Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
29. nov 2010

@ani3012 no je u vytržení viz foto na FB nebo na koníkovi a video na Youtube 😉

ani3012
29. nov 2010

@brusinka.pusinka jasné pozriem,ešte som na FB neprišla. Som že najskôr koníka navštívim 🙂 a mm bol celý víkend doma,tak keď som sa dostala na PC,tak to len v takej rýchlosti som prebehla 😀

brusinka.pusinka
29. nov 2010

@ani3012 já nebyla doma my pořád někde lítali a byli jsme v kine na Habermanův mlýn , hezký film 😉 😉 😉

traktor
29. nov 2010

@ani3012 ani ja nie, je to z netu 😉 ...ked bude moja, pochvalim sa 😀 😉 ...a evicka uz je kočka, a musi vsetko preskumat 😀 ....a patrik supeeeer..som hovorila, ze mas perfektneho syna 😵 😵 😵

traktor
29. nov 2010

🙂 ...a uz len odfotit deti..len matko strajkuje, ..utekaaaa..tak snad do vianoc to zvladnem...zmurkaaaaaaaaaaaaaa ako si to robila ty?...ty mas uzasne fotky...a deti ti krasne pozuju 😵

ani3012
29. nov 2010

@brusinka.pusinka že maluj-hlava hore ale ruka ide 😀
banán Evička ee-neviem prečo 🙄
chúďatko...nemôže ten sneh byť teplý ? 😀 Ale krásna je v tom overaly a tá čiapka júj ! 😎

brusinka.pusinka
29. nov 2010

@traktor krááááásné 😉
@ani3012 děkujeme

traktor
29. nov 2010

@brusinka.pusinka a kde mas fotky?...ja nic nevidim... 😕

ani3012
29. nov 2010

@traktor krásna výzdoba,ja som konečne včera umyla okna dala nálepky- mm povedal: "takovejch let to nešlo a teď to najdnou de" 😀 😀 😀 ešte niečo doma vyzdobiť,ale pri malej 😝
a Patrik bol síce živší ako Evička,ale nikdy sa nestalo,že by spadol vian.stromček o čom pri Evičke pochybujem.Budem rada,ak vydrží do Nového roku 😀

brusinka.pusinka
29. nov 2010

@traktor na Fb jak jsi si prohlížela ráno má to pokračování 😉 😉 😉 😉 i na koníkovi v albumu
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/brusinka-pus... a šipka v pravo

@ani3012 my máme výzdobu a světýlka jen nic nevydrží na svém místě malá to pořád stěhuje a okínka jsou jediné co je ok 😀

ani3012
29. nov 2010

igkl.,,,qj exsjfrjkfdnmjer j cdtjgr nbvvccvbvvn fmf r j jk kkl

ljknm
Evičkn y je hore a capá sa mi po klávesnici,tak ahojte

brusinka.pusinka
29. nov 2010

@ani3012 Evičko jasně bereme na vědomí 😉 😀

traktor
29. nov 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀
@brusinka.pusinka idem pokukuckovat 😉

brusinka.pusinka
29. nov 2010

@traktor 😀 😀 😀

lucia32
29. nov 2010

Ránko...
@ani3012 fakt mala Evička rok a pol? Prečo ja mám v hlave, že ona je narodená 30 ????
Tak jej prajem dodatočne k jej sviatku, k rôčiku a pol veľa šťastia, lásky, zdravia, nech je to najmilovanejšie dieťa pre svoju rodinu a nech vám robí len a len radosť 🙂

lucia32
29. nov 2010

@traktor Maťko sa ti ako krásne točí, hotová tanečnica, šikulka šikovná, teda šikuliak 🙂

lucia32
29. nov 2010

@katkah ked tu nikoho niet, tak sa treba ozvať 😀 a kričať Halooooooooo 😝
Ninka je zlatučká na tých fotkách a akú ma velkú bambulu 😀

lucia32
29. nov 2010

@ani3012 my ešte topánky na zimu nemáme 😝 , máme len huculky a tie nie sú do mokreho snehu...musím už s nou ísť do mesta a kúpiť, lebo sme to odkladali, odkladali a sneh už je tu 😀 😝 Cez net jej už nechcem kupovať, po tych jesenných mám strach., že pre nízky nart ich ani neobuje 😝
A Patrika chválim, mi to pripomenulo toho malého z filmu S tebou ma baví svet.... 😀 ako nechcel otvoriť tatínkovi 😝 😀

lucia32
29. nov 2010

@brusinka.pusinka Simonka je fakt velká slečna, tie vlásky robia svoje 😉 , naša má stále nad ušami páperie 😝 😀
Krásne fotečky....je rozkošná 🙂

brusinka.pusinka
29. nov 2010

@lucia32 děkujeme Lucinko 😉

nina41
29. nov 2010

Ahojte 😵 😵 😵
prave sme prišli od lekarky,riško ma zväčšene uzlinky,ale jednu ma riadne velku pod uškom,mame natierat octanovov,a davať imunoglukan,a 6.12 ideme na hematologiu na vyšetrenie,velmi sa onho bojim.

brusinka.pusinka
29. nov 2010

@nina41 ahojky to mě mrzí kšá vy nemoci kšá od miminek

brusinka.pusinka
29. nov 2010

@ani3012 boží je

lucia32
29. nov 2010

@ani3012 jéé tá je podarená 😀
@nina41 😒 snad to nebude nič vážne 😝 a prečo idete na hematologiu?

kristina1984
29. nov 2010

@ani3012 Mudry chlapec nech si pockaju vonku...........

nina41
29. nov 2010

@lucia32 ja mam problemy s krvov mam leukopeniu,anemiu,a deti su uzlinove ,neviem ako sa to vola,proste aby mu tiež spravili vyšetrenia,on ma všade uzlinky ,ked je prechladeny aj na hlavičke a uplne ma oslabenu imunytu,lekarka vravela aby som sa nebala,.

ani3012
29. nov 2010

@nina41 tak ja dúfam,že bude v poriadku ,vôbec ti nezávidím,máš to ťažké......

@lucia32 Lucinka,ja som v Deichmanne kúpila snehulky, stáli 12,95 eur,len mali na výber tri farby- hnedá,bledomodrá a tmavomodrá.Tak som kúpila bledomodré a vyzerajú dobre. Len sme sa museli do BA vrátiť,lebo až doma som si všimla,že sú pri zipse rozrezané 😠 ale v pohode vymenili 🙂 Inak nemá vôbec topánočky teraz na von-má len jedny botasky 😅
Ale keby si ma videla v aute,ako som sa tešila,že ich nepustil 😀 Ale veď som bola behom 8 min. naspäť,takže sme sa museli minúť


@kristina1984 a z gyndy máš aké správy ? už si tam bola ? Aj ťa niečo bolí,či len tá menštruácia meškala?

ani3012
29. nov 2010

@brusinka.pusinka ale som ti chcela napísať,že tvoja Karamelka vyzerá strašne dospelo...teda ,ja by som jej tipovala aj 2,5 rôčka...už som to písala,že 😅 som zvedavá,čo z nej vyrastie(okrem toho,že bude veľká kočka 😉 )

lucia32
29. nov 2010

@ani3012 si kupovala Evičke či Patrikovi...z tvojho príspevku som mimo 😀 😝 nemyslela si Lucim?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre