Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
22. júl 2012

a chcem podakovat Traki a Ani ze na nas nezabudli 3.7 🙂

nykyta
22. júl 2012

a takyto sme uz velikansky 🙂

traktor
23. júl 2012

@nykyta booooooooooooooze, zena, ty si ani nevies predstavit, kolko som ja na teba myslela, ze ako sa mate..len si tu nechodila, stale si bola neaktivna...tak sa tesim, ze si sa ozvala 😉 ..mas krasneho fesaka 😵 ..a ako sa mate?

nykyta
23. júl 2012

@traktor ajojky draha no vidis bolo to vselijake obdobie ale som rada ze sa mozem zasa trosku porozpravat s vami konikovkami 🙂dakujem za kompliment pre macika 🙂 momentalne mame anginu tak uz tri dni teplotkujeme a lezime :(nic nechce papat tak dufam ze to cim skor prejde no a v septembri 3 nastupujeme do skolky 🙂boze ale to vsetko ubehlo a ako su uz velikanske tie nase deturence zlate 🙂musim sa tu este nejako rozhladiet co a ako lebo som tu nejak pobludila sak ten nas konicek sa tak strasne pomenil :D

nykyta
23. júl 2012

prajem pekny dnicek 🙂

ani3012
23. júl 2012

@traktor si kontrolovala stav ? 😀 😉

ani3012
23. júl 2012

dobré ránko júlovky!
Dávam do pozornosti dve júlové detičky,ktoré dnes oslavujú tri rôčiky! 😎
@jajona .........22.7..........................23.7.......................chlapec............3400g.......51cm...........Matúš
@katica5 .......15.7...........................23.7.......................chlapec............3250g.......49cm...........Max
Všetko najlepšie chalani,hodne lásky,zdravia a kamarátov vám zo ♥ želajú júlovčiatka a júlovky !!! 😵 😵 😵

Meniny:
SR:Oľga, Apolinár, Libérius, Libor, Liborius, Apolinára, Libora, Lilien
ČR: Libor, Libora, Liboslav, Luboslav

ani3012
23. júl 2012

@nykyta a na stertko nechceš prísť ? bude už o pár dní v Oščadnici 🙂

nykyta
23. júl 2012

@ani3012 velmi rada ale zial mame nejake povinnosti a tak sa nemozem vzdialovat od domu :(

ani3012
23. júl 2012

@nykyta tak ti treba 😀 😉

nykyta
23. júl 2012

@ani3012 ja viem ale co uz narobim :( hlavne si to uzite :D

nykyta
23. júl 2012

@ani3012 ja viem ale co uz narobim 😒 hlavne si to uzite 🙂

raona
23. júl 2012

@nykyta ...nedavno som rozmyslala nad tebou, ze ako asi zijes... 😉

nykyta
23. júl 2012

@raona jejda dalsi maly batoztek mas 🙂 ta je ale zlatucka Emuska no som prekvapena co som tolko zzameskala 😒

nykyta
23. júl 2012

dobry wecer kocenky 🙂 ako tak pozeram uz tolko nevypisujete ako kedysi 😉 uz toho casu nie je tolko ako predtym ale dolezite je si zaspominat na tie krasne casy co sme tu prezivali a aj prezivate 🙂 je to nadherne sa sem po takej dlhej dobe vratit 🙂 aj ked to uz neni take ukecane ako bejvavalo 😝 prajem pekny vecer papa

raona
24. júl 2012

@nykyta jooo, stihi sme dalsie 🙂 aa skor kecame na facebooku, kde mame skupinu julovky, si aj ty na fb?

ani3012
24. júl 2012

dobrý večer alebo skoré ráno 😀
dnes naše dve krásne dievčatko z júlovej skupinky oslavujú tri rôčky ! 😎 😎

@gabrielkabj ...22.7..........................25.7.......................dievča..............3400g.......52cm...........Ella
@lucia32 ........26.7..........................25.7.......................dievča..............3700g.......50cm...........Natálka
Bambuľky naše! Želáme vám len to najlepšie,hodne zdravíčka,lásky a koooopec kamošiek v škôlke zo ♥ želajú júlové detičky a tetičky ! 😵 😵 😵

meniny:
SR:Jakub, Žakelína
ČR:Jakub, Jakuba, Jakubka, Timur, Žakelína
Všetko najlepšie aj Jakubkom a Kubíčkom 😵

Kalendárium:
♦ Svetový deň bezpečnosti pacientov (pripomína sa od 2001)
♦ Sviatok sv. Krištofa, patróna šoférov, cestujúcich, pútnikov, športovcov ( @lucia32 vieš akého patróna zohnať do bytu 😉 )

gabrielkabj
25. júl 2012

ani ty si poklad ďakujeme za blahoželanie všetkým ktorý sa pripájaju s tebou 😉 je to milé od Vás. Hoci ja nestíham nič neviem ako vy... na FB sa stále niečo deje prv som aspoň sem tam prečítala niečo hoci písala len málo no teraz ani čítať nestíham. Ale myslím na vás a spomínam na stretko v Ke bolo super hneď by som šla ešte raz... Pekný dník a Natálke prajem tiež všetko len to najlepšie... cmuk 🙂

lucia32
25. júl 2012

Anulienka moja zlatá...ďakujem ti pekne za blahoželanie, aj všetkým detičkám i tetičkám... takisto Elle od @gabrielkabj blahoželáme k narodeninám.... cmuk

nykyta
25. júl 2012

ahojte koceny 🙂
@raona a prosim ta ako najdem tu skupinu pod julovkami ci kde ? 🙂

nykyta
25. júl 2012

🙂

raona
25. júl 2012

hod cele meno svoje do ip, pridame ta do skupiny na fb ak chces..
@nykyta

traktor
26. júl 2012

@ani3012 krasne meninky, cmuk cmuk cmuk 😀 😉 😵

traktor
26. júl 2012

♥ ♥ ♥ @jajona Matúš ♥ ♥ ♥ @katica5 Max ♥ ♥ ♥ @gabrielkabj Ella ♥ ♥ ♥ @lucia32 Natálka ♥ ♥ ♥
Na krídlach motýlich
prilieta prianíčko,
aby Vám detičky svietilo slniečko.

Slniečko šťastia, Lásky a nádeje,
nech sa Vaše srdiečko
z radosti zasmeje 😵

ani3012
26. júl 2012

@traktor 😵

jajona
26. júl 2012

ahojte,
ďakujeme za krásne priania 🙂

tiež sa pripájame ku gratuláciám ďalších našich oslávencov 🙂

ani3012
27. júl 2012

dobré ránko moje júlovečky...narodeninový kalendárium finišuje ale ešte máme pred sebou pár krásnych detičiek,ktoré oslavujú tri rôčiky...dnes má tri rôčky naša princeznička Karamelka! 😎
@brusinka.pusinka .....25.7............27.7........................dievča......2950g..............47cm...... Simonka
Všetko najlepšie k narodeninkám,veľa lásky,šťastia zdravia , v škôlke len dobré p. učiteľky a milé kamarátky želajú júlovky a júlovčiatka ! 😵 😵 😵

meniny:
SR:Božena, Gorazd, Pantaleon
ČR:Věroslav, Aurel, Aurelián, Bertold, Bertolda, Pantaleon, Zlatomír

brusinka.pusinka
27. júl 2012

@ani3012 děkujeme teto 🙂 julovko 😀

ani3012
28. júl 2012

pekný deň júlovky ! Dnes troška neskôr -som mimo domu a tak kopírujem tabuľku z minulého roka ale s jedným veľkým rozdielom !!!
že dnes naše júlovčiatka majú o rok viac, čiže tri rôčiky !!!

@anavi ..........27.7...........................28.7.......................chlapec............3230 g.......49 cm...........Adrián
@perla200 .....30.7...........................28.7.......................dievča..............4400g.......52cm............Simonka
@cathuska .....30.7..........................28.7........................dievča..............3550g........52cm..........Nella

Všetko najlepšie, nech sa vám v škôlke darí,rodičia poslúchali a pani učiteľky milovali ! Cmuk od tetičiek júloviek

meniny:
SR:Krištof, Inocent, Svätomír, Svätoš, Inocencia, Nausika, Svätomíra
ČR: Viktor, Alina, Inocenc, Svatomír, Viktorín

ani3012
29. júl 2012

dobre ránko! Dnes tu máme jedného fešáka,ktorý oslavuje tri rôčky!
@brinzulka ......30.7..........................29.7........................chlapec.............4220g........52cm.........Andrejko
Všetko najlepšie,veľa šťastia lásky zdravia a skvelých kamarátov ti zo ♥ želajú ostatné júlovky a júlovčiatka!

meniny:
SR:Marta, Olaf, Serafín, Serafa, Serafína
ČR: Marta, Beatricie, Olaf, Robin, Robina, Serafína

Martuškám všetko najlepšie k meninkám najmä @samayka 😉

Kalendárium:
♦Deň ocenenia systémových administrátorov (vznikol z iniciatívy systémového administrátora Teda Kekatosa, prvýkrát sa pripomínal 28. 7. 2000, cieľom je oceniť prácu systémových administrátorov a ostatných IT pracovníkov)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre