Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
30. okt 2010

@ani3012 aniiii..ja odpadnem...a gratulujem 😀 😉

traktor
30. okt 2010

a vitam novu maminu
@morningdew 🙂

ani3012
30. okt 2010

@traktor som našla tú kuchynku na nete,nieje až tak moc drahá
http://www.bombahracky.sk/hello-kitty/83-hracia...
ale aspoň mám niečo pre Evičku,toto jej bude dúfam stačiť.A ďakujem za link 🙂

traktor
30. okt 2010

@ani3012 😅 ..ja som ju videla inde a za ovela vyssiu cenu...no aj tak je to menej..bude na maskrty 😀 😀

lucim
30. okt 2010

dooobryyyy vecer pusinkyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵
skusim trosku popisat, kym na to vidim 🙂
a lubkam vas 😵

lucim
30. okt 2010

moc sa nepisalo, ale asi mi dnes budete musiet odpustit, ked na vsetko nebudem reagovat do hlbky minulosti 😨 ... a zase nemam medzernik 😠
trakyyyyyyyyy ked tak mas vo vsetkom prehlad, nieco ako kuchynka pre chlapcov by sa niekde nenasla? myslim tym tu dielnicku. dnes mam kliknutu mma na detsky anglicky notebook.

ani3012
30. okt 2010

ja mám malú na rukách. zobudili mi ju masky 😝

ani3012
30. okt 2010

ja mám malú na rukách. zobudili mi ju masky 😝

lucim
30. okt 2010

ani u vas behaju helovinaci?
mne drobec zaspal po 9tej, sa nejak poposuval do neskorsia, ale neva, vsak zajtra to bude zase v povodnom case . 🙂
a co vase trampoty? matulo dnes zase zubkoval, normalne si doniesol a vyziadal gel, co doteraz nebolo, cely den behal s kefkou v ustach a na obet aj troska teplota a bolest, tak cipok, potom sa mu podarilo zaspat, ked zabral.

traktor
30. okt 2010

@lucim ahoooj lucimka 🙂 ..pokukame a dame link ,ked bude 😉
@ani3012 ake masky?..jasom akosi mimo...deti maju prazdniny, tak je tu cez den rusno...vsetky deti z ulice 😀

lucim
30. okt 2010

@traktor dakujem vopred 😉
a co u vas, ze tu bolo tak ticho?
u nas veeeeelmi podobne ako u ani, ked je pc zapnuty, tak matko by len jeho veci kukal, 😉 a este mi zacas vytrhavat tie klavesy. a castejsie sa hrajkame aj vonku, kym sa da ... a ja nie som celkom fit ...... inak @ani3012 ak najdes nieco fajn na pustanie na yt, tak mi kludne supni link . diiik 🙂

ani3012
30. okt 2010

@traktor
@lucim
vám to poviem rovno : kde zarobíš-tam zarobíš.
Prišlo k nám asi 10 cigánov v maskách a že Šťastný Halloween ,by som to bila
No a prihlásila som sa na chat,že popíšem tam s vami a už mi vypisujú aj druhí...to sa vážne nedá spraviť,aby som bola viditeľná len pre konkrétne osoby ?

traktor
30. okt 2010

@lucim ja teraz citam knizky od lu 😀 😉 ,,matko furt rovnako, dobre to dieta 😉 ...ako som uz pisala, budeme mat dalsieho lavaka v rodine....zubky nas netrapia..stale nam este ostavaju 2 kusky, ani nevidno, ze by chceli von...

traktor
30. okt 2010

@ani3012 no take poznam..aj u nas chodia len opálení , sniezikovy sedia doma..a fb..som tam minimalne..vlastne aj tu som malo...teraz velapeciem..a tak..ze zienka domaca....a matko mi pomaha..on vsetko utiera...asi mu kupim upratovaci servis 😀

ani3012
30. okt 2010

m m m m m m m bnbchnxjm 23321
610 nn d úgôptkujkj dzífčence lúčim sa, s malou sa tu bijeme o klávesnicu. 😀
dobrú noc 🙂

traktor
30. okt 2010

@ani3012 😀 😀 😀 dobru noc ani..cmuk evicka 🙂 😵 😵

ani3012
30. okt 2010

a nezabudnite na ten čas 🙂

ani3012
30. okt 2010

je reklama,takže som tu inkognito 😀

lucim
30. okt 2010

@traktor jeeeej, lavak 🙂 u nas stale obojruc, ja fakt neviem, po ktorom rodicovi bude ... lyzicku drzi v pravej, ale par krat zaberie a jemnucko si vybera kusky z taniera lavou ... pero na tabulke oboma 😀

@ani3012 tiez som sa nad tym zamyslala, co sa to tam neda .. ale uz to neriesim, mna tam mozete vidiet cely den online, ale pc lezi teraz casto za gaucom na tlaciarni a ja som inde, kuknem len obcas, alebo ked nieco hladam, alebo som online, aj ked drahy vecer riesi na pc svoju pracu .... s kym mam o com pisat pisem, ostatni musia pochopit, ze kvoli dietatu sa mi prave neda vobec pisat 🙂

lucim
30. okt 2010

@ani3012 ahoj eviiiii a dobru nocku 🙂

lucim
30. okt 2010

@traktor inak dik moc za typ na tu magneticku tabulku, zacala teraz u nas dost frcat, matko si povie, ake zvieratko chce nakreslit a potom ho on dotvara ...este, ze viem trosku kreslit, ze to spozna 😀

traktor
30. okt 2010

@lucim tak to ju super..kresli cela rodina 😉 ..a matko uz je jasny lavak, kresli, papa, ukazuje..vsetko lavou ruckou.. 🙂 ..a teraz sa pohravam, ze by som ho ostrihala..onma stale take paperie na hlavicke, ale vzadu, pri krku uz riadne dlhe..len ci bude chciet drzat..tak uvidim

lucim
30. okt 2010

sa mi prehrial notbuk a vypol ma ...
@traktor juj, aj ja sa zamyslam, ci strihat... matko to ma pekne, ale take nerovnomerne este, vzadu v strede ma nadherne loknicky, ale boky a dole ma este kratke .... no cvaknem mu tie andelickove kudrlinky?

traktor
30. okt 2010

@lucim neeeee 😀 😉 ..nas matko ma paperie..to je ine..len sa bojim, ze ked zacnem, tak mi zdrhne..a to ako bude potom vyzerat 😅 😀

lucim
30. okt 2010

@traktor no ako , napoly ostrihany, napoly nie 😀 my smeto v maji robili dvaja a matulo sedel v jedalenskej stolicke ... presile nemal sancu zdrhnut . 😀
za 15 minut budem mat prvy darcek pod stromcek. 😝

traktor
30. okt 2010

@lucim supeeeeeer 🙂 aj mi mame ale v slovencine...dobra zabavka 😉

lucim
30. okt 2010

@traktor slovensky som nenasla,ale tato cena sa mi paci a snad nebude potom tolko liezt do mojho pc. 😉 a ked bude trosku aj speekovat, tak je to len dobre,, nie? 😝

traktor
30. okt 2010

@lucim vyborne...a ked budes chciet aj slovensky, tak urcite nie cez aukcie..tam stoji 13,14..niekde aj viac +posta a ten isty ma tesco za 9,50...a trosku ta sklamem..netes sa...aj ked bude mat svoj..do tvojho pc bude liezt aj tak 😀 😀 😀 ..mam to doma 😀 😝

traktor
30. okt 2010

no idem ja..stale mi to tu pada 😠 ..lucimka dobru noc..a aj vsetkym nakukujucim slnieckam dobru noc 🙂 😵

majkas
31. okt 2010

dobre ranko 🙂

u nas dnes budicek o 7, namiesto o 8 ale da sa 🙂 hlavne ze sme usmiati 🙂 ajked mamka je trosku polamana, dali sme si vcera upratovaci den 🙂

pozeram ze uz zase riesite darceky vianocne, @lucim ten notebook je dobry napad, uvidime ako pochodime my s tou kuchynkou a potom uvidime kolko zvysi 🙂
@ani3012 super cena za tu kuchynku 😉

a vitam aj ja novu maminku @morningdew 😉 my tiez latkujeme ale uz nekupujem nic nove lebo to z nemam kam davat a uz by som bola radsej bez plienky 😉

zelame vsetkym krasnu nedelu a vlastne cely predlzeny vikend!

ani3012
31. okt 2010

dobré ránko !

meniny má :
SR: Aurélia, Stacho, Volfgang
ČR: Štěpánka, Vlk, Vok, Volfgang, Štěpána

Kalendárium:
♦ Deň reformácie- Svetový deň reformácie je spomienka na deň kedy agustiánsky mních Martin Luter pribil na dvere kostola vo Witteburgu svojich "95 téz" tiež známych ako "Výpovede proti odpustkom". Podstatou reformácie bol návrat k Božiemu slovu, náprava chýb a očistenie cirkvi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre