Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
27. sep 2010

@lucia32 klasicky ciganskou sme zacali, neskor lokse a na zaver klobaska a pecene gastany

anavi85
27. sep 2010

este pred nedavnom som sa tu stazovala, ze Adusko je na mna moc naviazany, tak uz ho to preslo a pre istotu nas vobec nepotrebuje...no a zacal kradnut veci z cudzich kocikov a objima vsetky male dievcatka, ale zasadne len blondinky 😀

lucia32
27. sep 2010

@anavi85 roztomilá rodinka 🙂
@zaba2707 jáááj, tak to by som si dala aj jáááááá 😀

anavi85
27. sep 2010

co budete dnes varit?

lucia32
27. sep 2010

@anavi85 od včera mám zelen.polievku a jedna porcia perkeltu s kolienkami....asi len zbucham špagety 😉

zaba2707
27. sep 2010

ja asi tiez len cestovinky dake ... maly ma zo vcera zeleninkovu polievocku a rizotko ja uz nejak prezijem 😀 a vobec by mi ani taka hladovka nezaskodila

monr
27. sep 2010

ahojte bambuľky.
@lucim ja nie proti, len na háčkovanie a štrikovanie ľavá, vyšívanie je na ozdobu, praktické nič nerobím 😀

a chválim fotečky, krásne ste rodinky, a aj dietky.

a dnes na obed u nás? ani srnka netuší, doma nič nakúpené, tak neviem, neviem. 🙂

samayka
27. sep 2010

@lucim - jeeej luci ty si poklad.. ja som vylovila ihlice a skúšala som včera - že aspoň šál... po pár minútach som bola schopná na psychiatriu a miško ma pomaly vystrihoval z klbka... tak sa pridávam do klubu k @traktor .. ale zato viem šiť! trochu... čosi...

samayka
27. sep 2010

@samayka na obed? ja som robila sýkorke perkelt s cestovinami. my máme ešte od včera kačku, kapustu a lokše. inak tiež už netuším čo jej mám variť, tak strašne mení chute, že nestíham...

anavi85
27. sep 2010

tak sme uvarili paradajkovu polievku, rezne z kuracich prsicok a k tomu ryzu a fazulky na masielku 😀

zaba2707
27. sep 2010

tak pokial maly buval trosku som zacala pracovat na tych vencekoch a prve dva su hotove juchuuuu kuki kuk

anavi85
27. sep 2010

@zaba2707 jeeej, krasnucke

zaba2707
27. sep 2010

maly sa zobudil prave ako som to stihla spratat 🙂 idem mu dat papat a pojdeme von z vnutra vyzera byt pekne slniecko svieti asi bude chladnejsie no podstatne je, ze neprsiiiii 🙂

zaba2707
27. sep 2010

dakujem 🙂 (venceky som kupila hotove ja dorabam len tu aranzersku cast )

majkas
27. sep 2010

ahojki,

pozeram ze sa tu pracuje vo velkom, same hackovanie a vysivanie a pecenie a teraz este aj vence! 😀
ale musim pochvalit ze vsetky vytvory su krasne, aj ciapocky @lucim aj vence @zaba2707 🙂
ja sa tiaz hlasim do kruzku sikovnych ruk, snazim sa snazim len to strikovanie asi ide trochen pomalsie. hackovanie bude musiet pockat kym sa svetrik nepodari 🙂

inac sa mame celkom fajn, zistili sme za Tami je veeeelky ziarlivec na svoje veci, niekedy nie ze kamaratka Julka nemoze ale dokonca ani mamka s ockom sa uz nemozu dotknut nejkej hracky ktoru ona prave povazuje za nedotknutelnu. len keby sme jej tak vedeli citat myslienky ze ktora to je 😀

a k papaniu, u nas nejako nejde ovocie asi posledny tyzdne, ani vyziva, ani nakrajene na kocky... ale inac papa celkom pekne, miluje karicku trojuholnicky len tak same, to mame bezne na ranajky aj 2-3 trojuholnicky 🙂 a boli mse v lidli v heinburgu a kupili sme tam take mini jogurty balene po 50g s tigrikom na obrazku tak to teraz strasne fici 😀

a @zaba2707 dik za pochvalu videi

majkas
27. sep 2010

Do lietadla prichadzaju dvaja piloti.... prvy s bielou palickou a
slepeckymi okuliarmi a druhy so slepeckym psom.
Po case lietadlo zacina rolovat, dojde na startovaciu drahu, zapne turbo
a zacina sa sialenou rychlostou rutit vpred.
Stale sa ruti vpred a nic sa nedeje.
Cestujuci sa pozru von okienkom, aby zistili co sa deje a na konci drahy
vidia obrovske jazero.
Lietadlo sa stale ruti obrovskou rychlostou priamo do jazera.
Cestujuci v sialenom strachu zacnu vrieskat jak o zivot, ked v tom sa
lietadlo odlepi zo zeme a krasne vzlietne.
Nato vravi jeden pilot druhemu:
Ti vravim....raz nezacnu ziapat a sa tu pozabijame. 🙂

majkas
27. sep 2010

Preco na Slovensku tolko prsi:

Doktor Ilko sa bol informovat u sv. Petra, ohladom pretrvavajucich dazdov.
Ten sa kukol do mudrej knihy a povedal: "No tak tu citam, ze to na Slovensku mate pekne posrate, tak my to 3x do dna zmyvame..."

lucia32
27. sep 2010

@majkas 😀
@zaba2707 šikulka
@lucim... kuku čiapočka...mala som aj Natálke, ale niekde zmizli ☹
A náš Edynko a spol. 😀

majkas
27. sep 2010

@lucia32 ciapocka perfektna 🙂 a ta spiaca dvojka este viac 😉 zlatunka je Naty s tym havom 🙂

lucia32
27. sep 2010

@majkas takto som ich našla dnes naobed 😀 Inak malý do nej skáče ako pes, chytí za gate a nepustí 😝
Ako kukám Naty je na všetkých fotkách rovnaká, taký ksichtoš...inak ani naša velmi ovociu neubližuje a výživy bojkotuje už dlhší čas...

lucia32
27. sep 2010
lucim
27. sep 2010

@lucia32 jeeeeej, ciapocka je perfektna, tento vzor som este neskusala, vyzera to peknucko 🙂 a jedna dolezita vec - utekaj si pozhanat vacsi hacik - ja uz mam hak 4ku a ide to ako po masle 🙂 matko mi cestou z myjavy (nakoniec som isla do galanterky tam a aj kamosku sme vyzdvihlia skocili do kaviarne) -zaspal v aute skor ako by som to cakala, tak ze co fcul - vedla mna taska s vlnou a hak, tak som nasedadle spolujazdca zacala novu ciapku 😝 😀 a asi vyparam tu zacatu bekovku, clovek sa s tym morduje, naucila som sa na tom reliefne ocka, zadne aj predne, ale pomaly to pribuda a je to hrozne huste, hrube ...
a fotecky naaaadhera, naty je taka sportovkyna 🙂 a ta zaspata nema chybu 🙂

lucim
27. sep 2010

@majkas ty budes nasa sikovnica pletenica - ja nestrikujem 😉 potom chceme vidiet foto svetrika 🙂 ... super vtip 😀 a tami sa casom zacne delit, neboj, teraz to este nechapu, teraz je dolezite, ze si uvedomia, ze to je ich 😉

@samayka v pohodke moja, kazdy sme na nieco ine ... ja napr. neviem jazdit na koni 😀 potom daj vediet, aku budes chciet tu ciapocku, kym ma to bavi, skusat ju budem na matulovi 😀

@anavi jeeej, zlate fotky, a vy sa vobec nemenite, iba vlasmi 🙂
@zaba2707 tak tie venceky su bombove - velmi vkusne a moderne mi pripadaju 🙂

u nas boli tiez spagety na obed. sme zase varili spolu.

zaba2707
27. sep 2010

luuuu naty je aka velka sportovkohavkujuca princezna 🙂 neuveritelne ako tie deturence rastu ... pri Fifovi si to tak neuvedomujem kedze sme kazdy den spolu ... ale ked vidim vase fotocky tak je to sila ... vtedy mi to docvakne 🙂 no ideme sa obliect a sup von dnes sa mi podarilo do Fifa dostat aj polievocku zeleninkovu a dokonca aj to rizotko ako inak s kuracim maskom 🙂

a u nas ovocie ide v pohode ale ked mu ostruham jablcko nehrozi ze by si kusok zobral a dal do pusy, banan kiwi nektarinky jablka proste co pride len mu to musim vidlickou popucit

lucia32
27. sep 2010

@lucim nemám väčší, teda mám nejaký predpotopný, že 4-8 a len 2x dvojku 😝 ale na zimnú si kúpim 4 určo 😉
teraz pletiem takú istú, ale základ biely 🙂
@zaba2707 je to pravda...rastú, rastú...ja niekedy ked kukám fotky, tak ani pravda nie je, že môj malý koník má už 14 rokov 😀 myslím to najstaršie bábätko 😉
Idem skok do potravín, doma chladnička vybielena 😅

zaba2707
27. sep 2010

tak sme doma z vonku ... bolo fajne barinky Fifo vyskakal vsetky co sme stretli 🙂 pobehal za loptickou vybehany a dufam, ze aspon trosku vybity 🙂

inneska
27. sep 2010

dobrý večer 🙂

nehnevajte sa, že som vás posledné dni zanedbávala, ale mala som akési divné obdobie..mm ma trochu sr.al, tak som bola bez nálady, erikove zaspávanie .. zaspí, ale kým idem aj ja spať, tak je aj 4x hore..kolkokrát som ostala rovno pri ňom spať...aj som háčkovala, cez víkend tu boli blavačky a predým pekné počko, že sme boli viacej vonku ako doma 😀 tak až dnes sme boli vo vnútri skoro celý deň, až navečer prestalo pršať, tak sme vybehli von..erik zamazaný od blata až za ušami, ale spokojný 😀

nejdem všetko dočítavať, ak sa dačo dôležite udialo, tak písnite..ale sem tam čo som kukla, tak som poobzerala fotečky..detičiek(sú zo dňa na deň krajšie a šikovnejšie 😵 ) a vašich výtvorov..ste moooc šikovné...@lucim sa nezdáš holka, šikulka, že už hačky už aj na objednávku 😉 a @asparaguska @zaba2707 vence suprovééé...možno by som aj ja spichla dačo, ale čo mi posledne buchla v rukách pištolka, tak som si novú nekúpila 😒
@lucia32 aj teba chválim za čiapočku..je supiiš 🙂 🙂 a to je z vlny či priadze?? som teraz robila z priadze, ale s vlnou sa mi robí lepšie 😝

lucia32
27. sep 2010

@inneska teraz robím z vlny...tú prvú skúšobnú som z priadze, ale je velmi tuhá nepoddajná 😝 😝

blani2
27. sep 2010

Ahojte bambulky,

koukám jak jste šikovné a moooc chválím 🙂 Ještě že mám doma chlapáka, mrzelo by mě, že mu nemůžu uštrikovat takovou krááásnou čepičku 😎

Zabi, krásné věnce, už jsem kukala na FB 🙂 Šikulka, to já taky ráda. Už se na ně chystám.

@lucia32 Natálka je ale frajérka, zlaťunká k poňuňání 😵 A fotos s psíkem nemááá chybu.

lucia32
27. sep 2010

@blani2 dakujem....ako sa máte s Kubíkom? A čo by nemohol nosiť štrikovanú, ved aj chlapácke sa dajú 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre