Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
24. okt 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

ani3012
24. okt 2010

dobré ránko !
Tak online chat sa mi moc ta FB nepáči,lebo automaticky sa musím prihlásiť aj na obyčajný chat a vtedy "musím" poodpisovať aj tým,s na ktorých nemám náladu 😝 veľmi málo chodím na chat na FB.A strašne malé okno je,nemám v tom prehľad,že kto kedy odpísal,či sa to už neschovalo. Určite skype je lepší 😉

traktor
24. okt 2010

ahojte 🙂
@ani3012 ani mne sa to moc nepaci...radsej pisat tu ako tam...nie je to moc prehladne..a leze mi to na nerfff

ani3012
24. okt 2010

Meniny oslavuje: Kvetoslava, Aretas, Cvetan, Gilbert, Harold, Herald, Krasomil, Kvetoň, Kvetoslav, Rafael, Šalamún, Areta, Cvetana, Gilberta, Kveta, Kvetana, Kvetava, Rafaela

Meniny oslavuje v ČR: Nina, Gilbert, Gilberta, Harald, Harold, Rafaela

Kalendárium:
♦ Svetový deň misií /aj Svetový misijný deň, Misijná nedeľa/ (vyhlásený pápežom Piom XI. v 1926)
♦ Svetový deň informovanosti o rozvoji (OSN, vyhlásený v 1972, pripomína sa od 1973; v ten deň 1970 bola prijatá medzinárodná rozvojová stratégia pre Druhú rozvojovú dekádu OSN)
♦ Deň Organizácie Spojených národov (oslavuje sa od 1948; v ten deň 1945 vstúpila do platnosti Charta OSN, podpísaná 26. 6. 1945 v San Franciscu)
♦ Týždeň za odzbrojenie (OSN, pripomína sa od 1978; výročie vzniku OSN)

ani3012
24. okt 2010

@traktor idem,chcela som popísať,ale mala na mňa vylieza a plačká 😉

lucia32
24. okt 2010

Dobrý večer...
Prídu Fero s Mišom na vyšetrenie k závodnému lekárovi. Keď ich sestrička uvidí nahých, počudovane sa pýta:
-"Ako je to možné? Obaja ste černosi a jeden máte čierneho vtáka a druhý bledého?"
-"Akýže černosi?"- vysvetľuje Fero - "My sme baníci a Mišo si iba odskočil na obed domov."
😀

ani3012
24. okt 2010

@lucia32 no proto ! 😉

laurajana
25. okt 2010

@ani3012 pravda Ani ani mne sa to moc na FC nepáči, jednoducho tu je to také prehľadnejšie, aj čo sa týka toho "kto je kto" keď sa osobne ako niektoré ešte vôbec ani nepoznáme, tak je to potom ťažšie rozpoznávať...prajeme krásne u nás upršané ránečko 😉

brusinka.pusinka
25. okt 2010

krásné raníčko sluníčka 😉 Aňi chřipka kšááááá 😉
@laurajana krásná je ta tvoje princeznička 😀
a toto moje zlato hned po ránu a na FB jde jen jedna fotoška 😀 jinak dočtu později

laurajana
25. okt 2010

...a ešte chcem potešiť tých ktorí musia denne svojho mimíška uspávať 😀 😝 😀

laurajana
25. okt 2010

@brusinka.pusinka nádherné ranné slniečko Ti sedí v obyváku 😀 sedelo 😉

brusinka.pusinka
25. okt 2010

@laurajana jak to děláte že vám děti usínají přiu jídle to u nás nééé pokud není prazdno v talíři tak s ani nehne 😀 😀 😀 a natož aby usla 😀 😀 😀 😀 Moje dítko vydrží aji 8 hodin nespat a pak dá 30 minut ale spinká celou nocku tak jsem ráda přes den my neva že je vzhůru . Dostala nový kočárek golfky tak si hraje jak o dušu.Ale je ta tvoje princezna krásná jak šípková Růženka 😉

laurajana
25. okt 2010

@brusinka.pusinka my sa tiež vopred napapáme a potom nás to takto zloží...stolička je na vine, teda to má za následok, fakt je to skôr uspávatko ako jedálenská stolička, dokonca to tak malá akoby vedela, chce sa jej spať, tak sa pýta do stoličky 😀 ...naša malá spinká v noci super a cez deň tak 2 niekedy 3 hodky...to majú asi s bráškom spoločné, ten tiež počas dňa pokiaľ nie je v škôlke aj 3 hodky spí 😝 ďakujeme za pochvalu malej 😉

brusinka.pusinka
25. okt 2010

@laurajana to máš supr u nás jen postýlka je na spinkání ani kočárek ani mamina postel nenenene jen postýlka 😀 a kouzelnou židličku 😉

laurajana
25. okt 2010

😉

traktor
25. okt 2010

ahojte 🙂
@laurajana no, pravdu mas..ja na fb nikdy neviem kto je kto...ja len podla nickov poznam / teda niektore aj podla mien , ale uz som si tak zvykla, ze in bude pre mna vzdy in, lucimka, zmurka, lu,brusinka,rei,......a tak dalej 😀 , mala je zlatucka 😵
@brusinka.pusinka mala princezna v pyžamke 🙂 😵
@laurajana tie spiace fotky su super 😀 😀 😀 ..mi take nemame, matko spi zasadne na zemi 😉 ..a hraje sa v kosi na hracky..

brusinka.pusinka
25. okt 2010

@traktor dík a jééé to je sluníčko kjrásné no to my ani na zemi neusneme 😀 😀 😀

traktor
25. okt 2010

@brusinka.pusinka to zas matko len na zemi..a je mu jedno kde, ci kuchyna, chodba...hlavne, ze spinka 😀 ..a aha..mame boxerky 😀 ..nechce plienku..ale nehody mame , ale poctivo upratujeme 😉

traktor
25. okt 2010

idem na postu, zatial papa 🙂

brusinka.pusinka
25. okt 2010

@traktor atko šikulka a boxerky suprrrrr

brusinka.pusinka
25. okt 2010

a naše nová výbava na zimu 😀 jinak to na ni nafotit nejde je to tajfun 😀 😀

lucia32
25. okt 2010

Ránko....
Aky je rozdiel medzi knižnicou a záchodom??? -do knižnice ukladáme diela svojich predkov a do záchoda diela svojich zadkov 😀

brusinka.pusinka
25. okt 2010

@lucia32 😀 😀 😀 😀 😀

monr
25. okt 2010

ahojte
len na skok, malá ma nepúšťa moc k internetu 😀 😀 😀
krásne fotenky ste podávali, nádherné sú tie dietky.
cmuk cmuk

lucia32
25. okt 2010

Ahojte kočičky, neviem kde skôr písať 😀
Roztomilé detičky na fotečkách.... nám niekto včera vymenil dietko 😲 😝 😀
Boli sme u švagrovcov...poprvýkrát, bo ked ich vidí reve 😒 tak si trošku porevala...potom si parkrát namočila dudeľ do pohára s vínom a potom asi 3/4 hodinku sedela na roztiahnutom gauči a hrala sa 😅 to doma nehrozíííí....je zaujímavé že všetky naše deti vždy boli u nich dobré a kludné...asi nejaký záchvat pozitívnej energie....či dobré prúdy tam prúdia či čo.....
Doma sa potom pri ukladaní na spánok orevala ako tarzan...zaspala až na rukách, asi na 3. pokus 😝

laurajana
25. okt 2010

@traktor 😀 😀 😀

ivet78
25. okt 2010

Ahojte kočeny.
Po víkende som tu aj ja. Zase som totál nestíhačka včetko prečítať, fotky súsuper
@brusinka.pusinka krásnučká zimná výstroj, my máme niečo podobné, ale to dám až pod stromček,zatiaľ bude bundička a oteplováky po dievkach... 😝
@traktor super puzzle,a môže sa spať- krásne fotky 😀 😀 😀
@laurajana toto aj nás nauč, zaspať hocikde, my sa musíme uspávať aj pol hodku večer, kým zaspí - ale najnovčie sa budíme v noci len jeden krát, tak je to už paráda... pekné fotečky - až vám závidím.... 😀 😀 😀
@brusinka.pusinka krásne zobúdzanie 😀 😀 😀
@laurajana kočena ako sa rada fotí 🙂 🙂 🙂

ivet78
25. okt 2010

@lucia32 kráne pomocníčky v kuchyni- to je pekné, aj unás to je podobne, len nás je plná kuchyna (5 báb to je sranda)
@ozi pekné fotky z dovolenky... aj ja by som išla... 😝 😝

laurajana
25. okt 2010

@ivet78 jej ďakujeme za pochvalu zaspávania...aj večer, pokiaľ ideme spinkať a nezaspí len tak "na koberci" v obývke 😀 tak si ju dám k sebe do postele kým zaspinká ľahnem si k nej a zaspí-šup do postieľky 😀

zmurkaz
25. okt 2010

Ahojky 🙂 ...tak detúchy sú neskutočné - my zvládame aj 7 hod vkuse bežať 😅 ...takže nič také ako máte sfotené u nás nehrozí 😔 ...ale želáme vám to 🙂

my sme mali akčný víkend ... oslava 60-tky, oslava mužovej 34 -ky - hádam aj fotos dodám ... zatiaľ len Zuzankine copánky - bola strašne spotená - tak že vyskúšame 😅 ...ozaj - cez víkend mala aj teplotu - ale boli to zuby....- prvá časť

zmurkaz
25. okt 2010

Ahojky 🙂 ...tak detúchy sú neskutočné - my zvládame aj 7 hod vkuse bežať 😅 ...takže nič také ako máte sfotené u nás nehrozí 😔 ...ale želáme vám to 🙂

my sme mali akčný víkend ... oslava 60-tky, oslava mužovej 34 -ky - hádam aj fotos dodám ... zatiaľ len Zuzankine copánky - bola strašne spotená - tak že vyskúšame 😅 ...ozaj - cez víkend mala aj teplotu - ale boli to zuby....- prvá časť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre