Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucianna1312
2. nov 2010

@lucia32 Super to je vyhra, ani ja by som nevedela, co s tolkymi peniazmi 🙂 Ale ked neprsi, aspon kvapka 🙂

lucia32
2. nov 2010

@traktor aj ja mám vianoce vybavené...kúpili sme nový notebook, takže starší už nedostanú nič, len daké hlupotiny a Natálke chcem objednať kuchynku 🙂 ale kedže za 5€ to nekúpim, tiež čakám do 15-tého, bo teraz som sa " vykeľtovala" na oblečko 😀
A Bianke som vyaukciovala novú šport bundu.... http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2640271 to akože tiež na Vianoce, že? 😀

lucia32
2. nov 2010

@lucianna1312 Laurinka naša malinká, tíško spí....nechaj maminku koníkovať 😀

lucianna1312
2. nov 2010

@lucia32 he he no tak nejako 🙂 inac super bunda, aj za dobru cenu...Bianka sa urcite potesi

brusinka.pusinka
2. nov 2010

hezké odpoledne všem 😉
Fusák máme z loňska ten od Emitexu takže vydrží a navíc si také myslím že moc nebude třeba 😀
a Vánoce jsou skoro vyřešené nakoupené a jen dodatečné maličkosti se koupí a hotovo spíše se těšíme na pečení s naším bombonkem 😀 😀 😀 😀
inspirace:https://https://www.modrykonik.cz/fotoblog/brusinka-pus...

lucianna1312
2. nov 2010

Aj pre mm som uz mala darcek tiez som vyaukciovala bio krb, ale dosiel mi teraz, tak som mu ho dala akoze na meniny, co bude mat 11. tak teraz musim este nieco kupovat aj jemu na Vianoce...

lucia32
2. nov 2010

@lucianna1312 chodí na volejbalik, tak to sa jej zíde...a je vyteplená, nepremokavo-neprefúkavá...chcela som aj pre syna, ale väčšie vraj teraz nie sú 😝

laurajana
2. nov 2010

@traktor presne a výstižne napísané...to čo človek potrebuje má doma...manžel, detičky...zdravie by pre nás bol ten naj darček, len to sa nedá kúpiť, to každý vie...a čo si také nakúpila, šup info, nestíham čítať

lucianna1312
2. nov 2010

@brusinka.pusinka no pozerala som tvoje fotecky, no musim skocit do Ikei, tam maju aj to ovocie?

brusinka.pusinka
2. nov 2010

@lucianna1312 jj mají tam všechno 😀

lucia32
2. nov 2010

@brusinka.pusinka ahoooj...
@lucianna1312 ten bio krb to je čo?

brusinka.pusinka
2. nov 2010

a u nás se dospělím dárky nedavajíjen dětuřinkám. My si koupili Myčku a tak už máme vystárano 😀 😀 😀 a synovi jsme zaplatili lyžák a koupili nové lyže takže má také vybráno a samozřejmě nějakou drobnost bude mít pod stromkem jako i manža 😀 😀 😀

lucianna1312
2. nov 2010

@lucia32 pridavam foto

lucianna1312
2. nov 2010

@brusinka.pusinka no vikend to isti v Ikei 🙂 , davame si nejake malickosti, ten krb som chcela ja, takze zamienka, ze je to pre neho 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
2. nov 2010
lucia32
2. nov 2010

@lucianna1312 to normálne aj hreje?

lucianna1312
2. nov 2010

@lucia32 velmi sa mi to pacilo, inac podla mna to je normalny krb, tam je taky otvor, do kt. sa dava bio etanol a potom nam to tu hori a predstavujeme si, ze sme v dome 😀 , kedze byvame v panelaku 🙂

lucia32
2. nov 2010

@lucianna1312 už som si to kukla na nete 😉

lucianna1312
2. nov 2010

@lucia32 no citi, ze je teplejsie, ale nie az tak, ako keby to bol otvoreny krb...ale mali sme to zapalene zatial asi len hodku, ono to doslo v piatok, tak sme to skusali

lucianna1312
2. nov 2010

Aj tak ma bavi nakupovanie len pre malu 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
2. nov 2010

@lucianna1312 hezký krbíček 😀

lucia32
2. nov 2010

@lucianna1312 aj mňa 😀
@brusinka.pusinka myčka je skvelá vec, môj M dlho nechcel a teraz si nevie vynachvaliť, že vraj prečo sme už dávno nekúpili...u nás by sa uživili aj 2 😀

lucianna1312
2. nov 2010

@brusinka.pusinka Diky, ale ked tam nehhohri ohen, tak to nie je az take pekne...aspon, ze som to nevydrazila za vysoku sumu, len za nejakych 35e aj s kurierom, ale mm nevie za kolko som ho kupila... 😀 😀

brusinka.pusinka
2. nov 2010

@lucianna1312 supr 😉 a hele však nevadí naaranžuješ když nehoří 😉

lucianna1312
2. nov 2010

@brusinka.pusinka vsak ano, este to musim nejako vymysliet...Uz pozeram aj nejake knizky pre malu 🙂 dobre si ma inspirovala, zase tu stravim cas az do vecera 🙂

brusinka.pusinka
2. nov 2010

@lucianna1312 😀 😀 my máme víc knížek ale to je na mamince jakou koupí svému dítku 😀 my rádi leporela a ty dve co jsou v albumu 😀

lucianna1312
2. nov 2010

@brusinka.pusinka no presne nieco take by som chcela nejake to leporelo a riekanky, aj tas tymi zvukmi je dobra, musim niekde taku najst

brusinka.pusinka
2. nov 2010

@lucianna1312 v každém lepším knihkupectví najdeš 😉

lucia32
2. nov 2010

@brusinka.pusinka no krásne ste nakúpili...

lucianna1312
2. nov 2010

@brusinka.pusinka no budem musiet popozerat, teraz sa velmi tesim na Vianoce, predsa mala uz bude aj trosku chapat a tesit sa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre