
20. sep 2010

@lucim : já skvěle 🙂 , zatím...za příšerný konec těhu jsem dostala sice zase vyvolávaný,ale super rychlý porod a pohodový porod...., horší mě ted čeká s těma dvěma... 😝

zmurkaz
20. sep 2010

@lucim ...šťastné narodky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

A ahojte kočky - ja len na skok ...napísať hlavne Lucke 😉

lucim
20. sep 2010

zmur vdaka, ale nemame to nahodou az zajtra? 😝 🙂 🙂 🙂 ja ti zazelam az zajtra, nech sa mozeme ocmukavat kazdy den 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

traktor
20. sep 2010

trosku som tu mrkla a ste mi dali teda 😀 ...
@zmurkaz
@lucim kukam vsade, aj po fb a nikde mi ziadne narodky neukazuje....ze ako to je mozne...este dobre , ze lucim napisala, lebo hladam do vecera..a ktovie co by som este nasla 😀

traktor
20. sep 2010

@kuchy ste krasna rodinka 🙂 ..vekla stasticka, zdravicka a mliecka 😉 😵
@lucia32 krasna ciapka , si fakt sikulka 😉

lucim
20. sep 2010

@traktor no mozno by si nasla poklad 🙂
trosku som docitala, @samayka vitajte domaaaaaa, pojdem okukat fotky na fb a som zvedava na zazitky 🙂
@nykyta mas to doma vesele 😉
@ani3012 hyperaktivne dieta? sa mi paci, ako k tomu pristupujes, ze ho beries takeho aky je a urcite bude v dospelosti fantasticky uspesny patulko. 🙂
a @lucia32 zlatunky havo, uz mate to meno vybrate?
.... uz som zacala dalsiu ciapku ...

zmurkaz
20. sep 2010

@traktor @lucim ...aaa som a sekla s tými narodkami o deň ....ma včera Ani poplietla 😀 😀 😀 ...tak budeme oslavovať 2x

lucim
20. sep 2010

@zmurkaz hihihi poplietla si vlastne narodky? dnes oslava a zajtra tiez? to sa oplatiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂

ani3012
20. sep 2010

Zuzka a Lucka ! všetko naj naj naj k narodeninkáááám ! 😵 😵 😵 😵 😵
a zajtra má @brinzulka narodeninky 🙂
(som kukla do tabuľky júloviek 😀 )

ani3012
20. sep 2010

a hlásim,že dnes je 20.9. nie 21.9. takže to čo som napísala vyššie si prečítajte až zajtra 😀

ani3012
20. sep 2010

@zmurkaz a ešte som to tu priklincovala aj s brinzulkou 😀 😀 😀
ale som sa aj divila,že čo to ten FB nepíše,že máte sviatok 😲

ani3012
20. sep 2010

@lucim ďakujem 😵 😵 😵

ani3012
20. sep 2010

@traktor ty neštrikuješ ? pri tebe by som aj tipovala ,že áno 🙂

traktor
20. sep 2010

@ani3012 nie...ja dost pletiem a motam jazykom 😀 ...ale vazne..aj by som..len mi to nikto este neukazal...a ja pokial nazivo nevidim, tak sa do toho nikdy nepustim...to je blba vlastnost moja...aj na potahovu tortu sa chystam 100rokov..ale tiez tak..kym nevidim na zivo..nehrozi.. 😖

ani3012
20. sep 2010

@traktor tak teda na najbližšie stertko len s ihlicami 😀

traktor
20. sep 2010

@ani3012 ze povinne vsetky 😀 😀 ...tak stretko musi byt niekde v ohrade alebo co...aby nam deti nemali kam zdrhnut 😀

ani3012
20. sep 2010

no to už počítam že v kočíku pripútané asi nem budú chcieť. 😀
Ale normálne sa teším do KE. Síce ešte neviem kedy ale už aj tak sa teším 😵
Pôjdeš aj ty @inneska ?

zmurkaz
20. sep 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀 - no zlatá že si si spomenula - radšej dopredu ako nespomenúť si 😉
@lucim - my sme dali oslavu v nedeľu , dnes som bola popletená - šak na materskej načo by mi bol kalendár 😀 😀 - a zajtra dám repete 😉

zmurkaz
20. sep 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀 - no zlatá že si si spomenula - radšej dopredu ako nespomenúť si 😉
@lucim - my sme dali oslavu v nedeľu , dnes som bola popletená - šak na materskej načo by mi bol kalendár 😀 😀 - a zajtra dám repete 😉

ani3012
20. sep 2010

@zmurkaz tak si si dala aj teraz repete v príspevku ? 😀

zmurkaz
20. sep 2010

@ani3012 😀 😀 😀 ....no nič starnem 😕 🙄 😨

ani3012
20. sep 2010

@zmurkaz už spinkáte ?

brinzulka
20. sep 2010

holky zajtrajsie tri narodeninove....vsetko naj 🙂

ani3012
20. sep 2010

@brinzulka zajtra sú len dve a ty si tretia ale na pozajtra 😀 som si dátum pomýlila a zmur tak bude oslavovať dva krát 😎

traktor
20. sep 2010

..marnost sediva..ja sa zajtra radsej pozriem na fb , kto oslavuje..bo z toho co tu pisete uz nevyjdem...a same z toho mate calamadu 😀 😀 😀 😀

brinzulka
20. sep 2010

ale nie...tri🙂

lucim
20. sep 2010

kukikuk - my este nespiiimeeeee 🙂
sme to skusili, som, vybozkavana aj za usami, povedali sme si rozpravku o kope zvieratiek a spievali uspavanku, zabalili sa ako husenica, a rehnil sa na mna a recnil mi aj tak .... a teraz tu beha v pyzamku a papuckach, lebo bezkat sa nam paci asi najviac v pyzame vecer o 10tej. 🙂 😖 😵
ani, ja si to precitam az zajtra 😝 a zajtra zakricim - dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. 🙂

brinzulka
20. sep 2010

poradte: bol tu pan opravar, ani neviem, co vlastne povedal, zobral za cestu 5eur a uz ho niet

nassa chladnicka whirpool prosim pekne...sa sama odmrazuje...na zadnej stene...a potom sa po hodine spamata...ale svinucha, kym to spat namrazi -tak musi slapat hodinu..Takze bud mame "teple" jogurty....alebo mame zmrznute mlieko a to takto dookola...Ujo povedal, ze keby termostat vymenime..ale ze asik nie...Posledny pokus je dat tam teplomer, ze kym sa zapne, kolko je tam stupnov....Ale mam hlavu v smutku, ze jej 5rokov zivota je u konca...a moj ucet vybielime 😀

lucim
20. sep 2010

@brinzulka zajtra dik 🙂 a tebe zavinsujem az pozajtra 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre