Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
11. okt 2010

Dobré raníčko sluníčka, zdravím a chválime ftečky Lucim jsi šikovnice šikovná 😉
@majkas parádní kombinézka moc krásná 😉
@adka12 také gratulujeme 😉 jaká je malá šikovnice 😉
@traktor Maťko je supr čupr klučík 😀 😵
@laurajana držíme palušky a nemoci kšáááááá od všech dětiček našich krásných 😉
My pořád stejně , lumpačíme a lumpačíme a pořád něco žvejkáme vypadá to někdy jako by měla bezedný bříško 😉 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
11. okt 2010

@ani3012 cmukáme naší malou princezničku 😉

ani3012
11. okt 2010

ste vedeli,že sa môžeme pridávať ako priatelia ? 😕 😕 😕 😵

traktor
11. okt 2010

@ani3012 daco som pocula..ale ked si pridam ako priatela, co potom.?..v com to bude ine..alebo ako to funguje 😅
@brusinka.pusinka ahoj pusinka...no zbojnik, vela odkuka od ostatnych deti...
@ivet78 ahoj 😉

brusinka.pusinka
11. okt 2010

@traktor jj to znám my máme také takové zažitky, gesta ala Domiš 😀

ani3012
11. okt 2010

no neviem.....niečo som postrehla,musím sa na to spýtať u adminov,že ako to mysleli,že si budeme čítať navzájom príspevky a aj ako súkromné či čo ?.....

ivet78
11. okt 2010

Písali ste ešte síce v sobotu, že vaše tetičky sa boja rôznych vecí- hlučných- no tak toto máme tiež doma, Peťa sa bojí uplne hrozne vysávaču a fénu, to je uplny des... máte nejakú fintu ako sa tohoto strachu zbaviť?

brusinka.pusinka
11. okt 2010

@ivet78 u nás pomaha malá s vysavání a fenujeme vlásky přes zrdcadle a ona sama musí fén držet a tak je to supr nebojí se a když něco krouhám ,mixujinebo dělám s robotem řve u zábrany mňam mňam 😀 Zkuz ho zapojit možná se přestane bát 😉

ivet78
11. okt 2010

@majkas perfektné oblečko, aj my budeme musieť podokupovať, lebo po dievkach je už trocha poničené a tenké, už by jej v tom bola zima...

ivet78
11. okt 2010

@laurajana
tak rýchlo nech sa deťurence uzdravia, a všetky bacili nech idú prečččččččččč...

traktor
11. okt 2010

@ani3012 ja to chapem tak..ze len tie prispevky co su vo fotobloku....a ked si pridas dalsi album, môzes ho dat tak aby ho videli len priatelia a iny ludia nie...a ostatne neoznacene albumy môze vidiet hocikto..teda aspontak myslim..

brusinka.pusinka
11. okt 2010

@ivet78 zkuz ji zapojitz tam mělo bít Petronelce se onloubvám 😉 😉

ivet78
11. okt 2010

@brusinka.pusinka v pohode, ja mám preklepov až až, lebo ja píšem všetkými prstami a niekedy píšem rýchlejšie ako porozmýšlam alebo aj naopak, ale dík fakt to skusim, lebo to je fakt u nás panika

lucia32
11. okt 2010

Ránko...
@majkas parádna súpravička....si ma navnadila
@adka12 malá je velmi šikovnáá, naša na všetko hovorí najnovšie MAMA 😀
@ani3012 vitáááj
🙂
Brusinka, traktor, ivet ahojte

ivet78
11. okt 2010

Ešte raz ahojte všetkýmbabulám čo sú tu.
Na dnes mám navarené, tak sa budem s Peťou hrať, a pojdeme trocha aj von aspon nebude stále robiť nezbedovinu. Stále mi otvára šuplík, kde mám sladkosti a slané a užiera mi zo všetkého. alebo ide manželovi do šrobikov a potom mi to nosí alebo mi vyťahuje veci zo skriniek a potom to musím naspäť ukladať....
A vy čo budete robiť? Baby teším sa : naša sa dnes ráno vypytala kakať na wc, ukázala si na plienku , nič nehovorila len si na plienku capkala a kedže doteeraz kakame len do plienok,k tak som ju skúsila dať na nočník, a to nechcela vrieskala a postavila sa že nechce, tak som sa jej spýtala či ideme tam kde maminka, tak kývala hlavou že ano, a BOLO KAKO do záchoda, tak sa vytešujem....

lucia32
11. okt 2010

@ivet78 Peťka je šikulka 😉

ani3012
11. okt 2010

@lucia32 ahoj Lucka ! 🙂 ozaj,tebe po novom roku vrátia RP v plnej výške ?

ani3012
11. okt 2010

@brusinka.pusinka na vás si vždy spomeniem,keď ide škôlka...akurát minule som nadávala,ve´d uznaj :
celý deň kontrolujem hodiny,aby som aspoň raz stihla aj začiatok ,mala som to prepnuté,Evička usadená....a ono to v piatok akože nechodí po obede vôbec ?! 😠 😀

lucia32
11. okt 2010

@ani3012 no záleží ako to bude s príspevkom na opatrovanie detičiek...ale ak by som ho nepoberala, mali by mi vrátiť rodičák v plnej výške, kedže som mala odpracované potrebné množstvo dní pred 😉

ani3012
11. okt 2010

@lucia32 ale potom pre teba by bolo výhodnejšie na papier a za 300 eur,nie , Či to ako plánujú ? Ja teda neviem a ani ničomu neverím čo povedia,lebo menia to tuším podľa vešteckých snov 😝

brusinka.pusinka
11. okt 2010

@ani3012 jééé no to je smůla jojo jede jen od pondělí do čtvrtku a ráno o pul 9 ji opakují takže v pátek je ráno 😉a v pondělí sezame otevři se tam je oblíbený Elmo 😀 😀 😀 my už ani i čteme časopis malá je z něj uplně paf 😀

lucia32
11. okt 2010

@ani3012 ano bolo by 😀 , ale čo z toho nakoniec bude??? 😝 Nejak tomu ani neverím, že to schvália...Momentálne poberám 164€, takže všetko čo bude nad ...poteší 😉

ani3012
11. okt 2010

@brusinka.pusinka pre české detičky je toľko vecí a my nemáme poriadne nič 😔

som zvedavá,čo zo Simonky vyrastie,sa mi zdá byť veľmi rozumná 😵

lucia32
11. okt 2010

@brusinka.pusinka jejéééé, tak ono to už umí číst? 😀 Šikulka Karamelka 😉 , naša noviny zatial len trhá 😀

ani3012
11. okt 2010

@lucia32 jáááj ! to si super napísala 😀

traktor
11. okt 2010

@ani3012 do 1.1 sa to este tolko krat zmeni..ze az.

traktor
11. okt 2010

@brusinka.pusinka 😀 😵 😵

ani3012
11. okt 2010

a @zmurkaz sa má ako ?

brusinka.pusinka
11. okt 2010

@ani3012
@lucia32 děkujeme no ona netrhá ale povídá a vysvětluje , Faja je František Fafa je Fanynka a jsou tam i zvířatka , tak se směji jak si tak po svojemu čte 😀 😀 😀
Ani no polepšili se a je to moc dobře malé děti chtějí také svoje pořady že 😉

brusinka.pusinka
11. okt 2010

@traktor 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre