Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
9. okt 2010

@lucim jeeeej moja tak je super, ze dnes v podstate rychlo zalomil, tie zuby su des ... ja uz som prestala ratat tyzdne ... s nami sa to vlecie uz takmer mesiac najskor sli horne dve ale tie boli v podstate v pohode az na soplik ale teraz idu spodne dve a okrem soplov sme aj mrzutko a aj noci su trosku horsie a jedna bola fakt ze zla tak sme tiez davali panadol .... uz nech by sme tie zubky mali vsetci vonku 🙂

zaba2707
9. okt 2010

ja sa idem hrat s tymi dalsimi fotkami a vecami 🙂 tak zatim 🙂

adka12
autor
9. okt 2010

Cafte babule a pekný večer vám želám. Háčkovanie v plnom prúde, ja ako som rýchlo začala, tak som aj rýchlo skončila 😀 😀 😀
Nám ide druhý a tretí očák, tak tiež máme v noci veselo, len gélikume a gélikujeme o dušu 😀
Takže nám do kompletného chrupu chýba už len 6 zúbkov, tak to už nejako prežijeme 😵
Inak Saška od utorka chodí na nočník. Celý deň je bez plienky ked sme doma aj cez obedný spánok a zatiaľ super, sem tam ešte nejaká nehoda, ale to jej prepáčim, lebo sa už vie krásne pýtať, buď drobčí na mieste alebo ukáže prštekom a povie "ta" a beží na WC, tam ukáže na nočník a už cikáme 😀 😀 😀
Dúfam, že nám to vydrží a plienky budeme môcť o chvíľú odložiť 😵

majkas
9. okt 2010

ahojte,

len hlasim ze Tami spala poobede takmer 4 hodiny od 13 do 16.45 aj ked od tretej som pri nej musela lezat tak sme sa tesili ze dospala a bude fajn. aj bolo celkom fajn asi do 8, potom histericky plac ktory zacal tym ze si malo naklonila poharik so sosacikom a nesla jej vodicka, a pokracoval z neznamych dovodov asi 15 min... potom odmietla kasu na veceru, podarilo sa mi do nej dostat aspon zopar kuskov tvarohovej buchty a sli sme spat. zaspala o pol 11....

@hathor tak super ze zatial bez reakcie, ved uz jej ten keksik urcite stravilo, tak asi by sa uz reakcie ukazali, ci nie?

@lucim aj ja sa pozastavujem nad slovickom ze zbuchla jednu ciapku 🙂 ale pekna je taka zbuchnuta aj s tym slimacikom a este krajsim modelom 😉

@samayka tak velka gratulaciaod nas leti! cmuk eluske 😵 🤐 😵 a pls aky mate ten znak na cikanie/kakanie?

majkas
9. okt 2010

@zaba2707 vecicky sa hned predali ked tam uz album nie je? som este chcela kuki pred spanim

tak sa idem umyt a spat, dobru nocku maminky 😵

hathor1231
9. okt 2010

@majkas zajtra dam dalsi a ak po troch dnoch bez reakcie,tak ideme na step no.2 😵 to je- lyzicka jogurtu primiesana do sojoveho jogurtu 😵

zaba2707
9. okt 2010

@majkas nie moja domnievam sa ze mi ho adminky stiahli ☹ take nervy som malaaa ale nevadi urobila som to inak a teda tu je vsetko dokopy aj dievcatka aj chlapci tak mozte pokukat 🙂

http://picasaweb.google.sk/g.vanova/NoveVecicky...

zaba2707
9. okt 2010

uz som tam nepisala vsetky rozmery to budem dopisovat zasa zajtra

zaba2707
9. okt 2010

dufam, ze to pojde pozobrazovat a ak nie tak to vyvesim na babybazar

zaba2707
9. okt 2010

dobru nocku vsetkym

laurajana
10. okt 2010

@traktor sme tak do 37,7 maximálne na teplote malá + strašne je zachrípnutá a berú obaja aj Mattiasko sirupy od kašla...tak snáď to bude lepšie, v stredu sa chystám s nimi na kontrólu k ich dr. tak uvidíme, čo ten povie múdreho, predsa len to dýchanie nie je čisté, tak radšej nech to mám pod kontrolou...prajeme peknú nedeľu

hathor1231
10. okt 2010

@zaba2707 ahoj,takze mas z anglie veci,co? do asdy chodime nakupovat,veci ale moc nie,len od disneyho tie su kvalitnejsie a ja drahsie. inak,george mal nedavno "reklamu" ze predava take lacne veci,ze mu nedokazu konkurovat a vsetko lebo v indii a cine zamestnava ludi ktorym poriadne neplati a teda veci su lacne 😅 co sa tyka velkosti,tak anglicke su vacsie 😉 tak radsej pis aj kila. mne by mala N nosit 12-18m ale nehrozi 😉 tu su decka nizke a tuste...
a ty chodis sama,ci ti posielaju?

@laurajana my sme tiez po straaasne dlhej dobe soplavy 😒 teplotu nastastie nie,len pocut ked dycha ze ma zapchaty nosik,ale noc bola celkom pokojna aj tak.... apetiti ma stale super 😵
tak nech vas dr popocuva a drzim palce 😉 toto prechodne pocasit je hruza 😝

takze o polnoci som jej odsala vysavacom sopel a spinkalo sa dalej.... chuda,ale tecie jej riadne 😔

laurajana
10. okt 2010

@hathor1231 áno len u nás to už bolo o tých teplotách neskutočne vysokých dosť dlho, veď len nedávno sme mali angínu, vyliatu celú pusinku aftami a herpesmi okolo pusy, takže sme boli v nemocnici - na infekčnom a ani nie mesiac potom znova toto...takže človek si kladie otázku, kde robí chybu...ukľudňujem sa tým, že ako mamina robím pre deti maximum, hlavne čo sa týka toho, aby boli zdravé...takže teplota u nás spravila riadne haló...verím, že sa to už nezopakuje...držím palčeky nech ste tiež rýchlo zdraví nám na soplíky pomáhajú sprejíky z morskou solou + odsávačka vysávačová - nedám na ňu dopustiť, aj keď nostek Mattiasko fúkať už vie, predsa len nevyfúka tak ako by bolo treba a malá tá už vôbec nie poriadne, tak je to riadna pomoc

hathor1231
10. okt 2010

@laurajana ☹ jejda ☹ isto nerobis nic,cim by to chytali. jednoducho mas dve,ked ti starsi nieco donesie domov,tak to chyti ten drobcek 😉 viem,ze ta to musi riadne trapit,ale nic ine ako postarat sa o ne ked su chori nemozes,tak sa netrap! drzim vam palce,nech sa to nezopakuje 😉 my sme mali raz herpes na pere lebo mara ma casto anginu a mala z toho vysla len s herpesom tak som bola aj tak rada... ale dlho nam nesiel dole lebo uz mala zubky a vzdy si ho rozkusala 😒 ale zbavili sme sa ho 😝
u nas celkom dobre,navarila som jej kuraciu polievocku aby sa "premastila" tak zmastila a este som jej odlozila vyvar na vecer. teraz haja a ked sa zobudi,tak bude kuriatko... papa mi krasne,teplotu nema,ziadne grckanie kakanie, soplik jej rano vytiekol vse co mala za noc nazberane a tiez odsavame s vysavacom. mala drzi leob vie,ze jej bude potom lepsie... hlavne sa tesim,ze apetit ma stale dobry 😵 idem do shopu kupit pomarancovy dzusik. vcera som nasla na nete dobry receptik- das 3mesiaciky pomaranca-mandarinky (alebo pomarancovy dzus),mrkvu a povaris, potom das stipku skorice a pomixujes 😵 kraaasne to vonia 😵 mala len tak mastila 😀

laurajana
10. okt 2010

@hathor1231 tak do mastenia 😀

majkas
10. okt 2010

nejako je tu ticho dneska 🙂 ani som sa vcera nepodakovala za podporu, tak dodatocne baby dakujem. je to dobry pocit mat take kamosky ako ste vy 😉

a ja len tak ze kuki na nasu najnovsiu zabavku http://picasaweb.google.sk/kusnir.peter/Tamarka...

a sipkou doprava zopar novych foto

majkas
10. okt 2010

a totp sme dneska kupili za 20ku s osobnym odberom http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9645312

fakt super supravicka, sa vytesujem jak mala 🙂 farba je taka jak v inzerate, mali smedost tmu a blesk odrazal reflexne prvky. Rukavky a nozicky su nam trocha dlhe ale to nevadi, bude aj na druhu zimu.a na tej druhej foto vidite ako my radi skusame nove veci, to mame asi po ockovi 😀

ani3012
11. okt 2010

@majkas krásne,oplatilo sa ! 🙂

@laurajana janinko,vy sa už držte,chúďa Lauruška..... 😒 Som čítala na FB,čo sa stalo,len nedočítala som komentáre,lebo som bola na návšteve ale až mi mráz behal po celom tele....nechcem nikdy zažiť !!!!! Dúfam,že už je deťom lepšie

@hathor1231 a samozrejme aj Nicol nech sa dá do poriadku,i keď soplíky zvyšujú imunitu ale je to zlé aj tak,keď nemôže dýchať 😒

@zaba2707 vecičky sú krásne, len šaty budú na leto malé...neviem,bojím s adopredu kupovať,ona je stále taký štuplík

@nina41 aj u teba som postrehla nejaký ďalší úraz,dzífča ! dávaj si na seba pozor, čo by chalani bez teba robili..... drž sa !

@adka12 ty kokso ! ty máš veľmi šikovnú dcérku ! Tíško závidím ... gratulka samozrejme k nočníkovaniu 😵

traktor
11. okt 2010

dobre ranko 🙂
@majkas krasna supravka, tamarke velkmi sekne a aj ju vynosi dlhsie 😉 ..a fotky super
@hathor1231 zaujimavy receptik, vyskusam 🙂

ani3012
11. okt 2010

@traktor čau Ivi ! 🙂

traktor
11. okt 2010

@ani3012 cau, uz mas pc ok?..si tu taaaak chybala... 😉 ..a dam daco zo vcera vecer, sme sa hrali z matkom kde ma tato usko, ocko...a ked prislo kde ma vlasky, tak ukazal pod pazuchou 😀 😀 😀 / mm nosi len tielko/..a potom ukazoval na obocie a tak mu ho trhal..

ani3012
11. okt 2010

@traktor Pc nieje Ok,ale mám od maminky zo staršieho PC požičanú graf. kartu.Maminka na ňom hráva iba hry,tak jej to až tak chýbať nebude. Uvidím,aká výplata príde mm a by som kúpila,lebo nejako mi to furt nevychádza......

ani3012
11. okt 2010

@traktor kde má vlasy ? 😀 😀 😀 😀 musela byť sranda 😀 .

traktor
11. okt 2010

@ani3012 tak hlavne, ze ficis...ja uz si to bez pc ani neviem predstavit, hlavne ked niecomu nerozumiem, staci dat do vyhladavaca a uz som mudra...moj sused sa venuje pocitacom ..tak ked nieco tak ho volam..

traktor
11. okt 2010

@ani3012 to teda bola 😀 😀 😀 ..clovek si povie, malicky chrobak..ale kukaj co to ma v hlavicke 😀

ivet78
11. okt 2010

Ahojte kočeny. Ja som tu celý víkend nebola, mala som na návšteve serstru a vy ste tu toho tak vela popísali... idem postupne čítať..

ani3012
11. okt 2010

@traktor no a už aj idem preč,Evulka malá teraz rozťaté jasno,neplače,len pusinku mala celú od krvi ,tak asi nič vážne a idem do mesta povybavovať čo musím.Tak ahojček zatiaľ 😉

ani3012
11. okt 2010

@ivet78 ahoj ahoj...sa nepoznáme,ale veď sa spoznáme 😉

ivet78
11. okt 2010

@lucim šikulka,dole klobúk pred takouto robotou, ja by som si mohla aj ruky dolámať, ale nič takéto by nebolo 😀 😀 😀 😀

traktor
11. okt 2010

@ani3012 ahoj a fukame dasienko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre