Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
21. sep 2010

@monr krásná je supr že není nemocná
@asparaguska děkujeme 😉

lucia32
21. sep 2010

@brusinka.pusinka takový horor 😅 chválabohu, že nič vážnejšieho sa nestalo, tak to ja mám doma anjelika 😀 okrem modrinky na líčku a prištiknutého prstíka ...výšky ju ešte nelákajú....chválabohu 😕
@monr krásnučká Miška
@jajona....matúškovi všetko naj k meninkám 😉

monr
21. sep 2010

@brusinka.pusinka @lucia32 Ďakujem
som sa vyparila, bol tu kuriér, sme posielali balík.
a dnes som robila buchty také ako na pare, ale varené, a nejako sú divné. Knedľa sa mi vždy podarí, ale tieto buchty nie, musím ísť k niekomu na kuk, kto vie robiť dobré buchty na pare.

brusinka.pusinka
21. sep 2010

@lucia32 děkujeme vypadá že ji nic nebude 😉 a tu je důkaz že má tvrdou palici 😀

monr
21. sep 2010

@brusinka.pusinka aká je zlatunká, ešteže to dopadlo takto dobre 😉 🙂

brusinka.pusinka
21. sep 2010

@monr no vypadá že to bude ok ale hlídáme hlídáme nikdy člověk neví co se může jěště z toho vyklubat, ale tříská tu kladívkem o106 😀

ani3012
21. sep 2010

@monr aj zmurkaz má dnes narodeninky a brin má až zajtra 😉
a ako dumá malá Miška.Je z nej kočka,strašne rýchlo mi to letí 🙂 😵

@brusinka.pusinka chudiatko moje malunké...fúkam strašne moc,ale tuším aj netreba čertici malej 😀

@nika251 to nevadí,že sa tu neukazuješ,aj tak patríš k nám 😵

@traktor ty si pri Matejkovi dávaj pozor,lebo nás na stretku tromfne v rozprávaní a ani k slovu nás nepustí 😀

@asparaguska a Denkáčik smejko naše ako ? Poslúcha ? 🙂

@lucia32 ahoj 🙂

monr
21. sep 2010

@ani3012 ??????

ani3012
21. sep 2010

@monr to neplatilo na teba ale pre asparagusku. Pred odoslaním som si to všimla a než som to opravila,tak malá mi reštartovala počítač. Dala som obnoviť karty, príspevok bol napísaný a tak som ho odoslala bez opravenia 😅

ani3012
21. sep 2010

@monr ozaj,ona má tuším ten jantárový náhrdelník,však ? Pomáha ?

monr
21. sep 2010

@ani3012 ja som sa čudovala, veď pohodička.
hej, má jantárové korálky, no čo ti ja viem, či pomáha? 2 stoličky vyšli, že som si nevšimla, tak neviem. Bodaj by. A keď nie, tak ich má aspoň pre parádu. 🙂

monr
21. sep 2010

hneď ráno vykrikuje, že korálky na krk, sranda. Ale cez deň si málokedy spomenie, že ich má, neťahá, nehryzie, super.
ak mi vyjde, tak budúci mesiac kúpim aj Kike.

ani3012
21. sep 2010

@monr tak ja by som skôr chcela náramok.

monr
21. sep 2010

@ani3012 ja zas náramky ee, resp. ani náhrdelníky, ale na mišine sa mi to páči, a ak to aj zafunguje, tak chvalabohu.
a nestál až tak strašne veľa, tak sa dalo.
a možno by sa tento dal aj ako náramok, obtočíš 2x 😀

ani3012
21. sep 2010

@monr no a koľko stál ? Mne ponúkala za 17 eur.

monr
21. sep 2010

vydrž kuknem

monr
21. sep 2010

sú od firmy popoliny, takže kvalitaby mala byť zaručená.

monr
21. sep 2010

akurát, že mi neprišli svetlé, ale farebné, a páčia sa mi čím ďalej tým viac. 😀

ani3012
21. sep 2010

@monr porozmýšľam či kúpim cez net alebo osobne. ďakujem za link 😉

ani3012
21. sep 2010

@monr ale je krásny aj ten svetlý aj ten čo máte 🙂

zaba2707
21. sep 2010

ahojte bambulky aj nas Fifo ma tie koralky uz v celku dlho a nastastie tiez ho velmi nenapada to zuzlat a ani si to tahat 🙂 a ci pomahaju tazko povedat 😀 niektore zubaky idu tak, ze si ani nevsimneme o niektorych zasa vieme az moc ked idu 🙂 a uz ked na nic ine tak aspon na zmatenie nepriatela ich nosime( raz jedna pani jeeeej aky pekny chlapcek mmm aka som sprosta to nie je chlapec to je take pekne dievcatko ved aj nahrdelnik ma 🙂 )

zaba2707
21. sep 2010

idem chystat kupkanie 🙂 dnes mm je cely den v praci a na noc ide na inventuru tak si sami bacujeme 🙂

zaba2707
21. sep 2010

ale este mi to neda idem hodit foto zo vcera vecera 🙂 ja som v kuchyni robila veceru a Fifo si zatial kraloval v obyvke ved pozerajte

zaba2707
21. sep 2010

ked som ho tak nasla tak sa zacal strasne na mna usmievat ... to robi ked vie ze robi nieco zle aby som sa nehnevala 🙂 strasna maska

ani3012
21. sep 2010

@zaba2707 nevieš ako chutí ten sudokrém ? Aj Evička ju minule papala 😀
Zlatý je Filip,vyzerá ako dievča .Aj Jakubko od aspine je tak do tváre ako dievčatko.
Krásny! 😵

anavi85
21. sep 2010

ahojte,
tak konecne mam troska casu, Adko konecne zaspinkal...dnes vobec nespal, no a v noci to je tiez strasne ( budi sa 5-8 krat za noc)...cele dni a noci je taky nesvoj...sprava sa ako by mu isiel zubok, ale este nic nevidim, necitim 😒 ...Petko je este v praci, tak som tu 😀

zaba2707
21. sep 2010

no ani moja neviem ako chuti sudocrem ale znacne mu vcera chutil usta mal plne sudocremu som sa chvilu bala ci sa mu nieco nestane ale potom som si tak povedala zachovaj klud max. sa snad len posere 😀 mozno ma raz Fifo zlomi a skusim ho spolu s nim 😝 😝 😝 😝

zaba2707
21. sep 2010

ahoj ivi aj ja som prave Fifa odniesla do postielky 🙂 napapal sa a o chvilu mrtvy 🙂 spal dnes hodinu a pol od pol dvanastej do jednej takze uz bol teraz unavko 🙂

anavi85
21. sep 2010

@zaba2707 to ti zavidim, ze ti cez den spinka, Adko v poslednej dobe nechce, no a ked chcem, aby mi aspon ako tak spal v noci, tak ho musim doslova ustvat a niekedy uz sama nevladzem...odkial tie deturence maju tolko enegrie, ked na mna uz nic nezabera??? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre