Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucianna1312
2. nov 2010

@lucia32 pozri nasla som to aj na svk stranke

kristina1984
2. nov 2010

@lucianna1312 Pekné

lucia32
2. nov 2010

@kristina1984 ja som pred rokmi na 1,5 roka pod stromček kupovala tatrovku a potom také bežné veci...

lucianna1312
2. nov 2010

@kristina1984 no tiez sa mi to paci, ale mala, co ma stolicky, tak vzdy si ich vezme a tam kde nedosiahne, tak si da stolicku a postavi sa na nu ☹ potom sa bojim, ze spadne

inac chlapcekovi by som kupila aj taky ten stol s naradim, paci sa mi tiez lego, ale tu zoo, co by som chcela, tak je draha a tiez je to pre ne asi skoro, pre take male babtka ako mame 🙂

kristina1984
2. nov 2010

@lucia32 Ďakujem.ale to je to,že my už máme aj tatrovku aj slapaci traktor a aj trojkolku.....fakt neviem.

kristina1984
2. nov 2010

neviete kde by sa dala zohnat lacnejsí sedaci vak tvare fotbalovej lopty?

lucianna1312
2. nov 2010

@kristina1984 no to je dobry napad, ale tie ceny.... 😒 , pozerala si uz niekde v kike alebo asku?

lucianna1312
2. nov 2010

@kristina1984 alebo take nafukovacie kreslo v tvare futbalovej lopty? Ale to ti asi zaberie dost miesta...

lucim
2. nov 2010

pekny den pusinky, dobru chut k ob edu, ja ho este nemam ani vymysleny, nie to este navareny .... a co z toho teda bude? co je rychlovka? no predsa ked sa matulo zobudi, nejake cestovinky nas zachrania. 😝 😝 😝
caute staronove aj nove maminy. 🙂

ad stretko - az ked zmur napisala, ze jej decembrovy termin vyhovuje, som si vsimla, ze matko mi popri asistencii stihol prehodit aj datum - moj povodny umysel bol nejaka trebars streda v novembri. hmmmmmmmmmmmm ?

kristina1984
2. nov 2010

@lucianna1312 Budeme robiť malému už izbu a má ju dosť velkú

lucim
2. nov 2010

ja mam pre chalana zatiall vymysleny detsky notebook a opravarensky stol s naradim.
so sedacim nabytkom neporadim, my este detsku izbu nemame postavenu.

lucim
2. nov 2010

@traktor cica mojaaaaaa, dakujem za najdenie super prac. stolikov, ty nasa vyhladavacka, naco mi je goooooogle, ked mame trakyyyyy, ta je lepsia, najlepsia, the best , ze @zmurkaz ? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sorciera24
2. nov 2010

ahojte, vidim , ze riesite darceky.....ja neviem ako vase deti, ale nas sa vobec s hrackami nehra 😠 cize sme sa rozhodli, ze zbytocne moc hraciek nedostane, kupila som mu akurat tiez taky kufrik s naradim....lebo kaldiva a srobovaky ma rad 😉 a este stavebnicu z drevenych kociek...a jasne, ze oblecko...ale hracky su u ans zbytocne... ☹

lucim
2. nov 2010

@inneska som rada, ze si podala spravy, uz som na teba myslela, ze co sa deje, a ono totok ... nase deturence maju zase svoju vyvojovu fazu, nedovolia konikovym maminkam relaxovat na nete ... citam, ze nas je takych viac, ze, aj monr uz je v tomto klube, aj ............. 🙂
inn dufam, ze sa to u vas doma ukludni a ericko nezbednik bude robit len malu tichucku neskodnu neplechu, ked bude mat ocinka doma, aby sa mamnka mohla realizovat. 😉

lucianna1312
2. nov 2010

@lucim inac si mi urobila chut na obed, ale som na tom podobne ako ty 🙂 mala pozera bebe tv tak mam teraz pokoj 🙂

inneska
2. nov 2010

ahojte 🙂

večer som noťas zavrela už pred 22 a ráno sme šli von s kamoškami..teraz spí erik, ja som sa najedla a pijem kafe...a mala by som variť, ale nemôžem 😀 mäso je ešte ako kosť 😀 neskoro som ráno vytiahla 😝 ale budú rezne a asi kaša zamiakova, alebo len obyč uvarené zemiaky...a erik polievku má..a na margo papania, stále sme len na polievkach a suchom pečive..ako ryžu alebo zemiaky so šťavou to mi nechce, ani cestovinám nedá..proste ked je polievka, tak to mi zaručene zje..tak robím také hustejšie, nech ho zasýtia a ešte stále nechce pečivo absolutne s ničím..ale na raňajky máme oblúbený rožtek v kakavku..to zje, aj ked iné nechce...ale brumíka by jedol od rána do večera 😀

takže vianočné darčeky riešite..my máme zatial detský notebook a taký volant(v tescu je za 9,90e) a potom k tomu ešte dokúpim návliečky na periny a možno dáku knižku..oblečenie riešim priebežne, akurát dnes dojde segra na otočku z uk(na 2 dni) a niečo malému pokúpila, tak som yvedavá...a máme objednanú zimnú súpravičku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9833119&tab=0 a práve dnes aj fusak prišiel..a ešte nemáme žiadne zimné topánky, ale o ľ týždne u nás otvíárajú deichmana, tak sa spolieham, že tam dačo poriešime..cez net nekupujem, lebo máločo v pohode obujeme, tak nech zbytočne potom neriešim vymieňanie..

inneska
2. nov 2010

@sorciera24 aj u nás hračky 2 x nejdú, ale postupne sa začína s nimi hrať...hlavne stavebnica, také ešte väčšie ako duplo a lahučko to ide do seba, tak to ho baví, a odrážadlo a tatrovka su momentálne naj, len to ho niekto musí stále voziť na tom 😀 ale na odrážadle sa teraz cez víkend naučil sám jazdiť 😎 a ešte magnetická tabulka na kreslenie...
@lucim no snád postupne ako čas dovolí, tak budem sa snažiť priebežne prispievať a sledovať 🙂 z erika bude riadny šinter, už teraz je..ráno som ho 3x hnala od záchoda, čo si tam ruky umýval a ked som viac nedovolila, tak začal trieskať do skrine, až sa skoro prekotila na neho..je velký jedoš z neho 😅
@lucianna1312 my už očáky máme vonku všetky, ešte pred stoličkami nám vyšli a celkom v poho, skôr tie stoličky nás potrápili...

zúbkov máme zatial 16ks..je niekto kto už má všetky?? tuším hath dávnejšie písala, že majú 18ks...

lucianna1312
2. nov 2010

@inneska s tym papanim sme to mali podobne, vzdy si len nieco dobla, len teraz posledne dva dni je to lepsie...
Inac ta supravka je super, my ju mame tiez len v ruzovej farbe, myslim, ze to je z halens alebo neckermann,ale sa mi paci aj tato farba, tak mozno na buduci rok...
este sa chcem opytat, aky fusak si kupovala malemu? Lebo ja mam taky, co som mala aj minuly rok a to je taky ten klasicky z ovcieho runa...

inneska
2. nov 2010

a na margo kuchyniek a dielničiek, erik dostane riadiky na vianoce 😀 u švagrovcov sa s malou miškou vždy bijú o to, kto bude variť 😀 fakt, tak stále behá len s riadmi..nosí si hrnček a lyžičku a mieša, priebežne sa akože napije a mieša dalej 😀 lebo aj doma sú stále v kurze varechy, stierky, naberačky..a všetko čo nájde v šuplíku 😀 máme aj náradie, ale to ho nezaujíma 😝

lucianna1312
2. nov 2010

🙂 to ide aj u nas, minule som umyvala riad a chcela som mat hned popratane, tak som mm povedala, nech utiera a a odklada a mala to, co on ukladal hned vyberala a davala naspat do umyvadla 🙂

inneska
2. nov 2010

ahojte 🙂

večer som noťas zavrela už pred 22 a ráno sme šli von s kamoškami..teraz spí erik, ja som sa najedla a pijem kafe...a mala by som variť, ale nemôžem 😀 mäso je ešte ako kosť 😀 neskoro som ráno vytiahla 😝 ale budú rezne a asi kaša zamiakova, alebo len obyč uvarené zemiaky...a erik polievku má..a na margo papania, stále sme len na polievkach a suchom pečive..ako ryžu alebo zemiaky so šťavou to mi nechce, ani cestovinám nedá..proste ked je polievka, tak to mi zaručene zje..tak robím také hustejšie, nech ho zasýtia a ešte stále nechce pečivo absolutne s ničím..ale na raňajky máme oblúbený rožtek v kakavku..to zje, aj ked iné nechce...ale brumíka by jedol od rána do večera 😀

takže vianočné darčeky riešite..my máme zatial detský notebook a taký volant(v tescu je za 9,90e) a potom k tomu ešte dokúpim návliečky na periny a možno dáku knižku..oblečenie riešim priebežne, akurát dnes dojde segra na otočku z uk(na 2 dni) a niečo malému pokúpila, tak som yvedavá...a máme objednanú zimnú súpravičku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9833119&tab=0 a práve dnes aj fusak prišiel..a ešte nemáme žiadne zimné topánky, ale o ľ týždne u nás otvíárajú deichmana, tak sa spolieham, že tam dačo poriešime..cez net nekupujem, lebo máločo v pohode obujeme, tak nech zbytočne potom neriešim vymieňanie..

sorciera24
2. nov 2010

@inneska tak furt ti Erik pouziva viac hraciek ako Risko....ten tak kable,ovladacky, vythuje baterky, no, este s loptou sa hra.....a ten volant mame tiez...tak to obcas chyti do ruky..ale tiez nie na dlho.....najrdsej je vonku, beha po ihrisku, smyka sa na smykacke a obtazuje ine deti🙂))...a tie su vacsinou vystrasene... 😉

inneska
2. nov 2010

to čo mi spravilo?? rozpísaný príspevok, načítala sa mi stránka a dalo mi úplne prvý príspevok ešte raz 😠 😠 😠

inneska
2. nov 2010

@lucianna1312 tak erik sa napapať vie, len mi príde tá jeho strava jednostranná, resp. stále papá to isté, čo nepozná, to pusy nedá, ani ústa nechce otvoriť..a nútiť ho nebudem..a fusak mám tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9561012&tab=0 kamoška ho má a chválila ho, tak som ho aj ja zobrala..a vravíš, že súpravička je ok?? aj sa mi páči strihovo a aj farby ma zaujali 😵 a príde mi uni, že aj pre dievčatko by mohla byť 🙂

@sorciera24 tak jasne, že ani erik sa s každým nehrá hodinu, ale aspoň na chvílu ho to upúta..a takisto je najradšej vonku...vtedy by som mohla aj do tramtárie ísť, by som mu nechýbala...ale doma nech sa niekam pohnem, tak beží za mnou 😀

lucianna1312
2. nov 2010

@inneska no ten fusacik je tiez velmi pekny, tak teraz neviem, ci mam tiez kupovat novy alebo mi uz postaci ten co mam 😒 Ona aj tak stale pobehuje, ked je vonku a v kociku mi nechce sedavat, a preto vlastne rozmyslam, ze ked bude behat a potom ju mam dat do fusaku, tak sa to cele pospini a stale ju obuvat a vyzuvat, to tiez nie je nic moc, ale vidim, ze tento, tak na nom sa da dat ten spodok prec,ze?

sorciera24
2. nov 2010

@lucianna1312 inak aj ja mam taky stary fusak z ovcieho runa, co som aj minulu zimu pouzivala...a nejdem kupovat novy...tiez si mylsim, ze bude von viac behat....a na tie presuny nam tento postaci...alebo na sanky🙂

lucianna1312
2. nov 2010

@sorciera24 No to je pravda...Inac vidis, dobre, ze si spomenula, musim malej kupit sanky....A vedela som, ze som este nieco chcela,ale som na to pozabudla 🙂

lucia32
2. nov 2010

@kristina1984 nafukovacie kresla vo tvare futbalky sme mali dve...neodporúčam, asi po 2tt obe praskli, to skôr to pevné kožené, naplnené polystyrenom 🙂 to je ťažko čo kúpiť, ked naše detuchy dostávajú darčeky aj mimo sviatkov 😀 😝 tak ten náš ked pospomínam dostal...tatrovku, bicykel, playstation, hokejku, lego,loptu...to tak asi do 3 rokov 🙂

lucianna1312
2. nov 2010

No to je zas pravda, ze to moze prasknut a potom to su vyhodene peniaze...

@lucia32 pozerala si tu stranku, co som na nu dala link?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre