Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

kristina1984
15. jún 2012

@traktor Matkovi vsetko najlepsie k narodeninkám,moooocisko stasticka zdravicka a lasenky 🙂 🙂 🙂 🙂

lucia32
16. jún 2012

@traktor Matjkovi všetko Naj k 3. rôčkom 🙂

monr
16. jún 2012

Maťulkovi cmuk 🙂

ani3012
18. jún 2012

á máme tu ďalšieho Matejka,čo dnes oslavuje tri rôčky - tento raz od našej vedúcej @lucim 😉

@lucim ................09.7.........................19.6..................chlapec........3370g..........49cm...........Matej 🙂
Maťkovi k trom rôčikom veľa veľa radosti,zábavy a šťastia nie len dnes ale po celý rok k narodeninkám želajú tety júlovky 😵

meniny:
SR:Alfréd, Leonid, Leonídas, Leoš, Ruslan, Alfréda
ČR:Leoš, Alfréd, Alvar, Leo, Leonard, Leonid, Leontýn, Lionel, Ruslan

Kalendárium:
♦ Svetový deň žonglovania sa pripomína od roku 1995 a je podporovaný Medzinárodnou asociáciou žonglérov (IJA). Deň je oslavou žonglovania a talentovaných ľudí, ktorí žonglovať dokážu. Cieľom tohto dňa je podpora žonglérov návštevou akcií organizovaných pri tejto príležitosti, podpora stretnutí žonglérov po celom svete a zdieľanie zábavy, ktorú nám žongléri ponúkajú.

a nesmiem zabudnúť,že naša rodinka sa krásne rozrastá !!!
VíTEčEK JE NA SVETE!!!!
narodil sa @blani2 18.6. o 17tej, s mierami 3550g a 52cm.
Tešíme sa a gratulujeme ! 😵 😵 😵

lucim
19. jún 2012

dakujeme tety julovkyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

traktor
20. jún 2012

@lucim
♥ ♥ ♥ Maťko ♥ ♥ ♥
Ako ten čas rýchlo letí,
na torte Ti trojka svieti.
Prajeme Ti v tento deň,
nech máš život ako sen.

Nech Ti na tvári žiari úsmev maličký,
nech Ti očká svietia ako hviezdičky.

ani3012
20. jún 2012

😵 Laurinka...práve dnes oslavuje tri rôčky...zbohom rodičák 😀 😉 Všetko najlepšie k narodeninám ! 😵 😵 😵 😵

@leniccka ............02.7.........................20.6..................dievča.........2980g...........53cm..........Laura

meniny:
ČR:Květa, Dina, Květuše, Rafael
SR:Valéria, Florencián, Florentín, Silver, Florencia, Florentína

Kalendárium:
♦ Valné zhromaždenie OSN v roku 2000 vyhlásilo 20. jún za Svetový deň utečencov (World Refugee Day). Tento dátum bol vybraný podľa Afrického dňa utečencov a následne bol zjednotený po celom svete. Hlavným zmyslom Dňa utečencov je poukázať na životné podmienky a problémy utečencov, a vzbudiť povedomie spoločnosti o týchto problémoch.

ani3012
20. jún 2012

ale je dnes horúco,že ? ani variť sa mi nechce...ja viem,niečo by som mala,ale ja sa k šporáku teda dobrovoľne nepostavím 😀
ty čo varíš @traktor ? varíš vôbec niečo v takých horúčavách ?

traktor
20. jún 2012

@ani3012 ja varim, vsak by ta moja rota neprezila, keby nic nebolo v hrncoch- dnes bude segedin + knedla a mam od vcera v chladnicke cesto na langose, tak ich naplnim a hotovo 😉

ani3012
20. jún 2012

@traktor ja mám špagety zo včerajška ale len na dve porcie...ale fakt neviem čo by som mala aby som potom nevyzerala celý deň ako prasiatko(ružovučka)

traktor
20. jún 2012

@leniccka
♥ ♥ ♥ Laurinka ♥ ♥ ♥
Slečna rastie,
má sa k svetu
a už tretí rôčik je tu.
Želáme ti všetko naj,
vždy sa na nás usmievaj.

Vezmeme si pero zlaté,
nakreslíme srdiečko,
aby každý v svete vedel,
že si nače slniečko.

monikabe
20. jún 2012

@lucim Gratulujem, krásny chlapček a pozerám že on je aj veľký braček 😎 ? Tak to gratulujem ku bábätku 🙂

lucim
20. jún 2012

@monikabe dakujeme 🙂

ani3012
22. jún 2012

haloooo!haloooo!
Na známosť sa dáva,že dnešným dňom Saška oslavuje svoj tretí rôčik!
@adka12 ...........12.7..........................22.6..................dievča.........2260g...........47cm..........Alexandra
Saške prajeme všetko najlepšie k narodeninkám,veľa kamarátov a hodne lásky ! 😵 😵 😵

meniny:
SR:Paulína, Achác, Eberhard, Paulín, Paula, Rozvita, Zaira
ČR:Pavla, Jozue, Rozvita, Zaira

.

adka12
autor
23. jún 2012

Ďakujeme krásne 😉

lucim
23. jún 2012

@adka12 aj od nas vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 🙂

adka12
autor
23. jún 2012

@lucim ďakujeme a Maťkovi tak isto všetko najlepšie. A gratulujeme aj ku krásnemu dievčatku. Je nádherná 😉

adka12
autor
24. jún 2012

@lucim
@ani3012
Dávno som neprídavala fotky, tak tu je naša 3 ročná slečna 😉

ani3012
24. jún 2012

@adka12 Saška je už veľká kočka! Rastie do krásy 😵
Bože,ako nám tie deti rastú...kam sa ponáhľajú? Pomooooc! 😀

ani3012
24. jún 2012

hurá hurá hurá! Dnes ďalšia slečinka z júlových bábätiek oslavuje už tri rôčky LILI! 😵 😵 😵
@alexarisko .........07.7..........................24.6..................dievča.........2750g...........45cm..........Lilien
Lili všetko najlepšie k narodeninkám,nech si život užívaš stále naplno a tak krásne ako v týchto dňoch,hodne zdravíčka zo ♥ želajú tety júlovky

meniny:
SR:Ján, Janis, Jaško, Jens, Johan, Jovan, Nino, Sean
ČR:Jan, Danuta

adka12
autor
24. jún 2012

@ani3012 veru, strááášne rýchlo to uteká a ja ani neviem, ako mi tieto 3 roky ubehli, človek mal stále čo robiť a nenudil sa veru ani sekundu 😅
Júúj, ešte chcem také miminko 😵

ani3012
24. jún 2012

chystá sa niekto do Bojníc ? Sa teším ako malé decko 🙂

ani3012
24. jún 2012

@adka12 neboj,bude 🙂 horšie je to so mnou,keď už mám dve deti....ale ak by sa stalo,tak by som to nebrala ako tragédiu 🙂
ale ja si momentálne požičiavam malú susedku..zahrá sa aj s Evičkou aj s Patrikom a keď je toho moc,tak ide domov 😀

adka12
autor
24. jún 2012

@ani3012 super vyriešené 😀 😀
a tento rok ste mali nejaké stretko alebo ide byť?
my sme chceli ísť v piatok, ale nakoniec sme išli na chatu robiť Saške oslavu. Ale išla by som

ani3012
24. jún 2012

@adka12 ešte len bude 🙂 od 9-12.8. v Oščadnici...kľudne sa pridaj,budeme rady 😉

brusinka.pusinka
25. jún 2012

Vše nej našim papulkám🤐-)

ani3012
26. jún 2012

týmto dňom ďalšie júlovčiatko dosiahlo magický vek 3 rôčky ! Riško!
@nina41 .............07.7..........................26.6..................chlapec.......3050g...........50cm..........Riško
Riškovi veeeeľa zdravíčka,milujúcu maminku a bračekov,veľa šťastíčka a lásky prajú tety júlovky ! 😵

meniny:
SR:Adriána, Stojan, Adriena, Ria, Riana, Stojana
ČR:Adriana, Adriena

Kalendárium:
♦Medzinárodný deň proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu - Valné zhromaždenie OSN vyhlásilo 26. jún ako Medzinárodný deň proti nezákonnému užívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu, na pripomenutie cieľa, ktorý členské štáty prijali v tento deň v roku 1987- vytvoriť medzinárodné spoločenstvo bez drogových závislostí. UNODC (Úrad pre drogy a kriminalitu Organizácie spojených národov) volí každý rok ústrednú tému- posolstvo Medzinárodného dňa a iniciuje každoročnú kampaň na zvyšovanie povedomia o svetovom probléme drog.
♦Medzinárodný deň OSN na podporu obetí týrania - V roku 1997 bol 26.jún vyhlásený Organizáciou spojených národov za Medzinárodný deň OSN za podporu obetí týrania (International Day in Support of Victims of Torture). Úlohou tohto sviatku je ukázať solidaritu všetkým, ktorých myseľ,telo alebo duch bol obeťou mučenia.

nina41
26. jún 2012

@ani3012 dakujeme 🙂

traktor
26. jún 2012

@adka12
♥ ♥ ♥ Alexandra ♥ ♥ ♥
Letí k Tebe pozdrav milý,
letí letí v tejto chvíli.
Motýlik a ružička,
jeden božtek na líčka.

traktor
26. jún 2012

@alexarisko
♥ ♥ ♥ Lilien ♥ ♥ ♥
Na krídlach motýlich
prilieta prianíčko,
aby Ti Lili svietilo slniečko.

Slniečko šťastia, Lásky a nádeje,
nech sa Tvoje srdiečko
z radosti zasmeje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre