Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

laurajana
26. okt 2010

ahojte i napriek tomu, že teplotujeme

laurajana
26. okt 2010

a myslím, že nám by bodlo náradíčko do kuchynky niečo ako má brusinka 😉

brusinka.pusinka
26. okt 2010

@laurajana krásná je a my kupovali hodně nádobíčka a vaření z ikei plyšové mňam 😀

zmurkaz
26. okt 2010

Ahojky - my sme kuchynku zdedili - je nepoškodená, neznačková ...ale slúži jak má 😵 ...ale našej kuchárečke sa aj tak najlepšie varí vo veľkej kuchyni s ozajstnými hrncami 😀 😀 😀

traktor
26. okt 2010

@zmurkaz nezalezi na znacke..detom je to jedno...nase baby tiez mali kuchynku...taku aku v tom case bolo mozne zohnat 😀 ..dôlezite bolo, aby sa na nu dalo vesat/ myslim naberacky/ a aby mala dvierka/ tie otvarali a zatvarali a ukladali tam riadik/ a ak mala aj dake zvuky.tak to bolo super...viac netreba 🙂

zmurkaz
26. okt 2010

@traktor ...no presne 😵 - a našej sa aj tak najviac páči keď "riadi" v ozajstnej kuchyni 😉 ...len ja už som menej spokojná 😅

traktor
26. okt 2010

@zmurkaz 😀 😀 😀 ...ja som nasim dala kuchynku do mojej kuchyne...jaj a to bolo...ale tesili sa ..a ked som robila cesto...a dala im ho , to bolo radosti...a uz len som dokupovala, riad a varesku a dosku a valcek.....

zmurkaz
26. okt 2010

@traktor ...aj u nás bol ten pokus - bohužiaľ - nevyšiel 😠

laurajana
27. okt 2010

@zmurkaz my podobne teda sme zdedili od švagrinej, preto nemusíme kupovať...a máme väčšie starosti čo pod stromček, ale niečo vymyslíme 😉

inak nám zlatíčko malo včera počas dňa 39 a v noci 40-tky, takže namiesto spánku, sprcha, zábaly, sprcha, zábaly...teraz sme bez teploty...strašné niečo 😒

ani3012
27. okt 2010

tak malá je chorá,boli sme do 1 hod. rána hore, inahlovali sme teplotkujeme a musím ísť,lebo plačká,už je hore
@lucim čiapka prišla,sadla ako riť na šerbeľ ďakujem moc,ešte dohodneme zbytok- si mala na dobierku poslať NO nO nO ! 😠 😉

zmurkaz
27. okt 2010

Dobré ránečko - kočky ....
@laurajana no ešte že teraz nemáte teplotku - tak nech sa už ani nevráti
@ani3012 - 😠 chorôbka 😠 😠 - šic preč!

zmurkaz
27. okt 2010

Dobré ránečko - kočky ....
@laurajana no ešte že teraz nemáte teplotku - tak nech sa už ani nevráti
@ani3012 - 😠 chorôbka 😠 😠 - šic preč!

ani3012
27. okt 2010

@zmurkaz ty čo píšeš dvojmo ? Aby sme nezabudli ? 😀
Malá teraz inhalovala a kedže mi pritom zaspala,tak je kľud. 😵

lucia32
27. okt 2010

Manželka volala svojej mame:

" Zase sa so mnou vadil, prídem bývať k tebe."

Mama odpovedala:
"Nie miláčik, on musi zaplatiť za svoje chyby. Ja prídem bývať k vám."

😀

Dobré ránko....
@laurajana snad to bude už len lepšie...chudinka Laurinka, také teploty :(
@ani3012 nech to nie je nič vážne...držte sa! 😉

lucia32
27. okt 2010

@ani3012 a čo je zasoplená? čo inhalujete? harmanček?

zmurkaz
27. okt 2010

@ani3012 ...vidíš aká som akčná - ťuknem - odošlem raz a je to tu 2x 😀 😀 😀
...no malá mi nemôže prežiť že tu chcem sedieť - demoluje byt a patrične sa pri tom nervačí - tak idem of 😠
Pa

ani3012
27. okt 2010

Meniny oslavuje: Sabína, Horislav, Hromislav, Horislava, Hromislava, Sabrina, Zoa, Zoana
Meniny oslavuje v ČR: Šarlota a Zoe, Sabina, Sabrina, Zoja, Zosim

Kalendárium:
♦ Svetový deň audiovizuálneho dedičstva (UNESCO, prijaté na Generálnej konferencii UNESCO v 2005)
♦ Deň černovskej tragédie

vtip:@lucia32 poprosím 🙂
a ja ponúknem k vtipu kafé :

ani3012
27. okt 2010

@lucia32 mne sa zdá,že jej začínala laringitída. včera sme boli u lekárky,že dýchanie čisté,soplík nemá-ale zahlienená je.
Sestra mi pre istotu priniesla inhalátor a mám tam len fyziologický roztok-to myslím,že stačí. Dajú sa tak inhalovať aj niektoré ATB.Po inhalovaní je ako baránok,aj teraz pritom zaspala .
Teplotka stúpla na 38,5 paralen do zadočku + nurofen po 4 hod. ústne a teplotka už nevyskočila. Teraz ani neviem koľko má,lebo som jej nestačila odmerať. Včera aj vyvrátila hlieny.
no dosť bolo , idem si uvariť kávu,lebo tá z PC nejako nefunguje na môj organizmus-len na oči 😀

ani3012
27. okt 2010

@lucia32 sa HLBOKO ospravedlňujem....robíš si skvelo svoju prácu 🙂 až teraz som si všimla príspevky...alebo že by som mala škriatka v počítači ako Ivanka ? 😀

lucia32
27. okt 2010

@ani3012 ospravedlnenie sa príjma....
Stretnú sa traja muži:hluchý, slepý a muž na vozíčku, idú k zázračnému prameňu, napije sa hluchy a vravi: ja pocujem, napije sa slepy a vravi: ja vidim, napije sa muz na vozicku a vravi: Mam nove gumy... 🙂

ani3012
27. okt 2010

@lucia32 😀 😀 😀 😀 ale než mi došla pointa 😀

laurajana
27. okt 2010

@zmurkaz nám to blbo kolíše, no čo už musíme sa liečiť a vydržať to všetko ako vždy...teda väčšinou

laurajana
27. okt 2010

@lucia32 snáď

laurajana
27. okt 2010

@ani3012 tá kávička mi bodla 😉

ani3012
27. okt 2010

@laurajana tak to som rada 🙂 Ja mám už druhú kávičku za sebou,bola fajnová...strašne ľúbim kávu 😝 -oblizovací 😵
a som sa ťa na FB pýtala za to colocstrum,či to chceš skúsiť dať deťom. Tu je link
http://www.starlife.cz/int/products/product_det...

zmurkaz
27. okt 2010

Ahojky - tak ja opäť potapetujem - bo mi je jasné že obedujete a ukladáte detúchy 😉

ani3012
27. okt 2010

@zmurkaz ja som tu! Ale nie nadlho,lebo príde sestra. Malá stále spinká

zmurkaz
27. okt 2010

@ani3012 😉 ...teraz máte dobrý zaberák - pozerám na FB - že akééé teploty ☹
A chcelo by byť stretko u nás doma .... len treba vymyslieť dátum .... 😉 rátm, že prídete aj s Paťkom 🙂

zmurkaz
27. okt 2010

AKCIA:.. .Žúrka u Zmurky .....
TERMÍN: ...dajte návrhy
ČAS: navrhnite
OBSADENIE: Zmurkaz + Zuzanka ...a dopisujte sa!!!!!

*ak to bude doobeda - som voľná denne od cca 8:00 do cca 12:00 -o 11:00 sa u nás podáva obed a od cca 12:00 sa uspávame .....
*ak poobede - tak od cca 14:00 - 14:30 (podľa toho kedy mi Žužu zaspí) a ak poobede tak najlepšie piatok - bo JUrko sa nemusí učiť
* mohla by byť j sobota - nemám nič proti tomu .... niekdy je moj mm doma - niekedy pracuje ... ale to nám je jedno

sorciera24
27. okt 2010

ahojte dievcata, pisem sem, tu sa mi to zda prehladnejsie ako na FB 😉 citam, ze teplotkujete vacsina...hes, chorobky od vas....
my sa zatial drzime....ale asi to bude tym, ze som doterraz kojila, minuly tyzden sa Risko odstavil, tak som zvedava, co bude.... 😅 ale ladujem ho vitaminmi....poje vsetko, okrem mandariniek....neviem, rpeco, ale z ych ho natahuje 😅 ale jeme pomarance, citrony, kivi, vsetko....treba vela vit. C a este baby na posilnenie imunity, aj u nas, rakytnikovy caj alebo stavu odporucam 😉 drzte sa

zmurkaz
27. okt 2010

zuzanka sa posledné dni pýta spinkať na tatinkovu (prechodnú 😅 ) ..posteľ ...a baby - ona tam spí od cca 12:20 😅 s jedným cucnutím .... 😕 a to už druhý deň 😵 😵 😵 - že by sa blýskalo na lepšie časy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre