Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
1. okt 2010

@brusinka.pusinka to si pekne napísala, že zima bude dlhá 😝

jajona
1. okt 2010

@lucim 92 je v podstate 12-18 m, nie??? lebo ja také kupujem a je to fajn. je tam aj vôľa

jajona
1. okt 2010

@brinzulka sa mi to páči, že "šikovní ľudia" a sú ozaj šikovní 🙂

jajona
1. okt 2010

návod, keď chcem, aby sa mi dieťa zobudilo: zapnúť žehličku 😀

jajona
1. okt 2010

tak mavájte sa dobre... veľa pekných výtvorov
PaPa

lucim
1. okt 2010

nas sucasny outfit .. potom strasne rozmazane v overale a potom bundy, cervena pride, modra je tu .

brusinka.pusinka
1. okt 2010

@lucim krásné věci a Maťko supr model 😉

lucim
1. okt 2010

@brinzulka ... pokukam ... ale tam su sikovni, nie taki nadseni amateri zaciatocnici ako ja 😉

brinzulka
1. okt 2010

robite pekne veci...
mne na trhu chybaju satky pre deti, nakrcniky...ked je chladnejsie, nieco im omotat okolo krku-ale napr.flis nemusim...nieco bavlnoidne

brinzulka
1. okt 2010

u nas zimne 86-92 budu akurat..davidka mam o tyzden a 3roky starsieho ako andre....a nosil v zime v pohode-pred 3rokmi

lucim
1. okt 2010

brin, da sa urobit 🙂 ... a bavlnene nakrcniky som videla ako take kusky rolaku ....
sme horeeee

brusinka.pusinka
1. okt 2010

@brinzulka my nosíme klasické šátky na krčku vlétě na hlavě a v chladnu na krčku 😉 ale máš pravdu je troho moc málo 😉 na trhu 😉 no my vypadáme velcí ale oblečko nosíme 80 a to je nám volné tak zimní 86 😉

brinzulka
1. okt 2010

@brusinka.pusinka normalne gate ma 80tky zatial ...body vacsie-ale to ma latkovky, tak mu to robi velku ritulu
a sem tam sa zadari vsakovake cislo 😀

brinzulka
1. okt 2010

niekedy na strednej som aj ja oblubovala satky...bud cez hlavu, ci na krk...a teraz som to dlho nevidela...a vcera mi mamina povedala, ze netusi, kde su

brinzulka
1. okt 2010

toto je asi moc teple...
http://www.branakdetem.cz/sala-kocici-ocasek.htm

a povodne som v obchodoch hladala taku trickovinu:
http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/oblecen...

brusinka.pusinka
1. okt 2010

@brinzulka to druhé se my víc líbí 😉

brusinka.pusinka
1. okt 2010

@brinzulka a nedalo by se raději koupit látka třeba silné mako nebo teplákovina a našít takové šátky a třeba na suchý zip vzadu bez vázané? 😉

brinzulka
1. okt 2010

ved to...ze minule som pisala trak, ze andre mi uz aj odlozil taku hrubsiu trickovinu...len vytiahnut tu masinu 😉

brusinka.pusinka
1. okt 2010

@brinzulka jj látek je dost i třeba z manžové mikyny vem a ušij budou mít kluci v teploučku krček 😵

lucim
1. okt 2010

Ja som dnes nejaka akcna, kuchyna upratana, vecera navarena, matko sa venuje tatovi a @majkas - nech sa paci navod na podsivku 😉 http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5004

nina41
1. okt 2010

Ahojte 😵 😵 😵 😵
Tak unas je to teraz akčne,včera sa Jurkovi stal v škole uraz ,spadol na dlažbu a udrel si nad okom ,ma tam hrču,bolo mu zle na zvracanie,zle videl,ani mi nezavolali,až ked prišiel povedal čo sa mu stalo,hned sme išli na nemocnicu,pani doktorka povedala,že je v poriadku,dnes sa sťažoval ,že zle vidi tak sme išli znovu k lekarke poslala nas na očne,kde mali dovolenku,išli sme k dalšej,kde sme čakali 20minut a odmietla nas vyšetriť ,že ide na seminar,tak jurka vyšetrila až tretia lekarka,potom sme išli na chirurgiu,a na neurologiu,mmam ho sledovať ak by sa niečo zhoršilo ihned do nemocnice.
Riško už pekne začina rozpravať, idu nam dalšie zubky , .

ani3012
1. okt 2010

@lucim Luci,keď teda môžem aj vyberať tak ružovú 🙂

Nebudem vás čítať,odpálil sa mi totiž počítač,neviem ako dlho budem bez neho.Teraz som u našich,ale už musím ísť domov,lebo mm bude zdutý.Som bola Patrika odprevadiť,lebo tu bude spinkať.
tak pá,keby niečo tak cez @ a nemusíte na mňa kričať,stačí pekne potichúčky,ja si to potom prečítam nahlas 😀

samayka
1. okt 2010

ahojte dievčatá

@lucim - a máš niekde po ruke aj návod na ušanku??

mne sa čiapka celkom vydarila, len je kapánek väčšia.. bude na jar 😀 😀 to je totiž z takej jemnejšej bavlny, je tenčia.. ale strááášne som na ňu hrdá 🙂

idem stiahnuť foto...

lucim
1. okt 2010

@ani3012 jesennu ci na usi zimnu???? obvod hlavy? aaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

lucim
1. okt 2010

@samayka foto foto sup sup sikulka 🙂 🙂 navod na usianku citaj nasu dnesnu poobednu diskusiu pre luciu32 ... s b rusinkou sme jej radili, ze pokial uz vies normalnu ciapocku debilku, tak len prirobis usi , obhackujes a je to ... podsivka link odo mna vyssie, ak by bola potrebna ...

lucim
1. okt 2010

@nina41 ajajajaj, dalsie perepetie s doktormi , snad to nebude nic vazne 😖

ani3012
1. okt 2010

@lucim zimnú ! a obvod hlavy nemáme,ja som u našich,ale zajtra ti ju určite poviem. Pozriem do knižky,čo jej merala sestrička.Alebo ti pošlem rovno sms,keď prídem domov 😉

lucim
1. okt 2010

@ani3012 v pohodke, ja len, aby som neurobila tesnu alebo prilis velku 😉 aj tak je to u mna take orientacne, ci ten rozmer sadne. 😉

samayka
1. okt 2010

@lucim - maťulko je úžasný 🙂 čo tam po bundičkách - ide o toho modela chrumkavého.

lucim
1. okt 2010

@samayka jeeeeeeej, krasna prvotina. pochvalaaaaaa . elus ako pekne pozovala, z kazdej strany .... takze si uz sebestacna a ja ti nerobim, ci robim? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre