Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

laurajana
24. sep 2010

@ani3012 heh že ale "je to dievča" no naša je tiež dievča ale je šintrík väčší ako Matti, tak aby sme to mali živšie, opakuje po Mattim skoro všetko a to máme rok...neviem, neviem, bude riadna sranda, keď bude väčšia a väčšia...hlavne že je zdravá 😉

zaba2707
24. sep 2010

dakujem bambulky 🙂 za vsetky povzbudenia ... markizu zatial necham markizou myslim ze by to neplnilo efekt kedze pan je z CR a denne pracuje tam nie na Slovensku podla mna by mu to aj tak bolo jedno. Ale serem nato snad to nejako dopadne

ANI - zatial odvody plati zamestnavatel az do 31.10.10 by mal a priebezne si to kontrolujem ...

juuuuuj lucim tak chripka hes hes - u nas doma tiez kraluje chripka ale zatial koli len mm tak uvidim dokedy sa udrzime ja s Fifom a Matulovi nech zubky vylezu a nech uz nerobia neplech
mius mala je neskutocna ja ked som je vcera vecer ukazovala mm tak mi nechcel verit ze je o tyzden mladsia od Fifa 😀 vravi ze vyzera tak dospelacky tak na 2 rocky 😝 je to princezna 🙂

aspar dobre ulovky na nakupoch 🙂

zaba2707
24. sep 2010

ja som bola v baumaxe kupit este venceky dalsie k tym dusickam .... zasa som tam otrieskala 27€ 😅 uz cakam len ze pride zajtra mamina a donesie tavnu pistol nech sa mozem vyburit

lucim
24. sep 2010

ahojte kruzok sikovnych ruk ... tak dalsi level je dusickove venceky? 🙂
tu je moja druhotina, s ktorou uz spokojna som ... kuk

asparaguska
24. sep 2010

@zaba2707 ja som ťava, rozmýšľam na akých nákupoch a teraz mi to pri tebe doklaplo... 😀 pri Lucimke mi to vôbec netrklo. Zabka a nemáš náhodou kolegu Zola? On má tiež šefa čecha a tiež je dobrý ... napr. vôl?

asparaguska
24. sep 2010

@lucim jéééj, ja som na riadku 8 či 9? Musím rýchlo makať, lebo čím neskôr, tým bude mať Denka väčšiu hlavu a ja nebudem stíhať, ale takýto level aj s ušami, to pre mňa nie je, ja mám základ a som rada, že to má tvar (zatiaľ) ako v návode. 😅
Dušičkový level beriem, tam aspoň voľačo (hádam mm stihol odfotiť, hneď po dorobení to brali naši, aby to doma nezavadzalo a Denka nerozoberala a 20 ks, je 20ks), lebo na ručné, koláčové a tortové práce sa nechytám...
😀 😀 😀

lucim
24. sep 2010

@asparaguska diiik, len model sa nechcel v ciapke fotit, ja sa idem vecer - teda ak matko zaspi v normalnom case - vrhnut na ruzovucku ciapocku pre 2,5 mesacne dievcatko 🙂

ani3012
24. sep 2010

na čiernej listine predávajúca:
Monika Delfíniová, Južná trieda 1581/83, 040 01 Košice 1
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/cierna-listina-len-nicky-ktore-su-nespolahlive-vsetko-ostatne-bude-vymazane/

traktor
24. sep 2010

@ani3012 ani poznas ju?
@lucim krasna ciapka...vy ste take sikovneeeeeee 😉 😵 ...ja len zakukujem...od rana beham z kuchyne do izby..najprv buchty na pare a teraz capucino keksiky ale zo stvoritej davky 😅 😀 ..hadam bude dost 😀

lucim
24. sep 2010

@traktor ja dnes prudko jednoducho varim - len pangas a zemiaky spolu v rure. a idem vyvesit dalsie pradlo.

traktor
24. sep 2010

@lucim prudko jednoducho ,ale fajne 😉 ..moje pradlo uz schne na dvore...uz je mozno aj suche, ked je dnes tak krasne 😉

monr
24. sep 2010

@lucim krásna čiapočka.

ja len na skok, zložila ma choroba, dostala som Ospen lieky, že kým kojím, tak mi iné nedá.

tak sa majte, snažím sa nejako fungovať, aj mm chorý, kika tiež, miška soplík.

traktor
24. sep 2010

mame prvu vetu...mama ete kesik 😵 ...a potom ked kusol hmhm..ci jak sa to pise 😀 ..ale to zacal hovorit pri kazdom jedle, co mu smakuje 😀

zaba2707
24. sep 2010

@lucim tak klobuk dolu ta ciapocka a este k tomu na matulovi je skvelaaaa 🙂 ja by osm v zivote nic podobne nedokazala a to neprehanam nemam k tomu vztah ani kusok ... ja sa budem drzat toho dusickoveho levelu radsej 🙂 a pecenie vo velkom ako dava traky to tiez nie som ja 😀 ale spapaaaam veeeeelmi rada (sem tam daco upeciem ale ozaj len sem tam )

zaba2707
24. sep 2010

jeeeej traky super Matik je sikulko ako vzdy 🙂 a vo vsetkom musi to byt super ked tak uz nieco povie ... teda nieco zrozumitelne

traktor
24. sep 2010

@zaba2707 😀 😀 😀 ..ja tiez nepletiem..ked tak len jazykom...a baby to robia krasne...a este aj vzory....to na mna baaaaaars zlozite....ja si pojdem kupit 😅 😀

traktor
24. sep 2010

@zaba2707 je to uzasne..on sa teraz dako pohol v recneni..kazdy den nieco nove...taksa tesim....ale najoblubenejsie slovo je aj tak kesik, mama a brm brm alebo titit....podla toho ake velke auto ide 😀

ani3012
24. sep 2010

sa nechytám nikde...ani na šikovné ruky,ani na dušičkový level,ani na pečenie-aj keď momentálne robím zase tortu pre moju sesternicu-samozrejme,stále tú istú.Že tá im chudí najviac na svete.
A v rozprávaní tiež nieje Evička priebojník 😀 Niečo povie,ale že by skladala vetu,to nie

traktor
24. sep 2010

@ani3012 ale ty si skvela v inom.. 😉 😵 ...zas nemôzes byt vo vsetkom 😀 😉

ani3012
24. sep 2010

@traktor héééj ? a v čom ? by ma teda velice zaujímalo 😕 😀

ani3012
24. sep 2010

@traktor rozprávaj a preháňaj 😀 😀 😀

traktor
24. sep 2010

@ani3012 si kamaratska, uzasna kronikarka, pekna caja, velka papula /vies ako to myslim, nie? 😀 😉 /, skvela matka, nasa dusa co pomôze....ostatne info poda tvoj mm 😀 ...bo tam az nevidim 😉

ani3012
24. sep 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 si moja najlepšia kamarátka odteraz 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
24. sep 2010

jeee baby, ste zlate ... ale pruuuu.er --- bol tu prave kamarat, som sa mu pochvalila ciapockou - a mama zakazku na 2 take dospelacke, uuuuuuups .... 😖
a vsetky sme sikovne, kazda na nieco ine ... a spolocnymi silami a vymenou skusenosti a zverejnenim aj pochvalou na nete toho kolektivne vieme viac a viac. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

traktor
24. sep 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀

ani3012
24. sep 2010

@lucim hihi ! 😀

traktor
24. sep 2010

@lucim preco pruser....vsak zarabas doma... 😉 ....ani nevies ako a budes mat velku firmu.....ze ...capice od lucimky 😀 😉

ani3012
24. sep 2010

@lucim ja by som si tiež objednala u teba ! Krajšia ako z obchodu 😵 😵 😵

asparaguska
24. sep 2010

Ahojte.. Takže pridávam pár mojích vencov.... 😉

traktor
24. sep 2010

@ani3012 na..co som povedala?..luciiiiiiiiiim....mas novu pracu😀 😀 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre