Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
6. nov 2010

Ahojky 😵 ..tak idem trochen zrelaxovať ... spapám jogurtík a prečítam niečo z júloviek 😉

lucianna1312
6. nov 2010

@adka12 jaj, to ma nenapadlo, to uz bude tou pokrocilou hodinou 🙂 a zosrabat to nepojde? a potom len nejaky vanish alebo iny odstranovac skvrn?

adka12
autor
6. nov 2010

@lucianna1312 rozmýšľam nad liehom, ale sú to cyklamenové tepláčiky, takže neviem, či tam neostane fľak biely...

zmurkaz
6. nov 2010

@adka12 ..no aspoň by sa nelepil - nie? 😅 ...a na to by sa potom aj nejaká aplikácia nedala dať? 😅 😕

lucianna1312
6. nov 2010

@adka12 no to by islo - aspon teda bol tam spomenuty lieh alebo benzin, myslis, ze by ti vyzralo farbu?

adka12
autor
6. nov 2010

@zmurkaz no ja skôr rozmýšľam, že to nechám tak, asi to bude vidieť menej ako ten biely flak od Wanisu alebo nášivku 😖

zmurkaz
6. nov 2010

@adka12 ...inak tým benzínom by ti to malo zísť - Jurko si pred dvomi rokmi zafarbil rukáv vetrovky /obtrel sa o novonatretý stĺp/ a muž mu to benzínom dával dolu - tá farba pustila ale farba vetrovky zostala OK ... ale len to šúchal....

adka12
autor
6. nov 2010

dakujem baby, ja niečo vyskúšam a budem sa modliť, aby pri bielych adidas pásikoch nevznikol aj nový biely znak
😀 😀

lucianna1312
6. nov 2010

@adka12 no nie je zac, tak drzime palce, aby teplaciky ostali v pohode, daj potom vediet vysledok 🙂

adka12
autor
6. nov 2010

ok, ešte raz ďakujem 😉

laurajana
7. nov 2010

peknú nedeľu...ja som inak dosť nešťastná, lebo Laurinka s Mattim užívali spoločne Promethazin5 a Sinecod od kašľu (aj keď ten sinecod je písaný od 3 rokov tak fakt neviem, či tak silný sirup ona taká maličká vôbec môže - už sme prakticky druhý mesiac na liekoch, si pripadám, že len na to zarábame ) taká som nešťastná, dnes sme boli aj v kostole, lebo bola omša za svokra a keď zakašľala každý sa obzeral...tak ani neviem, či som spravila dobre sama na seba sa hnevám a neviem, či už 4x po sebe zas ísť s ňou k tomu doktorovi, lebo dýchanie má také chrapľavé...výsledky z krvi boli síce v poriadku aj stery, ale to z dýchaním nemá nič spoločné ☹ ☹ ☹

kristina1984
7. nov 2010

Akurát sme prišli z vonku.... 🙂

nina41
7. nov 2010

Ahojte 😵
Dnes som bola za kubkom,dufam,že už mi zajtra pride domov,len budeme musiet ist na vyšetrenie s obličkov,,

zmurkaz
7. nov 2010

@nina41 ... Drže sa - nech to dobre dopadne 😉

nina41
8. nov 2010

Dobre ranko 😵
@zmurkaz včera večer som volala do martina ta tak plakal,ešte teraz rano mu budu brat krv,neviem či pojde domov,alebo ho prevezu do kubina do nemocnice.

zmurkaz
8. nov 2010

@nina41 😢 😢 😢 😢 ...myslím na vás 😉 😔 - Držte sa 😉

ani3012
8. nov 2010

@nina41 Ninka a čo sa deje s Kubkom ? ja som mimo obraz......

dobré ránko inak všetkým!
U nás prší 😝 tak je to také smutné...
Včera sme boli na kolotočoch v Inchebe a myslela som si,že budem vracať, o pár sekúnd dlhšie sa točiť,tak 😝 😝 😝
Asi starnem 😅

sorciera24
8. nov 2010

@nina41 Neboj sa, u nas v MT su v nemocke dobri odbornici....ya chvilu ho budes mat doma 😉

ani3012
8. nov 2010

Meniny oslavuje: Bohumír, Bohumíra
Meniny oslavuje v ČR: Bohumír, Bohumíra, Božidara

Kalendárium:
♦ Európsky týždeň kvality (Európska organizácia pre kvalitu – EOQ)
♦ Svetový deň urbanizmu (International Society of City and Regional Planners, ISoCaRP, pripomína sa od 1995)
♦ Svetový deň röntgenológie a röntgenológov (prvýkrát v novembri 2003)

sisaha
8. nov 2010

@nina41 ahoj, s Kubkom drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo. Co sa tyka Riska, mne mala tiez slabo prospieva. Ma 76 cm a necelych 8kg. Boli sme u gastroenterologicky a povedala, ze vysku ma ok, vahu slabsiu. Urobila jej vsetky mozne odbery - aj na celiakiu, ekg, sono brucha, ale je v poriadku. Tak to vyzera, ze za to mozu geny. Ak vam tieto vysetrenia nerobili, tak si ich pytaj. 😉

kristina1984
8. nov 2010

Tak a drobec už spinká....jupíííí

samayka
8. nov 2010

halo halo

zdraví jedna stará - dúfam že nezabudnutá - ovečka a zdraví nové tváre 😀

my sme mali krásny víkend a v nedelu večer kýchajda ako o preteky a v noci už na nás žmurkali soplíky... a to som sa tešila že u nás konečne znovu otvorili herničku... tak si na ňu ešte chvílku počkáme :(

ako sa inak máte?

samayka
8. nov 2010

joooj ninka držte sa! nie som síce v obraze, ale nemocnica ? tak to už musí byť ... brrr.. nech ste čo najskôr spolu. a o váhu riška sa neboj, aj to sa isto polepší... držíme palčeky

ani3012
8. nov 2010

@samayka ahoj samy! Ja som teraz ulietaná,boli sme vymerať topánky s Patrikom ,ideme si spraviť úlohy a potom zase na biofeedback a potom pre malú a potom Patrik na karate,ale inak sa mám fajn. 😀
a soplíky ? Júj,sa to stále točí...to z toho počasia..najlepšie by bolo,keby celý rok svietilo slniečko a takých 25 stupňov 😵

@kristina1984 a ja malú nemám doma,jupí ! 😀

lucim
8. nov 2010

ahojte princezne 🙂
aj ja sa hlasim po vikende - nakupno navstevovom - dnes sa snazim debordelizovat a dokoncovat pranie - bude to na 6-7 pracok, kto mi to potom pozehli???? cez vikend drahy varil a robil salat a oblozene misy, este teraz sa snazim odstranit nasledky z kuchyne. 😉
@samayka cmuuuuuuuuuuk, sopliky, chodte do kelu, elusik sa musi ist hrat. 😨 😉

@ani3012 @kristina1984 jupiiiii, aj mne drobec spi 😀

@nina41 kubkovi rychce uzdravenie 😕 fuuuuuuuu 😕 a s riskom - tiez m 😕 to napdlo, ze nejake gastro vysetrenia pre istotu by mu mohli spravit, alebo maju ti vasi chalani proste stastie na rychly nmetabolizmus. 😉

lucia32
8. nov 2010

Pekné popoludnie....
@laurajana stále sa malinkej nepolepšilo? Aj naša malá kašle, ale je to už také vykašliavanie hlienov...som volala doky o výsledky a všetko máme dobré, v norme, KO, železo i pečeňové testy 😵 Výsledky z BKM budú možno v piatok 😉
@nina41 tiež som mimo obraz...... ale nech sa všetko na dobré obráti 😉 ...nemáte náhodou počarované???? Veľa nešťastných náhod ( chorôb) na jednu rodinu 😝
@samayka halo lo lo lo, halo haloooo...
@ani3012 dnes si opäť akčná????
@lucim a čo ste oslavkovali? šalátik by som si dala...mňam 😉

lucim
8. nov 2010

@lucia32 cau luuuuuuuuuuu, vies,co sme ti 3 domy tak blizko seba, tak si navzajom gratulujeme - tak teraz to boli susedove, vaskove asusedine narodky (rozptyl 2 mesiace) , boli sme u hornych susedov , ja som vacsinu casu prekecala s ich dcerou, sme rovesnicky a oni maju syna o 10 mes. mladsiehoako matko. vymiename si hackovaco strikovacie inspiracie. onamne spravi saly a ja jej ciapky 🙂 a zevraj aj moje a susedine menniny budu podobne.
k natynkinym negativnym vysledkom gratulujem. 🙂

lucia32
8. nov 2010

@lucim aj my sme oslavkovali...mm má sladkych 18x2-1 😀

majkas
8. nov 2010

ahojte,

pls prosba na maminky co uz nekojite, ako presne spravit do umele mlieko?skusali sme cez vikend dat Tami UM Hami optivital3 co sme mali doma reklamnu krabicu a stale mam pocit ze je to akoby zle rozmiesane. nech to miesam akokolvek dlho a silno, ja furt citim na jazyku akoby minimini hrudky, chapete co chcem povedat?
ja som sa domnievala ze to bude uplne rozpustene. skusala som aj rozne teploty vody, nie len presne 40st jak pise na krabici ale furt je to rovnake.
moze to byt tou znackou? mam skusit kupit ine?
chcela by som uz Tami odstavit, vecer a v noci pije este moje mliecko ale rano plus olovrant by som jej chcela davat umele a potom uplne odstavit.

zatial to sice nema velky uspech, na prvykrat to po prvom glgu uz nechcela, trpezlivo potom zase na olovrant sme dali dva glgy, dneska rano to tiez ledva do ust dala a uz to nechcela....

majkas
8. nov 2010

a kolko toho umeleho vam deticky vypiju za den?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre