• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@ani3012 tha, tie uz daaavno spia :wink:
24. sep 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231 mala som ísť aj ja,teraz by som najradšej spala no obe detičky sú hore :unamused: ale aj tak dnes bude krásny deň-aj keď prší :slight_smile:
25. sep 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som : dobré ráno júlovky a červencovky :dizzy_face:
25. sep 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ! som si chcela osláviť okrúhly počet príspevkov a zmeškala som to :unamused:
a našej @simonito všetko naj naj naj k narodeninám !!!! :dizzy_face:
25. sep 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stávame ! ŠUP! ŠUP !
25. sep 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: idem OFF ! :frowning2:
25. sep 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko....@ani3012...ja dokial dočítam, ty si off :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vidím, že ste to tu včera naplno rozbehli...ja už hački 3 čiapku :wink: beriete ma do firmy? :sweat_smile: :grinning:
@katkah...šikovná Ninka, velmi šikovná a na fotke je krásne dievčatko ...teda určo aj v skutočnosti :wink:
@asparaguska...šikulka :wink:
25. sep 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 diky za skvele raňajky...si sa trafila do chuti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás vinobranie :slight_smile:

sýkorka včera absolvovala prvé kolotoče.
s neskutočné hlasným ohlasom - výskala a pískala a samozrejme keď sme odchádzali tak plakala jak o život. sa ludia zastavovali že či spadla a minimálne si rozbila hlavu.. taký to bol rev.

a všetkých zdravíme a cmukáme
25. sep 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 no teda :grinning: to uz tak byva,ze ked chces spat ty,tak deti nie :grinning: ja uz som si akosi zvykla chodit tak o 11-12 do postele. ked ulozim malu tak poupratujem,navarim marovi lebo sa vracia po 11 z prace a potom ideme hajat. nastastie,mala pospi do tej 7am-8am,tak to taka hruza nie je,ale poobede ma to potom tiez laka si ist schrupnut,skoda,ze uz nechce spavat pri mne :dizzy_face: by som si s nou rada pohajkala pomojkala :pensive: hnusoba mala,ani vlastne decko ma nechce :grinning:
pekny den aj ja prajem,cakam kedy mi laska vstane a ideme na nakupy sa prejst do mesta a vyzdvihnut mliecko z lekarne :wink:
u nas kosaaa,fuuuka ale svieti slniecko,tak ot treba vyuzit kym nam tu nezaveje dazd :wink:
25. sep 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer :slight_smile:
@ani3012 mnaaaam, ake ranajocky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tvoje si si fotila? :slight_smile: a kolky to prispevok kto oslavuje?
@lucia32 no a co ss nechvalis ciackami? de je foto? jaska, ze ta do firmy berieme, mozem ciapkovat na polovicny vykon. :grinning:
ja som dnes spravila tu ruzovucku, @lucia32 , si mam motivovala, ta tvoja prva sa mi velmi pacila, tak mne vysla takato .... len uvidime, ci nebude volna, nanajvys bude na jar. :wink: @inneska nas nainfikovala hacikom. :grinning:
@ani3012 mozes dodat obvod hlavicky a predstavu, ked chces. :wink:

@samayka jeeeej, aj ja chcem ist na kolotoceeeee :slight_smile: a to je super, ze sa eluske tak pacilo, vie co je dobre, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som zvedava, co na take povie nas blondacik.
@simonito vsetko naaaj :slight_smile:
25. sep 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute baby, dajte mi prosím návod ako hačkovať tie čiapočky. Zajtra idem po vlnu. A tie ihlice to aké majú byť?
Inak máme nový kočík golfáč, tak sme sa dnes boli voziť poobede a na kávičku a tak trošku po obchodoch. Saška sa vybláznila v detskom domčeku a už sladko búva. A ja neviem, čo s načatým večerom, takže som sa rozhodla začať od zajtra večera hačkovať :grinning: :grinning: :grinning:
Tie vaše výtvory sú úžasnéééééé
25. sep 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 adka, vies hackovat? lebo na hackovanie sa pouziva hacik :grinning: ale vazne ... na predoslej stranke sme vcera ja a asparaguska davali linky, klikni na ne. ja som si este pustila navody na youtube, ako sa robia tie jednotlive typy ociek, ma ich v navodoch ta kocka, podla ktorej som robila ciapocku. poklikaj, uvidis. :slight_smile: a vitaj v klube ciapockovych. :grinning:
25. sep 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucim no jasné, že neviem hačkovať, potom by som nenapísala, že potrebujem ihlice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ja sa polepším, idem to pokukať :dizzy_face:
25. sep 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocicky a za vcera sa ospravedlnujem, ze som zduchla bez rozlucky, ale dopralo mi pradlo a bolo mokre :angry: pracka mi nezmykala, tak som to musela riesit ... este jedno kolecko a nic ... tak rucne a pradlo vonku na susiak .... dnes pracka nastastie 2x prala normalne, tak snad len nemala svoj den vcera.
adka - skusit to treba, ked sa ti to paci . :slight_smile:
25. sep 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucim a vy aký vzor používate na tie čiapočky? A materiál? dávate vlnu alebo čo? A ten háčik to kde zoženiem?
Ahojte... jedným okom nakukujem.... :wink:
@lucim čiapočka- krasuľka, moja je v štádiu dokončenia, mm vymyslel, že to má mať na konci tmavší ružový pásik a ja som chcela takého pekného psíka. V KE, jediný obchod s vlnami bol dnes zavretý a ostatné galantérky vlny vôbec nemali alebo len pár kúskov :angry: , takže "deklík" hotový :grinning: , výzdoba nem... :confounded:

@asparaguska sikulka :slight_smile: vyzdoba bude, navod na psika mam aj ja v ulozenych tusim :slight_smile: v senici je jeden obchod o ktorom viem, ze tam maju vselico, keby ten nie, voooobec netusim, kam by som mala po vlnu vyrazit, a v pondelok budem musiet , na tie dospelacke ciapky - maju byt v sedo-ciernom. a do piatku musi byt 1 hotova, darcek na narodky vraj.
25. sep 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim - to chceš povedať že to čo je na tej foto si robila ty?????????? krááásne a parááádne a už aj idem hladať háčik...
25. sep 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 zatial som robila len jednoduchy vzor - dlhy stlpik, len som menila farbu , ako vidis ... ak sa raz odhodlam na tu bekovku, to bude ina maturita. postupne zdokonalim aj ja techniku. :wink: hacik maju tiez v textilnej galanterke, aj vlnu .
25. sep 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka dakujeeeem :slight_smile: to som urobila od vecera do rana, lebo vcera som dokoncila matulkovi zimnu usatu ciapku - foto tak 2 strany spat? :slight_smile:
25. sep 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naaa a de ste? hackujete? :wink:
25. sep 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucim a to takú vlnu na štrikovanie potrebujem?
25. sep 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 ano, vlnu na strikovanie - ta co som teraz pouzivala sa vola Baby. a druha sa vola Linda. take mali tu.
25. sep 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucim a tú čiapku na ušká si ako robila? Tá je super na zimu, krásna je :dizzy_face:
25. sep 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 k tej obycajnej debilkovej ciapocke som dohackovala tie obluciky na uska , dorobila brmbolec a vrkoce, z manzovho stareho tricka som usila podsivku - proste som si tu ciapku odkreslila na triko, zosila, zahla a prisila strojom dovnutra. ale aj navod na usianku tam niekde je, pozriem ti ho.
25. sep 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucim no ty si riadna šikula, klobúk dole :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka - aha tu je pekna http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1716 ja som dala aj ten brmbolec a urobila podsivku. moze - nemusi byt, podla toho aku mas hrubu vlnu alebo ako chces.
25. sep 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 a dakujem. ja len tak skusam a vymyslam :wink:
25. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucim krááásna čiapočka. Len ked to vyzerá dosť zložito a ešte aj tá lienočka, no neviem neviem, ako budem zajtra večer zúriť pri tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok