Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
5. sep 2009

pane boze, dakujem ti za rei............

reilyy
5. sep 2009

zas, je dolezite proti comu ockovat

rotavirusy?? nepodstatne, nieje to az taky zabijak aby bolo nutne ockovat, ale to len moj nazor, ockovala by som len tazkych nedonosencov a deticky so slabou imunitou

reilyy
5. sep 2009

😀 😀 ruis, rob si prdel 😝

riusik
5. sep 2009

ahojte 😵
mam tu svokru, momentalne su vsetci vonku okrem mna a alexandry... prisli necakane, teda oznamili to vcera vecer o deviatej...ale pohodka, nasla som nejake maso v mraziaku, ostuda sa nekonala 😝 😎 ale priniesla veeeela ovocia a sladkosti, dobru svokru mam 😉

traktor
5. sep 2009

ahojte, no popisali ste dost, teraz som docitavala, tak bat nas vazia na kazdej poradni uplne naholacka, ziadne odratavanie plienky, maju digi vahu tam ho dam holeho a ked pipne je odvazeny / niekedy to trva dlhsie treba ho niecim zaujat, lebo rozhadzuje ruckami nozkami a nechce ho to zmerat/-a meraju nas tiez na kazdej poradni , teraz mame 6540g a 60 cm / pri odchode s nemocky 3100 a 50 cm/

riusik
5. sep 2009

rei: nerobim si prdel, vazne. som vdacna ze si, ze si tu...

reilyy
5. sep 2009

a este co sa tyka vety ze by tu nebol AIDS..... HIV je virus, zmutoval tak ako mutuju vsetky virusy, vratane chripiek.... to ze to clovek chytil od opice, co narobis??? a co prasacia a vtacia chripka? aj tie su tu vdaka ockovaniu???

traktor
5. sep 2009

no a ockovanie, keby som bola bohata, tak dam zaockovat mozno vsetko... 😅 , no zatial som dala starsie zaockovat / teda okrem povinnych/ proti pneumokokom, uvazujem o zltacke a kliestoch....ine asi nie, su dost odolni, skoro vobec niesu chori, ku dokyne chodime len na preventivne kontroly 😉 rei nenasla si ako je to s tym ockovanim proti kliestom a zltacke?

riusik
5. sep 2009

vazenie na poradni u nas - das plienku na ich digi vahu, oni si ju vynuluju a das dieta na holaka... cize dostaneme cistu presnu vahu... aleyandra v 5 tyzdni 4000g a 55 cm (porodne miery 2850g a 51cm, vaha pri odchode 2750g)

wydata
5. sep 2009

dakujem rei...uz som si asi znovu ista,toto som potrebovala...
ty das asi tiez toho rotavira zaockovat ...?
no dieta je znovu hore....
musim bezkat
paps

reilyy
5. sep 2009

na druhej strane suhlasim s vyrokmi ze je to farmaceuticky biznis....a ze ockovacie latky maju aj neziaduce ucinky, aj tazke poskodenia dietata..,...ale nevie clovek ci sa to stane vasmu dietatu...v afrike zomiera kopec deticky na tetanus.....tie by sa zaockovat dali

riusik
5. sep 2009

alexandra.... pisem jednou rukou, alexandra doplna zasoby

majkas
5. sep 2009

ahojte,

rei diky za nazory, nejako mi tvoje myslienky furt davali logiku, pridavam sa k rius 😉

u nas sa vazi na holaka aj s bavlnenou plienkou, vcera sme akurat boli a mame v 10 tyzdni 5810 g a 60cm (porodne miery 4030 g 53 cm)

hej a dala som zopar novych foto tak kuk https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

riusik
5. sep 2009

ockovanie nejak neprezivam - pozlatvinne jasnacka, pneumokok (ked este nebol povinny pri nastupe do kolektivu) a zltacka... kliesta som zvazovala, zatial nedala, tomasko mal jedneho minule leto, dvoch toto leto, ale ani jeden nebol este prisaty, iba po nom liezli, nemali sancu, stale si ocumujem ten moj pokladik.......

riusik
5. sep 2009

pozlatvinne = povinne 😀 alexandra mi noho kopala do klavesnice, uz aj ona chce pisat 😎

reilyy
5. sep 2009

wyd, rotavirusy nedam ockovat

wydata
5. sep 2009

uz som aj ja v klube jednorukoych pisateliek 😝
papinkame 😉

reilyy
5. sep 2009

a este k tym neziaducim ucinkom, ze clovek dostane epilepsiu, dusevnu chrobu....okrem toho ze to nikto nedokaze ze je to ockovanim, na taketo choroby vacsinou byva predispozicia a ockovanie, tak ako aj stres, blikajuce svetlo alebo obycko chripka je spustaci faktor....a to je podstatny rozdiel si myslim ci to len spusti alebo "urobi" tu chorobu...spustit ju moze cokolvek

reilyy
5. sep 2009

a suhlas s tvrdenim ze ked neda zaockovat tak jeho dieta neochorie..... v europe nie, lebo je tu zaockovanych 99percent populacie, tympadom povodcovia ochoreni niesu taki rozsireni.....len nech zajde do afriky s dcerou, hned to olutuje ked to tam nachyta....

reilyy
5. sep 2009

a len tak mimochodom, keby jestvovalo ockovanie proti HIV, kto by sa nechal zaockovat??? tak sa ludia toho boja ze by aj 3x obratili v rade na vakcinu....

reilyy
5. sep 2009

hawk
drncam krpca na kolenach

reilyy
5. sep 2009

a som hladnaaaaaaaaaaa 🙄 🙄

wydata
5. sep 2009

ja by som sa asi aj 5 krat rei 😝
vazne moc dik za tvoj nazor!!!

traktor
5. sep 2009

pridem ti navarit , chces? 😀 😉

reilyy
5. sep 2009

no ale nemam sa s kym hadat, kde mam nejakeho oponenta??????

traki, aj i zaplatim za navarenie!!!! 😀

traktor
5. sep 2009

a uz krasne pasieme koniky a miluje ked sedi , hlavicku krasne drzi a pozera okolo seba 😉 takze to fakt trebalo len pockat, a to sme uz mali zacat aj cvicit....a neskutocne, ale neskutocne nam idu slinky a okusuje si rucky...aj u vas to ma niektore babo? na zubky je podla mna este skoro, od hladu to nie je som skusala.....

reilyy
5. sep 2009

traky, hadam nebude kusat rucicky nasucho 😉

traktor
5. sep 2009

dnes sme mali - husaciu polievku, spagety, pizzu s listkoveho cesta a kremes - no same zdrave jedla...vyhovuje ci ti mam navarit nieco ine? 😀 😀

traktor
5. sep 2009

rei, zeby si uz cvicil ako bude okusovat kuriatko? 😀 😀 😀

reilyy
5. sep 2009

kremes prosim dupluuuuuuuu 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre