Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

laurajana
15. dec 2010

@lucia32 ďakujeme za pochvalu tanečkov, to sme mali tu u nás na dedine v reštike Mikuláša, tak sa vytancovali, hoci boli prechladnutí, sopľaví...tak sme neboli dlho, ale tancovali o dušu hlavne Laurinka 😉

traktor
15. dec 2010

@ani3012 😉 ..mna niekedy velmi hneva..ak napise neskusena mamina, daco sa chce opytat a zacne sa utocit...a zas ak si niekto robi srandu, co poznat hned od zaciatku..tak su niektore take mudre...ja neviem..

laurajana
15. dec 2010

@brusinka.pusinka slušný výraz na kamionistov ešte...potom nemá mať človek strach, keď Ti "fučia" na zadok auta a ty aj keď máš ísť 50, tak musíš rátať, že sa niečo udeje...hrúza... 😠 😠 😠 a ešte ak je to 25-ročný vodič, tak sa divíš, kde získal prax - veď na kamión musí byť viac ročná prax - no ale dnes je možné všetko čo narobíme

brusinka.pusinka
15. dec 2010

@laurajana jj no hold vím jak to je k nám jezdí do práce takový hajzlíci ani zacouvat s tím neumí a jezdí jak hovada už jsem jim i kolikrát nadala, hold zaměstnavatelum je to fuk hlavně že jim s tím někdo jezdí nějaká pravidla jsou jim ukradená.Bráška když jezdil tak nejdřív s Avii a nebo liazkou bez návěsu 4 roky po čr a pak teprve přešel na mezinárodní dřív ho nepustili dokud neodjezdil 4 roky bez nehody. Teď už to asi nikdo nedodržuje 😉

ani3012
15. dec 2010

@brusinka.pusinka ďakujeme

no a malá sa rozťala hornú peru...a viete ako sa rýchlo ukľudnila ? Sme maľovali obrúsky 😀 čistý obrúsok ku pere že není a je -ostal krvaví ....tuším dám testovať prah bolesti

lucia32
15. dec 2010

Obuť ich nechcela, obuť...sajej nepačilo, že jej niečo iné naťahujem na nohu 😝 ani papučky nechce u babky iné, len tie naše...jej dávala po neteri, tak musím ísť kúpiť dalšie červené na šnurky, aby sme nenosili hore dole 😅 A jedna fľaša sa nám stratila? Sme mysleli, že u babky a nééém 😠

@laurajana a to u vás v dedine, vás nejaký debil nabral zo zadu???? Môj by ho ..... 😠

ani3012
15. dec 2010

@laurajana Janka,tiež sme mali v tuneli Sitina jedného takého debila s kamiónom.
išli sme 80 tkou,ako je prepísaná a on sa na nás tak lepil,že keby sme ubrali plyn,tak do nás vrazí a nie to ešte ,keby sme museli pribrzdiť. Ja som mu potom ukázala vztýčený prostredník a hneď na to mob. telefón,a zľakol sa, spomalil a bol kľud.Asi pochopil,že zavolám policajtom.

lucia32
15. dec 2010

@ani3012 tá Evička je ale zbojníčka, kde si zas nabila pusinu? 😝

ani3012
15. dec 2010

@lucia32 o nočník 😝

lucia32
15. dec 2010

@ani3012 a to sa dá? 😀 😝

ani3012
15. dec 2010

@lucia32 no hej ,ak si ho otočíš naruby 😀 tam je to dosť ostré,ja som ju nevidela presne čo robila,lebo som išla pre papučky

monr
15. dec 2010

ahojky kočky
len na skok, čakám kedy sa miška zobudí, zalomila, bo sa vonku vyšantila. 🙂

a čo to čítam, samé nehody, zranenia, nech sa len všetko zlé vyhýba.

a ďalšej tehuľke všetko naj. (vyzerá to tak, že aj ja budem teta júlového bábätka, sa tešííííím )

laurajana
15. dec 2010

@lucia32 boli sme na alergo s deťmi v LV - keď sme sa vracali domov, celou cestou letel za nami kamion, manžel ho mal stále na očiach - chudák akoby bol tušil že sa niečo udeje...pri Hontianskych Tesároch pred nami maďarská dodávka - dával smerovky v ľavo, v pravo a brzdil, tak sme pekne dobrzdili akože sa nevie rozhodnúť a v tom rana zo zadu jak delo...som si strašne buchla hlavu a mažel si rozťal, vyletel von z auta a tak kričal na kamionistu, či nevidí, že vezieme deti v aute a on za nami pár cm ide a keď ukázal ešte potom policajtom ako je plne naložený...len som rada, že sme mali bezpečnejšie auto - mať starý nissan čo sme do augusta mali je po nás 😠 😠 😠

laurajana
15. dec 2010

@ani3012 no tu na týchto ani policajti nič nezmôžu, jednoducho pokutu zaplatia, vodičák im nevezmú, po prípade sú aj horšie prípady, kedy muža zmlátia a ženu znásilnia...to je doba!

zaba2707
15. dec 2010

@puckalucka jeeeeeeeeeeeeeeeej dalsia tehulkaaaaaaaaaaaa 🙂 to je supeeeeeeeeer

inak ahojte najskor sa snazim aspon letmo docitat trosku 😀

lucia32
15. dec 2010

@laurajana to je strašnééééé 😠 my ideme na alergo zajtra...tak dúfam, že dostaneme to mliečko na predpis, pretože každe 4 dni pixla 10€ 😝 , už mesiac nič mliečne, ani čoko ani nič, ale aspon sa tie vyražky výrazne upravili, ale celkom ešte nezmizli 😝

puckalucka
15. dec 2010

Holky mooooc Vám děkuju za gratulace a podporu, jste zlatíčka 😵 .

@inneska Taky moc moc gratuluju!!! Já jsem teprve cca 7+5, koukám, že Tobě už se tam zobrazuje 12týdnů 😲 🙂 . Matěj mě nenechá se ani přiblížit k noťásku, musí hned ke mě a trhá mi z něj tlačítka, tak se k netu moc nedostanu ☹ . Měj se krásně a dávej na sebe pozor 😉

puckalucka
15. dec 2010

Jo a dneska jsem to nevydržela a koupila jsem miminku pod stromeček dva krásné dudlíčky 😀 😀 .

ani3012
15. dec 2010

baby pamätáte si ? minulý rok sme aj my tak boli 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/tinka349/alb...

ani3012
15. dec 2010

baby pamätáte si ? minulý rok sme aj my tak boli 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/tinka349/alb...

ani3012
15. dec 2010

baby pamätáte si ? minulý rok sme aj my tak boli 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/tinka349/alb...

ani3012
15. dec 2010

baby pamätáte si ? minulý rok sme aj my tak boli 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/tinka349/alb...

ani3012
15. dec 2010

baby pamätáte si ? minulý rok sme aj my tak boli 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/tinka349/alb...

ani3012
15. dec 2010

baby pamätáte si ? minulý rok sme aj my tak boli 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/tinka349/alb...

ani3012
15. dec 2010

😕 aby ste nezabudli 😀

hathor1231
15. dec 2010

@lucia32 jejda,tak u nas praveze pokrok. tiez mi robil moj GP problemy ze jedna pixla 860g na mesiac ale som ho rychlo uzemnila ze uz nekojim a potrebuje viac ako 400ml denne aby mala pokrytu dennu davku kalcia az jej nemusim davat este extra kalciovy sirup tak chodime kazde 2t pre novu. ale nechce mi syr,ona nic sladne ani slane (myslim extra solene alebo sladene) nepozna takze slany syr jej moc nejde 😒 ale crievkovy si da,potvroka mala,tie taviace soli jej moc nechcem davat 😒 tak aspon ked varim tak jej ho tam zamaskujem a zmasti... skusala som uz aj plnku v coko torte a nastastie nic 🙂 drzim palce u vas!

traktor
15. dec 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
15. dec 2010

..no a matko je chorý..ma aj ATB....ma soplik ale fuka si nostek 😎 ...ale ma vysoke horucky a cely den spinka...skoro vôbec nie je hore...len ho prebalim, dam liek, trosku caj...ledva ocka otvori...

ani3012
15. dec 2010

@traktor no akože...nehnevaj sa..ale kedy on bol hore ? veď ty máš super dieťa 😎
teraz pár otázok:
teraz vážne...ako mu je ? á ešte teplotku? Čo mu povedala dokyna ? aké i sa píše v dokyna ? 😕
tak to by som nechcela..malá je síce žihadlo,ale aj pr Patrikovi som "plakala",ak bol hodinku v kľude,lebo som vedela,že to nem dobré ...

ani3012
15. dec 2010

@hathor1231 a ty to takto sleduješ ? ja teda vôbec nie..ja som rada,keď zje to čo navarím...a v podstate je to ,čo navarím pre nás ...

hathor1231
15. dec 2010

@ani3012 co sledujem? ona tiez jedava co my,vacsinou zalezi co to je. akurat ak to idem viac prichucovat tak jej odlozim predtym. a ja som rada,ze sme tam kde sme,ved uz jedava kazdy den jogurt 🙂

ani3012
15. dec 2010

@hathor1231 ja len to pokrytie tých dávok kalcia..mňa to ani nenapadlo...teda Evička je sledovaná v rizik. poradni to za prvé a za druhé ma zdravé zúbky... ozaj ako Nicol so zúbkom ? Čo povedali lekári ? Ak si písala tak sa ospravedlňujem 😅 ale napíš mi to hej ? 😅

ani3012
15. dec 2010

malá stíchla..že by zaspala ? 😕 😵

hathor1231
15. dec 2010

@ani3012 co ma ona so zubkami tak to nema s tym nic spolocne lebo sa to stalo v cca 20tt-porucha pri vyvoji (ta chybajuca sklovina). ale pretoze bola kojena (obe na bezmiecnej) tak jej robili testy a predpisali jej kalciovy sirup. to bolo ale na ostaru jej davat 4x denne tak ked som prestala kojit tak zacala dostavat UM a uz som nedalvala sirup lebo ma 480ml mlieka+150g jogurtu+ do varenia co pridavam a v zelenine. takze uz ma dennu davku splnenu 🙂 denna davka pre dieta je 500ml mlieka aby mal splnenu davku kalcia-ale je dost mozne ze na SR je ta hranica ina. a prepocitavala som ci dostava dost lebo tu ked neupozornis tak nemas 😝
ku zubarke az po novom roku,teraz beru len emergency a objednavaju az po novom roku...

ani3012
15. dec 2010

@hathor1231 no paráda takže musíte čakať 😝 aké su normy ani neviem,človek sa o to moc nezaujíma,ak nie sú problémy..ak by mi nakázala dávať kalcium,tak by som sa na to pozrela...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre