• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
8. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koníkovky...niet na koníka veľa času...sorááááč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera sme boli na poradni, bambuľka má 4550 g, pribrala za 4tt pol kila :wink:
Ohľadom bruška, máme dávať aj naďalej probiotiká a Sab simplex a ak sa to do týždňa nezlepší, tak výter a sono bruška...aj do ušiek dostala kvapky s gazičkou, lebo ich mala citlivé, mudra vravela, že to môže byť aj od plaču...a máme ich čistiť aj zvnútra :confused: , v pôrodnici nám to zakázali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...že do vnútra uška nie :confused: , a pri kupkaní do uška vatu, aby jej tam neplungala voda :grinning:
A vy čo kuriatka, tiež trápite ako my? Dnes mám viac voľna tak vás dočítam trošinku...
8. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia-mm teta je usna doktorka a zakazala do usi ist aj do nosa...ze len,co vidim mam vytriet...mozem s nou hodit rec este...

chceli sme ist na vylet vlacikom a takto sme doma a cakame kuriera :angry:
8. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zeny, kukam ze nas maly je riadny zrut, my mame 8 tt a 5kg...porodna vaha bola 3 kg.....2mesiace - 2 kila....no co.....inak dnes v noci prvy rekord...od 19.00-01.00 spanok,potom papanie a od 01.15-05.00spanok...konecne som sa vyspala :wink: lol, a prave som zistila, ze moj syn frci na Flashdance....pocuva dookola len to :grinning:
8. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné raníčko slunéčka :wink: a pohodový dníček přeji všem
Brin krásné věcičky :wink:
Luci přeji brzké zbavení se všech neduhů. a stálý usměv tvůj i maličké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brin ahoj...tak buď múdra, že? Ak budeš mať príležitosť opýtaj sa, zatiaľ jej nič nevytieram... :fearful:
Čo ste si pekné objednali? Morča? Nočník? Niečo som zaregistrovala, ale neklikala na odkazy :grinning:
Ja som sa spustila a klikla na MMB a už mi putuje cca 5 balíčkov :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mm ma zavraždí :astonished: , ale jedno triko je pre neho :grinning: a ešte mám naklikaných cca 10 vecí...kľúúúúd, piáááánko :wink:
8. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw, napíslala som príspevok a zmizol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ešte raz...sor, josi ahojte
8. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padol mi net..klikni na odkaz...su tam bundy a "obal" na nosice, satky
8. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a došlo mi oznámenie z mestského úradu, že nám vyplatia dávku v hmotnej núdzi :sweat_smile: , tak neviem, či len ľavá ruka nevie čo robí pravá, lebo príspevok na 3. dieťa som si bola v piatok vybrať, alebo žeby si nás pomýlili s nejakými občiankami? Ja sa nepohnevám? :grinning:
Na obed idem do banky, tak tam zájdem...možno sa nám ešte raz ujde :grinning:
8. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorcier...tak nase ma 6tyzdnov a 5300g min. tyzden :grinning:
aj mne padol :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kukala som ten fleecový obal :slight_smile:
luci..nam poslali 4tisic zo sipa...a pol roka pytali spat-stylom...ze mame nedoplatok 4tisic a ak nezaplatime...daju nas na sud
8. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin: :sweat_smile: chudáci...
Idem nakojiť malú, zatiaľ pá...
8. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin: inak tu provokujes s tymi odkazmi :wink: nakupila by som najradsej vsetko :grinning: inak, tiez som uz pozerala na tie tasky a pod. na nosice... dobra vec

inak ahojte vsetky :slight_smile:
8. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako vidim, zas tu nikto nie je.. ako vzdy ked som tu ja :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nestiham vobec konika, obcas len precitam,ale kym pocitam, mala je zas hore a tak nestiham pisat a ked spi, tak bud varim alebo robim domace prace, alebo sme na prechadzke a tak dokola..
ideme na poradnu vo stvrtok aj na nozicky, tak som zvedava, ze co a ako...

a ozaj na TT jarmok sa nikto nechysta??
8. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme nakojené a buvinkáme...rao ahoj...
8. sep 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucia,
no ja prave kojim a mala pri tom zaspava :wink:
co noveho??
8. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao-jasne, ze ideme na jarmok do TT...otazka je...ci v piatok-lebo mame na plane kupu morcata...alebo v sobotu...ci doobeda-lepsie pre deti..alebo poobede-vystupuje Trnafcan..mam tam kamosku, ktoru som chcela konecne stretnut

rius-neprovokujem, len ked chcem chodit s malym von aj cez zimu s nosicom...tak nieco potrebujem..lebo on v kociku skoro nic nevydrzi
8. sep 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu mala bratranca...a varila som si polievku, vyvesila prádlo...ešte musím obliecť periny, ale erik mi tu spí, tak to až potom :slight_smile:
8. sep 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao...nožičky budú ok :wink: ani ja by som nestíhala koníka, keby nemám nonstop otvorený noťas na stolíku pri posteli :grinning:

lu...ked dávajú prašule tak ber :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: peňažné rozdiely zistené mimo priehradky neuznávame :grinning: :grinning:

brin..keby som erika nosila v nosiči, tak by som si tiež určite niečo také zaobstarala :slight_smile:
8. sep 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si pozakladať fotky do albumu :slight_smile:
8. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: Mne sa páči aj toto http://www.branakdetem.cz/vesta-peekaru.htm
ale ten tunel je asi úplne naj
8. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky chybate mi ,ale asi ako kazda nestiham si ani prdnut :grinning: Miška sa nam rastie do krasy pekne pribera aj s nutrilonu :sweat_smile: mame 4500 59 cm špageta naša :grinning: Baby chcem sa spytat davate melinke v noci odgrgnut ,alebo nie ja nie a neviem či robim dobre ja ,len že v noci mi tak rychlo odpadne mala po jedení ,že chrape jak zabita a na grg neni ani vo sne pomyslenie :grinning: dakujem za odpoved dufam ,že ste všetky zdravé a štasne s pokladikmi dajde nejaky suhrn čo nowe dík ahojte :wink:
8. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

neviem ci to bola jennka alebo niekto iny co vcera pisal o rastovych spurtoch tak asi sme aj my v jenom z nich. Tamarka si od vcera vecera pyta jest kazde 2-2,5 hodky a to sme smerovali uz k 3,5 :frowning2:
vraj to trva len zopar dni tak dufam ze sa to znormalni, lebo v noci je to o drzku... a dufam tiez ze vydrzime s mlieckom...
8. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ja davam furt, aj v noci
8. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sme sa zobudili, ideme k nej
papa
8. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok