• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@ani3012 veru rastú...ty to je taká maska, že jak vidí foťák, hádže také ksichty, že my pomaly nemáme normálnu fotku, jedine od zadu :grinning:
A dííík...na stretku v Košiciach vyfasujete aj vy...čiapočku, nie po papulke :grinning:
30. sep 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. sep 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas ďakujeme pekne :wink:
30. sep 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky - je mi úúúplne jasné, že vás strašidelne zanedbávam, ale akosi mi tie dni neuveriteľne letia :confused: :fearful: ...sem tam som nakukla, a háčkovali ste :slight_smile: - tak to ja nem - ale pokukučkovala som aké ste šikulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No a správa - Zuzanka sa včera posadila sama ku kockám a že aha akú vežičku viem postaviť ... cca 3- 4 kocky :dizzy_face: :dizzy_face: - tak somn sa vytešovala, bo som jej to neukazoval a ona na to prišla sama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. sep 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky tak zatial to vyzera v celku nadejne do pondelka si mam rozmysliet ci tam chcem pracovat a ak ano dohodnu mi este jeden pohovor s nadriadenym :slight_smile: tak v priebehu bud. tyzdna by sa to mohlo rozlusknut :slight_smile: taaaak sa tesim a velmi pekne dakujem za drzanie palcuchov a pasticiek :slight_smile:

@lucia32 krasna ciapocka a Naty je tiez nasa princeznicka :slight_smile: cmuk malej modelke fotakovej
btw. kedy sa chysta zasa stretko v KE?
30. sep 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 dík :slight_smile:
Práve som dorazila od kaderníčky, je zo mňa chlapčúrik :grinning:
Stretko netušííím, asi až na jar :wink:
30. sep 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 a práca ako? Pozdávala by sa ti?
30. sep 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 pojdem platovo dooost dolu ale podstatne je mat aspon nejaky prijem ako ziadny a zasa to nie je take zle :slight_smile: takze tak ... bude to praca asistentky ale pacilo sa im ze mam vystudovane uctovnictvo tak mozno casom .... bude zasa o nieco lepsie :slight_smile:
30. sep 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v pondelok zavolam, ze samozrejme mam zaujem :slight_smile:
30. sep 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 no ako sa hovorí....lepšie ako s drôtom do oka :grinning:
A nikde to nie je žiadna sláva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..erik soplí už 3tí týždeň, mňa to chytilo znova už 2x tento mesiac, a tento týždeň ešte aj net štrajkuje, ide nejde..a ked ide, tak ako v lete na saniach..no hrúza..a ja som z toho nachladnutia aj tak taká skapatá, že sa mi nič nechce..zajtra ideme k dokimu..a na december sme na kardio objednaný...snád priebežne dočítam :slight_smile:
30. sep 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tu tusim skapal pes .... presne viem vacsina sedi pri lampe v kresle a hacki hacki o sto sesto :slight_smile: ja som prave dorobila 8 dalsich vencekov ale ledva kukam idem zmyt chrup a paaaaaaaaaaaa paaaaaaaaaaaaaa krasne sny vsetkym :slight_smile:
30. sep 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránečko - tak ja som vychystala Jurka do školy, chlopa s princeznou do zimy som vyhnala poplatiť ešte nejaké účty .... a že idem upratať dvojdňovný bordelík :frowning2: ....tak PC zapnuté a keby dačo tak kričtééé cez @ :wink: :wink: :wink:
1. okt 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz kričííííííím :grinning: nechceš poplatiť aj moje účty ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. okt 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor čo sa mi ryješ do písmena? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. okt 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo jééééééé???? :grinning: :grinning:
1. okt 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 :grinning: :grinning: - počujéééém - teda ohľadom účov nepočujééééém :grinning: :grinning:
1. okt 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz tak skusam, ci to funguje :grinning: :grinning: :grinning:
@lucia32 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
1. okt 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. okt 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ja len, že som chcela prva kričať na žmur :grinning:
1. okt 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ...ráta sa aj chcenie :slight_smile: ..... :slight_smile:
1. okt 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 napisem rei, nech vymaze môj prispevok? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 ja som si čítala knihu :wink:

@zmurkaz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
takto ? Som obkukala od Ivanky,tak snáď dobre :grinning:

@lucia32 krič aj ty ,nie je to ťažké aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:

@traktor už som napalila pár CD,len nemám obálku :sweat_smile: som zabudla kúpiť a nemôžem ani do T-comu poslať papier,čo mám nachystaný už cez dva týždne :rolling_eyes: ale budúci týždeň pôjdem na to :wink:
1. okt 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: daj žiacku - máš jednotku ako všetky pred tebou - len+ poznámku za odkukávanie :grinning: :grinning:
1. okt 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz som sa priznala !Poľahčujúca okolnosť :sweat_smile:
1. okt 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a obalka aj u ns nedosttkovy tovar,,nikdy nemam , ked treba..a ani..ale ja to nechcem zdarmo...napis si...abo posli dobierkou :wink:
1. okt 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor :rolling_eyes: si minule poslala :wink:
1. okt 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem domov,lebo som u sestry,varovala malú a ja teraz budem varovať synovca u nás doma .Tak zatiaľ pá :slight_smile:
a že stránka 2002 :dizzy_face:
1. okt 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok