Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
29. jan 2011

Ahojte 😵 😵 😵 😵

kristina1984
29. jan 2011

Ahojte možná aj ja pôjdem sama len s Maťkom a asi tiež vlakom asi ma môj nepusti samu autom

laurajana
29. jan 2011

@ani3012 ďakujeme za gratulko...áno je šikulka na svoj vek, proste stále v niečom napredovať 😀

samayka
29. jan 2011

ak to skúsme takto prideliť
2 lôžková - 6x majkas , jennka ,sorciera ,adka12,lucim,kristina1984 ,
2+1 lôžková - 3x zaba, anavi , blani2,
2+2 lôžková - 3x battole, babyzuzana, laurajana
3+1 lôžková - 2x ani3012 , zmurkaz
3+2 lôžková - 2x
4 lôžková - 1x traktor a lucia32

a neviem kam so: samayka, inneska, brusinka katica5 a treba rátať,že ešte sme neskončili možno príde aj kúzelník

MAM komentár... Batt písala že malá jej spáva vonku, v kočíku.. tak by som navrhla aby sme jednu 2+2 zdielali napríklad ja a Katicou alebo Brusinkou (ak by súhlasili). a Batt napríklad s inkou 3+2 ?? do dvoch izieb máme hned 4 ludí zo zoznamu...

ale iba v prípade, že by súhlasili...

alebo moc mudrujem za ostatných???
nám nevadí ak budeme s niekým na izbe.

ani3012
29. jan 2011

@samayka tak uprav tú tabuľku,lebo sa neviem vysomáriť 😀

katica5
29. jan 2011

Ahojte mne to jedno že s kým budem v izbe sa prispôsobim

lucim
29. jan 2011

a to @battole malaspava vonku aj v noci? 😅 nas drobec spi vonku teraz. ale co bude v maji, ci bude aj v teple zaspavat vkocku,ked nebude zakukleny vo fusaku, to netusime. zatial to vyborne funguje, do 5 minut.

lucim
29. jan 2011

babulky - v tabulke od ani, kde sme doplnali kto ide (link si najdite na FB, v poste alebo v julovkach), mate teraz vytvoreny Harok IZBY - mozete sa kombinovat. 🙂 hladajte ho uplne dole na liste. len tam kliknite. alebo to mam podoplnat tak ako to ani navrhla? 😉
inak, mne by tiez nevadilo, keby snami niektospal,ALE! bohuzial obaja chrapeme, a niekedy aj vsetci traja, tak neviem, ci by to nejaka mamina s nami zvladla. 😖

lucim
29. jan 2011

Kocicky, zmestila som nas tam, kukyyyy. aj miesto pre hosti ostalo... :DDD samozrejme, je to len navrh, kombinujte, komentujte, namietajte, suhlaste. 🙂

ani3012
29. jan 2011

@lucim pokiaľ mm nepríde tú sobotu,tak ja by som rada na izbu brusinku s karamelkou 😵 tá príde na jednu noc.
ale ako som písala na FB,tak to sa ešte určite pomení 😉

lucim
29. jan 2011

@ani3012 upraveneeeee 🙂 uz ju tam mas 😉

majkas
29. jan 2011

no mm je mierne nalomeny lebo som mu povedala ze ja idem s Tami tak ci tak ale furt sa ma pyta ze co tam bude robit... 🙂 co mu mam este okrem debaty s nami, s ostatnymi oteckami, hrania sa vonku s Tami, nejakej prechadzky do okolia, grilovacky co sa dufam podari a bude este povedat aby sa do zajtra stihol rozhodnut 🙂 ?

inac ja nemam problem byt s niekym na izbe ak mm nepojde, ale tiez upozornujem ze chrapem, lebo moja spacia poloha je na chrbte 🙂 neviem sice jak by zareagovala Tami byt s niekym na izbe ale sak niekedy to musi byt prvykrat., no nie?

a este dotaz, na tych dvojkach izbach su klasicke manzelske postele? myslim aby nebola v strede taka ta diera ked sa spoja dve obycko postele, lebo potom by to bolo pre detuchy dost nepohodlne...
da sa to prezistit?

lucim
29. jan 2011

Oteckovia sa mozu tesit na stretnutie s takymi istymi ludmi ako su oni - rovnake starosti aj radosti,co maju rovnako velke deti a rovnako strelene manzelky konikovo-pozitivne, mozu si proste zavzdychat nad osudom s ostatnymi chlapmi. ... proste nas mozu ohovarat .... to som citovala mojho draheho. 😀
@majkas

majkas
29. jan 2011

@lucim luci asi mas v tomto lepsieho chlapa 😉
no uvidime, zaujimave ale je ze ked uz je medzi ludmi tak nema problem... to skor ja som v spolocnosti tichsia najme ked nepoznam dobre ludi....

lucim
29. jan 2011

@majkas juuuuuuu tak to mas muza ako som ja - mam problem vstupit do cudzej spolocnosti, vyslovene mam blok ... ale ked uz som tam, tak uz som v pohode.

kristina1984
29. jan 2011

to ja sa obávam že tam nebudem moc výrečná keď nikoho tam nepoznám

blani2
29. jan 2011

Ahojte 🙂

koukám, že chlapi jsou všude stejní 🙂 Ale mám tušáka, že to bude v pohodě 🙂 Já si taky někdy přijdu xenofobní, což je při mé profesi paradox 🤐 ale mezi dobrými lidmi je vše v pohodě. Tím že tam budou dětičky, tak to bude bezprostřední a určitě budem jako jedna velká rodina. Holt děti spojují, je to jak když se sejdou pejskaři 😀

blani2
29. jan 2011

Kristi, nechcete si někdy s Matýskem udělat výlet k nám? Ať se poznáme? 😎

laurajana
29. jan 2011

fúj ha baby dúfam, že to nielen ja som taká ukecaná 😉 budem sa teda snažiť mlčať, ako čítam, že ste tu "tichšie" teda kým sa neoťukáte...a manželia si tuším "sadnú" na rôzne témy 😉 😉 😉

kristina1984
29. jan 2011

@blani2 Ďakujem za pozvanie 🙂 a radi by sme niekedy prišli,však chodievame do Hodonína na plávanie

kristina1984
29. jan 2011

@laurajana
@laurajana Môj ma najradšej tému: tenis-a je smutny ze tam niesu tenisove kurty,fotbal,poker a nike

blani2
29. jan 2011

@kristina1984 supeer tak to určitě naplánujem 😵 tak jsem dokukala kraso, Verner potěšil 🙂 sladkou dobrou noc

zmurkaz
30. jan 2011

Ahojte kočky ... opäť po 100 rokoch 😅
@ani3012 @lucim ..babulky - prosím nestíham pozerať čo je najnovšie - len som zaregistrovala čosi o izbách ... tak ani neviem, aká a či sa mi už pridelila.... Ak sa to ešte dá (a ja to nevypátram )... prosím najlepšie by bolo keby sme boli samy - Bo Žužu s tým spánkom je na figu....za noc je 100x hore - tak aby sme nerušili 😔 ...a ak náhodou spí - tak príde Jurko, že ho bolí pod kolenom a treba masírovať ...ako teraz ☹ (no aspoň som mohla napísať príspevok). No a čo sa týka postelí - tak potrebujem ja a Jurko ... a Zuzanka so mnou (moooooožno prídem aj s mm - ale on o tom ešte nevie 😅 😅 😅) .... Teda neviem ako sa platí - či od postele alebo od izby ..... Kľudne môžeme byť - ak to tak víde - na izbe čo má o posteľ viac ....
Zuzanka sa posledné 3 večery rozhodla, že ona bude zaspávať tak, že ma bude cca hodinu a pol ucucávať a medzi tým mi bude rozprávať,ako sa jej strašne nechce spať! 😠 ...čo jej ja zas nemienim tolerovať ...tak bojujeme 🙄
viď príklad:
ja: Zuzanka - maminka je už straaaašne unavená - už chce ísť spinkať ... pozri aké mám maličké očká .... poď - ideš aj ty?
Žužu: Ne ne
Ja: a čo budeš robiť?
Žužu: varianta1 - mýkať (šmýkať sa) 😅
varianta2: taniny (tancovať) 😅
Tak jej poviem, že ja už idem spinkať že bude sama na čo ona spustí hysterák že by mala zostať sama 😕 🙄 🙄

Tak som sa vám tu vyžalovala .. idem skuknúť FB - ak náhodou nezavolá kukačka ... pa pa a ak niečo prosíííííím @ 😉
PA

laurajana
30. jan 2011

@kristina1984 áno tí naši...ale musia myslieť na to, že tam si chcú hlavne maminky naživo pokecať, tak budú pekne strážiť detičky 😉 🙂 😀 ...tam by skôr mohli myslieť na to, ako manželke doprajeme relax, oddych a nie ako by to "oni využili" sranda...ale to asi každý chlap je taký 😉 😉 😉

sorciera24
30. jan 2011

@laurajana mm uz rata s tym ,z e viac-menej bude aupair 😀 😉

lucim
30. jan 2011

dobre ranko 🙂
@zmurka, no zuzinka je poriadne kecadielko vymysladlo. ale aj my sa uspavame dlho. 🙂

viete, co teraz robim? masku na karneval. 19.2. bude tu u nas v dedine, matko absolvuje svoj prvy karneval. a konecne ma v noci osvietilo - matulik bude mickey mouse. vsak ho miluje. prave som vystrihla s mojho tricka cervene kratasky a skoda, ze nemam ciernu vlnu, budem mu hackovat mysiakovu ciapku s usami. k tomu cierne bodyno a pancusky, domalujeme nostek a fuziky, normalne sa zacinam tesit. 😵

laurajana
30. jan 2011

@sorciera24 môj sa ešte nedovtípil, ale nebudem ho strašiť, stačí keď mu to poviem tam a bude musieť 😀 ale určite bude rád s nami - s vami 😉

laurajana
30. jan 2011

@lucim ani mi nespomínaj karneval, naši majú v škôlke 3.marca, tak Laurinka bude princezná to je jasné, ale Mattiasko nechce nič na seba, to bude horšie, asi ho oblečiem za Zvolenský jogurt tie miluje a on tiež súhlasil 😀 😝

laurajana
30. jan 2011

@lucim tak držím palce pri výtvore na karneval - šikula 😉

kristina1984
30. jan 2011

Ahojte
@zmurkaz to vymýšľa ako asi každé dieťa keď má isť spinkať,ešte že ten náš zaspáva sám v postelke a tiež mu to niekedy trvá aj hodinku.Ale čo už sním.
@lucim aj my ideme na karneval 13.2 ale masku nechce mať tak neviem čo vymyslím.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre