Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
22. sep 2010

ahoj zmuri 🙂 tak ako detska je uz prehadzana?
zuzu je zlatusik 🙂 a posobi na mna tak dospelacky na tych fotkach 🙂

zmurkaz
22. sep 2010

@zaba2707 ..som si odbehla pre večeru 😀 😀 ..rezeň a zemiaky s maslom 😝 oblizovací ...
Izbička ešte tak pol na pol ... akosi nieto času 😅

zaba2707
22. sep 2010

ja idem off babenky tak dobru a pokojnu nocku drobcom aj rodkacom 🙂 cmuk

brinzulka
22. sep 2010

@zmurkaz moja babka by mala o take blistave-ake je tam i,y ...zaujem na kroje urciteeeeeeee

brinzulka
22. sep 2010

@zaba2707 krasna foto so sudokremom-nadherna 😀

brinzulka
22. sep 2010

@traktor ta nehoda....som sa docitala niekde, ze ide o dceru sudcu ..takze to asi neostane nepovsimnute...blba nahoda-hnusna...ze tam auto po naraze odhodilo... 😢 chuda babenko

zmurkaz
22. sep 2010

@brinzulka 😀 😀 😀 - len neviem, či by sa jej páčilo, že sú len zlato - medené .... 😅 😉 😀 😀

zmurkaz
22. sep 2010

babulky - idem of ... pa pa 😉

lucim
22. sep 2010

ahojte zlatinka, 😵
len sa hlasim, ze som .... dnes sme sa nalodili drahemu do auta, ze ide pracovne do ba, dali sme sa vylozit v avione, kupili sme mne rifle a triko, matkovi zvieratka a tatovi darcek k meninam - mikinu - a sli sme do ikey kupit stolcek do kupelne, zastavili sme sa u svokrovcov a sup domov. matulko zase zle zaspaval, asi sme na tom podobne ako anavi, zub nam asi neda spat, to je hrozne, vobec nevie zabrat, len pred chvilou zaspal.
monr, rychlo sa vyliecte , u nas ta chripajzna trapi len mna., nastastie.
brin, aj takto, este - vsetko naaaaaaaaaaaaaaj. 🙂 🙂 🙂
zmur, novy nabytok potesi. 🙂
traky kecalko je sikovnyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 nam matik vcera povedal ze konik , som skoro odpadla .... nad knizkou - ja ze toto je konik a on konik .... ja viem, ze to asi tak skoro nezopakuje, ale zase som bola dojata 😵
idem poumyvat flasky, a hajiiii.

brinzulka
22. sep 2010

binzula, rodena nestic dakuje...
andre dnes pospal asi hodinku po prichode zo skolky-ked sme tam niesli davida, 3minuty poobede a vecer zalomil 20:30hod a teraz buntosi....co s mini drobcurencami

laurajana
23. sep 2010

ahojte slniečka - potrebujeme Vás, lebo tu je nejak zatiahnuté, ešte do piatku hlásia ako tak "babie leto" tak snáď aj dnes bude krásne ako predošlé dni.

Laurinka sa nám drží statočne - afty, herpesy a pobyt v nemocnici je za nami - na afty zabrali najlepšie obyčajné čučoriedky, 2 stoličky sa kľujú súčasne. Nezanevreli sme na Vás, len občas nestíhame...sme radi, že sa Vám darí...Mattiasko chodí do škôlky tak doobeda sa venujem Larurinke a potom ide z kože vyskočiť keď jej braček príde domov, tá by ho od radosti zjedla, no nech im tá láska vydrží. Včera sme boli dať malú prvý krát ostrihať, držala sa statočne, ani nemrnkla, naopak, keď ju všetci chválili a tvárila sa dôležito...sranda. Posledne zaspáva večer na koberci v obývačke, ako malý "čučko" 🙂

laurajana
23. sep 2010

a boli sme v zoo Zlín - odporúčame všetkým, ktorý tadiaľ pôjdu, zážitok i pre dospelých, nádherne riešená ZOO 😉

http://www.facebook.com/album.php?aid=74721&id=...

zaba2707
23. sep 2010

dobre ranko bambulky 🙂 tak my sme hore od pol siedmej .... toto ranne vstavanie nie jepre mna aaaa 🙂 ale tak co uz Fifo je tu SEF 🙂noc nastastie pokojna v poslednej dobe akurat pyta papat jeden krat aj okolo 2-3 tak ked zacne mrnkat vyskocim urobim mlieko vypijeme a spi sa dalej 😝

zaba2707
23. sep 2010

neviem co mu dnes uvarit asi spravime pangasa 🙂 toho sme davno nemali veru

lucia32
23. sep 2010

Ránko....my sme dnes hore od 5 a večer sme šli spať o pol noci...máme nové bábätko 😀

lucia32
23. sep 2010

@zmurkaz máte to teraz akčné...čo najskôr to dokončte 😉
@zaba2707 další sudokremový maškrtník 😀
@brinzulka čo by si bola chladná??? Však nerobíš na patologii 😝 😀 😀 😀 😀
@lucim Maťko ....koníík...jéé....my použivame A na ahoj a dnes AD na psíka...akože Edy 😵
@laurajana fúúú, to až tak zle s Vami bolo, že nemocka? Dúfam, že ste už okej...další ostrihanček do zbierky 😉
Fotky zo ZOO super...my sme toho roku neboli...snad na budúci 😉

laurajana
23. sep 2010

@lucia32 Lucka áno sme boli v ZOO v Zlíne, boli sme na návšteve v Ostrave u švagrinej, trošku pookriať Laurinkynu dušinku chorôbkovú-áno boli sme na infekčnom, plná pusa áft, žabiek, vonku okolo pusy samí herpes...no hrúza, som sa naplakala v izbe 3x2 metre, keď sme nemohli vychádzať a keď malej tiekli infúzky...katastrofa...snáď nikdy viac

lucia32
23. sep 2010

@laurajana infekčné? Moje nervy 😅 a z čoho to malá dostala?
Môjmu mladému sa infekčné vyhlo, kedže hned nezistili o čo ide a tak strávil 9 dní na ortopedii, ale to už je velký chlap...ale aj tak chcel ísť radšej domov 😔

laurajana
23. sep 2010

@lucia32 jeeeeeeeeeeeeeeeeej to je krásne bábätko

laurajana
23. sep 2010

@lucia32 vieš čo Lucka vraj od stoličiek - ktoré sa začali predierať...neviem, fakt neviem, hlavne, že na to nesmie ATB a náš dr. nám prvé čo predpísal boli ATB a od toho sa jej pusa zliala ešte viac...chúďa ako ju to muselo bolieť, nechcela nám hlavne piť, preto sme šli do nemocky a na infekčnom preto vraj je to infekčná choroba - náš Matti má imunitu oslabenú takže prvý kto to mohol dostať mohol byť on a nič nedostal čo sme s tým týždeň boli doma, takže tie názory dr. sa rôznia...neviem fakt...pomohli obyčajné čučoriedky, som jej ich pod búzkami vrchnými pukala priamo na tých hnisavých vačkoch, keďže vytierať-by ju to hrozne bolelo... 😒

zaba2707
23. sep 2010

ahojte bambule fuuuu laurajana to sa velmo zle cita a nie si to este s drobcom prezit nastastie ze to mate uz za sebou moja malicka 😲 cmukaci

zaba2707
23. sep 2010

luuu babo je rozkosneeeee Naty ho dava na poriadok nie?

traktor
23. sep 2010

ahojte 🙂
@lucia32 no krasny havo..a uz ma aj meno?
@laurajana fuu..tak nemocka..tak uznech ste len zdravý 🙂 ..krasne foto a laurinka sa teraz velmi podoba na mattiaska 🙂
@brinzulka ..coby si bola chladna... 😉
@lucim tak ste mali aspon iny program a choroba heeeeeeeeš 😉

laurajana
23. sep 2010

@traktor malá je celý ocko fakt, Mattiasko sa podobal na ocka keď sa narodil a teraz je celý manželov ocko 😉 sranda ako sa to mení

@zaba2707 áno bolo to nielen pre malú bolestivé, ale ako mamina som sa cítila strašne zle...že jej neviem pomôcť a nakoniec som jej pomohla obyčajnými čučoriedkami...fakt nezaberali žiadne vodičky, mastičky a toto bol zázrak 😉

ešte že tie infúzky trošku prespinkala

traktor
23. sep 2010

@laurajana to je v nemocnici?..si tam lezi ako ze mam veget 😀 😉

laurajana
23. sep 2010

@traktor som bola rada, že zaspala aspoň na tú prvú infúzku...že veget... 😉

zaba2707
23. sep 2010

chuda moje malunke ... super ze tie cucoriedky zabrali a ze ste uz fit 🙂

asparaguska
23. sep 2010

Ahojte...

@laurajana do kelu, tak vy ste si teda už vytrpeli... a ručička sa malinkej už zahojila, je to OK?

Nákupčice na mimibazare. Ako to funguje ak chcem iba nakupovať a nie aukciovať ? Stačí vypísať ten formulár pod tovarom?

traktor
23. sep 2010

@asparaguska ano...napis , posli a cakaj ci sa ti ozve..a potom napis este raz, ci sa neda dohodnut na cene 😀 ...skoro stale sa da 😉

traktor
23. sep 2010

@traktor a este si sa zaregistrovaa?..myslim, ci si si dala svoje meno a udaje..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre