Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
20. okt 2010

@sorciera24 no super,prespaná noc 😵 čakal si dlhšie ako na pôrod,ale zase sa oplatilo,že ? 😀

@acerka jáj tak ste po očkovaní,že ? Fúúúú, ja sa snažím silou mocou tomu vyhnúť,najradšej by som bola,keby dostala osýpky a nemusela by sa zaočkovať troj vakcínou-a inú na SR nemáme 😀
ale super,že to takto zvládol,ste šikovní 🙂

@lucia32 no som zvedavá na hačky hačky 😉 Inak pekná čiapka,ale ja budem mať krajšiu 😀 (od Lucim) 😉

@brusinka.pusinka len zaučaj karamelku zaúčaj,aby si mohla poklebetiť aj s cudzinkami na stretávke 😀
Sa tešííííím !

@lucim Tak vy budete v rozprávaní frajeri uvidíš o pár dní.Matej vyzerá že nem rozprávať,ale aby si ešte "neplakala" za dňom,keď hovoril len MAMA a TA 😀 😀 😀

lucim
20. okt 2010

@ani3012 🙂 si zlata 😉 a uz je to na dobrej ceste, ciapocka je v kabelke, ideme do mesta -- a vedla lekarne je posta ... 😉
a matulo si v svojej reci uz dost brble, dokonca uz aj pred cudzimi, donedavna si to nechaval len privatne pre nas. 🙂
@sorciera24 vyborne, to musela byt super noc 🙂 a tiez dobry kecalko ten Risko. krťo sa mi paci 🙂 🙂 🙂
@acerka - fajn miery, a dobre, ze na neho ma ockovanie pozitivny vplyv. 😀 my sme vcera v tej obuvy robili trochu rozruch, leba co som to ja za krkavciu mat, ked tam je tooolko boticiek a ja by som chcela, aby sedel v kociku alebo na sedacke.??? 😀 kym som ho obuvala, pistal, ked som mu dala tie botky, tak v nich obehal uuuplne vsetky regaly, sedeli, akoby v nich bol odjakziva, nadsene jasal a aj za predavackou do skladu za zaves chcel vliezt. tak sme odchadzali v novych , kto by zvladal dalsi rev? 😀

lucim
20. okt 2010

dnes nam prisiel novy spaci vak ... zjavne sa mu v nom dobre spi .... a ja sadisticka matka idem budit drobceka , nech tu vecer nemame estradu.

ani3012
20. okt 2010

@lucim nebuď ho !

lucia32
20. okt 2010

@ani3012 jasné, že od lucim bude krajšia 😀 ako od nejakej tetušky cudzej 😝 😀
@acerka ....supééér...aj ja som sa bála očkovania, ale chválabohu je za nami, miery krásne, skoro ako naše 😉 @ani3012 dokonca doky vravela, že po tomto očkovaní by nemala byť teplota ani žiadne iné zlé príznaky 😲
Moja stále nedokončená bekovka pre Bianku....

sorciera24
20. okt 2010

@ani3012 no presne....normalne som akasi nadspata 😀 inak, u nas ocko stale odlozene.....zatial na neurcito, ale pravdepodobne to aj tak odmietneme 😉

traktor
20. okt 2010

ahojte, mi sme dnes boli v meste z matkom, kupit patkovi vianocny darcek 😀 😉 ..trosku sme aj zmokli ale matrkovi sa to veeeelmi pacilo 🙂 ..a idem vas docitat 🙂

lucia32
20. okt 2010

@sorciera24 gratulka k prespatej noci...super 😉
Očkovanie sa môže odmietnúť? Len tak beztrestne? Nie sú potom problémy?

lucia32
20. okt 2010

@traktor ahojkyyy.... čo ste pekné kúpili?

lucim
20. okt 2010

ani, matulko uz papa kralika so zemiakmi 🙂 musela som ho zobudit, ale len tak nezne , som na neho zacala hovorit, ako ho lubim a on sa usmial. 😉 normalne spava 1 az 2 hodiny, teraz dal 2,5, vecer by tu bol humbuk do 11tej. rezim nejaky zase musime naladit. 😉
lu vyborne vyzera ta gula bekovka .. preco si prerabala? co bola bianke mala ta gula? 🙂

lucim
20. okt 2010

@traktor ajoooooooooooooj, co ste kupili? my by sme mali este tatovi nieco na narodky vymysliet, nemam napady.

lucia32
20. okt 2010

@lucim robila som podla návodu a Bianke bola nad uši a chcela nižšie, tak sme dali vela KS a to sa jej už nepáčilo, tak paranec a nadrabala som viac tých rebier...snad bude oukej 🙂
A pekne dal spánok, v spacáku mu bolo asi fajn....my sme náš predali, naša ho nechcela 😝 ...ale bol len do 12 m...vy ste kúpili väčší?

lucim
20. okt 2010

ideme do lekarne a na postu .... paaaaa
lu, mali sme 1 dar maly, ja som kupovala taky, co je teraz tak akurat , obcas mi to rana precurka, tak chcem mat 2. a tento je z mmb, nepouzivany, vacsi a makkucky. a tiez mi to predtym nechcel.

traktor
20. okt 2010

kupila som korcule na lad+kolieskove , a traktoriky aj z takou velkou budovou/ neviem ako sa jej hovori..a môjho maleho velkeho odbornika sa nemôzem opytat, lebo nebude prekvapko/ a velku knihu pre skolakov / + doma ma 2 dresy na futbal/- takze patka mam na vianoce vybaveneho 🙂

traktor
20. okt 2010

@lucim matko by vak nemohol...on spinka len v tricku a plienke..obcas si aj plienku odlepi a chce na holaka...on celkovo chodi malo obleceny....ze setri ci co 😀

monr
20. okt 2010

dneska ste dobehli to písanie kočky

ahojte

lucim, topánočky super, maťulko taký nezbedník
brusi, super video
trak, tak na holáka, maťulko otužilec
ani, čo nôžka?
lu, teeeeda, miery super

tak to vyzerá, že sme najdrobnejší 😀 😀 😀 😀 😀

a trošku sa pochválim, dnešná noc bola úplne super, zaspala okolo pol deviatej, prvé zobudenie o pol štvrtej. že zázrak, to asi z toho očkovania tak super búvala.
ale nefandím si, že sa to zopakuje. Ale radosť som mala obrovskú. 🙂

traktor
20. okt 2010

matko mi spinka od 16.20..som ho dnes zlikvidovala s tym mestom....
@lucim krasne botky, tak nech sluzia 😉
@monr nevadi, ze je miška drobnucka..ale je krasnucka a tvoja, nasa 😉 😵 ....inak aj moja miška bola vzdy najdrobnejsia a aj teraz je..sak ako miška 😀 😉 ..a super noc..a bude uz len dobre 🙂
@ani3012 ako noha?..inak aj mojho mm akosi pobolieva uz druhy den..co to?

zmurkaz
20. okt 2010

Ahojky holky - ešte ma poznáte? 😅 😵

traktor
20. okt 2010

@zmurkaz jeeeeeeeeeeej..nova maminka..vitam ta tu a cit sa tu ako doma 😀 😵 😵 😵

zmurkaz
20. okt 2010

@traktor 😀 😀 😀 😉

lucim
20. okt 2010

cmuuuuk 😵 😵 😵

traktor
20. okt 2010

@zmurkaz nevyskieraj sa 😀 😀 😀 a ako zuzanka?..pocuvas ju..? 😀 😉 😵 😵
@lucim ahooj..a matko uz ti chrapka?..ci :?

jajona
20. okt 2010

Ahojte,

vy ste dnes toho napísali.

@monr no z prespatej noci sa vytešujem aj ja. len škoda, že ich je taak strááášne málo.

Dnes som ho uložila rovno ku mne do postele. Veď aj tak za 2 hodiny by tam bol tak či tak 😝

zmurkaz
20. okt 2010

@traktor ..detúchy spia - a ja tu veľmi tvrdo protestujem proti neupratanému bytu 😀 😀 😝

Žužu je veeeľmi živé no našťastie chápavé dieťa - takmer všetko čo jej hovorím pochopí ... vie si odniesť plienku do koša 😀 😀 (takže aj čistotná asi bude 😀 😀 ) .... ide do postele ma čakať keď ideme spať .. . a už nai vonku nepýta kojo 😀 😀 .... ukazuje mi keď sa večer zotmie - že už je tma - treba sa chystať do postele 😀 😀 ...takže asi tak ... Inak strašlivánsky živel -- spí furt tak hodku a pol max.. a von chodíme 4x denne 😕 🙄

lucim
20. okt 2010

@traktor ano ano, dnesny rezim sa vydaril, matko spinka od 20:40. este sa na pc realizoval drahy. 🙂

zmurkaz
20. okt 2010

@jajona - ja to tak praktizujem od začiatku - bol pokus aby spala v postielke - ale keďže si ešte ako tak vážim seba samú - zrušila som to 😅 😉

zmurkaz
20. okt 2010

@lucim ...netreba ti vyvešať prádlo - si zvykla takto večer vždy 😉 - ja tiež o chvíľu pôjdem - ale to je tak všetko čo dnes večer urobím 😝

jajona
20. okt 2010

mne dnes Maťko spinkal skoro 3 hoďky (včera ledva 1,5 h) zaspinkal 21.10 h

jajona
20. okt 2010

@zmurkaz no len to sa neskutočne prehadzuje, vytláča ma, hoci za sebou má miesta a miesta. potom som všelijako poskrúcaná, celá boľavá a nevyspatá. a včera sa mi skoro zrútil z postele. sadne si a hodí sa hocikde. ešte aj v spánku musím byť v strehu

lucim
20. okt 2010

@jajona u nas sa spi len vo velkej posteli, vitajte v klube 🙂
@zmurkaz aj matko odnasa plienky do kosa, a tiez mi super rozumie, zuzulinku chvalim, mame to my ale sikovne deturence. 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵
a do postele - matko uz cupita sam do spalne mava tatovi len co vidi vecer flasku , vystvera sa na postel a dnes sa dokonca tulil k novemu spacaku.
mat deti je take uuuuzasneeee. 🙂 🙂 🙂
a diky za pochvalu boticiek, je sranda, ze sme s acerkou vybrali rovnaky model, len farbu doladili k bundam. 🙂 aj kamoske z lekarne sa pacili, hned zajtra ide zistovat, ako sa daju objednavat ku nej. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre