Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
25. apr 2011

@ani3012 dojdi ku nam..ja som to zas prehnala..varim ako pre skolsku jedalen..a nam zatial staci pre skôlkarsku 😀 ..a balenie..pre seba beriem jednu teplakovku, gatusky a ponozticky a tricko..simonke tiez nieco..nech nevyzera ako bezdomovec..no a najviac matovi...bo ten vsade vlezie...ale mozno mu ani vela nebude treba..ak bude teplo..tak tricko a plienka...aj tu bude trhat dole 😅 😀

kristina1984
25. apr 2011

už som aj ja tu.
Jo aj my uz v mysli pomaly balíme do Terchovej
@ani3012 akože a na FB odpisuje nohou ? ....toto nenchapem

ani3012
25. apr 2011

@traktor Evička už prišla 2.krát...ak príde po tretí,tak padááááám !!!! Som jej dala ibalgin,lebo tie očáky jej robia zle-pred týždňom 39,5 dnes už len 37,2 ale aj tak je umrnkaná....
tiež by som bola rada,keby bolo teplo..pár šatičiek a koniec..cez deň sa pýta,na spánok síce treba nasadiť plienku ,ale toho veľa nebude ...sebe len jedny nohavice + tepláky a nejaké to tričko..na jedenie nič,bo ani v Tren.Tepliciach nepila mielko a zaspala aj tak...ešte ju odučiť od flaše a bude to OK..no a už je tu zase.....

ani3012
25. apr 2011

budím mmm..to je zlé !!!!!

lucim
25. apr 2011

crn crn 🙂

ani3012
25. apr 2011

@lucim kto je tam ? Tu Evička ! Mám ju na kolenách .... 😝

ani3012
25. apr 2011

@kristina1984 že kvôli nám sa na koníka postavíš..že ako si odpíslala na FB 😀

lucim
25. apr 2011

mne sa z toho aj pocitac vypol, som mu musela dat cas na vychladnutie.
evicka hajiiiiii, matejovia uz spia 🙂 😵

ani3012
25. apr 2011

@lucim ako ti to povedať....že mm ...to ako nie....odkaz od Eviičky 😀

kristina1984
25. apr 2011

@ani3012 cez mobil tam chodievam niekedy pokukovat čo nové

lucim
25. apr 2011

@ani3012 ides oducat od flase? a to sa ako da? mam pocit, ze krpec, odkedy vie povedat mlieko, tak si ho pyta ovela viac 😖
a to terchovej sa obavam, ze budeme mat plne auto nabalene, ako sa poznam ... budem mat pocit, ze sa vsetko zide. 😉

lucim
25. apr 2011

@ani3012 evicka, tak este nieco napis, nech vidime, ci citas poctivo 😀

traktor
25. apr 2011

flasu ma aj matko..ale len na mlieko...neskusala som ani bez nej....hlavne, ze mliecko pije...a terchova..co sa zmesti tak ide s nami..co nie, tak bohuzial...nooo, tak budeme usmudlany, ale stastny, ze sme niekam trosku vypadli...a hlavne..ze vas konecne uvidiiiiiiiiime...normalne, ked toto pisem, az mi srdce bucha viac...ja asik aj skolabujem, ked vas uvidim 😀 😀 😀 😀 😵

traktor
25. apr 2011

@ani3012 uz nech su tie zubky von..a evicku tolko netrapia..

ani3012
25. apr 2011

@traktor ona trápi mňa 😀

ani3012
25. apr 2011

@traktor 😀 😀 😀

malá budí zase mm...ten bude zúriť,že ráno vstáva a Evička ho ruší..ale asik kvôli tomu,že ja som za pc...asik..že ? 😀

ani3012
25. apr 2011

p´ˇsem skoro po tme..tak žiadne opravy jasne ? 😀 som pozhasínala...ešte aj tá klávesnica mohla tichšie vydávať zvuky.....

lucim
25. apr 2011

ani, potrebujes novu klavesnicu, calunenu 🙂 a pre mm klapky na usi 😀
jaaaj serblik ... ale dnes mame prvy ozajstny uspech - matko zahlasil dopredu, ze kaka, aj 2 bobky vytlacil, aj povedal ze cikal a fakt ... ale museli sme mu pustit auticka a za odmenu dostal kusok kindercokosky. 🙂 a potom velky bobek isiel do plienky.
a boli sme na prechadzke popri priehrade, dokumentaciu dam snad zajtra. len musim ist so mesta, kike poslat ciapku 😝 a kupit vlnu a plienky.

lucim
25. apr 2011

@traktor traky, ty budes kocka vzdy a dolezite je, ze budes s nami. budete. 🙂

ani3012
25. apr 2011

@lucim uz sa aj mm prebral..ale snažim sa ticho písať..ale fakt to nejde...

ani3012
25. apr 2011

😀 😀 😀 asi pojdem OFF ak nechcem tichú domácnost 😀

ani3012
25. apr 2011

nevieš kedy prestať..ti to vypnem zo zásuvky. zajtra akože nebudeš maž cas ? .atď..radšej idem 😉

traktor
25. apr 2011

@lucim 😉 ....noooo..sak som si aj novu teplakovku kuuuupila...a na nej ze snoopy 😀 😀 😀 ..nech sa citim ako doma....ja sa tak tesiiiiim..muz dnes povedal, ze nech uz je to cim skôr, bo na nevydrzanie so mnou 😀 ..ale, ze ked sa stratim, hladat ma nepôjde...ale ja viem, ze by isiel..bo 2 kusky mu este nechavam doma..ze pre istotu 😀 😝 ..a gratulka k nocniku 😉

kristina1984
25. apr 2011

@ani3012 daj mm štuple do uší

lucim
25. apr 2011

@ani3012 dobru noc, pre klud v domacnosti, paaaa cmuk

ani3012
25. apr 2011

@kristina1984 a čo Eva ? nzzggnzgrgdggvg

ani3012
25. apr 2011

f dobrú ! 🙂

lucim
25. apr 2011

@traktor aj mne by sa zisla nejaka nova teplakovka ... snoopy je cooooool 🙂 🙂 🙂 🙂 uhackujem si? 😀

kristina1984
25. apr 2011

@lucim aj my gratulku k nočníku...to u nás nehrozí

kristina1984
25. apr 2011

@ani3012 dobru Ani

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre