• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@jajona :grinning:
@battole jééé to je krásna princezná...šatičky ste kupovali?
28. sep 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 perky? to je čo? pirohy? či halušky?
28. sep 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco medzi tym je to cesto v tom je slivkovy lekvar a vyvarene vo vode osmahla som struhanku a poliala maslom a este cukor a da sa to na moje prekvapenie :grinning:
28. sep 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym vam velmi pekne dakujem....si predstavte, to taky profesionalni fotografi sa obsmietali okolo kostola fotili male deti.....
28. sep 2010 o 14:01  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole je to na tych fotockach trosku aj vidno su superske a mala je fakt krasna .... ale ved nase deturence su vsetky prekrasne vsak dievcata :sunglasses: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dat papat malemu a prebalit ho :slight_smile: tak zatim holky
28. sep 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@zaba2707 :su vsetky prekrasne.....
@lucia32 ano satocky boli kupene, ale tie kvietocky dole som na ne dosivala a aj celenku som jej robila....teda ten kvietok som dosivala
28. sep 2010 o 14:03  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 tak dobrú chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole fakt je rozkošná...a tá pelerínka... :slight_smile:
@zaba2707 tak si pochuťte :wink:
28. sep 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak už mám aj vyžehlené a oškvrčala som malému "cicu" na zimnej bunde :confounded:
28. sep 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona prílišná horlivosť sa občas nevypláca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bola ta bunda nová??? :sweat_smile:
28. sep 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona a ty žehlíš bundu ? :confused:
28. sep 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole krásna je malá,nádherná...super! máte krásnu pamiatku na tento deň-hlavne Lotinka :dizzy_face:

28. sep 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 ja by som si skôr dala tú klobásu či čo kto to písal ráno........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ešte v práci ? ti nezávidím.V MA máme strašné počasie
28. sep 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 jj, ešte chvílku...dokončujem čiapočku, dnes som dala len asi 6 riadkov :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to som ju chcela dokončiť...teda aj kvetinku uháčkovať...
28. sep 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My už máme zúbkov 13 ks. Zákeráci konečne vyliezli :grinning: ale idú ďalší
28. sep 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,hlasime sa :wink:
konecne priberame ako mame- 9,5kg a 78cm. priblizujeme sa s vahou k idealu a ak to takto pojde dalej,tak o 4m nas prepustia od pediatra a bude zdrave dievcatko :dizzy_face: 7ho ideme ku dietologovi a asi dostaneme prvu davku kravskeho mlieka,tak drzte palce :wink: co som na sr dala robit celkove testy aj na alergie,tak dopadli super :wink: mala je spokojne dievcatko a robi len radost :wink: dneska spinkala len hodku lebo ju zobudilo hoviasko- zubky- uz mame 18,dneska som nepozerala ale vyjdu coskoro aj ostatne dva :dizzy_face:
mama sa vratila do skoly a robi si certifikat z anglictiny a buduci rok snad na vysku :wink:
vsetko ako ma byt :slight_smile:

kukam,ze hackujete. ja som tiez kedysi hackovala pre mackov a babiky :grinning: ale tu je takze zohnat veci na hackovnie,takze si davam robit u jednej tety na mieru strikovane a hackovane ciapky. ale asi by som mala aj ja zacat :grinning: oo0
28. sep 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kecalky :slight_smile:
@blani2 kubik je nadherna holcicka :grinning:
@lucia32 gratulko k prespatym nociam a natalka je peknuckaaaaaaaaaa babika, dievcatko na vybozkanie v tej ciapocke :slight_smile:

@ani3012 mlieka sa daju predpisat do roka, potom ,ak je to potrebne, tak na vynimku revizneho lekara z vasej poistovne, ale treba obehat papierovacky.
28. sep 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707
@traktor cmuk, pohodove baby :slight_smile:
@laurajana sikovnickovia ste a pekne to robite .... ste motivaciou, aj my take mozno raz s matkom dokazeme :slight_smile:
@jajona ponozku ti mam uz poslat? po tom tuzis? my ti ich posleme aj viac, ked chces ... ale uzavrieme to, az ked budete cupkat, bo je to o posledneho cupkacika :slight_smile:
@battole jeeeeeej, krasna babulka, vie sa nosit v slavnostnom :slight_smile:
28. sep 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika251 pekny pocet zubkov :slight_smile:
u nas 7 a 8my asi na ceste. matko kadi ako lion :wink:
@ani3012 aj tu je priserne pocasie, este ze doobeda bolo sucho, boli sme na prechadzke na postu, ktora musela byt akurat dnes zavreta. :confounded:
ale aspon sme sa vyvetrali a odovzdali ruzovu ciapocku. :wink:
dnes som dohackovala 1 dospelacku, trooosku vacsia vysla, este podsit a nejaku aplikaciu vymysliet.

@hathor1231 18 zubakov? fiiiha. :slight_smile: a pekne miery :slight_smile: drzim palce, nech sa mate dobre. :wink:

...odovzdavam pc drahemu, chce vraj pracovat na nom. ... ozvem sa snad, ked drobec zaspi .
28. sep 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ďakujeme pekne :wink:
28. sep 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim dakujeme :wink: snad uz bude len dobre,som uz ani nedufala,ze sa nad 9kg dostaneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a posledne dva razy zakazdym pribrala tolko,co predtym za 3m :slight_smile: takze sa tesiiim :dizzy_face: a dufam,ze mlieko uz budeme moct lebo je to hruza ju vkuse v niecom obmedzovat a zhanat nahradky :rolling_eyes: zubky vecer spocitame,ale uz to dlho nebude trvat :wink: a aj my kadime,to je jej jedina reakcia na zubky-kakanie a potom popalena prdelka,ale uz sme na to nasli kremik,tak super :wink: co som nasla probiotika,tak to obsahovalo mlieko :unamused:
28. sep 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
@lucia32 jejda omlouvám se...Já sem vždy vletím jako velká voda bez přípravy a pak to tak dopadá. Natálka je rozkošná v čepičce i Šarlotka od Bat. No mají se naši chlapi tu na koho dívat, no ne?? :slight_smile:

A téma zoubky. Já jsem dnes sáhla do tlamičky a našla jsem všechny 4 stoličky :sunglasses: To bude jíné pokousáníčko. A to nebylo ani žádné rodeo. Snad jediný varovný příznak, serinkání od rána do večera :sunglasses:

A dnes jsme se tomu příšernému počasí nedali. Vyrazili jsme na Macochu i v dešti. No zážitek. My dospěli nic moc, ale plášťěnkový skřítek byl radostí u vytržení :grinning:
28. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko vsetkym vam :slight_smile: my uz sme pol hodku hore vyvesane pradlicko a teraz trosku vegetik
29. sep 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 ahoj Gabi! Tak mi ideme s tým prádlom na striedačku ? ja idem dať do pračky :grinning:
29. sep 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy ...takto pred 4-rokmi sme sa s ockom stali najšťastnejšími ľuďmi na svete, lebo prišiel na svet náš prvý synček Mattiasko. Prajeme Ti všetko len to najlepšie do života a ďalších rôčkov, veľmi Ťa ľúbime aj so sestričkou Laurinkou...ste naše najväčšie lásky na svete...

...pripájame pár fotoš :wink:
29. sep 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaa vsetkym miskom a miskam prajeme krasne meninky a Fifco vsetkym posiela pusinkyyyy :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: cmukacie
29. sep 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok