Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
13. okt 2010

@puckalucka ahoj...my spinkáme raz denne, niekedy hodinku, niekedy 2 a pol 😉 Väčšinu nocí už prespíme, teda hlavne ako sme prešli na obyčajné mliečko
🙂
Akurát sa nad ránom presúva do mojej postele, takže máme posteľovú trojku...dúfam, že aj to sa časom utrasie 🙂

puckalucka
13. okt 2010

Luci, Matěj spí se mnou ve velké posteli asi od 9 měsíce, kdy mě tak boleli záda, že jsem ho nedokázala vyndat z postýlky. Přítel spí vedle 🙂 , aby se vyspal, protože vedle Máti to nejde a u nás je když má volníčko=druhé mimi nemá moc příležitostí k početí 😀 .
Jaké dáváš Naty mlíčko?

lucia32
13. okt 2010

@puckalucka nemáme fyzicky náročnú prácu, tak sa dá 😝 Pred 2-3 týždňami sme prešli na čerstvé kravské mliečko...chladené z automatu...odvtedy spinká skoro každú noc...ale aj dovtedy vstavala max. raz za noc na mliečko 😉

lucia32
13. okt 2010

Utekám...ideme vybehnúť do lesa na podpinky...urobíme si pracovný veget 🙂

brusinka.pusinka
13. okt 2010

@lucia32 jééé vy už máte normoš mlíčko my jen ke snídani nebo na vaření jinak pijeme Hami a kojíme se 2x denně 😀 Malé nejvíc chutná vanilkové a nebo banán 😝

lucim
13. okt 2010

aaahojte zlatinka.
ja len na skok, dokoncila som dalsie 2 hacky hacky , uz su na fb, ale jedna foto sa na kona hodi, aj ked pre tych nasich uz neaktualne. 😉 kuk.
dnes k tym lezucim stolickam aj srajdickujeme takze parada ....
a idem zehlit, lebo uz to prepadava z pradelneho kosa ....

ivet78
13. okt 2010

@brusinka.pusinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
13. okt 2010

@lucim krásnéééé my sešijeme kytičkovou šálu a pak hodíme foto 😀

ivet78
13. okt 2010

@brusinka.pusinka vuaaa taký spachtoško, toto u nás nepoznám, ani pri jednej

ivet78
13. okt 2010

@lucim perfektné papučky

brusinka.pusinka
13. okt 2010

@ivet78 jo mě tak spinkal i mladej, okolo19.30 už spí a budí se jen na kojo a pak 7.30 hod 😀 hold mají režim 😉

ivet78
13. okt 2010

@brusinka.pusinka no ono to nebude na režimu, pretože moje majú režim ako u vojska, ale to spanie, cez den tak 2-3 hodinky ale teda v noci sa kojíme aj 5x. a skušala som dať aj obyčko mliečko, ale dá si len trošku z hrnčeka a už som sa snažila že neni a stále je moje ciciky dráždili, tak som ustúpila, lebo ked sme sa neukojili tak zaspávala ešte horšie a to budenie v noci ani nehovorím, to sme pospávali tak po 30 minutach, takže sme bol v noci aj 30x hore. a to bolo brrrrrrrr ☹ ☹ ☹ ☹ a my chodievame všetci spať o 20 aj tá najstaršia a ráno zase všetci vstávame o 6 a na obed zase do postele, ináč je to pohoda, ale to vaše spinkanie je uplne super

ivet78
13. okt 2010

musím babule isť, večer nakuk , čakám návštevu zatial papappa

brusinka.pusinka
13. okt 2010

@ivet78 no u nás malá byla dlouho spachtoška i přes den a teď 30 minut ale neva my to hlavní je u nás noc, no my máme mlíčko Hami jak jsem psala a kojo jen v noci a ráno jinak je to neurvalí jedlík, dneska celou velkou misku kuřecího vývaru a velkou naběračku rýže s hovězimí maskem a zakysanou smetanou 😀 nemůžu si u nich na jídlo stěžovat jen večeře vaří syn ale dneska budu dělat já a tak budou smaženky a hotovo 😀

traktor
13. okt 2010

ahojte, vy ste toho popisali teda.....my sme behali cely den po doktoroch..uz nas caka len jedno vysetrenie a to ultrazvuk..tak nech to mame uz za sebou...inak musim skonstatovat, ze nas matko ..no skratka musim ho naucit, aby bol viac priebojnejsi ci co...sme cakali ,kym budeme na rade ..a teda dost dlho, 2 hodiny a bol tam okrem inych deti aj chlapcek taky stary ako nas matko...a ked si matko vybral svoje auticko a chcel sa s nim hrat, tak ten chlapcek prisiel a surovo mu ho vzal ...mamina nic..len zobral si chlapcekovi auticko?...a dalej to neriesila....skratka matko ostal bez auticka...potom isiel matko pit svoj dzusik, a ten chlapcek k nemu surovo prisiel a vytrhol mu flasku z ruk...maminka zase nic, len ze to je chlapcekove pitie to nesmies..ale flasku som mu musela ja zobrat a na to ten chlapcek zacal tak vrestat, ze som myslela, ze ma zachvat alebo co..matko len pozeral vystrasenymi ockami/to sa opakovalo stale akonahle mal matko smäd a flasu v ruke......no a nakoniec..kedze to bolo fakt dlhe cakanie a matko vyhladol, tak som mu vytiahla roztek a ten chlapcek sa z vreskotom na nas vrhol...tak som mu radsej polku nasho rozteka dala...ten chlapcek bol krasne znackovo obleceny..ale niekedy to nestaci..dieta treba naucit spravaniu...nechcem vediet co on robi napriklad v obchode....lebo tak vrestat a tak si nieco vynucovat som nevidela este ziadne dieta a maminka to brala , ze je to jej milovane dieta tak musi mat vsetko co len chce...ked vosli do ordinacie ,az som si vydychla a myslim, ze vsetci v cakarni...no a idem vas radsej docitat 🙂

brusinka.pusinka
13. okt 2010

@traktor no to máš pravdu někdy hojnost a přepych nenaučí dítě chování a když ani matka nemá správné reakce je to na houby, Maťko šikulka 😉 😉 věděl že to nemá cenu že je to prostě nevychovanec 😉

a kuk naše zimní věci 😀 zatím chybí jedna bundička a oteplováky a jsme vyzbrojeni na zimu 😀

traktor
13. okt 2010

@brusinka.pusinka len ma trosku stvalo, ze tam len tak stal a ked mu ten chlapcek nieco zobral tak nas matko nic, otocil sa a isiel si po inom...ale mi sa vytrenujeme 😉 , a super ste vyzbrojeny 😉 ..karamelka hotova modelka...my sme dnes kupili matkovi ciapku a salik...veeeeelmi dlho nam predavacka hladala tu spravnu velkost...lebo akurat matkovo cislo je nedostatkovy tovar..ale kupili sme krasnu...ani sme sa nepytali na cenu, platila som kartou a doma kukam , ze 12,95 tak to je riadne draha ciapka..asi ma aj dake funkcie, musim pokukat este 😅 😀

brusinka.pusinka
13. okt 2010

@traktor neboj on bude se bránit až to uzná za vhodné 😉 a děkujeme za malou no nekupovala jsem nic extra stejně to dorasuje a pěkné to je. Příští rok pujdem po obchodech a na jiní styl 😀 😀 zatím takový miminkovský 😀 ale tu kuk to je ta bundička čekáme až dojde

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6117041

a čepka tedy pořádně drahota

traktor
13. okt 2010

@brusinka.pusinka krasna, karamelka bude fesanda...a pisu BUŘTÍKOVÁ ..to su spekacky.., klobasky..ci nie? 😀

brusinka.pusinka
13. okt 2010

@traktor jj špekáčková 😀 😀 😀 a máme novinu umíme bumbat z brčka 😀 😀 😀 😀

traktor
13. okt 2010

😵 😵 😵 matko sa naucil povedat jeden/ ze ma jeden rok/ a aj to ukazat, potom slovo prestaaan, a na patka krici paťooo

traktor
13. okt 2010

@brusinka.pusinka super spekacikova bundicka 😀 😉 ..a super , ze uz viete zo slamky..toto sme este neskusali..pje len z flasiek, poharikov..

zmurkaz
13. okt 2010

Ahoj Ahoj ....
@lucia32 - aj ja som to mužovi hovorila, ale hold .... 😝 ...akurát že si to trochen vyžieram sama 😠

..a dnes som úúúplne K.O. a bez nálady ... 😖

zmurkaz
13. okt 2010

...ok - veci vybavené - idem spať 😉 páček ... inak zajtra nás čaká posledné očkovanie - tak držte palúchy 😖 😉

lucia32
13. okt 2010

@zmurkaz čúúúúz 🙂

lucia32
13. okt 2010

A inak dobrý večer 🙂
@zmurkaz držíme paľuchy...aj nás to čaká asi v pondelok 😝

lucia32
13. okt 2010

Tak ja som tiež skončila, idem hačky hačky...a dnes idú Kosti...tak snad to dnes dám do konca, bo v posteli dlho nevydržím pozerať 😀
A ešte...

@traktor neboj Maťko bude priebojný slušák 😀
@brusinka.pusinka Simonka šikulka, musíme aj my vyskúšať brčko 🙂 A vetrovka super a tá cena ešte lepšia 😀

nina41
14. okt 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵
@lucim krasne papučky 😵
@traktor maťko bude priebojny,chce to čas 😵
@brusinka.pusinka mala bude riadna paradnica 😵

traktor
14. okt 2010

dobre ranko 🙂
@nina41 viem, len mi ho bolo luto, ten chlapcek donho drgal a vsetko mu bral a nas matko nic, len sa otocil a bral si letaciky zo stola, ..ako nechcem aby sa bil, len aby si svoje nedal..teda pozical, ale nie zas ze vsetko a jemu neostane nic.......dnes je krasne slnieckovo, pôjdeme sa prejst na hlavnu a na kolacik...aspon trosku este vyuzit taketo pocasie 😵

nina41
14. okt 2010

@traktor naš zas hryzie,bije chalanov ked mu niečo vezmu,unas je hmla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre