Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

adka12
autor
11. nov 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀

ani3012
11. nov 2010

@adka12 ja tretie ? Možno aj bude,ale nie s mojím terajším m. 😀 To by som sa musela najskôr rozviesť,potom znova zaľúbiť....... 😉

inneska
11. nov 2010

@adka12 dakujeeem 🙂
@traktor ivka, kujeeeem 😵 jaj, keby som to takto chcela naplánovať, tak to určite nevýjde 😀 vám tu potom budem chodiť robiť chute 😀 na sladké, na kyslé 😝

ani3012
11. nov 2010

@inneska no neviem kto komu bude chute robiť 😉 😀 a býva ti aj zle či je všetko OK ?

inneska
11. nov 2010

@ani3012 kam na fb ?? tam ho nechcem písať, aby to zase ostatní ešte nevedeli, čo nemusia...

ani3012
11. nov 2010

veď júlovkám do skupinky...šak tam si aj ty ..teda už tam si od teraz...prečo si tam nebola neviem..... 😕

inneska
11. nov 2010

@ani3012 zatial nie, vlastne ani prvé dve tehu mi nebývalo, ale mám tie isté pocity, unvenosť, ked sa kvoknem a potom postavím, tak mi trochu zamotá hlava, aj žalúdok je taký divný, ale zle mi nieje, proste nesmiem byť hladná a viem(dúfam)že to po 12tt prejde 🙂

majkas
11. nov 2010

@inneska velky cmuk, srdecne gratulujeeeeem 😵 😵 😵 hlavne nech je vsetko OK a fakt by bola sranda kebyze sa narodi 9teho 🙂

inneska
11. nov 2010

@ani3012 o žiadnej skupinke neviem 😕

traktor
11. nov 2010

ja som dala julovkam odkaz...ze julovky na konaaaaaa 😀 😀 😀 ....jaj skoda, ze nepijem...hned by som si uhla...tak in aspon vodickou...nech ti tehu skoro prejde a nech mas pri sebe dalsie krasne, zdrave....sidielko 😀 😉 😵 😵 😵 😵

inneska
11. nov 2010

@majkas majik, dakujeeem, hlavne to zdravíčko, aby bolo 🙂 som vcelku optimisticky naladená, aj ked sa toho trochu obávam, a ešte to naše bývanie, neviem ako poriešime..ale zatial sa z toho teším 😵 to ostatné poriešime neskôr ..

inneska
11. nov 2010

@ani3012 no teda, a ja som o tej skupine ani netušila 😠 😀

traktor
11. nov 2010

@inneska ja uz sa teraz tesim na fotecky erika a miminka..to bude... 😵 😵 😵

majkas
11. nov 2010

inak ahojte, som dosla na chvilku kuki dokial nejdu odsudene 🙂

dneska sme spravili maly rekord, Tami vypila 2x 100ml 🙂 rano a po poobednajsom spanku, a plati presen to co napisala lucimka ze chce to hlad a trpezlivost 🙂 ale musim vam napisat ze to moje dieta je dobre presibane, vykseftovala so mnou ze mliecko za krowku, no musela som jej ju dat ked uz to vypila 🙂

traktor
11. nov 2010

@majkas 😀 😀 ...zlata....vymenny obchod..sikovna 😉 😀 😀 😀 ....my sme dnes boli v meste...v skole je zltacka.. 😖 tak sa ukazat doktorke, potom objednat matka ku doktorke na ultrazvuk s tou hrckou..konecne je po dovolenke a termin mame v polke decembra 😖 ..a s patkom na usne...lebo prestal pocut...tak berie lieky, kontrola o dva tyzdne...ale inak vsetko po starom 😅 😀 ...mame sa super..

ani3012
11. nov 2010

@inneska preto sa jej hovorí ,že tajná 😀 Ale nie,prepáč,to ja som musela dokafrať,keď sme obe -lucimka a ja pridávali mamulky do skupinky ☹ PREPÁČ!!!!!!! ☹

majkas
11. nov 2010

juuj traky, tak nech sa patkovi polepsi cim skor a s matkom drzim palce uz vopred 😉

no idem kukat odsudene
papa

kristina1984
11. nov 2010

@inneska Prosím aká skupina juloviek?
🙂

inneska
11. nov 2010

aj ja idem kuk odsúdené...potom ešte napíšem 🙂

lucim
11. nov 2010

@inneska jujujuujujuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii julovciatko zase? gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem cmuk cmuk cmuk 🙂

vinka
11. nov 2010

@inneska tak to srdečne gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.Prídem tu po dlhom čase a taká super správa ma zastihla. 😀 😀 😀

sevzuz
11. nov 2010

@inneska GRATULUJEM skvela sprava, drzim palce aby vsetko bolo tak ako chces🙂
Nedalo mi nenakuknut ked som to videla na FB🙂

inneska
11. nov 2010

dííííkes babulky, no ste ma mali kam šupnúť do júloviek na fb 😀 aj teraz som sa tam zabudla..a idem do sprchy..a potom do postele..papa moje zlaté 😵

lucia32
12. nov 2010

@inneska jéééé to je krááásna správa....srdečne gratulujem pusinka moja 😲 😵 🙂 Sa teším, teším, teším...akokeby bolo naše 😀 ale však je, naše júlovkové 😀 😀

lucia32
12. nov 2010

Aký je rozdiel medzi manželkou a hrochom?

- Jedno má veľkú riť a obrovskú papuľu a to druhé žije niekde v Afrike...

"Čo je to ? Má to sto zubov a stráži to divocha ?"

"???"

"Môj zips..." - odpovedá ON !!!

Tu je východniarske zdôvodnenie, prečo je kríza ...

To za šicko možu tote posrate osmičky,každych dvacec roky,jak je na koncu

roka osmička,ta še šicko dojebe.

V osemnástym perša vojna,v tricatymosmym druhá vojna, v štyricatym osmym

komunisci dodžubali kapitalistoch, v šesdzešatym osmym plane komunisci

dodžubali dobrych komunistoch, v ošemdzešatym osmym začali kapitalisci

dodžubovac zlych komunistoch a v dvatyšicosmym še dodžubali kapitalisci

navzajom.

😀



lucia32
12. nov 2010

A sa pchválim...my už cca týždeň nacvičujeme bezpeľuchovanie cez deň...no ako kedy sa zadarí, niekedy aj 3x do nočníčka a potom do pančušiek, ale už sme mali aj deň, že 3x do pančušiek zaradom 😀 , tak to sme hned do prluchy zabalili, ale kakať kakáme už len do nočníčka...pekne sa pýta, aj vtedy ked jej netreba 😝 😀
A včera sme poprvýkrát uaspávali bez dudky, lebo sme zabudli u babky a dalšie 3 kusy sú už dlhšie nezvestné...včera sme obrátili byt hore nohami, ale dudy sa nenašli, trak sme šli na to bez a podarilo sa...zaspinkala mne na ručkách pri telke a v noci sme dali mliečko, chvilu pomrnčala a spinkala dalej...tak asi to skúsime bez toho cumla...chcela som dnes ísť nové kúpiť...bo to špecilane , len v 1 drogerke majú, ale teraz rozmýšlam, že nám ich možno ani treba nebude 😵

jajona
12. nov 2010

@inneska čo najsrdečnejšie gratulujem 😵 😵 😵 😵 držím palce, nech je všetko tak, ako má byť. veľmi sa z toho teším 🙂 🙂 🙂

inneska
12. nov 2010

ahojte 🙂
ráno nám tu lialo ako z krhly, tak sme len doma sedeli, ale pri pc som sedieť nemohla..erik ma hned začal vytláčať, aby som tu nesedela a aj ruky odťahoval k klávesnice 😀 tak sme sa hrali..
teraz zaspal, tak idem mu polievku uvariť..a nám nič..len tak niečo nasucho budeme mať(lebo predvčerom nám prestala chladiť chladnička a oprvár zahlásil, že je to neopravitelné 😠 ), tak nechcem zbytočne vyvárať, a tatko hore nemá nejako velkú, som rada, že som tam dala to čo som mala u seba...
takže ak stihneme dnes, ak nie tak zajtra ideme kupovať novú...a rovno väčšiu 😎

a dakujem @lucia32 a @jajona

inneska
12. nov 2010

@lucia32 tak to je super, že sa už tak krásne pýta, u nás nočník je stále len na hranie 🙄 a cumlík tiež super, našťastie aspoň toto mám z krku, ked sme bez dudy 😀

sorciera24
12. nov 2010

@inneska jeej, babo na ceste, tak gratulujem 😵 aj my sme uvazovali nad takym rozdielom...ale nas maly to za ans vyriesil, nakolko nam absolutne neda vydychnut....je to taky maly "terminator" 😀 tak, by som to asi nezvladla pri nom, tak este par rokov pockame 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre