Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
18. aug 2009

jupii...nová strana 😵 😵 😀 😀

reilyy
18. aug 2009

rAnko 🙂
vcera sme NEKOLIKOVALI 😵 teda, pokus bol, ale zahnali sme hrejivym vankusikom
uz ho len naucit spat dlhsie nez 2 hodky 🙄 🙄 🙄
dnes ideme na poradnu, co sme doma z porodnice tak to je 2.x, uvidime kolko sme pribrali za 5 tyzdnov 🙂

reilyy
18. aug 2009

inn, tvojmu erikovi je uz asi aj postielka mala 😅

inneska
18. aug 2009

ránko rei 🙂 tak to je skvelé, že ste našli ´liek´ na koliku a že zaberá 🙂 teším sa ... snád si obaja trochu oddýchnete 🙂

inneska
18. aug 2009

asi sme mu mali kúpiť rovno dospelácku 😀 😀

reilyy
18. aug 2009

a konecne normalne ranajkujem 🙂 krpaty spinka, len neviem preco nechce viac nez 2 hodiny, jak to ze ine deti niesu hladne aj 8 hodin a moj sa furt zobudi po 2 hod? 😕

reilyy
18. aug 2009

inn, takymto tempom mu mozes kupovat uz teraz oblek na promocie 😉 sak rastie jak z vody...ci z mlieka? 😅

lucia32
18. aug 2009

Máme novú tému? 🙂
Ahojte....
Mám tu také Áčko, ale víkend bol perný a včera nám nešiel net, kvôli oprave...
Krstiny sú úspešne za nami...
Máme za sebou aj prvý 6 a 1/2 hodiový spánok, normálne som sa vyspala 😀
A prvýkrát som použila aj odsávačku soplíkov, malá bola v nedeľu zlá, tak sme skúšali všetko, chválabohu "ryčala" len hodinku 😝 😀
Dnes mám pracovný deň, dala som si domov doniesť papiere z roboty, 2 mesiace papierovačiek...sa teším 😅 , ale treba to urobiť...
Priebežne budem nakukovať a ak stihnem, tak aspoň dočítam túto novú tému....

reilyy
18. aug 2009

fotky su? hod link 🙂 no vida, dalsia co chrape viac nez 2 hodiny, jak to zeny robite ze vam krpci tak dlho spia?? 😕

brinzulka
18. aug 2009

ranko....vrestadlo zaspalo asi okolo 23tej...tata ho umoril kankanom....kolko krat sme sa kojili netusim..budik o 6tej starsi...uz pravidlo
david sa odmieta rano obliekat-dnes aj na rit dostal- a pohoda....kasle na to...

reilyy
18. aug 2009

🙂 jemine, u vas to je jak na divokom zapade 🙂 brin aj tebe spi maly tak dlho?

brinzulka
18. aug 2009

na a co si? cez den aspon hodinu doobeda, hodinu poobede a v noci sa kojime....vecer starsi uz spi a maly vypliesta kukadla 😀

brinzulka
18. aug 2009

ked ho nosim in manduca-tak aj spi 2hodinky 😝

lucia32
18. aug 2009

tak mi to nedalo a dočítala som aj starú tému ...pijem ešte kafe...
Dostalo ma, čo postihlo zrnikinho Matejka, slniečko malé, dúfam, že všetko dopadne dobre a nenaplnia sa zrnikine zlé prognozy,,,držím strašne palce....

inneska
18. aug 2009

ahoj lu, brin 🙂

rei...mne spí dlho len v noci, proste je tak nastavený, že zaspí a zobudí sa až v noci..ale cez deň...cez 2 hodky pospí len v kočári...na posteli tak pol hodku, hodku max...a to že spal na mne 3 hodiny to bola výnimka 😀

fibi
18. aug 2009

ahojte nová téma? 🙂 Rei, aký máš protikolikový recept? 😕 To moje chúďa kope nožkami skoro stále chúďatko ☹ Ale aspoň že v noci dobre spí 🙂

inneska
18. aug 2009

no a už sme hore..spal 45 minút..stačí nie?? ešte som chcela ísť dať prať..stihla som pretriediť erikove vecičky, čo je malé šup preč..a dala na vrch veci, ktoré sme ešte nemali oblečko, tak nech vynosíme všetko 🙂

lucia32
18. aug 2009

malá spí, spala vedľa mňa na gauči, už je na ruke, ale žmúúúri 😀
reilyy nejaké foto je, ale v kostole nám došla batéria 😀 , koho by napadlo dať nabiť foťák 😝 a potom ho mm odložil, tak len pár foto doma, ale polosestra fotila, tak niečo bude, ale s malkou sme sa nefotili 😕 , nejak nebol čas...ani ja s nou nemám foto, tak sme sa samofotili, aby sme mali aspoň do pasu....a sestra malú nosí v babyšatke, tak som to videla na živo, má nejakú Ho....hopenditz...vraj kamoška ma tiež a nepoužíva, tak sa jej opýta, či nepredá, tak sa možno dostaneme k niečomu novému lacnejšie...

reilyy
18. aug 2009

cau fib 🙂 no nam zabral hrejivy gelovy vankusik na brusko, samozrejme za hojdania na rukach

inneska
18. aug 2009

brin...takže je to zaujímave s 2 deťmi 😅 mám sa na čo tešiť, až si ´kúpim´ druhé 😀 😀

reilyy
18. aug 2009

inn, ja by som brala nespanie cez den a dlhe spanie v noci 🙂
lu, esteze hovoris, aj ja mam vybitu baterku vo fotaku 🙂

lucia32
18. aug 2009

inn ahoj...moja malá spí len v noci tak dlho, dnes len 3 hodiny 😝 , cez deň ako kedy, už sme spali aj 2 hodky, aj 1/2 hodiny, najlepšie ak je zaviazaná v perinke...

lucia32
18. aug 2009

fibi ahoj.....malú bolí bruško?
moja sa už naťahuje a pučí 😝 , asi som už dopracovala 😕

brinzulka
18. aug 2009

inak na perinke slapeme v noci aj my....
inneska..kupis..len reklamovat niet kde
😀

inneska
18. aug 2009

lu..v noci erik potiahne aj 5, 6 hodín...ale cez deň ani za svet 😀 ale som rada, že j eto tak ako to je..lepšie byť cez ceň hore, ako v noci buntošiť 🙂

rei..skús peťkovi dohovoriť do duše 😅

fibi...nová, nová..ked sme už všetky odkinderkové,tak sa patrilo 🙂

lucia32
18. aug 2009

brin ahoj...vraj ťa neposlúchajú cecíky? 😀 už je to lepšie?

inneska
18. aug 2009

brin...zlacnený tovar bez nároku na reklamáciu 😀 😀

brinzulka
18. aug 2009

ideme hodit ranajky...ostala tma...tak sa ma dieta pyta, ze co sa deje... a ja mu, ze si certi idu ponho, lebo neposlucha ...zachrani sa len tak, ze sa prezlecie-ja viem, ze som strasna ☹ teraz vyjednava, ze cert nebyva tu...ale v Afrike...a bol v sekunde prezleceny 😀

lucia32
18. aug 2009

tak šatka sa volá Hoppediz 😀 http://www.nosime.sk/kategoria10-babysatky-hopp...

fibi
18. aug 2009

vďaka, to vyskúšam 🙂 lucia, ano bolieva ju, snaží sa tlačiť, aj ju dám do klbka a nič 😒
rei, keď sa ti v noci často budí, skús ho zavinúť... Linda spáva zavinutá, ako taká larvička, ruky tesne pri tele a pevne zabalená do plienkovej osušky...zaspáva okolo pol deviatej a prvýkrát je hore okolo pol štvrtej, štvrtej a potom až okolo siedmej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre