Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
14. dec 2010

@ani3012 my sme dnes kukali Barbie laptop...lebo ani ja pri nej nič nepišem, hned chce kukať yutrubku a ja mám po ptakoch 😀

lucim
14. dec 2010

@lucia32 ta umyvacka - som si myslela, ze tie kecy o tvrdej vode a vodnom kameni su len blaf ... a znicilo nam to vyhrievacie teleso. ze snad do vianoc nam to opravia, kedze to maju na sklade. kurnik sopa, to maju ten sklad na severnom pole? 😠

lucia32
14. dec 2010

@lucim tvrda voda je svina, kamoška v Malackach mala úplne biele fľaše od vyvárky, že vraj tak tvrdá voda 😝 my tu máme mäkkú vodu, ja nepoužívam nič na mäkčenie, aj bubny na pračke mame stále krááásne strieborné a to mám už 3. pračku 😀 😝 😝 😝 😝 nám sa zas kazi elektronika 😠

lucim
14. dec 2010

jaaaaaj, som vam pisala, o tom nasom detskom laptope z aukcie?
vecer ked matko zaspal, ale aj drahy driemkal pri telke, som si nan spomenula, tak ze idem kuknut, co to vlastne je - je to malunke, supla som tam baterky, stlacila zapinac a straaaasne nahlas to na mna zaskrecalo anglicky pozdrav, skoro som dostala infarkt a drahy chudacik tiez.to este bude zabava. 😀 😀 😀

lucia32
14. dec 2010

@lucim tento bol asi za 17€ , mm na neho kukal, tak uvidíme....
Ale bude nam treba aj DVD 😝 , nam včera odišlo domace kino 😠 a ako na potvoru nemam an jedno prepadnuté 😠 ale máme male prenosné, len sme ho požičali švagrinej a ta ho vzala do Čiech a na sviatky asi domov nepríde 😝

laurajana
14. dec 2010

@lucim áno aj to sa v živote stáva...človek si veľa vecí uvedomí, ak ich dovtedy berie len tak, fakt...manžel bol dnes vybrať štichy a ja na kontrole s narazenou krčnou chrbticou, teda podvrtnutou...všetko ok, našťastie aj detičky...keby bolo keby a mali by sme pôvodné auto nissana tak sme tu už neni, by nás ten kamión zroloval...fuuuuuuuha
@lucia32 nie, našťastie, všetci žijeme a ani nik z iného auta neumrel, teda kamionisti to majú bezpečnejšie lebo sú vysoko a sú ťažký a nebezpečný v takých strojoch

inneska
14. dec 2010

ahojte 🙂
pár dní som nepísala, akosi nebolo kedy a ked bolo, tak nešiel koňo 🙄 no a mladý pánko si akosi sám od seba zmenil režim spania 😒 normalka cez obed a potom akoby musel mať ešte jeden spánok pred nočným, tak niekedy zaspí o 17, spí hodku, dve a potom buntoší do noci s nami...a niekedy zaspí o 20-20.30 tak to v domnení, že snád bude spať do rána, ma o 21.30 vyvedie z omylu a buntoší ešte dlhšie..už začínam byť z neho na prášky..aj teraz píšem, lebo spí, a čakám, či sa zobudí..
či sa budí na to že ho bolí bruško, neviem..stále máme to kakanie také akési..2 dni kaká pekne, bez problémov a potom 2 dni nekaká a na 3. mi od rána stepuje, čo by kakal a nejde mu to..nakoniec sa ale s problémom vykaká..aspoň to, že nemusíme dávať čípky, alebo to inak riešiť...

inneska
14. dec 2010

@puckalucka jééé, mocinky gratulujem a som rada, že mám spolutehulku 😵 😵 v ktorom tt si?? dúfam, že sa ti bude dať častejšiu tu ukázať, aby sme mohli tehulkovať spolu 😵 😵

@laurajana no hlavne, že sa to obišlo bez vážnejších poranení a že ste v poriadku, hlavne detičky 🙂 aj ked zážitok to asi nieje zrovna príjemný ☹

ani3012
14. dec 2010

@puckalucka tak to je super!!!Tuším s @inneska zakladáte nový klub júločiatok,že ? 😵
Ako už baby písali,nech sa cítiš fajn po celý čas tehuľkovania a malému krásnu zdravú sestričku-alebo aj bratrička 😎

@traktor tu bundičku máš H&M že ? Aj my máme takú,zdedenú po bratrancovi,je fakt krásna .

@lucim ženo,recepty poprosím na FB do dokumentov 😉 kto to ma potom všetko hľadať ? 🙄 😀

@lucia32 to si robila pre Maťka ? Veľmi pekná čiapočka ! 😵 No holt! Lucky majú šikovné rúčky 😎

ani3012
14. dec 2010

@lucim a nie som ja nejako zabrzdená ? Že vám pokazilo umývačku.....vieš čo som si ja predstavila ? Autoumyvárku 😀
to mi už z Vianoc šibe,lebo sestra mi hovorí už tretí deň o detskej autoumyvárke a mňa to hneď aj napadlo ...ale nedávalo mi to celkom súvis,ja som si myslela,že ste boli umyť auto a tam vám pokazilo vyhrievanie...OCH BÓŽE ! 😅 😀
Ja inak sem tam dám kys. citrónovú
http://www.inchema.cz/shop/?1,kyselina-citronov...)
a pračka funguje už piaty rok! KLOP! KLOP!

ani3012
15. dec 2010

dobre ránko ! 🙂

traktor
15. dec 2010

dobre ranko 🙂
@ani3012 ani, ja som brala od nej http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9753090 , lebo ma najlepsie ceny..jeden den som zaplatila a o dva dni som mala doma 🙂

lucia32
15. dec 2010

@ani3012 dobré ránko...ano hački som to pre Maťka...

ani3012
15. dec 2010

ale dobrá cena ! my sme za ňu dali--lebo synovcovi som ju ja kupovala ,tak okolo 25 eur.Ale sú už dva roky dozadu
ale som sa dnes ráno už vytoto...vytočila 😠

lucia32
15. dec 2010

@traktor len je pre dlhorukých, že? 😀 nam bola 86/92 velkááá, tak sme predali, rukáv tam bol až 40 cm

ani3012
15. dec 2010

@lucia32 pre Maťka je široký pojem 😀 som videla aj meno pod fotkou na FB,ale nevedela som pre ktorého,lebo ich máme strašne moc 😅 ale krásna...to si robila k bundičke ? Alebo Ivanka kupovala bundičku podľa čiapky 😀

lucia32
15. dec 2010

@ani3012 a čo ťa vytoto? posťažuj sa 😝

lucia32
15. dec 2010

@ani3012 však nebudem takto verejne 😀 pre trakušika malééého 😀 robila som k vetrovke, dodatočne 😉

traktor
15. dec 2010

@lucia32 😀 😀 😀 😀 ..ale nedam dopustit, uz mame aj väcsiu , ze na dalsiu zimu 😀 ..bo ceny su fakt vysoke..a tato ma super 😉 ...a capica je nasaaaaaaaaaaaaaa..teda matkova...dakujeme za lu 😀 😉 ..a najprv bola bunda apotom ciapka 😀
@ani3012 a kto ta vytocil...ze mam ist zakrocit? 😠

ani3012
15. dec 2010

tá malá opica je zase povyzliekaná 🙄 idem na ňu 🙂

ani3012
15. dec 2010

@traktor 😀 ale nemusíš zakročiť,to len mám iný názor ako maminky ,čo prispeli do inej témy

brusinka.pusinka
15. dec 2010

dobré raníčko sněhulky a sněhulačkové 😉 😉
@lucia32 krásná práce 😉
@traktor supr bundečka paráda krásnáááá 😉
@lucim my jsme koupili ten laptop co mají teď v tescu vycházi u nás na 229 kč a je parádní, hraje melodie, počítá říka slova učí hodiny a jsou tam i hry a mluví česky u vás bude mluvit slovensky .je supr na taskové to první řádění. Koupili jsme i synovci má 5 let 😉 😀
@ani3012 ahoj
@puckalucka gratulka a krásné těhulkování a krásné zdravé mimisko 😉
@laurajana fukáme a je nám líto co jste museli zažít je pravda že ti v kamionech se kolikrát neohlíží a jezdí jak hovadka 😉
@inneska držkáme pěstičky s Eričkem a přejeme boží trpělivost 😉

ani3012
15. dec 2010

@brusinka.pusinka ahoj mojenky ...no neviem či niečo nevisí vo vzduchu...Evičku od rána už 5 krát naplo na vracanie a je druhý krát kakaná-asi preto sa povyzliekala 😅
ale inak vyvádza aj tak 🙂

brusinka.pusinka
15. dec 2010

@ani3012 pořád něco někde lítá Aničko je to děs kolem jsou všichni nemocní až bléééé. my se držkáme 😉 cmukáme Evku a ať to nic není 😵

lucia32
15. dec 2010

U nás sme zdraví, klop, klop, Bianka akurát začala pokašlovať, nasadili sme Stodal, ale to možno ten aquapark 😝
A včera nam došli čižmičky na zimu, nakoniec som brala z netu, oslovila ma cena a kvalita a su skvelé, super ako nové...Nataly ich nechcela ani obuť 😀
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2817688

traktor
15. dec 2010

@ani3012 no uz som aj ja vyjadrila svoj... 😠 😀 ....
@brusinka.pusinka aj matko ma tentescovy..a je super...ateraz je akciooo..7 eur a daco...a na aukciach, ze13...sa osaleli...
@lucia32 obut..ci vyzut? 😀 ....a inak matko asi chorucky..ci co...teplota...a este len rano a uz druhy x spinka...

ani3012
15. dec 2010

@lucia32 čižmičky vyzerajú dobre 😎 My máme len jedny snehuľky,ak natrafím,tak kúpim niečo aj na suchú zimu ale nikdy nič som nevidela,vraj už ani objednávať nebudú 😝

ani3012
15. dec 2010

@traktor ale ako krásne 🙂 ja aj keď je otázka a ty na ňu odpovedáš,tak mi stačí kliknuť pri tebe len na súhlas 😀

laurajana
15. dec 2010

@inneska čo narobíme tu na tomto ťahu, kde kamióny fŕkajú kde chcú, ako chcú a osobáky ak je im život milý "skáču do jarkou a tak" len aby ostali bez následkou...aj teraz je jeden vyvalený v potoku v Nemciach...to je tu tak nebezpečný ťah...sme radi, že sme dopadli len tak ako sme dopadli...auto je už tiež spravené našťastie, lebo na sviatky a bez auta, keď máte dve deti a busy jazdia ako jazdia 😉

brusinka.pusinka
15. dec 2010

@traktor jj vydělavaj na tom Ivko jsou to blbouni a ten kdo to koupí jěště víc že 😀
@lucia32 krásné sněhulky také bych je nevyzouvala 😀 😵
@ani3012 my máme jedny boty jako kotníkové s kožichem a jedny sněhule a huculky do zimi bez sněhu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre