Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
18. dec 2010

dobre ranko 🙂 ..a aha..netreba niekomu ? 😉 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2863271

adka12
autor
18. dec 2010

Čaute baby, vidím, že tu nikoho... Čo ešte kupujete darčeky alebo vypekáte? My máme skoro napečené.... robila som linecké kolieska s lekvárom, šuhajdy, rumové gule, vanilkové rožky a griláž. Ešte sa chystám na štrúdlu makovú aj tvarohovú, ale to asi až vo štvrtok...
No nás našťastie choroby obchádzajú - klop, klop, klop.... Saška bola chorá pred dvomi týždňami, sople a hrdlo chytené, tak sme odsávali a dávali solmucol. Ale už je fit 😵
Teraz som na nej začala skúšať bezcumlíkovú metódu. Síce sme mali cumel len na spanie, resp. zaspávanie, ale aj to chcem zrušiť.
No a musím ju nejak naučiť zaspávať samú, lebo neviem, kto sa s ňou bude stískať v jasliach v septembri 😀 😀 😀

@inneska podľa keď nevládal stáť Erik na nôžkach, mohli mu stŕpnuť a preto aj plakal, však to bolí keď ti odtŕpajú... mne sa to tiež sem tam v noci stane a je to veľmi nepríjemné....

@traktor Maťkovi dodatočne všetko dobré k rôčku a pol, my oslavujeme v stredu 😀 😀 😀

A všetkým chorým želáme skoré uzdravenie 😵 😵 😵

lucim
18. dec 2010

ahojte zlaticka 🙂
@inneska och, to by som sa zlakla aj ja, ,tiez dufam, ze to mal ericko len strpnute nozky.
@adka12 to si pekne popiekla - s tymi strudlami si ma navnadila ... zeby som aj ja v stredu spravila? 😝 alebo az ked prideme od mojej mamy? 😝 s odcumlikovanim drzim palce. to my nastastie riesit nemusime.
@traktor my nakoniec dielnicku nekupujeme, matko dostane naradicko a tatinko mu vyclenil ozajstny profi bednu na naradie, mali sme taky troj-pack , matko bude mat svoju vlastnu najmensiu. 🙂

a ochvilu ideme stavat stromcek, len co sa eskimak vonku v kociku zobudi. idem najst fotak. 😵

kristina1984
18. dec 2010

Dobrý večer.dnes sme hrali hokej s drobcem aj sa po snehu valal. 🙂

laurajana
19. dec 2010

@majkas ahojte tie 40-tky nezávidím, my sme z nich mali na tretí raz už febrilné kŕče, čo nám ani zábaly ani nič nepomáhalo...strašné, som sa druhý raz narodila...tak držím silno palčeky, kša chorôbky, nech máte zdravé nielen sviatky ale aj celý nastávajúci rok...

V tejto predvianočnej nálade Vám všetkým prajeme príjemné Vianočné sviatky strávené v kruhu tých najbližších, tých na ktorých Vám záleží...veľa lásky, rodinnej pohody, šťastia a vrecia bez dna zdravíčka...

detičky spinkajú, aj ocko 😀 , dnes sme dokúpili posledných darčeky "pre Ježiška" a môžeme cez týždeň baliť, pečivko vonia, stromček hotový...tak sa majte krásne a cmučkáme detičky aby ste boli všetci zdraví...papa 😉

lucim
19. dec 2010

Dobry vecer, nas Matulik ma dnes 1 a pol rocka, sme stastni rodicia stastneho dietata, milujeme ho kazdym dnom viac a viac, a on nas kazdy den niecim uzasnym prekvapi.
tu je ten velky maly muz. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=U8-tfxePyiQ
ani3012
19. dec 2010

@lucim nášmu malému drobčekovi k 1,5 rôčiku veľa ďalších radostných krôčikov a lásky a zdravíčka ! Cmuk !!!!

ani3012
19. dec 2010

ty kokso,to je ale vlasáč 😵 🙂

traktor
19. dec 2010

@lucim M 😵A 😵T 😵K 😵O 😵
Ako ten čas rýchlo letí,
rok a pol ti uz svieti.
Prajeme Ti v tento deň,
nech máš život ako sen.

Nech Ti na tvári žiari úsmev maličký,
nech Ti očká svietia ako hviezdičky. Cmuk 😵

traktor
20. dec 2010

dobre ranko 🙂 .. a chcem sa podakovat nasej lu 🙂
@lucia32 , vcera mi az domov doniesla capicu a salik pre matka...a je to kraaaaasne, ..matko v nej vyzera super / len sa mi nepodarilo odfotit...furt utecie 😀 /...a je to tak sikovne urobene, ze ju ponosi aj na dalsi rok..ja sa tak tesiiim a dakujeeeeeeeeeeem 😵 😵

lucia32
20. dec 2010

Ránko....
@lucim Maťulikovi našmu zlatému j 1,5 rôčku všetko NAAAAAJ ...krásny je vlasáčik, cmuk, cmuk 😲 😲

ani3012
20. dec 2010

@traktor ahoj Ivi ! 😀 😉
tá čiapka vyzerala super už na fotke 🙂
Mne ešte Evička spinká,večer išla až okolo pol desiatej a celú noc prespala 😵

ani3012
20. dec 2010

@traktor a nádherná básnička ,neviem či ju píšeš pri každom-som doteraz nečítala -len svoju 😅 😀

lucia32
20. dec 2010

@traktor len ma tolko neprechvaluj, bo mi napršíííí 😀 Teraz makám na papieroch, ale po sviatkoch idem na to zas? Len čo budem s tolkymi čiapkami a šalmi robiť? 😀 Predávať na koníku? 😝 😀

lucia32
20. dec 2010

@ani3012 Aňuška ahooooj 🙂

traktor
20. dec 2010

@ani3012 😀 😀 😀 podla toho aku najdem..a ked dlho neviem najst tak len tuto...vsak je super..a nech julovciatka nie su ukrivdene, tak kazdemu rovnako 😀 😀
@lucia32 😀 😀 a keby aj naprsalo..vsak mapreco...kvalitne , pekne...a kludne rob dalej a predavaj..budem ti robit zivu reklamu 😀 😉

lucia32
20. dec 2010

@traktor 😀 tak pozhaňaj nejake zákazky, maš 10% zo zisku 😀

ani3012
20. dec 2010

@lucia32 tak ako prvá zákaznička budem mať tiež nejakú zľavu ? 😀

Evička sa práve zobudila,tak idem za ňou-napapať a pôjdem si vystískať môj stratený mobil 😵

traktor
20. dec 2010

@lucia32 😀 😉
@ani3012 😀 😀 tak ho stiskaj jemne....bo este fakt budes zhanat novy 😀

lucia32
20. dec 2010

@ani3012 jasnééé, dohodneme sa 😀 😉

monr
20. dec 2010

malým oslávencom dodatočne gratulka 😀

fotečky, videá krásne, supeeeeeeeer

lucim
20. dec 2010

dobry den vam zelame, krasne vily 🙂 🙂 🙂
dakujeme za krasne gratulky a matko posiela pusinky. 🙂 a vlasac to je, dokonca melirovany, len sa mu to kruti vsetkymi smermi a vzdy inak.
ani hurrraaaa, tak uz ti mozeme zase volat. 😉

lucia32
20. dec 2010

Keď stará mama odhalí svoje tajomstvo:
98-ročná starká leží na smrteľnej posteli a chce svojmu 99-ročnému smutnému manželovi, ktorý sedí na posteli pri nej, prezradiť pred smrťou svoje posledné tajomstvo.
"Ján, môj drahý, pred tým, než navždy zatvorím oči, chcela by som ti prezradiť moje posledné tajomstvo. Choď do stodoly kde pod tretím stĺpom na ľavej strane povaly nájdeš dve škatule a prines ich sem."
Ján ide do stodoly a po piatich minútach sa vráti s dvoma škatuľami v rukách. V prvej nájde tri vajcia a v druhej 250.000 eur. Oči sa mu zalesknú.
"Povedz mi drahá, čo znamenajú tieto tri vajcia?"
"Vieš, Ján, boli sme manželmi 78 rokov a vždy, keď som nedosiahla orgazmus, položila som do škatule vajíčko."
Ján je veľmi spokojný a hrdý, lebo počas 78 rokov trvajúceho manželstva svoju ženu neuspokojil iba tri razy a potom sa opýta:
"A čo znamená tých 250.000 eur?"
"Nuž, zakaždým, keď bolo v škatuli dvanásť vajec, išla som ich predať na trh..."

😀

lucia32
20. dec 2010

A bola som ráno na alergo, tak mliečko napísané máme...ešte k detskej po recept a vyzistiť, či netreba papier na poisťovnu o preplácanie a tááák, bo sa každý trasie, že ked príde kontrola 😝 aby všetko sedelo 🙂

inneska
20. dec 2010

ahojte...v sobotu sme sa nečakane vybrali do udiče k svokrovcom, lebo mm šiel do puchova, tak sme sa aj my previezli..a v nedelu som varila, upratovala, napiekla na besiedku koláčiky (zajtra máme vianočnú besiedku v mc) len stromček som nestihla spraviť, čo som chcela, ale snád dnes alebo zajtra..

a dnes som bola na poradni, dr si dal načas a prišiel a o pol 9, ale aspoň som šla dnu ako druhá..a rýchlo ma vybavil a o 9,15 sme boli doma...tak zatial všetko ok, len mám akýsi výtok a sem tam ma zasvrbí, tak som fásla akési tabletku a mastičku..a mám aj foto, len mám niekde zapatrošený bluethoot, tak to nemám ako dať do pc..malá piškotka už má 5,5mm a zodpovedám 12+3tt(som 11+5tt) tak je kúštik väčšie 😀 ale že u mňa nič nezvyčajné 😀 tak zase o mesiac..

a erik mi chrní, lebo kedže šiel spať neskoro a ráno som ho o pol 7 budila, tak nemal problem zaspať..ale vstane a ideme do mesta s maminou, nech už konečne skompletujem darčeky, lebo ma z nich porazí...

@lucim lucka, robila som na besiedku tie koláčiky z ovsených vločiek, čo si tu dala receptoš a sú fakt dobručké, aj mm chutia, budeme robiť častejšie, len erikovi nešmakujú, chodí mi stále na linecké, receptoš tiež od teba 😉 tie mi aj 3 zje na posedenie 😝 ešte raz dakujem za receptíky 🙂

lucia32
20. dec 2010

Buééééééééééééééé ☹ žiadne mliečko sa nekoná...vraj od nového roka poisťovne nebudú preplácať nič 😝 žiadne mliečne preparáty 😝
Doky náhodou rozprávala s reviznym lekárom( kvôli bvakcinam) spomenula náš prípad,že či treba výnimku, písať na poisťovnu a ten ju raz dva uzemnil 😠
Tak neviem či mám plakať, či sa smiať???
Idem ešte na poisťovnu, aspon im vyčistim žalúdky, ked už nič inééééé 🙄

lucia32
20. dec 2010

@inneska tešíme sa s tebou 😵

lucim
20. dec 2010

@lucia32 ked uspime drobca, skusim sa ti na to pozriet, co je v navrhu. dokelu!

monr
20. dec 2010

@lucia32 to je dobré svinstvo, človek platí odvody, a nakoniec nič z toho, 😖

traktor
20. dec 2010

kuk 🙂

monr
20. dec 2010

@inneska krásne miery má bublinka.

monr
20. dec 2010

@traktor zlatunký

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre