Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

kristina1984
5. nov 2010

super je....pôjdeme von ako sa drobec obudi.....doobeda musel byt s babkou

inneska
5. nov 2010

veru, na choroby ako stvorené počasie..od dnes zase soplíme a kvalitne..len mi to nejde do hlavy, ked sa stále kojo a dosť, že sa na neho stále nádcha lepí 🙄 čo sa vraví, že kojo deti majú lepšiu imunitu, tak u nás to dajako neplatí 😒

jajona
5. nov 2010

Ahojte,

@inneska sople sú aj u nás v trende, tiež kojo. ale iné ochorenia chvála bohu nás ešte nepostretli 😀
@kristina1984 my sme boli na pol hoďku aj teraz pred spaním a keď sa zobudí pôjdeme tiež

jajona
5. nov 2010

ja som varila takú zemiakovú omáčku a zemiakové placky a paradajková polievka neberie ani Matúškovi

inak celkovo mliečne polievky veľmi ľúbi

kristina1984
5. nov 2010

@jajona To chodime doobeda pred dom aj na 1-2 hodinn a pak zaspinka že ani nevieme ako.

kristina1984
5. nov 2010

@inneska Ja ani neviem kedy sme boli soplivy naposledy....musim si zaklopat... 🙂

inneska
5. nov 2010

@jajona ved aj u nás len soplíky a raz mal kašel..ale veru, ked nič horšie 😎 u nás idú len zeleninové polievky..ostatné akosi nie 😝
@kristina1984 aj my chodíme von aj na 2-3 hodky a potom odkväcne ako hnilá hruška od únavy 😀

a práve sme sa zobudili..tak ideme papať a vooon na slniečko 😎

adka12
autor
5. nov 2010

Caute baby, chcem sa opýtať vás aukciových... dá sa niečo robiť, ak som vyhrala aukciu, zaplatila ju a pani mi doteraz (2 týždne) tovar neposlala? Ani nereaguje na mail. Hodnotenie má 100%.
Ďakujem

traktor
5. nov 2010

ahojte 🙂
@adka12 adka a napisala si jej?

traktor
5. nov 2010

@kristina1984 klop, klop...aj ja si zaklopem 😉
@inneska in, tak nech sopliky idu ta het.. 😉 ..a kde mate slnko? 😅 ..u nas zima, fuka...

adka12
autor
5. nov 2010

@traktor jasné, písala som už 3 maily a nič, neozýva sa. Naposledy mi napísala, že pošlem zajtra a to bolo pred 2 týždnami

traktor
5. nov 2010

@adka12 hod mi do ip link...sa ti na nieco mrknem 😉

traktor
5. nov 2010

tak toto ma pobavilo..som to nasla na fb...tam som jaaaaaaaaa 🙂

adka12
autor
5. nov 2010

@traktor link na tú pani?

traktor
5. nov 2010

@adka12 cakaj pisem ti ip 😉

majkas
5. nov 2010
brusinka.pusinka
5. nov 2010

zdravíme všechny mamulenky a včeličky a broučky 😉
Všem nemocným zdravíčko a kšááááá nemoci
Natálka Paradnice a ostatní foto a linky jsem zkukla běžně přečetla 😀
@traktor supr fofo jen malá a nepoznám která jsi 😀 😀 😀
a jedno nové video hihihi

https://www.youtube.com/watch?v=XdCUqCDy0QA

😵

monr
5. nov 2010

brý večer dámy,
trošku som nakukla, miška už búva, kika je na párty v škole, tak chvíľku internetujem.
fotky, videa, všetko super. úžasne šikovné žienky a nádherné detičky. 🙂

brú noc prajem, hádam sa mi podarí aj častejšie zaskočiť. 🙂

zmurkaz
5. nov 2010

Ahojky ... 😉
@lucia32 ...ja viem že NČ nie je bohvie aká úroveň, ale to, čo napísali, je náhodou /nechápem ako je to možné) pravda - som to čítala už dávnejšie na Saškinej stránke na FB .... ale stále je to pomerne najčítanejší denník - tak .... 😉 ... Presne ako si písala, človek by pre svoje dieťa urobil čokoľvek 🙂 🙂 🙂

ivet78
5. nov 2010

Ahojte dievčence.
Mám už 2 dni pc mimo provoz, tak som išla na prázky k sestre, tam je funkčný...
Veľa ste toho popísali. Deturence mi už spia,
Je tu veľa nových alebo pre mna nových pisateliek - tak všetkých čafte baby
Idem poprečitovať vaše psaníčka

ani3012
6. nov 2010

Meniny oslavuje: Renáta, Renát, Renáto, Renátus
Meniny oslavuje v ČR: Liběna, Leonard, Liboslava, Luboslava

Kalendárium:
♦ Medzinárodný deň prevencie ničenia životného prostredia vo vojnách a ozbrojených konfliktoch (OSN, vyhlásený v 2001, pripomína sa od 2002

majkas
6. nov 2010

ahojki,

zase vidno ze je vikend 🙂 ale pravda kto by konoval ked je vonku tak krasne... my sme boli doobeda v starom meste sa prejst, pofotit Tamarku a troska sa zrelaxovat na slniecku 🙂
a teraz cakame za obedom, kedze sme zacali varit az ked sme sa vratili, budeme mat kuraciu pecen s ryzou, mnam 🙂

majkas
6. nov 2010

kuk co som nasla pre brasku na vianoce http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2685062
sa vytesujem uz dopredu aj za neho 😀

a nemate niekto toto? uvazujeme ze to kupime svokre len by sa zisli nejake referencie ci to fakt tu kabelku udrzi na kazdom stole http://www.merien.sk/index.php?page=shop.produc...

majkas
6. nov 2010

tak uz sme napapani, idem relaxovat k telke, papa

kristina1984
6. nov 2010

Dneskaj bola posledna lekcia na plávanie a my začíname až na jaro...

nina41
6. nov 2010

Ahojte 😵
Dnes som bola pozriet kubka stale si ho nechavaju na are,aspon troška sa to zlepšilo,,
Baby prosim poradte mi Riško ma 16 mesiacov,80cm,a 8kg,malo pribera

adka12
autor
6. nov 2010

Caute baby, prosím, prosím, ak viete, poraďte ako dostanem smolu z oblečenia... Saška bola dnes taká šikovná a obtrela si šišku o tepláky a neviem, ako tú smolu odtiaľ dostať 😒

lucianna1312
6. nov 2010

@majkas ahoj, ja mam ten drziak na tasku, dostal to brat k objednavke, ked objednaval do baru 🙂, takze potom aj to mozem vyskusat, ked sa zastavite...len mi to pripomen..🙂

lucianna1312
6. nov 2010

@adka12 toto som nasla na nete, neviem, ci to aj funguje smola z bundy

Smolu treba potrieť bravčovou masťou ,nechať pôsobiť a zotrieť. Mastný flak potom odstraniť mydlom.

alebo aj toto http://autokosmetika-einszett.cz/baumharzentfer..., ale to bude asi zbytocne kupovat alebo som sa docitala, ze sa nieco da kupit aj v tescu, nieco ako odstranovac asfaltu, neviem,ci nieco pomoze

adka12
autor
6. nov 2010

@lucianna1312 dakujem, len sa veeeeľmi bojím dať nato masť.. neviem čo je horšie, škvrna zo smoly alebo mastný flak 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre