• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@zaba2707 krááásne...ja som robila len veniec z papiera, ale tie dekoračky sú dosť drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás jedna aj 1,50€ :sweat_smile:
29. sep 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 aj tu stoja tie dekoracky majland ved som tento rok za vence a teda hlavne dekoracky nechala okolo 50€ ale dohodla som s mamcou ze sa o cenu podelime :sweat_smile:
29. sep 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambule sak vy do zimy mozete fakt obchod otvorit s ciapockami tak vam to ide od ruky :slight_smile: sikovnice moje
29. sep 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 mica very gooooooood aj nejaka ozdobka nato este bude uhacki????
29. sep 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach baby,budte rady,ze sa na SR da vse zohnat :grinning: ja by som si este aj hacik a vlnu musela objednat cez net :sweat_smile: dokonca aj krepovy papier som objednavala z netu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sikovne ste :wink:

@lucia32 hackujes a nohami pises na MK :grinning: ako ja,ked som mala niki este malinku a vkuse na rukach :wink: aj nohami som sa naucila pisat..
29. sep 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 hej, ešte kvetinka bude :wink:
@hathor1231 no nohami som ešte nepísala, ale bežne otváram kľučku na dverách, ked mám plné ruky :grinning:
29. sep 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 este ze mi doma takmer ziadne dvere nemame :grinning:
29. sep 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 tak ja som sikovna,ja si viem prepnut na ovladaci,pisat na pc, zapinat/vypinat zasuvky... kedysi som vedela pisat oboma rukami- som pravacka ale naucila som sa v nemocke pisat lavou lebo na pravej som mala 10dni kapacku :sweat_smile: ale uz som davno necvicila :grinning:
akurat kukam sadu na hackovanie a aj som nasla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moze byt o 2.0? 0,5 si neviem predstavit ako by som to asi lupou kukala :grinning:
29. sep 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231 s 2.0 hačkujem ja teraz...dá sa pekne s tenkou vlnou, čiapočky sú pekne husté, ale treba trošku vôle pri hački, aby neboli tuhé :wink:
29. sep 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 kukala som ten vas link s postupom pre blbcov :grinning: tiez tam je 2,5 maximum... tak este uvidime. ja som hackovala rada,kedysi. srikovanie mi neslo lebo som akos vse moc pritiahla :unamused: ale hackovanie som zvladala :grinning: ved uvidime. je nahouby,ze to nemozem len tak kupit lebo takto cez net hladat a objednavat :unamused:
mala este haja,robila som bubulaninu. tatik volal,ze sa zachvilu vrati z prace :slight_smile:
inak u nas skaredo :unamused:
29. sep 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. sep 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim to ma isto po maminke :slight_smile:))).....ved kolko spolocenskych siat uz tych koncertom sa nanosila :slight_smile:)) :grinning:
@ani3012 ano to mame, som straaaasne rada

pripajam este dalsie fotocky, dnes znovu prisli :slight_smile:
29. sep 2010 o 20:12  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence :dizzy_face:

ste ma vytočili s tými vašimi šikovnými rukami... Maňa sadla k internetu.. okukala na youtube nejaké to videjko... a už háčkujem sýkorke čapicu.. neviem či ju bude nosiť ešte túto jeseň :grinning: :grinning: alebo až na jar.. hlavné je, že som sa do toho pustila :grinning: :grinning: a snáď sa čoskoro aj s nejakým výtvorom pochválime :grinning: :grinning:
29. sep 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole - bat - strááášne krásne fotky :grinning:
hu hu huuuuu nikde nikto ????
@battole nadherne fotocky batt
29. sep 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka
@zaba2707

dik krasne
29. sep 2010 o 21:32  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, tak ma tu navnadzujete s tymi ciapkami ze mam chut hodit so strikovanim a zacat hackovat aby som vas dobehla a tiez sa mohla niecim pochvalit:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale sak aj svetrik raz bude hotovy, len keby si nasa princezna nezmyslela najnovsie spat poobede len hodinu :unamused: to stiham akurat obed, upratat kuchynu, nalozit/vylozit pracku, zapnut comp a este ani nenacitam kona a uz je hore....
dufam ze sa to vrati do normalu na dlhsi poobedny spanok

a hlasime dnesnu poradnu s pich pich na MOR (mumps-osypky- rubeola), tak mame 79cm a 11 kg a najviac zaplakane dieta v celej poradni :grinning: a ake vysky hadzala, si dokroka robila srandu ze to bude urcite solistka :grinning: inac vsetko OK, dufam ze nebudu ziadne reakcie ani na ten 11.den ci ako to ma byt
29. sep 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 perfizdo ciapka

@lucim a ako robis podsivku do ciapky? si si spravila nejaky strih na to? sfot ked budes robit nabuduce

@zaba2707 vence ti idu od ruky, peknucke

@battole sarlotka je ozaj ako princezna na tych foto, krasna. a fakt sa mi zda ze ten vyraz v tvaricke ma ockov :wink:

@traktor dik za pochvalu, u nas tak ide len ryza a cestovinky. ostatne vacsinou nedojde az do pusy lebo to cestou vyleje/vysype. :slight_smile: ja ju tiez este krmim, popri tom ma ona este tanierik kde ma akoze svoju davku pre papanie ruckami. a ked sa naje tak este mne sedi na kolenach ked ja obedujem a da si z mojho lyzickou
29. sep 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este vsetkym miskom a miskam vsetko naj :wink:

aj matiaskovi od @laurajana vela zdravicka :wink:
29. sep 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a asi zhasinam a idem spat

dobru nocku maminky :dizzy_face:
29. sep 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambulecky .... dnes idem tak trosku na jeden pohovor tak silno drzte o 8,40 palcuchy nech by to vyslo :slight_smile:

u nas noc pokojna vstavame velmi skoro ... uz okolo 6,00 ho bolo pocut z postielky ... vypil mlieko a chvilu sa tvaril ze sa este uklada ale prdlajs makovy :grinning:
30. sep 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 koľko palcov,toľko kopancov
kolik pěstí,tolik štestí !
Ja ti držím päste ak dovolíš :slight_smile:
nech to vyjde !!!!!!
30. sep 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 žabka držíííííííííííííííííím stíham :grinning:
30. sep 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 šak už je tam !!!!!
30. sep 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky maminky :slight_smile:
No uznajte od Šarlotky to má moja ďaleko :grinning: :grinning: :grinning: (prezencia čiapky...ešte krúžok do stredu, som zabudla v robote)
30. sep 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 však ju dúfam po 2 min nevyšupli za dvere :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja mám o 2 min posunuté hodiny na PC :grinning:
30. sep 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas nemôžem ! :pensive: ako nám tie deti rastú ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Natálka veľká kočica, krásna čiapka,si šikovná aj kabátik je krásny,aj keď si ho nerobila :slight_smile:
30. sep 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok