• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
josi tak u nas je to viac chlapcou, aspon tento rok naokolo samy chlapci.. :wink:
7. sep 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...dufam, ze pochodite dobre...davidovi sa este furt nevstrebala hydrocela...ale tomu to uz bolo vidiet aj na sone, ked bol este v brusku....to mal neprehliadnutelne.. :unamused:
7. sep 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čauky děvčátka co jste dorazili :wink:
Brin já ho jěště nepoužila :slight_smile: , ale nmyslím že to můžeš vyzkoušet minuta by měla stačit :wink:
Traky tak to budou pak smíšené manželství slovenští chalani a české a moravské roby :grinning:
7. sep 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...ake mate ockovanie po TBC...nas ma od piatku hnusne cierne, napuchnute...az som sa lakla...viem, ze s tym nic nemozem-a vsetci pouceni, ze maju nechat v klude...
7. sep 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pa...pa trak, josi a kto ste..docitam neskor...bo budeme obedovat az vecer :confounded:
7. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brin my to máme jen červené a uprostřed malí vřídek jinak ok :wink:
7. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj brin, tak mi to uz mame dobre, 2x nam to museli cistit a teraz je tam uz len taky cerveny fliacik
7. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1303064, si viete predstavit svojho drobceka v niecom takom? :sweat_smile:
7. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, to je otrasne :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze neodolatelne...... hej, neodolam utret nim podlahu a vyhodit
7. sep 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky :wink:

musím vás pozdravit, abyste věděly, že na vás myslíme :wink: když už nestíhám být tolik online. My se máme dobře. Rosteme jako z vína. Taky je po kom :wink: Na jižní Moravě to ani jinak nejde.Jako správné očařské dítko nám i po průplachu zlobí pravé oko... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Absolutně neinformovaná zdravotnice jsem malému aktivně vymáčkla hnis z vřídku po TBC :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak je vše ok.

Dnes čekáme moc milovanou sestřenku, tak bude zase veselo :grinning:
7. sep 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak to je na helowenn, no jinak si to nedovedu představit :wink: , Ahojky Blani :grinning:
7. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traki, to je děs, morbidní, co už nevymyslí
7. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. sep 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech je to naco chce, proste sami to vobec nepaci, si predstavim krasnu hlavicku a naraz ten spodok, no otras...
7. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie cumliky su super :wink:
7. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky no uvidím jak bude malá snášet ty chladné dníky , na chalupě bylo chladno a jí to nevadilo tak snad je nebudu muset objednat :wink: .Léky mi slupne se lžičky ale ten co inhaluje by se šiknul :wink:
7. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic sluníčka jdeme naproti synáčkovi a jdem na prochajdu. Večer se zase juknu co tady nového. Papapa
7. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ten cumlik s davkovac mam, P kupil v amerike, ked bol tomasko este len na ceste na tento svet, ani raz pouzity, dufam, ze to tak aj zostane :wink: a ten druhy asi objednam.... dobry napad

ta kostra katastrofa :unamused:

inak sme boli rano na poradni - 4870g, 57,5 cm, vsetko ok :slight_smile: a stretli sme aj malu lili s alex :dizzy_face:
a cestou domov mi alexandra zaspala, tak som sa s nou este presla, isla do obchodu, prisli sme domov, najedla sa a spi a spi a spi :slight_smile: asi ju budem musiet zobudit, ak do druhej nevstane :stuck_out_tongue_closed_eyes:, aby sme nesli neskoro pre tomaska...
7. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani: aaach, to ma mrzi, to vase ocko :frowning2: a nevadi, ze si vytlacila ten hnis? ked vravia, ze nemame s tym nic robit... inak, vdaka za rady, nase ocko sa "umudrilo", iba niekedy viac slzi...
7. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas sme na druhej strane, no uz nie sme tehulky , ze? :grinning: :grinning: , matej ma dnes velky den, udrzi v rucke hrkalku a dava si ju do pusi...no sme velky skratka :grinning: :wink:
7. sep 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, moj uz vari a vysava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej rei to sa mas dobreeee, aj ja chceeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminecky :slight_smile: ako sa mate ... pozeram ze vela vas tu nie je ... my sme dnes boli na vysetreni usiek a pocujeme 100% na obe :slight_smile: zajtra ideme na kontrolu s ockami (mali sme ich brutal zapalene) zlepsilo sa to aj ked lave ocko nie je stale celkom ok tak som zvedava co nam povedia
7. sep 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mam dobry den, vsetko ide ako ma, aj som kopu veci v bazari predala po matejovi , a teraz prisiel muz a ze...to nam uz akoze nebude treba? no nezabijes ho ...ja mu dam ...treba... :grinning:
7. sep 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial sa lucim, ideme grilovat, papa :wink:
7. sep 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poslednej dobe vas dost zanedbavam ... ale Filipko, domacnost, praca ... som max. vytazena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to si nestazujem som spokojna len trosku viac casu na vas keby som mala
7. sep 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikoho ked sem nakuknem :grinning: ale nevadi nic to aj tak sa chystam zehlit teda pokial Filip dovoli :grinning:
7. sep 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallloooo docitavam vas pri kojeni a doooooooobre som sa nasmiala, rei, traky :grinning: :grinning: :grinning:

uz mame hrazdicku, matej na nu vyjavene cumakoval, ale ked som mu do :grinning:oho zacala kecat, tak ju zobral na vedomie a obzeral. :slight_smile:
7. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok