Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
23. sep 2010

no tak ja som zaregistrovana..preco to pisem sebe a nie
@asparaguska ? 😀 😀

asparaguska
23. sep 2010

@traktor Ešte nie... mám?

traktor
23. sep 2010

@asparaguska ano tam na boku mas..toto vypln a ked budes mat vyplnne, tak môzes nakupovat..prihlas sa aj na aukcie, tam tiez staci vypisat udaje...ale aukcie môzes priklepnut az o 7 dni...ale daj si to..nikdy nevies, kedy nieco pekne najdes 😉

asparaguska
23. sep 2010

@traktor Aukcie, to nie je moje. ja na to nemám nerv. ak sa mi niečo zapáči a chcem to veľmi, tak si to radšej kúpim normálne, lebo potom ak by mi to nevyšlo, tak by ma to mrzelo. Ty máš šťastie, ale aj nárok... (tie 4 kúsky robia zázraky 🙂))) ), kto vie, čo by urobil 5ty? chi chi

traktor
23. sep 2010

@asparaguska 😀 😀 😀 😀 😀

asparaguska
23. sep 2010

@traktor Zaregistrované.. sranda, že nikto nebol Asparaguska...

traktor
23. sep 2010

@asparaguska 😀 😀 😀 ....ja som traktor neriskovala...som tam ako iivvkkaa 😉

asparaguska
23. sep 2010

@traktor som tetuši napísala, lebo tam nemá žiadne obchodné podmienky, ale má 4 kladné hodnotenia. to by sa asi mala ozvať teraz ona.

traktor
23. sep 2010

@asparaguska urcite sa ozve..a niekazdy ma podmienky..vôcsinou je to tak, ze posles peniaze na uceta potom ti az poslu tovar...a treba fakt pozerat hodnotenia a podla toho ist 😉

zaba2707
23. sep 2010

zienky moje dnes som konecne zehlila a prala 😀 a stihla som aj navarit a prezrat sa 😀 a dietko zatial stale buva uz od 11,00 tak dufam, ze som to teraz nezakrikla 🙂 vonku je krasne tak sa napapa aj maly a hybaaaaj von

zaba2707
23. sep 2010

traky a ako je to ked tam chce nieco predat bud na mmb alebo na mma ? ako to tam funguje? je to moc zlozite?

laurajana
23. sep 2010

@asparaguska - ručička je zahojená sme radi, že to je za nami...niekedy človek fakt čím väčší pozor dáva, tým je horšie a u Laurinky sa potvrdilo, že je väčšie číslo ako Mattiasko čo je chlapček 😀 na rôčik dostala nôžky - začala chodiť a teraz je všade na nočnom stolíku postavená, na kreslo vylezie a postaví sa - akoby ešte netušila, že odtiaľ môže veľmi zle spadnúť...strach, šidlo malé - ale radšej nech je zdravá 😅

brinzulka
23. sep 2010

ahojte bambule
chudatenka chorucke male-nech su ok

chcem kupit satku na krk: bavlna+elastan,,,nemate niekto? ponukaju mi v obchode len tvrde 100perc.bavlna-ale to asi nebude sat pot...a su nie moc fesne....nasla som aj jeden obchod, kde maju-ale iba na suchy zips..

Co to budem fakt sit?

@traktor Ty si minuly rok tusim dakde zohnala...

traktor
23. sep 2010

@brinzulka kupila som na bazariku...ale keby som mala doma stroj, urcite si usijem sama 😉 ..ked zoberies co taky kustik latky stoji a pridas k tomu postu..tak si to urobis doma a podla svojho 😉

traktor
23. sep 2010

@zaba2707 musis sa zaregistrovat a zaplatit poplatok....na mimibazariku sa za inzeraty plati...na babybazariku sa staci len zaregistrovat, tam za inzeraty neplatis 🙂

brinzulka
23. sep 2010

@traktor andre mi uz ponukol jedno tricko s vysokou gramazou...no asi sa budem musiet do toho dat, oprasit masinu a ideme...len co s malym 😀 bo on mi moc pomaha-supe zemiaky, robi buchty, umyva, ja pradlo vesiam...a on zvesiava-ved to poznate...na asi bude vystrihovat 😀

traktor
23. sep 2010

@brinzulka 😀 😀 😀 ..tak mas chlapa ako sa patrí 😉 ..afakt sa podla mna lepsie oplati usit..ja somdlho hladala, kym som vôbec na tu jednu natrafila..inak je super...ale tie ostatne co som nasla..no otras nieco take dat dietatku na krk...

blani2
23. sep 2010

Ahojte bambulky zlaté,

moc vás zdravím a poslušně se hlásím po 1000 letech 🙂 Aby jste na nás nezapomněli. Žijeme a máme se dobře. Vyklubala se z nás malá vzteklinka, ale asi je to ještě v normě 🙂 Zase od září chodíme do rodinného centra, už jsme povýšili z batolátek do drobečků 🙂 Je super pozorovat ty pokroky. Asi měsíc jsme tancovali kolo kolo mlýnský, Kubík absolutní nezájem. Dnes ho vemu za ruky a pěkně celou básničku s ukazováním....jsem byla v milém šoku. Asi tak nějak jak Lucim popisuje zážitek s koníkem 😀 Mmch gratuluji 🙂 Kubíček je málá brebralenka, slovíček máme pár, ale svou řeč ovládá bravurně a pusu nezavře. Nepokazí žádnou legraci. Je to malý komediant. Nejšťastnější je, když se celý den honíme a hrajeme na babu 🙂
Zoubků má Kubíček 9, z toho jednu véééééélkou stoličku. To je teď jiné pokousáníčko. A milujeme pískoviště, speciálně nabrat na lopatku písek a hodit si ho na hlavu. To je parááda. A taky zkoušíme občasnou tv. Strašně hezky Kubík reaguje na Františka z Kouzelné školky, tak vždycky ráno půl hoďky sledujem. To je maximum na soustředění a to nám zatím stačí.

Mějte se tu mooooc krásně, drobečci ať vám dělají jenom samou radost a my se zase ozvem. CMUK 😎

blani2
23. sep 2010

a ještě mám prosbu, nevíte někdo, proč mám v profilové fotce tu jednu holku copatou? Když ji rozkliknu pravým, tak v podrobném rozpisu svou fotku mám. díky 🙂

zmurkaz
23. sep 2010

Čaute babule - tak dnes si to Zuzi so mnou rozdala a zaspala až teraz - 21:35 🙄 (čož pew mňa nezvyk bo chodí spať okolo 20:00 😔 ).... to zas bude zajtrajšok 😠 😎 😖

brusinka.pusinka
24. sep 2010

krásný páteční dníček přejeme a cmukáme všechny sluníčka malé 😉
a něco po ránu pro zasmání 😵

# Manželé hrají golf. Při jednom odstřelu proletí míček sklem terasy přilehlého
# domu.
# Manželé, vědomi si viny, běží ihned tím směrem a jdou se omluvit majiteli.
# Volají, ale nikdo neodpovídá.
# Dívají se tedy rozbitou terasou do domu a vedle rozbité krásné láhve vidí
# stát poměrne atraktivního muže s turbanem na hlavě
# "Jste majitelem domu?", ptá se ho manžel.
# Muž chvíli hledí na pár a potom odpoví: "Ne, já jsem byl 1000 let uvězněn v
# této láhvi a někdo na golfovém hřišti,láhev rozbil a mě osvobodil."
# Manžel: "Óóó, potom jste tedy duch z té láhve".
# "Zcela správně. Splním vám dvě přání, třetí bych si nechal pro sebe."
# Manžel si tedy rychle přeje: "Super! Takže já bych chtěl plat 1.000.000 Eur
# zdaněných ročně!"
# "Splněno! A druhé přání?"
# Manželka: "Abychom měli stále na stole jen nejlepší jídla a nápoje!"
# "Zajisté!!! No a teď moje přání...", na to duch. "1000 let jsem byl
# uvězněn v láhvi a neměl žádnou ženu. Přál bych si teď užít zbytek dne s
# vaší ženou!"
# Manželé rozpačitě souhlasili, on šel zpět na golfové hřistě, ona s duchem do
# ložnice. Když byli právě v nejlepším, ptá se duch ženy: "Kolik let je
# tobě a kolik manželovi ?" "Mě 35 manželovi 37!
# "Proč?",ona na to.
# "Se divím, že ještě věříte na duchy z láhve !!!"

zaba2707
24. sep 2010

dobre ranko bambulky 🙂 vyzera, ze aj dnes bude krasny slnecny dnik tak sa tesime pojdeme von 🙂

ani3012
24. sep 2010

@brusinka.pusinka tak to je super ! Hihi ! Som si myslela,že to bude mať taký nejaký koniec 😀
dobré ránko !

No ja som sa večer doslova nažrala a od pol štvrtej kŕče v bruchu a na vracanie a ešte teraz mi nieje dobré. Buď mám čemer alebo som sa prežrala. Som si dala údenej slaninky 😵
Evička teraz zaľahla,bola hore od šiestej,celá precikaná, vypila strašne veľa vody a plienka to nevydržala.
Patrik je v škole,začali sme chodiť na neurofeedback,je to drahé ale dúfam,že to pomôže

@blani2 tú fotku,čo si fotená s malým máš vloženú ako fotku dieťaťa a nie ako profilovú fotku 😉

@zmurkaz ale veď to nieje až tak zlé,aj mne malá vie niekedy potiahnuť. 😉

traktor
24. sep 2010

dobre ranko 😉

traktor
24. sep 2010

@brusinka.pusinka 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
24. sep 2010

@ani3012 😀 😉
my sledujeme povině kouzelnou školku 😉 musím sedět sní a koukat 😀

ani3012
24. sep 2010

@zaba2707 ahoj bojovníčka ! Ako to ide v práci ? a Filipko ako často chodí do jasiel ? Či už nechodí ?

traktor
24. sep 2010

@ani3012 aj nas matko sa zobudil cely precurany...aj postel vsetko...a smrdi mi tu postel...blee...a ejha ake iskricky mas v ociach , ked pises, ze si jedla slaninku 😀 😀 😀 😀

ani3012
24. sep 2010

@laurajana Jani ono sa to vyrovnáva vraj vždy je to tak ,že ak prvé dieťa je kľudné,tak druhé je živé a naopak. U Evky je vidieť,že je kľudnejšia-ale zase je to dievča

zaba2707
24. sep 2010

@ani3012 neurofeedback??? co to jeeeee?

som uz doma a asi mi plynie dvojmesacna vypovedna lehota s tym, ze zamestnavatel si nepraje aby som chodila do prace. Mali mi v maji vyplatit mimoriadnu odmenu a vyplatil mi len polovicu a na tu druhu mi povedal ze aby som zabudla tak som kazala pravnikovi podat zalobu na sud. No a samozrejme vypoved mi nedorucil a mame pocit ze uz ani nedoruci takze ani neviem ake je presne znenie vypovede 😠 aby toho nebolo malo tak cela firma sme vzdy dostavali 15. vyplaty tento mesiac ich dostali vsetci okrem mna drzi mi ju az do 30.9. na to ma narok totizto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre