Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
3. okt 2010

@nemethevu vitaj medzi nami

@majkas za malicko 😉 a aj ja som sa len pri tom navode registrovala na cesky mmb - mi to prislo vhodne dat to tam, ked je tam sekcia hackovanie a odkukavam postupy odtial, cize ani ja nemoz 😉 m komentovat 3 dni. 😒 😵

@zmurkaz prijemne hody zelam 🙂 ... ako to u vas prebieha?

lucim
3. okt 2010

@traktor traky aj tebe pekny den .. vy mate slniecko? posli aj sem 😉

nemethevu
3. okt 2010

@lucim ahoj!pozerala som, ze ako ti syncek pomahal. A mozem ti aj gratulovat:je pekny a sikovny tvoj Matulko, a ty tiez, ked tu ciapku si robila ty🙂))perfektne vyzera🙂)

blani2
3. okt 2010

Ahojte bambulky,

zdravíme při neděli. Tu zamračeno, pošmourno, ale nějak nám to nevadí, protože dnes moc po venku capkat nebudeme. Ráno plavání, nákup, teď hají a pak hurá za babi do nemocky na besedu. Včera jsme měli sraz s hokama s gymplu. Celkem 7 dětí, ti starší vzali pod svá křídla ty mladší a světe div se, my mamky jsme si báječně povykládály. Mm máme na team buildingovém víkendu, tak už se ho nemůžem dočkat.

A vítám srdečně novou maminku @nemethevu 🙂
@lucim Maťko je pracant tělem i duší 🙂 Sladký. A k čepičce asi tolik...šikulkááááááááááá, moc to obdivuji, protože já se ani nepokouším studovat postup.

majkas
3. okt 2010

@traktor pls aku sirku pod pazuskami ma matkov overal ?

@lucim paradna bekovka, ci jak sa to pise, ide ti to naozaj od ruky to hackovanie 😉 ke 😉 d dostrikujem tak skusim aj ja tu usanku na zimu

u nas je tiez zamracene a zima, asi nepojdeme ani von, lebo tami od vcera sopli ale riadne. pouzitie odsavacky = 10minutovy rev a to mozem odsavat zas lebo ma sople od plakania.... no je to o drzku. noc bola celkom vesela,nakoniec polnoci uz spala s nami a nejako sme to do 7 rana dobojovali.

@lucim pls este som sa chcela spytat na cebion vit.C kvapky, mozem to Tami bez obav davat teraz ked tak sopli? v lekarni mi to dala ako jedine pre take male deti. este mali multivitamin cebion ale to som nechcela lebo davame ten vigantol

a inak ahojte a peknu nedelu 🙂

lucim
3. okt 2010

@majkas majka, v pohode ten cebion davaj.

traktor
3. okt 2010

@lucim matko fesaaaak a velky pomocnik 😵 😵 😵 ..u nas dnes bolo krasne, slnieckovo, mohlo by tak vydrzat este aspon par dni 😉
@majkas pod pazuskami 34 x a zmerala som aj pas v klude / lebo je tam guma /28 x ...nam je ten overal ako vidno na fotke trosicku väcsi,/ teda , ze nie je presny/ ale zas krasne sa v nom pohybuje..a ja som rada v tom , ze ked hopa, tak mu nevidno nozicky...ze sa mu nevyhrnie, takze ta velkost, je taka aka ma byt 🙂

vendulacky
3. okt 2010

Ahojky holky, zdravíme zase po delší odmlce🙂
Máme se dobře, pracujem, jesličkujem a držíme domácnost, aby nám nespadla na hlavu🙂

@lucim, smekám před tvým háčkovacím umem, kráné čepičky 🙂
Skoukla jsem zběžně fotky, ty naše prďolky nám tak rostou...
Jak se dokopu, tak přidám taky něco od naší emuš;)

@zmurka, příběh mě vzal strašně za srdíčko, dovolila jsem si ho sdílet na facebooku, třeba se najde víc dárců..
Malé sašence držím palečky, určitě to beruška zvládne, držím palce rodičům, aby tohle vše zvládli. Je to jedna z nejhorších věcí, která se může člověku stát...

Tak já se jdu prozměnu plácnout na gauč, o víkendu jsem tu měla rodinku, tak byl šrumec, ale příjemnej🙂
Papa, zase napsanou

zmurkaz
3. okt 2010

Ahojky kočky - tak my sme vyhodovaný ... ale len tak decentne - tieto hody boli bezž kačky a lokšov - tak som zbytočne slintala... 😠
@lucim - no nie je nič špeciálne ... prídeme doobeda ku svokrovcom ... pomôžeme čo treba ... obed - siesta a ide sa na kolotoče 😅 ...potom opäť niečo zbodneme a šup domov 😅 😅

@vendulacky ...všimla som si to .... veľmi si to vážim ... 😵 😵 😵
@vendulacky @lucim @majkas a ešte tuším @lucia32 ... neviem, či ste čítali, ale Saška zatiať nepotrebuje ďalšiu chemoterapiu a kostrnú dreň má čistú tak supeeeeer .....ďalšia kontrola je 1. novembra (kvôli metastázam ....) tak sa uvidí čo bude .....na jej oficko stránke je stav účtu, ale ten aktualizujú až keď naň prevedú viac peňazí (lebo jeden prevod E/doláče je až 40 E 😠 😠 😠 ...ale kto by mal záujem, tak nech napíše kľudne Zuzke - rada mu odpíše či nabehli peniažky.....) ... no a neviem, či som to sem písala, ale tých prvých 130 tis. doláčov vyzbierali prevažne len od obyčko ľudí ako sme my (len teraz som na pochybých, akého smajla tam mám dať - bo je to zajedno super ale za druhé sa im všetky organizácie čo sa bijú do prs že pomáhajú chorým a deťom obrátili chrbtom 😠)
Tak som obrovsky šťastná, že mám také superskééééé kamošky (najradšej by som to vykričala do celého sveta) ... ktoré urobia minimálne to, že si to šupsnú do profilu na FB (ja si aj to veľmi cením - lebo človek nikdy nevie, koho to osloví a môže prispieť aj viac peniazmi - nebudeme si nahovárať - byť na materskej nie je veľká výhra čo sa týka financií 😝
Takže pre vás - úúúúplne pre všetky:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

majkas
3. okt 2010

@lucim dik

@traktor dik, a take by som aj ja chcela aby sa jej to nevyhrnovalo a najlepsie kebyze to ma dole aj gumicku. uz osm aj nejake nasla, len som pisalaohladom rozmerov lebo malokto to pise rovno do inzeratu.

@vendulacky ahoj a prijemne sa zrelaxuj

a ja idem strikovat, zacinam rukavy tak idem pocitat ocka 🙂

majkas
3. okt 2010

@zmurkaz necitala som a to je super sprava 🙂 a jaky prevod na usd? som s myslela ze maju ucet rovno otvoreny v uSD a potom by neplatili poplatky, banka by to rovno len preratala kurzom eur/usd

zmurkaz
3. okt 2010

@majkas ... peniazky ludia posielaju na saskin ucet, ktory je na slovensku v eurach,, na jej web site su zobrazene dolare a vlastne aktualizujeme to vtedy, ked sa robi prevod na ucet tu v usa. prevody robime vtedy, ked sa nazbiera nejaka vacsia ciastka, aby sa to oplatilo, lebo len samotny prevod do usa stoji cca 40 eur a to je veru poriadne dost. neviem ci ti staci. ak by si to chcel niekto overit, kto posiela, tak kludne mi moze napisat mail. vela ludi to tak robi a ja im odpisem ze ano peniazky prisli, ja sa mozem pozriet na stav uctu hocikedy. predtym sme tam mali stav uctu v eurach, ale ked sme ich potom prehodili do usa na ucet do nemocnice a zvysok co sa vyzbieral od tych 130 tis. tak to uvzadzame len v USD. uz pracujeme na tom ze zaktualizujeme aj web stranku, len sa to nezda, ale tie dni tak utekaju, a stale sme behali okolo sasky, potom nemocnica, kontroly, ze sme ani nestihali. ale uz na tom pracujeme. a potom to musi zaktualizovat autor web site, jej spravca. .... sa mi to nechcelo písať odznova 😅

majkas
3. okt 2010

@zmurkaz tak prevod do zahranicia je drahy, jasne chapem

zmurkaz
3. okt 2010

@majkas ..ja sa nad tým nezamýšľam, ja moc financie nemusím - v tomto sa orientuje mužíček 😉

majkas
3. okt 2010

no idem uz off

dobru nocku potom 😵

zmurkaz
3. okt 2010

@majkas 😉 ...som tu nebola ... zajtra začína nový týždeň - tak chystám aj Juráša 😉 ...pa pa Majka 🙂

zmurkaz
3. okt 2010

...všetko nachystané .. idem spinkať 😉 dobrúúú 🙂

anavi85
4. okt 2010

sevaste,
tak nemam zial na vas vela casu... Adko je chorucky, ma sopliky a v noci mal aj teplotu 😢 , je dost nervozny, ked bol zdravy, tak sme mohly chodit aspon do herne, tam sa mi zahral a aspon dobre spinkal...uz sa tam normalne tesil 😉 ...inak nic nove...
gratulujem vsetkym maminkam / zrucne nadanym/ k vytvorom, krasa...dalej vsetkym oslavencom...

lucia32
4. okt 2010

Ránko...víkend sme mali krásny slnečný, boli sme v nedelu na hubách a vyničiť havina Edyho 😀 Na net nebol vôbec čas a ani na hački hački 😀 Všetko som počítala...len sa mi nechce písať 😝
Ale vítam aspoň novú maminku
@nemethevu

zmurkaz
4. okt 2010

Dobré ránečko 😉 ...predpoludnie 😅

ani3012
4. okt 2010

aj ja sa zdravím 🙂 Strašne u nás fúka...nenormálne

zmurkaz
4. okt 2010

@ani3012 ..aj u nás fúka a je zima 🙄

ani3012
4. okt 2010

@zmurkaz mohlo by byť celý rok 25 stupňov...to by bolo super 😵
Evky sa derie ďalší zub,tak už bude mať 5 kusov 🙂

zmurkaz
4. okt 2010

@ani3012 😵 😵 😵 ...teplota presne akurát 😉

lucim
4. okt 2010

dobre ranko ... tu je nejak pochmurne a fukavo .
mohli by sme ist ku kamoske namarlenku, ale neviem neviem, ci nas neodfukne ......

ani3012
4. okt 2010

@lucim 😝 😝 😝 by som si dala ku kávičke 😵

traktor
4. okt 2010

ahojte, u nas krasne slniekovo 😵 ..teraz sme dosli od doktorky, som bola niest ster a stolicu a kazdu chvilku cakam na tie vysledky, z tej hrcky..tak som normalne na nervy 😅
@anavi85 nech sa adko skoro vylieci 😉
@lucim tak taky kolackik by aj mne dobre padol 😉 ale ja teraz papam cokosku od
@zmurkaz a dakujem aj za cajiky 😵 😵 😵 tytyty, nonono..ale dakujem 😉
@ani3012
@lucia32 ahojte 😉

zmurkaz
4. okt 2010

@traktor 😅 😉 ...ja ďakujem 😵 ...a krííííííííčččč - bo aj ja som straaaaaaššššššnnnneeeee zzzvveeeedddaaavvvkooo

zmurkaz
4. okt 2010

@traktor 😅 😉 ...ja ďakujem 😵 ...a krííííííííčččč - bo aj ja som straaaaaaššššššnnnneeeee zzzvveeeedddaaavvvkooo

traktor
4. okt 2010

ahojte, tak vysledky nemame, ze neposlali este, ze asi zajtra...no a bolo rodicko..no poviem , pobehat tri triedy da zabrat 😀

zmurkaz
4. okt 2010

@traktor 😠 ...šak sme zvedavko a chcem gratulko že je to OK 😉

...inak chcem sa pochváliť aj tu - Zuzanka vie povedať TATRA (akože typ auta) a napodobniť ako robí vrana ... že KRÁ KRÁ 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre