Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
17. nov 2010

@jajona no keˇˇd chceš vedieť,tak malá je momentálne na pc stolíku,nevidím ani na monitor.Ide jej očák,tak je urevaná a ja mám obmedzený pohyb na nete-klik len myškou 😀

ani3012
17. nov 2010

@jajona a vy sa ako máte ? Chlapi poslúchajú ?

jajona
17. nov 2010

@ani3012 čo ti ja viem??? mne sa tiež zdá, že Maťovi asi pôjde očný, ale momentálne sa mu predierajú druhé časti horných stoličiek. neviem, či aj ostatným deťom rastú na 2 krát, ale mne sa zdá, že nám áno.
mne Matúško už spí... ale dokedy??? najnovšie sa budí cca každé 2 hodiny. čo ti budem hovoriť. v noci je pomaly kojený viac ako bábätko.
a Juraj je v robote... úžasne im to vymysleli. na štátny sviatok si nadrábajú deň, keď budú mať Vianočný večierok. druhý VW, aj tam to tak mali parádne vymyslené

jajona
17. nov 2010

@ani3012 a v správach som zachytila, že dnes je aj medzinárodný deň predčasne narodených detí

kristina1984
17. nov 2010

Dneskaj sa Matej prvý raz doma vycikal do hrnečka...Raz to bolo na plávaní....a odvtedy nič až dnes...

jajona
17. nov 2010

@kristina1984 tak gratulujeme k začínajúcim úspechom 😵 a sám sa vypýtal, či ho ty posadila???

už je toľko hodín??? pri tomto PC ide tak rýchlo ten čas

kristina1984
17. nov 2010

@jajona Trošku ho musíme potlačiť a hrať sa sním ale celkom to je na dobrej ceste teda aspoň dúfam.Kamoška má tak staré dieťa a hovorí že malý majú ešte čas...tak neviem.Jo jo pritom PC uteká rýchlo čas.idem off.Tak Dobrú noc maminky

jajona
17. nov 2010

@kristina1984 aj tebe dobrú. pa

jajona
17. nov 2010

tak dobrú aj odo mňa 😔

traktor
18. nov 2010

@lucia32 Nech láska a šťastie sprevádza ťa svetom,
nech tvoj úsmev podobá sa kvetom,
nech splní sa ti najtajnejší sen,
to ti k narodeninám popriať chcem. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
18. nov 2010

@traktor ďakujem pekne 🙂
Dnes v noci sa mi s tebou snívalo, teda s tvojími 4 deťmi...šli do nemocnice, lebo mali osýpky...ty si s nimi nemohla ísť, lebo si vonku kočíkovala piate bábätko 😀 chlapčeka 😉

traktor
18. nov 2010

@lucia32 chlapcek to bol...ale taky vyrasteny... 😀 😀 😀 ..mm mal oslavu , tak som ho supla do kočara a tlacila 😀 😝 😝 😝

zmurkaz
18. nov 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 😀
@lucia32 G*R*A*T*U*L*U*J*E*M k narodkám 😵 😵 😵 😵
a idem trochen upratať - príde nám majster ktorého neznášam z duše opraviť kotol :/
....ale PC bude zapnuté tak kričte 🙂

lucia32
18. nov 2010

@zmurkaz kričíííím ĎAKUJEM 😀

zmurkaz
18. nov 2010

@lucia32 ...už počujéééém 😀 😀 😀 🙂

lucia32
18. nov 2010

@zmurkaz ako sa inak máte?

lucia32
18. nov 2010

hurááááá.....ja som vyhrala v lote !!!!! 4 čísla hurááááááá ....26€ 😀 krásny darček...čo si kúpim 😀 sa radujem akokeby to bolo 26 tisíc 😀

kristina1984
18. nov 2010

@lucia32 Gratulujeme aj my

zmurkaz
18. nov 2010

@lucia32 😵 😵 😵 😵 ....no tak na nejaký svetríček by to bolo 😉

...no a tak šak poznáš .... prvák a ročné dietko 😀 😀 🙄 ...ale dá sa ... sem tam niečo riešim v škole 😖 ....sem tam Žužu špekuluje - ale inka OK ...

A už tu mám majstra 😝

A vy ako?

lucia32
18. nov 2010

@zmurkaz aj u nás podobne, to vieš 2 školáci a prťatko...my v robote...taký kolobeh 😝 Malá je celkom zlatá, občas má nejaké muchy, ale tiež to pripisujem očákom...idú jej 3 naraz, jeden už máme 😵

zmurkaz
18. nov 2010

@lucia32 😵 😵 ...to my sme na poslednej stoličke 😉 a potom ešte očáky ja sme komplet 😉

lucim
18. nov 2010

aaahojte bambulky 🙂 🙂 🙂
tak vas zdravime po par dnoch, mame sa vajn, matulko je maly sinter, stale nieco vymysla a stale robi radost. objavila som mu stolicku na pravo dole, potvorka, vyklubala sa a ja som o nej nevedela. len vcera sa matko dal hroooozne dlho masirovat gelikom a kefkou a dokonca racil vypit aj nurofen sirup. tie ocne zuby sa zase schovali, tak teraz pracujeme na stolickach 🙂

@lucia32 vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj cmuky cmuk, vela radosti a zdravicka. 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
18. nov 2010

@lucim Ďakujem krásne...ach...zas som o rok krajšia 😀 😝
@zmurkaz my ešte zadné stoličky nemáme ...zúbkov máme 13 ks 😉

jajona
18. nov 2010

Ahojte,

@lucia32 tak aj tu... všetúčko len to naj... 🙂

ako čítam, tak zúbky sú v kurze... už nech to máme všetci za sebou 😝

my sme dnes divní... na obed nie a nie zaspať. zavesený na mne asi 40 min s nejakou 15 min pauzou, počas ktorej plakal a plakal. potom na cicíku zaspal a teraz vzlyká a vzlyká... jajaj 😒

a popíjam 2 hodiny urobené capuccino

inneska
18. nov 2010

ahojte..my dnes chorlavo..erik sa zobudil s 38, a aj ho preháňa..či to reakcia na očkovanie 😕 vraj by nemala byť po tomto ☹ a aj ja som dáka na figu, erik v noci zle spal, tak som sa budila každú chvílu a už od noci ma bolí hlava, najhoršie, že si nemôžem nič dať 😖 ale teraz mm doniesol grilované kuriatko, tak som si dala a je mi kúsok lepšie 😀

u nás zuby stále 16ks, chúbajú len tie posledné stolice 😝

@lucia32 aj od nás všetkučko len to naaaaaaaaaj 😵 😵 😵 cmuk

jajona
18. nov 2010

@inneska ahoj. jéj ha... nám tiež hovorila, že po tomto očkovaní žiadna reakcia by nemala byť.... možno len nejaká viróza. aj Matúško mal teploty, tiež okolo 38, ale po 2 dňoch bolo OK.

a ten nočný spánok, resp. nespánok je aj u nás 😠

asi bolo hladné bruško a aj tá "potvorka", čo je tam 😉

lucia32
18. nov 2010

@jajona ďakujem...a nech sa Matúškovi polepší 😉
@inneska ďakujem...Eričkovi cmukanec, nech sa teplota čo najskôr vyparí a tebe tehulinka, nech je tiež dobre...ja tiež nejak pokašlujem 😝

traktor
18. nov 2010

@jajona
@inneska tak nech to chalanov raz dva prejde 😉 ...zubky ..no u nas isli vzdy v inom poradi ako inym detom..chybali nam len posledne spodne trojky a uz kukuckuju aj tie vonku 😀 takzehlasim plny pocet zubkov 😉

jajona
18. nov 2010

@traktor už by bolo na čase...

laurajana
18. nov 2010

@lucia32 blahoželám k výhre...to je normálne, že sa tešíš, veď človeka v dnešnej dobe teší každé euríčko naviac, no nie a ešte keď máš komu dávať - detičky..teraz si pekne niečo dopraj sama pre seba, jasné? 😀

pekne aké ste tu šikulky - všetky zúbky skoro...

Včera sme sa boli ako rodinka fotiť u jednej babenky, tak sa teším na foto...proste fotiek máme požehnane, no ako rodinka je to biedne, tak sme to poriešili takto, detičky super spolupracovali, Laurinke sme poctivo schovávali dudu a na konci už Matti bol tak vyčerpaný, tak sa uvidí aké budú...

Prajeme pekný večer...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre