Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
12. nov 2010

@inneska ešte raz gratulujem, priznám, že som si od dojatia aj poplakala, muž po mne večer kukal ako puk. Ja som taká rada. Prajem ti pohodové tehu.

@sorciera24 u nás je vekový rozdiel 7 rokov, ale vidím viac negatív ako pozitív, keď je takýto vekový rozdiel.

@lucia32 gratulujem k trénovaniu.

U nás je to na mŕtvom bode, kika v 15 mesiacoch už plienky nemala, miška bojkotuje veselo nočník. A to už bolo na dobrej ceste. no neva, času dosť.

lucia32
12. nov 2010

@monr ahoj.... 🙂 Každé dietko je iné...ja som vraj v 15 m už skladla pomaly súvetia a Nataly používa dve slová 😀 mama a baba občas tata, teta a aaaaa to akože cikať, kakať 😀

@sorciera24 netreba čakať pár rokov 😀 podla mňa aj 4 roky je už veľa ...to mám ja a potom po 9, to je len taký benjamínko na hranie 😉 ale asi záleží od detí ako sa potom berú 🙂

ivet78
12. nov 2010

Ahojte babule. mala som mino provoz ruter od internetu a konečne je funkčný, tak sa z toho vytešujem, nabola som tu viac ako 10 dni , čo máte babule nového? Deťurence posluchajú a pekne rastu a papajú? Musím to všetko dočítať aspon zbežne nech som trocha v obraze... 😀 😀 😀

lucia32
12. nov 2010

Moja malá modelka a bekovka 🙂

lucia32
12. nov 2010

@ani3012 to si kde vyhrabala? 😀
to ma nikdy nenapadlo otvoriť 🙂

ani3012
12. nov 2010

@lucia32 ani ťa nemohlo,je to novinka 😉

majkas
12. nov 2010

ahojte,

@lucia32 krasna bekovka 🙂 je to tazke na uhackovanie? a musi to byt stale len z takej hrubsej vlny? mne by sa to pacilo na jar ale neviem ci by to z takej tensej drzalo aspon trosku tvar

a k tom u vekovemu rozdielu, mam segru starsiu o 2 roky a mladsiu o 5 a aj o 13. a lepsie si rozumiem s tou mladsou o 5 ako so starsou.S tou najmladsou uz nie som v dennom kontakte tak ten vztah je troska iny ale v podstate si tiez rozumieme celkom dobre . takze osobne si ozaj myslim ze je to viac o konkretnych detoch ako o vekovom rozdieli.
ale samozrejme su podla mna obdobia kedy to je lespie a kedy horsie, pamatam si ked som uz chodila do skoly, chcela som sa hrat s kamoskou a musela som popritom strazit malu segru.... 🙂

majkas
12. nov 2010

@ani3012 super ze si to tu dala, mne to uz chybalo lebo na mojejsvadbe.sk take nieco bolo, aj ked nie priamo filter ale aspon zoradenie

ani3012
12. nov 2010

@lucia32 bekovka je inak super,konc začínam závidieť ,aké ste šikovné a čo všetko si urobíte 😵

ani3012
12. nov 2010

@majkas je to dobré,ak chceš hlavne niečo kúpiť ,alebo sa spýtať cez IP,tak aby si do luftu nerozprávala

lucim
12. nov 2010

ahojte pusinkyyyyyyyyyy, ja len na chvilku, kym sa mi matko vyspi v aute, sme boli na vlny 😀
@lucia32 ta bekovka je bombovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂
@majkas mne ti teraz pride, ze sa mi bekovka robi lahsie a rychlejsie ako obyc.ciapka. a z hrubej fakt vyborme drzi tvar, onpo ti to je ako taky kobercek, ale mam svoju z takej polohrubej a v pohode - sama polozena tak nedrzi, ale na hlave je to ok.

lucim
12. nov 2010

@ani3012 ajooooj , ty potvorka, som kukala minule na ucet, tomu hovoris symbolicka cena? nonono ... a dakujem moc. 😵 😵 😵

lucia32
12. nov 2010

@majkas je to robenej z tenkej na 2x, takže nie je až taká hrubá...ja som ju Naty robila na jar, takže je mierne širšia a do zadu som všila gumičku, lebo pri hybaní hlavou jej padala kade tade 😀
A či je to ťažké? Obe som asi po 2x parala, dokial som nadabila na správny pomer očiek 😉
Ja sa chystám na tú tvoju šnúrkovú...robila si ju tiež od oka? Ako si robila šnúrky?

lucia32
12. nov 2010

@lucim dik...aj tvoje sú bombové 😉

lucim
12. nov 2010

@lucia32 a natynkafantasticky pozuje, kraaasna 🙂
@traktor ako chalani a vysetrenia? dufam, ze su ok obaja. cmuk im.

majkas
12. nov 2010

@lucia32 luci robila som podla tohto http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1900 ako hlavny navod ale ocka som si upravila dokopy na 81, plietla som z lada luxus na 3,5kach. teraz by som asi ale zacala aj na mensi pocet ociek, lebo ked nechces dat hore bombulu tak to potom tak pekne nesedi ako je to napr u hackovanych ciapociek. aj ked ten otvor nie je zas az taky velky
a snurky su vlastne jeden riadok kratkych stlpikov cca na 50 retiazkovych ociek 🙂 ked dojdes k tomu spicu tak najprv len uhackujem retiazku apotom do nej KS az dojdes naspat k spicu. obhackovavat som zacinala vzadu na sve.

a k tym bekovkam, cize z jednoitej tenkej sa ani nemam pokusat? a pls podla toho ste robili http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=2336 ?

majkas
12. nov 2010

nemate nahodou niekto rucky vysavac? konkretnam ma zaujal tento http://www.tpd.sk/katalog/detail/?detail=2530 ale neviem sa rozhodnut

lucim
12. nov 2010

maji ja robim podla tohto http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1853 , ale je to vlastne podobny navod
A ako kukam tu pletenu ciapku, uhackovat je to lahsie podla mna.

majkas
12. nov 2010

@lucim dik

mne islo strikovanie vzdy lepsie a mam pocit ze rychlejsie tak som sa dalana strikovanie. trvalo mi to jeden vecer ustrikovat a druhy pozosivat, dodekorovat a dokoncit 🙂

lucim
12. nov 2010

@majkas ja mam tento http://www.tpd.sk/katalog/drobne-spotrebice/sta...
jeaj na suche aj mokre a som spokojna. matko horad tiez pouziva, normalne ma teraz drezuruje, papa rozte, namrvi a postavi sa pod vysavac, ze zvesit a povysavat. 🙂
on tam v aute este stale spiiiiiiiiiiiii

majkas
12. nov 2010

@lucim luci a na mokre vysavanie znamena ze aj nieco vyliate povysavas a v pohode? co sa stane z tou povysavanou vodou?lebo to som si vsimla pri viacerych len som velmi nechapala ze co to znamena

majkas
12. nov 2010

no Tami je hore, potom docitam, idem off,papa

lucim
12. nov 2010

majka ano, uz je tu aj matko - ideeeeeeeeeeem paaaaaaaa

lucia32
12. nov 2010

@majkas ja som robila podla tejto...ale je to ako ta podla marcely http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1853
ja som tiež chytila dnes do ruky ihlice a začala toto http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3197
Inšpirovala ma jedna občianka, že nemôže nikde zohnať malú čiapočku...tak možno urobím biznis 😀
Som v polovici, som bola potom 2 hodky na rodičku+hostinka...tak zajtra ju snad dokončím, ale vyzerá tak pekne-prťavo 😵

lucia32
13. nov 2010

V baru pristúpi mladík k peknej slečne, ktorá sedí pri pulte sama a spýta sa jej, či ju môže pozvať na pohárik.

"Na hotel?!" skríkne slečna. Ostatní hostia spozorneli. Mladik vysvetľuje:

"Vy ste ma, slečna, nepochopila. Chcem vás len pozvať na malý drink."

"Chcete ma pozvať na hotel?" vykrikuje tá slečna. Ľudia sa otáčajú, mladík červený za ušami, zmätene odchádza. Slečna ho rýchlo dohoní a šepká:

"Prepáčte, že som vyvolávala rozruch, ale som študentka psychológie a zaujíma ma správanie ľudí v nečakaných situáciách."

"Čože?!" zakričí mladík na celý podnik, "päťdesiat mariek?"

ani3012
13. nov 2010

@lucia32 😀 😀 😀 😀

ani3012
13. nov 2010

🙂

Meniny oslavuje: Stanislav
Meniny oslavuje v ČR: Tibor,Tiburcius

Kalendárium:
♦ Deň Guinnessových svetových rekordov (Guinness World Records, prvýkrát 9. 11. 2005)
♦ Medzinárodný deň nevidomých (v ten deň 1745 sa narodil Valentin Haüy, francúzsky zakladateľ systematickej výchovy nevidomých)
♦ Svetový deň dobrosrdečnosti (vyhlásený na 3. konferencii Svetového hnutia dobrosrdečnosti v Singapure 17. – 18. 11. 2000, oslavuje sa od 2001)

kristina1984
13. nov 2010

@inneska aj my gratulujeme a pekne tehulkovanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre