Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
20. okt 2010

...a nas matko furt spi 😀 😀 ..ja mam fakt macka..ze zimny spanok..
@jajona ahoooj 🙂
@zmurkaz zlata žužu 🙂 😵 ..a sa mi paci to ..žužu..ako jej hovoris 😉

jajona
20. okt 2010

@traktor jednoducho máš zázračné dieťa 🙂

lucim
20. okt 2010

@zmurkaz potvorka !!! a ako vies? ty tu mas kameru? zabudnute pradlo som vyvesala tesne predtym, ako som vas pozdravila bozkom 😀 😀 😀 😀

traktor
20. okt 2010

😅 ..nas sa ulozi kde pride..a vecne na zemi..akurat si stiahne na zem vankusik a perinu...

lucim
20. okt 2010

@traktor matko macko sedmispacik. ale spanok je zdravy len tak dalej 😵 😵 😵

traktor
20. okt 2010

@jajona ja vazne mam.. je to uzasne dieta 🙂 ...cez den tichucko..ale ked pridu skolaci..to teda je 😀 😀 😀

zmurkaz
20. okt 2010

@jajona - poznááááám - Zuzanka má tiež - našťastie len sem tam - také noci ... minule sa mi hodila priamo do tváre a buchla si hlávku o moju bradu ... Ona ani nezamrnkla a ja som si bradu šúchala ešte na druhý deň 😅 😕

traktor
20. okt 2010

jezkove oci...baby..ved ja sa tu vyskieram..a ja mam pradlo v pracke..a uz dlho..som zabudlaaa 😅

zmurkaz
20. okt 2010

@traktor ..je to krátke a celkom fajn "Žužu" ... len sa to zle píše na PC 😀 😀 ....inak aj ja by som sa chcela niekedy dostať do stavu, že mi deti budú chcieť samé zaspávať 😅 - tak možno keď budú mať 18 🙄 🙄 🙄

@lucim 😵 😉 a chválim Maťúšika 😉

zmurkaz
20. okt 2010

@traktor 😀 😀 😀

lucim
20. okt 2010

@zmurkaz @jajona aj ja to poznaaaam 🙂 🙂 🙂 sadnut a prastit sa zase do postele len tak kam ho hodi. 😵 ale to uz sa skludnilo trosku ... teraz mal tendencie odchadzat v spacaku .. vobec mu pri pohybe nevadi, prestvornozkuje celu postel, aj sa v nom postavi. 😀 ... ale uz to krotime, ak sa zobudi na mlieko a ja ho nemam po ruke uz mu poviem nech sedka a caka a zatial posluchol. 😉

lucim
20. okt 2010

@zmurkaz chvalim žužu 🙂
@traktor heheheheheehe pradlo ! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
20. okt 2010

@lucim 😵 ...no ja mám sem tam pocit, že naša Žužu toho vie strašne málo - Jurkovi som sa oveľa viac mohla venovať ..... ale keď to zase porovnám (viem že sa to nemá ) s kamoškinou o 2 mesiace staršou tak od nich vieme viac 😅

jajona
20. okt 2010

@lucim no dúfam, že leží ešte na posteli, lebo som ho nebola skonrolovať 😀

lucim
20. okt 2010

jeeej a mam kuzelnu story s botickami ... este som ju nepisala? par dni dozadu ...
ano matko, ideme von, ale nemas boticky, musis sa obut .... precupital do chodby (asi 5 metrov) .... doniesol 1 jesennu boticku ... matko, 1 je malo, dones este jednu ... doniesol tenisku .... matko, toto sa neda spolu obut, dones este 1 boticku, nech mame par .... doniesol papucku. 😀 😀 😀 😀 ja 3 boticky v ruke a matko stale bosy. 😀 😀 😀

zmurkaz
20. okt 2010

@jajona 😉

lucim
20. okt 2010

@zmurkaz je sikovna a neporovnavaj. 😉 😉 😉

zmurkaz
20. okt 2010

@lucim 😀 😀 😀 - no mamina - chalanisko donesie 3 topánky a figu z toho má 😀 😀 😀 😉

zmurkaz
20. okt 2010

@lucim - len mi to niekedy príde ľúto že to nejde na 200% ako pri Jurkovi -- čas musím deliť dvomi 😉

traktor
20. okt 2010

@zmurkaz nonono, take myslienky..ze malo vie...vie toho dost... 😉

zmurkaz
20. okt 2010

@traktor 😉 ... no výrečná je dosť - tak hádam sa vo svete nestratí 🙂

lucim
20. okt 2010

200 deleno 2 je 100, venujes sa na maximum .... a zuzu cerpa aj od jurka , to my zase nemame. 😉

lucim
20. okt 2010

este na chvilku dam pc mm, ide platit elektrinu ... ale som tuuu

traktor
20. okt 2010

@zmurkaz pozicam ti aj moje..budes delit viac 😀 😀 ...ja som pri matkovi uplne ina ako pri prvych detoch..nechavam mu slobodu...co sa nauci, sa nauci...hrame sa, vystrajame ale uz to nerobim tak, ze tak a teraz sa ideme ucit...a zatial nic nezmeskal, skôr ci neskor aj tak na to pride 😉

jajona
20. okt 2010

idem ja za tým mojim a už aj pri ňom zostanem. Papa

zmurkaz
20. okt 2010

@lucim - ty si tuším stelesnená pozitivita 😵

...ja som sa minule strašne musela smiať na našej rodine ...(neviem, či to aj vám tak príde - ja som sa pobavila a teraz mi to Lucim pripomenula....)

...u nás keď niekto zvracia alebo ho preháňa (že mu je zle - je chorý) ....tak sa to okomentuje: To je dobre že vracia (ho prehnalo) ... aspoň všetko to zlé ide von a nerobí to vnúri šarapatu 😀 😀 😀 😀 😀 ...a samozrejme sa to rieši aby bolo lepšie ... Len mi to vždy príde také pozitivistické 😅 🙂

zmurkaz
20. okt 2010

@traktor ...nestaš - neviem to ukočírovať s dvomi!!!! .... No ani ja to nemám že ideme sa učiť - len sme s Jurkom boli akosi viac - sa mi zdá - viac sme si spievali, hovorili básničky , čítali - listovali knižky .....

traktor
20. okt 2010

@zmurkaz lebo bol len jedinacik...ale zuzka bude na tom tiez super..ma brata, bude mat vzor, vela sa od neho nauci..uvidis, o kolko to bude ine...uz sa nesôr aj pohraju, ...tak hlavu hore..lubis svoje deti a to je zaklad..a ostatne...vsetko je tak ako ma byt 😵

zmurkaz
20. okt 2010

@traktor 😵

zmurkaz
20. okt 2010

@traktor @lucim - babuľky ďakujem že ste ma tu dnes trpeli ... moc mi to pomohlo a dalo mi to iný náhľad na vec 😉 ...No nič zmierim sa s tým, že mi tu vždy nejaká júlovková miminka zdvihne náladu a bude to všetko OK - ĎAKUJEM 😵

..a už som bola aj kojo - tak idem vyvešať prádlo a šup do postele 😉
krásne sníčky aj vám 🙂

lucim
20. okt 2010

@zmurkaz co uz so mnou, kd ja som ti taka pozitivna 😝 a nemas zac, radi aj na buduce - odfukneme chmary z cielka 😵
dobruuu ti zelam. 🙂
traky, uz mas vyvesane?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre