Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
29. sep 2010

@zaba2707 krááásne...ja som robila len veniec z papiera, ale tie dekoračky sú dosť drahé 😝 u nás jedna aj 1,50€ 😅

zaba2707
29. sep 2010

@lucia32 aj tu stoja tie dekoracky majland ved som tento rok za vence a teda hlavne dekoracky nechala okolo 50€ ale dohodla som s mamcou ze sa o cenu podelime 😅

zaba2707
29. sep 2010

bambule sak vy do zimy mozete fakt obchod otvorit s ciapockami tak vam to ide od ruky 🙂 sikovnice moje

lucia32
29. sep 2010
zaba2707
29. sep 2010

@lucia32 mica very gooooooood aj nejaka ozdobka nato este bude uhacki????

hathor1231
29. sep 2010

ach baby,budte rady,ze sa na SR da vse zohnat 😀 ja by som si este aj hacik a vlnu musela objednat cez net 😅 dokonca aj krepovy papier som objednavala z netu 😝
sikovne ste 😉

@lucia32 hackujes a nohami pises na MK 😀 ako ja,ked som mala niki este malinku a vkuse na rukach 😉 aj nohami som sa naucila pisat..

zaba2707
29. sep 2010

@hathor1231 😀 😀 😀 😀

lucia32
29. sep 2010

@zaba2707 hej, ešte kvetinka bude 😉
@hathor1231 no nohami som ešte nepísala, ale bežne otváram kľučku na dverách, ked mám plné ruky 😀

zaba2707
29. sep 2010

@lucia32 este ze mi doma takmer ziadne dvere nemame 😀

hathor1231
29. sep 2010

@lucia32 tak ja som sikovna,ja si viem prepnut na ovladaci,pisat na pc, zapinat/vypinat zasuvky... kedysi som vedela pisat oboma rukami- som pravacka ale naucila som sa v nemocke pisat lavou lebo na pravej som mala 10dni kapacku 😅 ale uz som davno necvicila 😀
akurat kukam sadu na hackovanie a aj som nasla 😝
moze byt o 2.0? 0,5 si neviem predstavit ako by som to asi lupou kukala 😀

lucia32
29. sep 2010

@hathor1231 s 2.0 hačkujem ja teraz...dá sa pekne s tenkou vlnou, čiapočky sú pekne husté, ale treba trošku vôle pri hački, aby neboli tuhé 😉

hathor1231
29. sep 2010

@lucia32 kukala som ten vas link s postupom pre blbcov 😀 tiez tam je 2,5 maximum... tak este uvidime. ja som hackovala rada,kedysi. srikovanie mi neslo lebo som akos vse moc pritiahla 😒 ale hackovanie som zvladala 😀 ved uvidime. je nahouby,ze to nemozem len tak kupit lebo takto cez net hladat a objednavat 😒
mala este haja,robila som bubulaninu. tatik volal,ze sa zachvilu vrati z prace 🙂
inak u nas skaredo 😒

nina41
29. sep 2010

Ahojte 😵 😵 😵

battole
29. sep 2010

@lucim to ma isto po maminke 🙂))).....ved kolko spolocenskych siat uz tych koncertom sa nanosila 🙂)) 😀
@ani3012 ano to mame, som straaaasne rada

pripajam este dalsie fotocky, dnes znovu prisli 🙂

samayka
29. sep 2010

dievčence 😵

ste ma vytočili s tými vašimi šikovnými rukami... Maňa sadla k internetu.. okukala na youtube nejaké to videjko... a už háčkujem sýkorke čapicu.. neviem či ju bude nosiť ešte túto jeseň 😀 😀 alebo až na jar.. hlavné je, že som sa do toho pustila 😀 😀 a snáď sa čoskoro aj s nejakým výtvorom pochválime 😀 😀

samayka
29. sep 2010

@battole - bat - strááášne krásne fotky 😀

zaba2707
29. sep 2010

hu hu huuuuu nikde nikto ????

zaba2707
29. sep 2010

@battole nadherne fotocky batt

battole
29. sep 2010

@samayka
@zaba2707

dik krasne

majkas
29. sep 2010

jaaj, tak ma tu navnadzujete s tymi ciapkami ze mam chut hodit so strikovanim a zacat hackovat aby som vas dobehla a tiez sa mohla niecim pochvalit😀 😝
ale sak aj svetrik raz bude hotovy, len keby si nasa princezna nezmyslela najnovsie spat poobede len hodinu 😒 to stiham akurat obed, upratat kuchynu, nalozit/vylozit pracku, zapnut comp a este ani nenacitam kona a uz je hore....
dufam ze sa to vrati do normalu na dlhsi poobedny spanok

a hlasime dnesnu poradnu s pich pich na MOR (mumps-osypky- rubeola), tak mame 79cm a 11 kg a najviac zaplakane dieta v celej poradni 😀 a ake vysky hadzala, si dokroka robila srandu ze to bude urcite solistka 😀 inac vsetko OK, dufam ze nebudu ziadne reakcie ani na ten 11.den ci ako to ma byt

majkas
29. sep 2010

@lucia32 perfizdo ciapka

@lucim a ako robis podsivku do ciapky? si si spravila nejaky strih na to? sfot ked budes robit nabuduce

@zaba2707 vence ti idu od ruky, peknucke

@battole sarlotka je ozaj ako princezna na tych foto, krasna. a fakt sa mi zda ze ten vyraz v tvaricke ma ockov 😉

@traktor dik za pochvalu, u nas tak ide len ryza a cestovinky. ostatne vacsinou nedojde az do pusy lebo to cestou vyleje/vysype. 🙂 ja ju tiez este krmim, popri tom ma ona este tanierik kde ma akoze svoju davku pre papanie ruckami. a ked sa naje tak este mne sedi na kolenach ked ja obedujem a da si z mojho lyzickou

majkas
29. sep 2010

a este vsetkym miskom a miskam vsetko naj 😉

aj matiaskovi od @laurajana vela zdravicka 😉

majkas
29. sep 2010

no a asi zhasinam a idem spat

dobru nocku maminky 😵

zaba2707
30. sep 2010

dobre ranko bambulecky .... dnes idem tak trosku na jeden pohovor tak silno drzte o 8,40 palcuchy nech by to vyslo 🙂

u nas noc pokojna vstavame velmi skoro ... uz okolo 6,00 ho bolo pocut z postielky ... vypil mlieko a chvilu sa tvaril ze sa este uklada ale prdlajs makovy 😀

ani3012
30. sep 2010

@zaba2707 koľko palcov,toľko kopancov
kolik pěstí,tolik štestí !
Ja ti držím päste ak dovolíš 🙂
nech to vyjde !!!!!!

lucia32
30. sep 2010

@zaba2707 žabka držíííííííííííííííííím stíham 😀

ani3012
30. sep 2010

@lucia32 šak už je tam !!!!!

lucia32
30. sep 2010

ahojky maminky 🙂
No uznajte od Šarlotky to má moja ďaleko 😀 😀 😀 (prezencia čiapky...ešte krúžok do stredu, som zabudla v robote)

lucia32
30. sep 2010

@ani3012 však ju dúfam po 2 min nevyšupli za dvere 😝 a ja mám o 2 min posunuté hodiny na PC 😀

ani3012
30. sep 2010

ja zas nemôžem ! 😔 ako nám tie deti rastú ! 😵 😵 😵 Natálka veľká kočica, krásna čiapka,si šikovná aj kabátik je krásny,aj keď si ho nerobila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre