Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
30. nov 2010

@lucia32 😀 😀 😀 ....no zázračne ešte spí - aj keď som ju docucla mliekom - ale spííííí

traktor
30. nov 2010

@zaba2707 Je mi veľkým potešením,
želať Ti v deň narodenín,
veľa zdravia, šťastia veľa,
všetko, čo si srdce želá.

Veľa lásky, spokojnosti,
v celej ďalšej budúcnosti,
úsmev v tvári, radosť v oku,
úspech v každom žitia kroku. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
30. nov 2010

Tak a sme hore .. ideme sa obliecť a šup pre Juráška 😉 Pa

brinzulka
30. nov 2010

🙂 baby dakujeme...
chodim do skoly...rano nakojim...idem busom...nasledne cely den sedim na prednaske...vecer idem domov-dnes nesiel hodinu autobus...nakojim..pomojkame sa...Davidko je chory...v skolke su ovcie kiahne...tak cakame, ci len prechladol...alebo nas caka nejaky iny program...este vydrzat do piatku...naplanovat 6skusok a mozem sa pomedzi pernicky ucit biochemiu....a ine srandy...Ale som aj rada...tak som sa velmi tesila domov na decka...a bola medzi ludmi...a tatinko si uvedomuje, ze ked je na materskej...tak to nie je jednoduche.

brinzulka
30. nov 2010

a aj my gratulujeme 😉

adka12
autor
30. nov 2010

@brinzulka klobúk dole, tak to super stíhaš. Ja som toto mala doma len rok a stačiloooooo.... Držím palce na skúšky.

traktor
1. dec 2010

pekne decembrove ranko 🙂

nina41
1. dec 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

ani3012
1. dec 2010

meniny:
SR: Edmund, Edmunda
ČR: Iva, Edmond

Kalendárium:
♦ Svetový deň AIDS (OSN, WHO, pripomína sa od 1988, symbol solidarity predstavuje červená stužka)
Tento deň slúži ako príležitosť upozorniť na rozširovanie tejto smrteľnej choroby a ako výzva vlád sveta, aby zaplnili finančnú dieru potrebnú na boj so zákerným ochorením.

a nezabudnite z adventného kalendára otvoriť okienko s číslom 1 🙂

inneska
1. dec 2010

ránečko 🙂
tak snád dnes budeme konečne len doma 😅 len cinkneme dr ako je erikovi a dá nám kontrolu..vnoci tuším už ani nekašlal, takže sa to zlepšuje...

a budeme sa musieť pomaly začať odstavovať, len netuším ako začať...bo erik je totál závislák..a v noci, ked už nevládzem na chrbát a bradavky ma bolia od toho jeho cmulania, tak ho jednoducho odsuniem a nedám, ale tie revy..ako by som ho drala z kože..po novom roku idem na to isto..už aj kôli tehu...

ani3012
1. dec 2010

@inneska ahoooj ! tak to je fajn,že je malému lepšie,ty sa drž,aby si to nedostala 😉 no a odstavovanie.....neporadím,bo prvé dieťa sa mi odstavilo v 13. mesiacoch samé a druhé som nekojila

lucia32
1. dec 2010

Ránko...
Pani je u gynekológa na prehliadke.

- \"Á jé, to sa mi nepáči, pani Nováková.\"

- \"Čože, pán doktor, je to zlé?\"

- \"Ešte horšie, než si myslíte. Vyzerá to na operáciu.\"

- \"No to ja nemôžem, čo by si moja rodina bezo mňa počala. Nešlo by to predsa len zariadiť inak?\"

- \"Išlo, ale museli by ste aspoň na mesiac vynechať akýkoľvek sex.\"

Pani Nováková sľúbila, že určite žiadny nebude. Keď odišla, pýta sa sestrička doktora:

- \"Čo vlastne bolo tej Novákovej, mne pripadala celkom zdravá.\"

- \"To aj je, ale predbiehať v potravinách, to sa nemá!\ 😀

brusinka.pusinka
1. dec 2010

krásné mrazivé raníčko sluníčka moje 😀
@inneska fukáme zdravíčko k Vám aby bylo Eričkovi už ok. a já kluka odstavovala tak že když jsem nechtěla aby pil pomazala jsem si před kojo bradavku citónem, a jednou dvakrát zkusil pak mu nechutnalo a nechtěl 😉
@lucia32 hihihihi 😀
@ani3012 ahóoooj

ani3012
1. dec 2010

@lucia32 😀 😀 😀 dobre jej nech

lucia32
1. dec 2010

@ani3012 @inneska ahojte 😉
Tak u nás kosa ako v ruskom filme, o 8 ukazoval teplomer, že -7C 😅 Naty má trochen soplík, ale nekašle, tak neviem, dnes som im " zakázala " ísť von 😝 Mama to asi zobrala trochu osobne a hned mi kontrovala, že deti majú chodiť von za každeho počasia 😀 Neviem, ja nie som velmi zástanca chodenia po vonku v zime so soplíkom..... 🙄 A čo vy? Nemyslím zababušené v kočiari až po viečka a spiace....

lucia32
1. dec 2010

@brusinka.pusinka 🙂
A máme další prerezaný zúbok-očák číslo 2 😵

ani3012
1. dec 2010

@lucia32 ja zimu nemusím,najradšej som doma,tak mňa sa nepýtaj 😀 😀 😀 ale určite to je forma otužovania,keby bol niekto ochotný chodiť s malou von,tak by som ju bez problémov dala.Jediná vec,kedy von nechodíme je,keď fúka

ani3012
1. dec 2010

@lucia32 nech žije číslo dva 😀

ani3012
1. dec 2010

@brusinka.pusinka ahoj brusi ! a vy máte koľko stupňov ? my len 1 mínus

brusinka.pusinka
1. dec 2010

@lucia32 gratulka my pořád na 4 2 horní 2 spodní jedničky 😉 😀
U nás --12 supňů ven jdem odpoledne a večer kukat jak nám rozsvítí velký Havířovský Vánoční stromek a město 😉malá pojede na saňkách a pak bude lítat s dětmi 😉

kristina1984
1. dec 2010

@lucia32 🙂

kristina1984
1. dec 2010

@lucia32 My chodievame za každého počasie von len keď sme chorý tak sme doma.Teraz trochu pokašlavame takže to budeme dnes doma v teple.A akoby to nestačilo tak aj na mňa niečo lezie. ☹

kristina1984
1. dec 2010

Musíme sa pochváliť.takúto perníkovú chalúpku máme doma....švagrová nám urobila začo jej ďakujeme.

inneska
1. dec 2010

@ani3012 no pomaly sa to začína aj na mňa lepiť tá choroba, ale zatial sa dá..snád nahodí spiatočku 🙂
@lucia32 vtip super 😀 gratulka k očáku 😵 a no my tiež nechodíme po vonku, ked sme len soplavý, len ked musíme...inak sa snažím byť doma..
@brusinka.pusinka tak to stým citronom by ma nenapadlo..určite vyskúšam, vdaka za tip 😉
@kristina1984 aj na mňa sa začína dačo lepiť, ale to mám asi od malého ten je chorý..tak sa ani nedivím 🙄 aj vám skoré uzdravenie 🙂

kristina1984
1. dec 2010

@inneska To je aj tým počasím a aj vy sa skoro uzdravte
🙂

majkas
1. dec 2010

ahojte,

zase raz na skok kym sa mala zobudi ale hned uz aj vsetkym choruckym zelam skore uzdravenie a sople hes hes

u nas sa sople trochen polespili ale stale tecu, uz dokonca Tami ani velmi nereve ked idem odsavat 🙂

a chcela som vam napisat ze Tami dneska hovorila zo sna, prave sme si sli s mm lahnut a ona najpr ze tata a potom mama 🙂 normalne mi slzy vysli... ze co sa v tej malej hlavke musi v noci premietat

majkas
1. dec 2010

a som nasla bezlepkove vianocne oblatky tak sa vytesujem 🙂

hathor1231
1. dec 2010

baby, mate niekto 21 zubkov? lebo my ano 😕 musim zavolat ku zubarovi,mali by sme mat teraz nejako prehliadku...

ani3012
1. dec 2010

@hathor1231 21 ? tak asi vedieťe :-d
no teda...daj vedieť,čo povie....ale to počujem prv krát

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre